Avon Temmsilci Hediyeleri

Türkiye ve dünyanın en büyük kozmetik markası Avon ürünleri sadece gönüllü temsilciler vasıtası ile satılmaktadır. Dünya genelinde milyonlarca insanın kazanç sağladığı Avon Temsilciliği sadece kazanç sağlamakla sınırlı kalmayıp, aynı zamanda her kampanya bir birinden özel hediyeler ve AvonPara kazanma fırsatı sunmaktadır. Satış başarınıza göre bir birinden özel fırsatların sunulduğu Avon Temsilci hediyeleri bilgisi bu sayfada yer alacaktır.

Avon Jeep Renegade Kazandırıyor
130. Kuruluş yıl dönümünü temsilcileri ile kurlayan Avon Kampanya 5 ve 6 süresince her 125 TL siparişe çekiliş hakkı sunuyor. Yapılacak çekiliş ile 2 adet Jeep Renegade 1.16L 120 HP Dizel MT 4×2 Longitude Manuel kazanacaktır. Yapılacak çekilişte bu muhteşem aracı kazanan temsilcinin bağlı olduğu satış lideri (takım öncüsü) arkadaşımızda aynı ödülü yani bu muhteşem aracın sahibi olacaktır. Konuyla daha fazla bilgi için aşağıda yer alan bağlantıya tıklayınız. http://www.satistemsilcileri.com/avon-araba-cekilisi

Prime Erkek Parfüm

Yeni Temsilciler İçin (Big&Multipled Maskara + Prime Erkek EDT )
Her zaman olduğu gibi ilk olarak yeni temsilciler, aramıza yeni katılan arkadaşlara sunulan imkanlarla başlıyoruz.
Babalar gününe özel bir kampanya olması nedeniyle evimizin direği babalarımıza özel ürünler satışa çıkmıştır. Onlardan biride Prime Erkek EDT olup, bu muhteşem ürüne ücretsiz sahip olmak isterseniz şimdi temsilci olarak hemen sipariş vermelisiniz. İlk kampanyasında 125 TL sipariş + katalog alan temsilcilere Big&Multipled Maskara hediye edilmektedir. Bu arkadaşlarımız satışlarını 200 TL yapmaları halinde ise Big&Multipled Maskara yanı sıra babalar gününe özel satışa çıkan ürünlerden Prime Erkek Parfüm sizin olabilir. Avon Kampanya 6 sizin 2. ve 3. kampanyanız olması halinde ise 200 TL sipariş + 1 katalog almanız halinde bu muhteşem parfüm sizi olur.

5’li Katalog Seti Sadece 5 TL
Geçtiğimiz aylarda başlatılan uygulama yine devam ediyor. Yine aramıza yeni katılan arkadaşlara özel bir fırsatı daha aktarmak istiyorum. Satışlarınızı artırmak için daha fazla katalog ile çalışmalısınız. Bu kampanya K5 ve K6 kataloglarında 5’li set sadece 5 TL olarak alabilirsiniz. Tek tek almanız halinde ise tanesi 1,90 TL’ye geleceğini unutmayın.

Gündüz Kremi

Avon Classic (Nutra Effects Radiance Gündüz Kremi)
Yıllık satışı 1.000 TL’ye kadar olanların yer aldığı bu grupta hediyeler bazı kampanyalarda olmaktadır. İşte o kampanyalardan biri daha Avon Classic Üyesi arkadaşlarımız bu kampanya 125 TL sipariş + 1 katalog aldıklarında bir sonraki ilk siparişlerinde Nutra Effects Radiance Gündüz Kremi hediye edilmektedir.

Elite Gentleman Erkek Parfüm

Avon Classic Plus (Elite Gentleman EDT + Nutra Effects Radiance Gündüz Kremi)
Yıllık toplam satışı 1.000 ile 2.500 TL arasında olan arkadaşlarımızın yer aldığı grup Avon Classic Plus iki hediyeye birden sahip olup, kampanya 6’da 200 TL sipariş + 1 katalog aldıklarında yine babalar gününe özel hediyelerden biri Elite Gentleman Erkek Parfüm (30 ml seyahat boyu) + Burcu Esmersoy’un tanıtımı ile satışlarına devam edilen Nutra Effects Radiance Gündüz Kremi sizin olacaktır

Avon Para Kazan

Avon Club Üyelerine Sınırsız AvonPara Fırsatı
Yıllık satışı 2500 TL ve üzeri olan temsilcilerin bulunduğu Avon Club Kampanya 5’e özel daha önce görülmemiş bir fırsata imza atıyor. 750 TL sipariş verdiğinizde ekstra 10 AvonPara kazanırsınız. Aynı şekilde her 250 TL’lik siparişiniz ile  sınırsız 10 AvonPara kazanmaya devam edersiniz.

Parfüm Hediye

FIRSAT 1 (Bayan PArfüm + Erkek PArfüm + Gündür Kremi)
İşte şimid yeni ve eski tüm temsilcileri yakından ilgilendiren hediyelere geldik, satış konusunda iyi biriyseniz Fırsat 1 hediye grubundan 3 ürün sizi olabilir. Çiçeksi kokulardan hoşlananların vazgeçilmez kokusu Little Pink Dress 50 ml + centilmen erkeklerin en sık kullandığı markalardan Elite Gentleman EDT 30 ml (Seyahat Boyu) erkek parfüm ile Nutra Effects Radiance Gündüz Kremi kazanabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken 400 TL satış + 5 katalog almanız gerekmektedir.

