Türkiye ve dünyanın en büyük kozmetik markası Avon ürünleri sadece gönüllü temsilciler vasıtası ile satılmaktadır. Dünya genelinde milyonlarca insanın kazanç sağladığı Avon Temsilciliği sadece kazanç sağlamakla sınırlı kalmayıp, aynı zamanda her kampanya bir birinden özel hediyeler ve AvonPara kazanma fırsatı sunmaktadır. Satış başarınıza göre bir birinden özel fırsatların sunulduğu Avon Temsilci hediyeleri bilgisi bu sayfada yer alacaktır.

2016 Yılında Hediyelere Doyacaksınız
Yeni yılın ikinci kampanyasında yine çok özel hediyeler sizi bekliyor. Aynı zamanda yeni bir grup olan Avon Cilt Bakımı Uzmanları içinde ekstra hediyeler olduğu görülmektedir. Her zaman olduğu gibi aramıza yeni katılan arkadaşların K2 süresince verecekleri siparişlerden kazanacakları hediyelere bakacağız.

Supershock Maskara

Yeni Temsilciler İçin (Homme Erkek Parfüm + Supershock Maskara )
Aramıza yeni katılan ve ilk 3 kampanyasını yaşayan arkadaşlar için Avon Şubat Kataloğu 2016 ilk kampanyaları olması halinde 125 sipariş + 1 katalog almaları halinde ilk defa bu kampanya satışa çıkan Supershock maskara kazanacaktır. Bu arkadaşlarımız satışlarını 200 TL ve üzeri yapmaları halinde ise hem Supershock maskara hemde yine bu kampanya satışa çıkacak olan Avon Homme Erkek EDT sahibi olacaktır. K 2 kataloğu sizin 2. ve 3. kampanyanız ise bu durumda 200 TL sipariş + 1 katalog alarak erkeklerin gözdesi olacağını düşündüğümüz Homme Erkek Parfüm sizin olacaktır.

5’li Katalog Seti Sadece 5 TL
Yine aramıza yeni katılan arkadaşlara özel bir fırsatı daha aktarmak istiyorum. Satışlarınızı artırmak için daha fazla katalog ile çalışmalısınız. Bu kampanya K2 ve K3 kataloglarında 5’li set sadece 5 TL olarak alabilirsiniz. Tek tek almanız halinde ise tanesi 1,90 TL’ye geleceğini unutmayın.

Kahve Makinesi

Arçelik Telve Fırsatını Kaçırma
K1, K2 ve Kampanya 3 yani Avon Mart Kataloğu 2016 süresince yeni temsilci olanlar, olacaklara geçerli bir hediyeden bahsetmek istiyorum. Belirtmiş olduğum kampanyalarda üye olan, ilk siparişini 1000 TL ve üzeri veren arkadaşlara muhteşem bir hediye Arçelik Telve K 3300 hediye edilmektedir. Sadece yeni temsilcilere yönelik olup, kampanya hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bağlantıya tıklayınız. http://www.satistemsilcileri.com/arcelik-telve-hediye

TV Battaniyesi

FIRSAT 1 (Wellsoft Diz Battaniyesi)
Tüm temsilcilere geçerli olan bu fırsatta ise K2 boyunca 450 TL ve üzeri satış yapmanın yanı sıra satışlarınıza destek olacak 5 katalog almanız gerekir. Bu limite ulaşan arkadaşlarımıza kış aylarının vazgeçilmezi ve evinizin rahatını bir arada yaşatacak olan Wellsoft Diz Battaniyesi hediye edilmektedir. Son derece yumuşak wellsoft kumaşı ile antistatik özelliği bulunmaktadır.

Pembe Sabahlık

FIRSAT 2 (Wellsoft Sabahlık Yada 25 AvonPara)
Şimdiki fırsat ise ben daha çok satış yaparım diyen arkadaşlara yönelik olup, isteyene hediye isteyene 25 TL değerinde AvonPara verilmektedir. Bu fırsattan yararlanmak için K2 boyunca 750 TL sipariş + 10 katalog almanız gerekir. Soğuk kış günlerinde sabaha muhteşem bir başlangıç yapmak isteyenler için Wellsoft Sabahlık size kendinizi çok özel hissettirecektir. %100 polyester Wellsoft kumaştan üretilmiş olup, satış fiyatı 49,90 TL olarak görülmektedir.

