Avon Temmsilci Hediyeleri

Türkiye ve dünyanın en büyük kozmetik markası Avon ürünleri sadece gönüllü temsilciler vasıtası ile satılmaktadır. Dünya genelinde milyonlarca insanın kazanç sağladığı Avon Temsilciliği sadece kazanç sağlamakla sınırlı kalmayıp, aynı zamanda her kampanya bir birinden özel hediyeler ve AvonPara kazanma fırsatı sunmaktadır. Satış başarınıza göre bir birinden özel fırsatların sunulduğu Avon Temsilci hediyeleri bilgisi bu sayfada yer alacaktır.

Avon Jeep Renegade Kazandırıyor
130. Kuruluş yıl dönümünü temsilcileri ile kurlayan Avon Kampanya 5 ve 6 süresince her 125 TL siparişe çekiliş hakkı sunuyor. Yapılacak çekiliş ile 2 adet Jeep Renegade 1.16L 120 HP Dizel MT 4×2 Longitude Manuel kazanacaktır. Yapılacak çekilişte bu muhteşem aracı kazanan temsilcinin bağlı olduğu satış lideri (takım öncüsü) arkadaşımızda aynı ödülü yani bu muhteşem aracın sahibi olacaktır. Konuyla daha fazla bilgi için aşağıda yer alan bağlantıya tıklayınız. http://www.satistemsilcileri.com/avon-araba-cekilisi

Dreams Bayan Parfüm

Yeni Temsilciler İçin (Dreams Kadın EDP ve Yüz, El ve Vücut Losyonu )
Her zaman olduğu gibi ilk olarak yeni temsilciler, aramıza yeni katılan arkadaşlara sunulan imkanlarla başlıyoruz.
Anneler günüze özel ürünlerden bir olarak Avon Mayıs Kataloğu 2016’da satışa çıkan Avon Dreams Kadın EDP ücretiz denemek yada hediye etmek için şimdi yeni temsilcilere muhteşem bir fırsat geliyor. Aramıza yeni katılan ve ilk kampanyası olan arkadaşlarımız 125 TL sipariş + 1 katalog aldıklarında Avon Care Yüz, El ve Vücut Losyonu kazanıyor. Bu arkadaşlarımız satışlarını 200 TL yapmaları halinde ise Yüz, El ve Vücut Losyonuna ek olarak Avon Dreams Bayan parfümünde sahibi oluyor. Avon Mayıs Kataloğu (Kampanya 5) sizin 2. yada 3. kampanyanız ise sizlerde 200 TL satış + 1 katalog almanız halinde bu muhteşem parfümü kazanacaksınız.

5’li Katalog Seti Sadece 5 TL
Geçtiğimiz aylarda başlatılan uygulama yine devam ediyor. Yine aramıza yeni katılan arkadaşlara özel bir fırsatı daha aktarmak istiyorum. Satışlarınızı artırmak için daha fazla katalog ile çalışmalısınız. Bu kampanya K5 ve K6 kataloglarında 5’li set sadece 5 TL olarak alabilirsiniz. Tek tek almanız halinde ise tanesi 1,90 TL’ye geleceğini unutmayın.

Avon Para Kazan

Avon Club Üyelerine Sınırsız AvonPara Fırsatı
Yıllık satışı 2500 TL ve üzeri olan temsilcilerin bulunduğu Avon Club Kampanya 5’e özel daha önce görülmemiş bir fırsata imza atıyor. 750 TL sipariş verdiğinizde ekstra 10 AvonPara kazanırsınız. Aynı şekilde her 250 TL’lik siparişiniz ile  sınırsız 10 AvonPara kazanmaya devam edersiniz.

Portable Şarj Cihazı

FIRSAT 1 (Led Işıklı Taşınabilir Telefon Şarj Cihazı)
Şimdi ise tüm temsilcileri yakından ilgilendiren bir hediye ile devam edelim. Kampanya 5 süresince 450 TL sipariş + 5 katalog alan tüm temsilcilere son aylarda en çok satılan ürünlerden biri taşınabilir şarj cihazı hediye edilmektedir. Gittiğiniz her yerde şarj problemi yaşamayacağınız bu ürün 41 TL değerinde olup, panoramada hangi marka olduğuna dair herhangi bir bilgi verilmemiştir. Teknik özelliklerine baktığımızda 2250 mAh olup, aynı zamanda led ışığı ile akşamları el feneri olarak kullanabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey 450 TL satışa ek olarak 5 katalog almanızdır. Hediyeniz bir sonraki kampanya ilk siparişte gönderilecek olup, belirtilen limit katalog değil, temsilci fiyatı ile olduğunu unutmayınız.

