Avon Temmsilci Hediyeleri

Türkiye ve dünyanın en büyük kozmetik markası Avon ürünleri sadece gönüllü temsilciler vasıtası ile satılmaktadır. Dünya genelinde milyonlarca insanın kazanç sağladığı Avon Temsilciliği sadece kazanç sağlamakla sınırlı kalmayıp, aynı zamanda her kampanya bir birinden özel hediyeler ve AvonPara kazanma fırsatı sunmaktadır. Satış başarınıza göre bir birinden özel fırsatların sunulduğu Avon Temsilci hediyeleri bilgisi bu sayfada yer alacaktır.

Yeni Temsilciler İçin (3 Hediye Birden)
2016 Yılının son kampanyasında temsilci olan ve ilk siparişini verecekler için 3 muhteşem hediye sizi bekliyor. İlk hediyemiz TTA Today Vücut Spreyi yanı sıra Avon Care Paketi içerisinde kakao yağı içeren vücut kremi ile yine severek kullanacağınız et, tırnak ve kütikül kreminin sahibi olacaksınız. Fakat bu kampanya bir değişiklik yapılmış olup, normalde 125 TL olan limit bu kampanya 150 TL satış + 5 katalog şeklinde değiştirilmiştir.

Avon Care Paketi

5’li Katalog Seti Sadece 6,50 TL
Geçtiğimiz aylarda başlatılan toplu katalog indirimleri yine devam ediyor. Fakat küçük bir farkla daha önceleri 5’li katalog seti 6 TL’ye satılırken yeni alınan karar ile 6,50 TL’ye satılmaya başlanmıştır. Aynı şekilde tekli katalog fiyatı ise 1,90’dan 1,99 TL’ye yükseltilmiştir.

FIRSAT 1 (Paşabahçe 6’lı Pasta Tabağı)
Bu kampanya özellikle bayan temsilcileri çok sevindirecek hediyeler bulunuyor. İlk olarak tüm temsilcilerin yararlanabildiği fırsat 1 ile başlayalım. Mutfakların olmazsa olmazı pasta tabağınız Paşabahçe kalitesi ile olmasını isterseniz bu kampanya 350 TL sipariş + 5 katalog aldığınızda 6’lı pasta tabağı sahibi olabilirsiniz.

Porselen Pasta Tabağı

FIRSAT 2 (Pasta Tabağı + 12 Parça Çatal-Bıçak Seti)
Satış konusunda başarılıyım ve en özel hediyelerin sahibi olmak istiyorum diyenler içinde fırsat 2 hediyeleri bulunuyor. 700 TL satış + 10 katalog alan tüm temsilciler Paşabahçe 6’lı pasta tabağı yanı sıra 12 parça çatan-bıçak seti kazanabilirsiniz. Böylece misafirlerinize muhteşem pasta ve kek ikramı yapabilirsiniz.

Çatal Bıçak Seti

İstanbul’u Keşfetmeye Ne Dersiniz?
Şimdi ise ilk defa 2016 yılında uygulanmaya başlayan cilt bakımı uzmanlarına özel bir hediye ile devam edelim. Hediye özellikle İstanbul’u seven, onu keşfetmek isteyenleri heyecanlandıracaktır. Sabahtan gün sonuna kadar İstanbul’u gezerek, güzelliklerini keşfedeceksiniz. 3 Temsilci ve 1 satış liderinin kazanacağı bu hediyeden yararlanabilmek için Kampanya 10-11-12-13-14 süresince en fazla cilt bakım ürünü satışı yapanlar kazanacaktır.

Avon Para Nedir?
Türkiye’de bir ilk olan Avon Para uygulaması ile kazandığınız paraları Türkiye’nin en büyük online satış sitesi hepsiburada.com sitesinde harcama imkanı bulunuyor. Avon Para hakkında detayları aşağıdaki linkte bulacaksınız.
http://www.satistemsilcileri.com/avon-para-uygulamasi

Hediyem Ne Zaman Gelecek?
Kazanılan hediye/hediyeler bir sonraki kampanyada verilen ilk siparişle birlikte gönderilmektedir. Bir sonraki kampanya sipariş verilmezse hediye hakkı kaybedilir. Bir sonraki kampanya hediyeyi almak için vereceğiniz siparişin ne kadar olacağı önemli değildir. Önemli olan hediyenizin gönderilebilmesi için sipariş vermeniz gerektiğidir.

Ürün İade İşlemlerinde Dikkatli Olun
Aldığınız ürün yada ürünleri siz yada müşterileriniz iade edebilir. Burada dikkat edilmesi gereken husus iade ettiğinizde sipariş tutarı hediye için gerekli limitin altına düşmesi halinde kazandığınız, teslim aldığınız hediyeyi de iade etmeniz gerekir. Aksi halde almış olduğunuz hediye ücreti faturanıza eklenir. Bir diğer husus hazır konu açılmışken aktarayım. İade edilen ürünlerde temsilcilerden 2 TL ücret alınmaktadır.

Hediye Kazanmak İçin Almanız Gereken Katalog Sayısı Yükseltildi
Avon Kampanya 7 ile birlikte bir yeniliğe imza atılmış olup, artık hediye kazanabilmek için almanız gereken katalog sayısı 5’e yükseltilmiştir. Daha önce yeni kayıt olanlar, Classic ve Classic Plus üyeler sadece 1 katalog alması yeterliydi. Yeni uygulama ile satış yapmanız gereken rakam + 5 katalog almayı unutmayın.

Temsilci Hediyeleri (Hem Kampanya Güncelleniyor) için 550 yorum yapılmış


songül

en az kaç para yapmam gerekir cvp bekliyorum

songül

mrb k3 katalokta kaç para yaparsam hangi hediyeler gelir bana en az kaç para yapmam gerekir cvp bekliyorum

Avon Yönetici

Temsilci fiyatı ile 340 TL ve üzeri + 5 katalog alımınızda Days in color battaniye kazanırsınız.

iffet

BEN avon temsilcisiyim K2 kataloğundan 395,12 tl yaptım bana hangi hediye gelicek..?

Avon Yönetici

Serpil hanım temsilci yani size geliş fiyatı ile 340 TL katalog fiyatı ilede 450 – 500 TL arası bir rakama tekabül ediyor.

serpil

mrblar bende bugun vberdim 345 tllik şipariş ama panoramayı inceledim ve diyorki temsilci fiyatıyla 340 tllik şiparişe hadiye yazıo yani katalok fiyatıyla degil deyilmi??

Avon Yönetici

En az 340 TL + katalog siparişi vermeyi unutmayın katalog almadan hiç bir hediye gelmez

songül

ben avon temsilcisiyim bana çok hediye gelmiyo bu ay kaç para yaparsam hediye gelir bana

Avon Yönetici

Evet büşra temsilci fiyatı ile katalog fiyatı hediyelerde geçersizdir.

büşra

300 tl lik yapınca hediye geliyor ya , 300 tl ddkleri temsilci fiyatıyla mı yoksa katalog fiyatıyla mı