Cilt Bakım Ürünleri Hediye

Cilt Bakım Uzmanları Kulübü Hediyesi
İlk olarak 2016 yılında uygulanmaya başlayan Avon Cilt Bakımı Uzmanları kulübü üyelerine özel hediye programları olup, K2 süresince cilt bakım ürünlerinden 150 TL ve üzeri sipariş vermeleri halinde Anew temizleme suyu ve Anew İkili göz çevresi bakım sistemi hediye edilmektedir. Bu fırsattan yararlanmak için K3 sürecinde herhangi bir cilt bakımı ürünü almanız gerekir. Ayrıca 150 TL ve üzeri her 100 TL’lik cilt bakımı ürünü aldığınızda 10 TL AvonPara kazanmaya devam edersiniz.

Avon Para Nedir?
Türkiye’de bir ilk olan Avon Para uygulaması ile kazandığınız paraları Türkiye’nin en büyük online satış sitesi hepsiburada.com sitesinde harcama imkanı bulunuyor. Avon Para hakkında detayları aşağıdaki linkte bulacaksınız.
http://www.satistemsilcileri.com/avon-para-uygulamasi

Hediyem Ne Zaman Gelecek?
Kazanılan hediye/hediyeler bir sonraki kampanyada verilen ilk siparişle birlikte gönderilmektedir. Bir sonraki kampanya sipariş verilmezse hediye hakkı kaybedilir. Bir sonraki kampanya hediyeyi almak için vereceğiniz siparişin ne kadar olacağı önemli değildir. Önemli olan hediyenizin gönderilebilmesi için sipariş vermeniz gerektiğidir.

Ürün İade İşlemlerinde Dikkatli Olun
Aldığınız ürün yada ürünleri siz yada müşterileriniz iade edebilir. Burada dikkat edilmesi gereken husus iade ettiğinizde sipariş tutarı hediye için gerekli limitin altına düşmesi halinde kazandığınız, teslim aldığınız hediyeyi de iade etmeniz gerekir. Aksi halde almış olduğunuz hediye ücreti faturanıza eklenir. Bir diğer husus hazır konu açılmışken aktarayım. İade edilen ürünlerde temsilcilerden 2 TL ücret alınmaktadır.

Avon Temsilci Hediyeleri (Kampanya 2) için 409 yorum yapılmış


songül

en az kaç para yapmam gerekir cvp bekliyorum

songül

mrb k3 katalokta kaç para yaparsam hangi hediyeler gelir bana en az kaç para yapmam gerekir cvp bekliyorum

Avon Yönetici

Temsilci fiyatı ile 340 TL ve üzeri + 5 katalog alımınızda Days in color battaniye kazanırsınız.

iffet

BEN avon temsilcisiyim K2 kataloğundan 395,12 tl yaptım bana hangi hediye gelicek..?

Avon Yönetici

Serpil hanım temsilci yani size geliş fiyatı ile 340 TL katalog fiyatı ilede 450 – 500 TL arası bir rakama tekabül ediyor.

serpil

mrblar bende bugun vberdim 345 tllik şipariş ama panoramayı inceledim ve diyorki temsilci fiyatıyla 340 tllik şiparişe hadiye yazıo yani katalok fiyatıyla degil deyilmi??

Avon Yönetici

En az 340 TL + katalog siparişi vermeyi unutmayın katalog almadan hiç bir hediye gelmez

songül

ben avon temsilcisiyim bana çok hediye gelmiyo bu ay kaç para yaparsam hediye gelir bana

Avon Yönetici

Evet büşra temsilci fiyatı ile katalog fiyatı hediyelerde geçersizdir.

büşra

300 tl lik yapınca hediye geliyor ya , 300 tl ddkleri temsilci fiyatıyla mı yoksa katalog fiyatıyla mı

*