Paşabahçe Yasemin Çay Seti

FIRSAT 2 (Paşabahçe Yasemin 18 Parça Çay ve Pasta Takımı Yada 25 TL AvonPara)
İşte en büyük ve en değerli hediyeye geldik, yine tüm temsilciler için geçerli olup, 750 TL sipariş + 10 katalog almanız halinde seçiminize bağlı olarak 25 TL değerinde AvonPara yada mutfakların olmazsa olmazı Paşabahçe Yasemin 18 parça çay ve pasta takımı hediye edilmektedir. 18 Parçadan oluşan sette 6 adet bardak, 6 adet çay tabağı ve 6 adet muhteşem görünümlü pastaları ikram edeceğiniz pasta tabağı bulunmaktadır.

Burcu Esmersoy İle Tanışma Fırsatı Devam Ediyor?
İlk olarak 2016 yılında uygulanmaya başlayan üye gruplarından biride Cilt Bakımı Uzmanları Kulübü olup, K4,K5 ve K6 süresince en fazla satış büyümesi yapan 5 temsilci muhteşem bir yemekte Burcu Esmersoy ile tanışma fırsatı bulacaktır.

Avon Para Nedir?
Türkiye’de bir ilk olan Avon Para uygulaması ile kazandığınız paraları Türkiye’nin en büyük online satış sitesi hepsiburada.com sitesinde harcama imkanı bulunuyor. Avon Para hakkında detayları aşağıdaki linkte bulacaksınız.
http://www.satistemsilcileri.com/avon-para-uygulamasi

Hediyem Ne Zaman Gelecek?
Kazanılan hediye/hediyeler bir sonraki kampanyada verilen ilk siparişle birlikte gönderilmektedir. Bir sonraki kampanya sipariş verilmezse hediye hakkı kaybedilir. Bir sonraki kampanya hediyeyi almak için vereceğiniz siparişin ne kadar olacağı önemli değildir. Önemli olan hediyenizin gönderilebilmesi için sipariş vermeniz gerektiğidir.

Ürün İade İşlemlerinde Dikkatli Olun
Aldığınız ürün yada ürünleri siz yada müşterileriniz iade edebilir. Burada dikkat edilmesi gereken husus iade ettiğinizde sipariş tutarı hediye için gerekli limitin altına düşmesi halinde kazandığınız, teslim aldığınız hediyeyi de iade etmeniz gerekir. Aksi halde almış olduğunuz hediye ücreti faturanıza eklenir. Bir diğer husus hazır konu açılmışken aktarayım. İade edilen ürünlerde temsilcilerden 2 TL ücret alınmaktadır.

Avon Temsilci Hediyeleri (Kampanya 5) için 469 yorum yapılmış


songül

en az kaç para yapmam gerekir cvp bekliyorum

songül

mrb k3 katalokta kaç para yaparsam hangi hediyeler gelir bana en az kaç para yapmam gerekir cvp bekliyorum

Avon Yönetici

Temsilci fiyatı ile 340 TL ve üzeri + 5 katalog alımınızda Days in color battaniye kazanırsınız.

iffet

BEN avon temsilcisiyim K2 kataloğundan 395,12 tl yaptım bana hangi hediye gelicek..?

Avon Yönetici

Serpil hanım temsilci yani size geliş fiyatı ile 340 TL katalog fiyatı ilede 450 – 500 TL arası bir rakama tekabül ediyor.

serpil

mrblar bende bugun vberdim 345 tllik şipariş ama panoramayı inceledim ve diyorki temsilci fiyatıyla 340 tllik şiparişe hadiye yazıo yani katalok fiyatıyla degil deyilmi??

Avon Yönetici

En az 340 TL + katalog siparişi vermeyi unutmayın katalog almadan hiç bir hediye gelmez

songül

ben avon temsilcisiyim bana çok hediye gelmiyo bu ay kaç para yaparsam hediye gelir bana

Avon Yönetici

Evet büşra temsilci fiyatı ile katalog fiyatı hediyelerde geçersizdir.

büşra

300 tl lik yapınca hediye geliyor ya , 300 tl ddkleri temsilci fiyatıyla mı yoksa katalog fiyatıyla mı