ORAL-B Diş Fırçası

FIRSAT 2 (ORAL-B Şarj Edilebilir Diş Fırçası Yada 25 TL AvonPara)
İşte en büyük ve en değerli hediyeye geldik, yine tüm temsilciler için geçerli olup, 750 TL sipariş + 10 katalog almanız halinde seçiminize bağlı olarak 25 TL değerinde AvonPara yada sağlıklı ve beyaz dişlere kavuşmanızı sağlayacak olan ORAL-B Şarj Edilebilir Diş Fırçası daha sağlıklı dişlere sahip olacaksınız. Bunun için ilk siparişinizi İnternet üzerinden vererek hediye yad AvonPara şeklinde seçim yapmanız gerekir. Seçim yapmamanız halinde hediye gönderilmektedir.

Avon Sun Ürünleri Hediye Kazandırıyor
Bu kampanya standart hediyelere ek olarak Avon Sun Güneş Koruyucu Ürünler satarak kazanabilirsiniz. Yaz aylarının en çok satılan ürünleri arasında yer alan Avon Sun Güneş Koruyucu ürünlerden 4 adet sattığınızda Jasmine Saat kazanırsınız. 8 Adet satmanız halinde ise King Saç Düzleştirici bir sonraki kampanya vereceğiniz ilk sipariş ile gönderilmektedir. Bir sonraki kampanya sipariş vermemeniz halinde hediyeniz iptal olur.

Burcu Esmersoy İle Tanışma Fırsatı Devam Ediyor?
İlk olarak 2016 yılında uygulanmaya başlayan üye gruplarından biride Cilt Bakımı Uzmanları Kulübü olup, K4,K5 ve K6 süresince en fazla satış büyümesi yapan 5 temsilci muhteşem bir yemekte Burcu Esmersoy ile tanışma fırsatı bulacaktır.

Avon Para Nedir?
Türkiye’de bir ilk olan Avon Para uygulaması ile kazandığınız paraları Türkiye’nin en büyük online satış sitesi hepsiburada.com sitesinde harcama imkanı bulunuyor. Avon Para hakkında detayları aşağıdaki linkte bulacaksınız.
http://www.satistemsilcileri.com/avon-para-uygulamasi

Hediyem Ne Zaman Gelecek?
Kazanılan hediye/hediyeler bir sonraki kampanyada verilen ilk siparişle birlikte gönderilmektedir. Bir sonraki kampanya sipariş verilmezse hediye hakkı kaybedilir. Bir sonraki kampanya hediyeyi almak için vereceğiniz siparişin ne kadar olacağı önemli değildir. Önemli olan hediyenizin gönderilebilmesi için sipariş vermeniz gerektiğidir.

Ürün İade İşlemlerinde Dikkatli Olun
Aldığınız ürün yada ürünleri siz yada müşterileriniz iade edebilir. Burada dikkat edilmesi gereken husus iade ettiğinizde sipariş tutarı hediye için gerekli limitin altına düşmesi halinde kazandığınız, teslim aldığınız hediyeyi de iade etmeniz gerekir. Aksi halde almış olduğunuz hediye ücreti faturanıza eklenir. Bir diğer husus hazır konu açılmışken aktarayım. İade edilen ürünlerde temsilcilerden 2 TL ücret alınmaktadır.

Avon Temsilci Hediyeleri (Kampanya 6) için 481 yorum yapılmış


songül

en az kaç para yapmam gerekir cvp bekliyorum

songül

mrb k3 katalokta kaç para yaparsam hangi hediyeler gelir bana en az kaç para yapmam gerekir cvp bekliyorum

Avon Yönetici

Temsilci fiyatı ile 340 TL ve üzeri + 5 katalog alımınızda Days in color battaniye kazanırsınız.

iffet

BEN avon temsilcisiyim K2 kataloğundan 395,12 tl yaptım bana hangi hediye gelicek..?

Avon Yönetici

Serpil hanım temsilci yani size geliş fiyatı ile 340 TL katalog fiyatı ilede 450 – 500 TL arası bir rakama tekabül ediyor.

serpil

mrblar bende bugun vberdim 345 tllik şipariş ama panoramayı inceledim ve diyorki temsilci fiyatıyla 340 tllik şiparişe hadiye yazıo yani katalok fiyatıyla degil deyilmi??

Avon Yönetici

En az 340 TL + katalog siparişi vermeyi unutmayın katalog almadan hiç bir hediye gelmez

songül

ben avon temsilcisiyim bana çok hediye gelmiyo bu ay kaç para yaparsam hediye gelir bana

Avon Yönetici

Evet büşra temsilci fiyatı ile katalog fiyatı hediyelerde geçersizdir.

büşra

300 tl lik yapınca hediye geliyor ya , 300 tl ddkleri temsilci fiyatıyla mı yoksa katalog fiyatıyla mı