Türkiye ve dünyanın en büyük kozmetik markası Avon ürünleri sadece gönüllü temsilciler vasıtası ile satılmaktadır. Dünya genelinde milyonlarca insanın kazanç sağladığı Avon Temsilcileri sadece kazanç sağlamakla sınırlı kalmayıp, yüzlerce hediyeninde sahibi oluyor. Her kampanya değişen Avon Temsilci Hediyeleri bu sayfada güncel şekilde yayınlanmakta olup, sizde temsilci seviyenize göre sahip olacağınız hediyeleri görebilirsiniz.

Avon Ağustos Kataloğu 2015 (Temsilci Hediyeleri)
Çok iddialı bir kampanya olan K9 kapak resminde 1000’den fazla üründe indirim olduğu görülmektedir. Bu şekilde daha fazla satış yapma ve daha fazla hediye kazanma şansı elde edeceksiniz. 21 Ağustos’a kadar geçerli olan K9 süresince kazanabileceğiniz Avon Temsilci Hediyeleri bilgisi aşağıda yer almaktadır.

Avon Be Romantic EDT

Hoşgeldin Kampanyası (İlk 3 Kampanyasını Yaşayanlar)
Her zaman olduğu gibi yeni temsilci arkadaşlarımıza yönelik hediyeleri tanıyalım. İlk 3 kampanyasını yaşayan arkadaşlarımız (Avon İnci) grubunda yer alan temsilcilerimiz ilk kampanyaları olması halinde 95 TL sipariş + 1 katalog almaları halinde Avon’un yeni bayan parfüm markası Avon Be Romantic EDT hediye edilecektir. Aynı şekilde ikinci ve üçüncü kampanyasını yaşayan Avon temsilcileri içinde 150 TL satış + 1 katalog almaları halinde kadınların asla hayır diyemeyeceği bu romantik parfüm hediye edilmektedir.

Avon 8'li Göz Farı

Avon Classic Temsilci Hediyeleri
Yıllık satış oranı 1300 TL’nin altında olan Avon Classic Temsilciler içinde benzersiz bir fırsat olup, K9 süresince vereceğiniz 100 TL ve üzeri siparişe Avon Hollywood Collection 8’li Göz Farı Paleti hediye edilmektedir. Hediyeniz Avon Eylül Kataloğu 2015 (K10’da) vereceğiniz ilk sipariş ile gönderilmektedir.

Avon Temsilci Hediyeleri

Tüm Temsilciler İçin Hediye (FIRSAT 1)
Son zamanlarda ikili hediye dönemi ile tüm temsilcileri mutlu eden uygulama geri döndüğü görülmektedir. Bu kampanya 350 TL ve üzeri sipariş verip, +5 katalog eklediğinizde Avon Hollywood Collection 8’li Göz Farı + Anew İkili Göz Çevresi Bakım ürünü hediye edilmektedir. Dikkat çekici gözlere sahip olma fırsatını kaçırmayın.

Banyo Aksesuarları

FIRSAT 2 Hediye Yada 25 Avon Para
Satış konusunda başarılı temsilciler için daha gelişmiş bir hediye Fırsat 2 ile gelmektedir. K9’de 600 TL ve üzeri satış yapıp, +10 katalog aldığınızda seçiminize göre 25 Avon Para yada Bambu Banyo Seti kazanabilirsiniz. Bu fırsattan yararlanabilmek için sipariş girişi esnasında karşınıza çıkan Hediye yada Avonpara şeklinde seçinizi yapmanız gekir. Şimdiden bol kazançlar diliyoruz.

Avon Para Nedir?
Türkiye’de bir ilk olan Avon Para uygulaması ile kazandığınız paraları Türkiye’nin en büyük online satış sitesi hepsiburada.com sitesinde harcama imkanı bulunuyor. Avon Para hakkında detayları aşağıdaki linkte bulacaksınız.
http://www.satistemsilcileri.com/avon-para-uygulamasi

Avon Elite Club Hediyeleri
Temsilciler arasında en avantajlı özelliklere sahip olan Elite Club üyeleri kısa mesajla belirtilen limitlere ulaşılması halinde hem Bambu Banyo Seti + 65 TL’ye varan AvonPara kazanma şansı elde ediyorlar. Sizde yıllık satışınızı 5000 TL ve üzeri yapmanız halinde bu imkanlardan yararlanabilirsiniz.

Dikkat Edilmesi Gerekenler
Kazanılan hediye/hediyeler bir sonraki kampanyada verilen ilk siparişle birlikte gönderilmektedir. Bir sonraki kampanya sipariş verilmezse hediye hakkı kaybedilir. Ulaşılacak tutarlar için Temsilci fiyatı esas alınır. Kazanılan hediyenin iade ve iptal koli dolayısıyla limitin altına düşülmesi halinde iade edilmesi gerekmektedir. Aksi durumda hediye tutarı Temsilcimize faturalanacak ve faturalanan hediyenin iadesi kabul edilmeyecektir.

   Paylaş

Avon Temsilci Hediyeleri için 236 yorum yapılmış


Yönetici

Zeynep: Bu sorularının cevabı sitede ayrı ayrı konular şeklinde yer almaktadır. Arama yapmalısın

zeynep

avon’a nasıl üye olurum? üye olursam kargo kaç paradır? kaç paralık alışveriş yaparsam kargo bedeva olur? ve siparişlerimi nereden alırım?

gülşah

Avon’a üye olmak ücretsiz üye olmak isteyenler 0538 558 ** ** Whatpsapp’dan ulaşım bana üyelginizi olusturayım. İlk katalog benden ücretsizdir.

Yönetici

Hilal: Yeni temsilci değilseniz 259 TL ile hediye limitine ulaşmış sayılmazsınız.

Hilal

Slm ben 418 tl lik siparis verdim ama geliş fiyati düşünce 259 tl kaldı şimdi bana hediye gelmeyecek mi??

Elif

K8 de siparis vermedigim halde cuzdan ve telefon kılıfı geldi. Nedenini biliyor musunuz

ozlm

teşekkür ederim

Yönetici

Özlem: Fatura tutarı 350 TL olmalıdır.

ozlm

merhaba 350 tl sipariş verince hediye gelecek ben 350 tl sipariş verdim fakat stokta olmayan ürün varmış 5 tl eksilmiş hediye gelir mi yinede ödül satış 350 görünüyor ??

Yönetici

Derin: Online başvuru yaptıysanız katalog gönderilmez. Satın almanız gerekir.

*