Türkiye ve dünyanın en büyük kozmetik markası Avon ürünleri sadece gönüllü temsilciler vasıtası ile satılmaktadır. Dünya genelinde milyonlarca insanın kazanç sağladığı Avon Temsilciliği sadece kazanç sağlamakla sınırlı kalmayıp, aynı zamanda her kampanya bir birinden özel hediyeler ve AvonPara kazanma fırsatı sunmaktadır. Satış başarınıza göre bir birinden özel fırsatların sunulduğu Avon Temsilci hediyeleri bilgisi bu sayfada yer alacaktır.

Avon Eylül Kataloğu 2015 (Temsilci Hediyeleri)
Kurban bayramına sayılı günler kala Avon’da bayram fırsatları çoktan başladı bile K10 kampanyası ile 18 Eylül 2015’e kadar hem siz hem müşterileriniz kazanacaktır. Renk çılgınlığı kapsamında çekilişler 1 adet Fiat 500 POP STAR, 5 adet İphona 6, 10 adet İpad 6 ve 100 Little Black Dress EDP hediye edilecektir. Bu kampanya sizlerin satışlarını %300 oranında artıracak olup, aynı şekilde daha fazla hediye kazanacaksınız.

3D Ruj

Hoşgeldin Kampanyası (İlk 3 Kampanyasını Yaşayanlar)
Her zaman olduğu gibi yeni temsilci arkadaşlarımıza yönelik hediyeleri tanıyalım. İlk 3 kampanyasını yaşayan arkadaşlarımız (Avon İnci) grubunda yer almakta olup, onların ilk kampanyaları olması halinde 95 TL sipariş + 1 katalog almaları halinde Avon’un yeni ruj markası 3D Dolgunlaştırıcı Ruj (Heat Wave) hediye edilmektedir. Aynı şekilde bu kampanya sizin ikinci ve üçüncü kampanyasınız ise 150 TL satış + 1 katalog almanız halinde halinde satış rekorları kırması beklenen Avon 3D Dolgunlaştırıcı Ruj’a hediye olarak sahip olacaksınız.

Avon 8'li Göz Farı

Avon Classic Temsilci Hediyeleri
Yıllık satış oranı 1300 TL’nin altında olan Avon Classic Temsilciler içinde benzersiz bir fırsat olup, K9 süresince vereceğiniz 100 TL ve üzeri siparişe Avon Hollywood Collection 8’li Göz Farı Paleti hediye edilmektedir. Geçtiğimiz kampanyada 100 TL ve üzeri sipariş verdiyseniz şimdi ilk siparişinizi vermeniz yeterli olacaktır.

Mehtap Tava Çeşitleri

Tüm Temsilciler İçin Hediye (FIRSAT 1)
Son zamanlarda ikili hediye dönemi ile tüm temsilcileri mutlu eden uygulama geri döndüğü görülmektedir. Bu kampanya 400 TL sipariş + 5 katalog aldığınızda mutfağınız için çok özel bir ürün olan Mehtap Granit Tava hediye edilmektedir. 26 cm çapında olup, bu kampanyadan yararlanabilmek için K 11’de mutlaka sipariş vermeniz gerekir. Çünkü hediyeniz bir sonraki kampanya vereceğiniz sipariş ile gönderilmektedir.

FIRSAT 2 Hediye Yada 25 Avon Para
Daha fazla satarım diyenler için Avon’da daha fazla hediye seçeneği bulunmaktadır. Fırsat 2 kapsamında 700 TL sipariş ver 10 katalog ekle Mehtap Granit Karnıyarık Tenceresi yada 25 AvonPara kazanabilirsiniz. Daha fazla satış yapın, daha güzel hediyeler kazanın.

Avon Para Nedir?
Türkiye’de bir ilk olan Avon Para uygulaması ile kazandığınız paraları Türkiye’nin en büyük online satış sitesi hepsiburada.com sitesinde harcama imkanı bulunuyor. Avon Para hakkında detayları aşağıdaki linkte bulacaksınız.
http://www.satistemsilcileri.com/avon-para-uygulamasi

Dikkat Edilmesi Gerekenler
Kazanılan hediye/hediyeler bir sonraki kampanyada verilen ilk siparişle birlikte gönderilmektedir. Bir sonraki kampanya sipariş verilmezse hediye hakkı kaybedilir. Ulaşılacak tutarlar için Temsilci fiyatı esas alınır. Kazanılan hediyenin iade ve iptal koli dolayısıyla limitin altına düşülmesi halinde iade edilmesi gerekmektedir. Aksi durumda hediye tutarı Temsilcimize faturalanacak ve faturalanan hediyenin iadesi kabul edilmeyecektir.

   Paylaş

Avon Temsilci Hediyeleri için 241 yorum yapılmış


melis

Ben avona yeni üye oldum ama ürünleri geliş fiyatına nasıl alırım bilmiyorum yardımcı olur musunuz?

ebru

tesekkur ederim

Yönetici

Ebru: Müşteri hizmetlerini merkezini aramanız gerekir.

ebru

ben k8 de 350 tl lik sipariş verdim havlu seti hediyesi gelmedi su an k9 da stil butik den 50 tl lik sipariş verdim cüzdan hediyem de gelmedi. ögrenmek istediğim : benim ödedigim tutar 50 tl mi olması lazım ?

neslihan

Ben haziran ayında üye oldum fakat bana hiç bir hediye gelmiyor yanlış yapılan bisey mı var anlamadım

Yönetici

Zeynep: Bu sorularının cevabı sitede ayrı ayrı konular şeklinde yer almaktadır. Arama yapmalısın

zeynep

avon’a nasıl üye olurum? üye olursam kargo kaç paradır? kaç paralık alışveriş yaparsam kargo bedeva olur? ve siparişlerimi nereden alırım?

gülşah

Avon’a üye olmak ücretsiz üye olmak isteyenler 0538 558 ** ** Whatpsapp’dan ulaşım bana üyelginizi olusturayım. İlk katalog benden ücretsizdir.

Yönetici

Hilal: Yeni temsilci değilseniz 259 TL ile hediye limitine ulaşmış sayılmazsınız.

Hilal

Slm ben 418 tl lik siparis verdim ama geliş fiyati düşünce 259 tl kaldı şimdi bana hediye gelmeyecek mi??

*