Avon Temmsilci Hediyeleri

Türkiye ve dünyanın en büyük kozmetik markası Avon ürünleri sadece gönüllü temsilciler vasıtası ile satılmaktadır. Dünya genelinde milyonlarca insanın kazanç sağladığı Avon Temsilciliği sadece kazanç sağlamakla sınırlı kalmayıp, aynı zamanda her kampanya bir birinden özel hediyeler ve AvonPara kazanma fırsatı sunmaktadır. Satış başarınıza göre bir birinden özel fırsatların sunulduğu Avon Temsilci hediyeleri bilgisi bu sayfada yer alacaktır.

Yeni Temsilciler İçin (Avon Luck Bayan Parfüm)
2017 Yılının ilk kampanyasında temsilci, satış liderleri (takım öncüsü) ve müşteriler için bir birinden özel hediyeler bulunmaktadır. İlk olarak her zaman olduğu yeni temsilciler ve ilk siparişini verecek arkadaşlara bakalım. 130 TL’lik siparişinize 5 katalog dahil ettiğinizde Avon Luck EDP 30ml bayan parfüm sizin olacaktır. Daha fazla hediye kazanmak için satışlarınızı artırın sayfada yer alan diğer hediyeleri de kazanabilirsiniz.

Avon Luck EDP

5’li Katalog Seti Sadece 6,50 TL
Geçtiğimiz aylarda başlatılan toplu katalog indirimleri yine devam ediyor. Fakat küçük bir farkla daha önceleri 5’li katalog seti 6 TL’ye satılırken yeni alınan karar ile 6,50 TL’ye satılmaya başlanmıştır. Aynı şekilde tekli katalog fiyatı ise 1,90’dan 1,99 TL’ye yükseltilmiştir.

FIRSAT 1 (Avon Femme Bayan Parfüm)
Bu kampanya tüm temsilciler bir birinden özel hediyeler kazanacak diyebilirim. Çünkü limitler öylesine düşürülmüş olup, Fırsat 1 hediyesine baktığımızda tüm temsilciler için geçerli bu uygulamada 200 TL satışa ek olarak 5 katalog aldığınızda kadınların gözde parfümü Avon Femme EDP 50ml sizin olacaktır. İster kendiniz kullanın, ister sevdiklerinize hediye edin, isterseniz satarak kazancınıza kazanç katın.

Avon Femme EDP

FIRSAT 2 (Sinbo Narenciye Sıkacağı + Bayan Parfüm)
Satış rakamlarınızı artırdıkça daha fazla hediyeye sahip olabilirsiniz. Fırsat 2 uygulamasına baktığımızda Avon Femme EDP yanı sıra kış aylarının en çok tercih edilen mutfak aletlerinden biri olan Sinbo Narenciye Sıkacağına herhangi bir ücret ödemeden sahip olabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey 600 TL satış + 10 katalog satın almaktır. Böylece bir sonraki kampanya ilk sipariş ile hediyeleriniz gönderilecektir.

Sinbo Narenciye Sıkacağı

300 AVONPARA Hediye
Geçtiğimiz yıl uygulanmaya başlanan AVONPARA uygulaması bu yılda devam edecek gibi görünüyor. 2017 Yılının ilk kampanyasında 300 TL’ye varan AvonPara kazanabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken geçtiğimiz yıl aynı kampanyaya göre satışınızı artırmanız gerekir. Örnek vermek gerekirse 2016 Ocak kampanyasındaki satışınızı 500 TL artırın 50 TL değerinde AvonPara kazanın. Geçtiğimiz yıl bu ayda temsilci olmayanların satışı 200 TL olarak kabul edilmektedir. Onlarda bu imkandan yararlanabilmek için en az 700 TL satış + 10 katalog almayı unutmayın.

300 Avon Para

Avon Para Nedir?
Türkiye’de bir ilk olan Avon Para uygulaması ile kazandığınız paraları Türkiye’nin en büyük online satış sitesi hepsiburada.com sitesinde harcama imkanı bulunuyor. Avon Para hakkında detayları aşağıdaki linkte bulacaksınız.
http://www.satistemsilcileri.com/avon-para-uygulamasi

Hediyem Ne Zaman Gelecek?
Kazanılan hediye/hediyeler bir sonraki kampanyada verilen ilk siparişle birlikte gönderilmektedir. Bir sonraki kampanya sipariş verilmezse hediye hakkı kaybedilir. Bir sonraki kampanya hediyeyi almak için vereceğiniz siparişin ne kadar olacağı önemli değildir. Önemli olan hediyenizin gönderilebilmesi için sipariş vermeniz gerektiğidir.

Ürün İade İşlemlerinde Dikkatli Olun
Aldığınız ürün yada ürünleri siz yada müşterileriniz iade edebilir. Burada dikkat edilmesi gereken husus iade ettiğinizde sipariş tutarı hediye için gerekli limitin altına düşmesi halinde kazandığınız, teslim aldığınız hediyeyi de iade etmeniz gerekir. Aksi halde almış olduğunuz hediye ücreti faturanıza eklenir. Bir diğer husus hazır konu açılmışken aktarayım. İade edilen ürünlerde temsilcilerden 2 TL ücret alınmaktadır.

Hediye Kazanmak İçin Almanız Gereken Katalog Sayısı Yükseltildi
Avon Kampanya 7 ile birlikte bir yeniliğe imza atılmış olup, artık hediye kazanabilmek için almanız gereken katalog sayısı 5’e yükseltilmiştir. Daha önce yeni kayıt olanlar, Classic ve Classic Plus üyeler sadece 1 katalog alması yeterliydi. Yeni uygulama ile satış yapmanız gereken rakam + 5 katalog almayı unutmayın.

Temsilci Hediyeleri (Her Kampanya Güncelleniyor) için 589 yorum yapılmış


songül

en az kaç para yapmam gerekir cvp bekliyorum

songül

mrb k3 katalokta kaç para yaparsam hangi hediyeler gelir bana en az kaç para yapmam gerekir cvp bekliyorum

Avon Yönetici

Temsilci fiyatı ile 340 TL ve üzeri + 5 katalog alımınızda Days in color battaniye kazanırsınız.

iffet

BEN avon temsilcisiyim K2 kataloğundan 395,12 tl yaptım bana hangi hediye gelicek..?

Avon Yönetici

Serpil hanım temsilci yani size geliş fiyatı ile 340 TL katalog fiyatı ilede 450 – 500 TL arası bir rakama tekabül ediyor.

serpil

mrblar bende bugun vberdim 345 tllik şipariş ama panoramayı inceledim ve diyorki temsilci fiyatıyla 340 tllik şiparişe hadiye yazıo yani katalok fiyatıyla degil deyilmi??

Avon Yönetici

En az 340 TL + katalog siparişi vermeyi unutmayın katalog almadan hiç bir hediye gelmez

songül

ben avon temsilcisiyim bana çok hediye gelmiyo bu ay kaç para yaparsam hediye gelir bana

Avon Yönetici

Evet büşra temsilci fiyatı ile katalog fiyatı hediyelerde geçersizdir.

büşra

300 tl lik yapınca hediye geliyor ya , 300 tl ddkleri temsilci fiyatıyla mı yoksa katalog fiyatıyla mı