Türkiye ve dünyanın en büyük kozmetik markası Avon ürünleri sadece gönüllü temsilciler vasıtası ile satılmaktadır. Dünya genelinde milyonlarca insanın kazanç sağladığı Avon Temsilciliği sadece kazanç sağlamakla sınırlı kalmayıp, aynı zamanda her kampanya bir birinden özel hediyeler ve AvonPara kazanma fırsatı sunmaktadır. Satış başarınıza göre bir birinden özel fırsatların sunulduğu Avon Temsilci hediyeleri bilgisi bu sayfada yer alacaktır.

Avon Aralık Kataloğu Kataloğu 2015 (Temsilci Hediyeleri)
Ve işte 2015 yılı kampanyalarının sonuna geldik, yeni bir yıl, yeni bir kampanya dönemine hazırlanırken son kampanyada daha fazla kazanç ve hediye fırsatı sizi bekliyor. Özellikle hediye paketi ürünleri kolayca satabilir, bu ay binlerce TL kazanabilirsiniz. Şimdi hazırsanız bu kampanya sahip olacağımız hediyeleri görelim.

Avon Aralık Kataloğu

Hoşgeldin Kampanyası (İlk 3 Kampanyasını Yaşayanlar)
Her zaman olduğu gibi yeni temsilci arkadaşlarımıza yönelik hediyeleri tanıyalım. İlk 3 kampanyasını yaşayan arkadaşlarımız (Avon İnci) grubunda yer almakta olup, onların ilk kampanyaları olması 125 TL siparişine 1 katalog eklemeleri halinde kış aylarının en çok satılan ürünü Avon Care Mini El Kremi Hediye seti kazanacaksınız. Satışınızı artırıp, 200 TL ve üzeri satış yapmanız halinde ayrıca bu kampanya yenilenen şişe tasarımı ile karşımıza çıkan kadınların gözde parfüm markası Rare Pearls EDP kazanacaksınız. Avon Aralık Kataloğu 2015 sizin 2. ve 3. kampanyanız ise 200 TL sipariş + 1 Katalog almanız halinde sizde Rare Pearls Bayan Parfümün bir sonraki siparişiniz ile birlikte sahibi olacaksınız.

Avon Temsilci Hediyeleri

Avon Classic Temsilcilere Özel Windscape Erkek Parfüm
Yıllık satışı 1300 TL altında olan arkadaşlarımız için 2 aşamalı bir hediye sizi bekliyor. K 14 ve Avon Ocak Kataloğu 2016’da aktif olmanız koşulu ve bu 2 kampanya sürecinde temsilci fiyatı ile 250 TL sipariş + 1 Katalog almanız halinde Satin Taupe Tekli Göz Farı ile Besleyici Göz Makyaj Temizleyici sizin olabilir. İster kendiniz kullanın isterseniz satarak daha fazla kazanın

5 Parça Göz Makyajı

Tüm Temsilciler İçin Hediye (FIRSAT 1)
Son zamanlarda ikili hediye dönemi ile tüm temsilcileri mutlu eden uygulama geri döndüğü görülmektedir. Bu kampanya kadın temsilcileri çok mutlu edecek hediyeler görünüyor. 400 TL sipariş + 5 katalog aldığınızda yanında 120 TL değerinde Avon Göz Makyajı Seti 5 parçadan oluşan hediyenin sahibi olacaksınız. Hediye paketi içerisinde yer alan ürünlere bir göz atalım, bakalım neler bulunuyor. Satin Taupe Tekli Göz Farı + Besleyici Göz Makyaj Temizleyici + Super Extend Winged Out Maskara + Kirpik Kıvırma Aleti + Calming Effects Likit Kapatıcı / Fair hediyeleri sizin olacaktır. Diğer kampanyalara bakarak daha güzel bir seçim olduğu görülmektedir.

Hediye Saç Kurutma Makinası

FIRSAT 2 Hediye Yada 25 Avon Para (Seçim Yapın)
Ben daha fazla satış yapıp, daha fazla kazanmak istiyorum diyorsanız sizlere için daha fazla hediye seçeneği bulunmaktadır. FIRSAT 2 hediyelerine baktığımızda seçime bağlı olarak King Saç Kurutma Makinası yada 25 AvonPara kazabilirsiniz. Hediye yada AvonPara şeklinde seçim yapabilmek için siparişlerinizi İnternet üzerinden girmeniz gerekir. Diğer kanallardan verilen siparişler hediye olarak işleme alınır. Bu arada saç kurutma makinası kazananlar çok fazla kullanmamalısınız. Saçların çok fazla ısınması kıl köklerinde kalite kaybına neden olmaktadır.

Avon Para Nedir?
Türkiye’de bir ilk olan Avon Para uygulaması ile kazandığınız paraları Türkiye’nin en büyük online satış sitesi hepsiburada.com sitesinde harcama imkanı bulunuyor. Avon Para hakkında detayları aşağıdaki linkte bulacaksınız.
http://www.satistemsilcileri.com/avon-para-uygulamasi

Dikkat Edilmesi Gerekenler
Kazanılan hediye/hediyeler bir sonraki kampanyada verilen ilk siparişle birlikte gönderilmektedir. Bir sonraki kampanya sipariş verilmezse hediye hakkı kaybedilir. Ulaşılacak tutarlar için Temsilci fiyatı esas alınır. Kazanılan hediyenin iade ve iptal koli dolayısıyla limitin altına düşülmesi halinde iade edilmesi gerekmektedir. Aksi durumda hediye tutarı Temsilcimize faturalanacak ve faturalanan hediyenin iadesi kabul edilmeyecektir.

Avon Temsilci Hediyeleri (Kampanya 14) için 316 yorum yapılmış


Yönetici

Burcu: Bu uygulama takım öncüsü olmak isteyen ve yeni başvuru yapanlar için geçerlidir. Yani takım öncüsü olmak için başvuru yapmanız gerekir.

burcu

Merhaba ben temsilciyim ama yeni oldum
Arkadaşını getir hediyeyi kazan dan yararlanmak istiyorum bunun için ne yapmam gerekiyor yardimci olursaniz sevinirim

Yönetici

Bahar: Takım öncünüzden isteyebilir, yada sipariş verebilirsiniz.

bahar

Merhaba. Avon a temsilci oldum bana katalog gonderilmesi icin ne yapmam gerekiyor ?

Yönetici

İpek: Sizi kayıt yapan takım öncüsünden yada sipariş vererek elde edebilirsiniz.

Yönetici

Gizem: Hediyeye hak kazanmak için temsilci fiyatı ile 400 TL ve üzeri olmalıdır. Katalog fiyatını dikkate almayınız.

gizem

merhaba, k14 te 400 tl sipariş + 5 katalog ile kazanacağımız hediye hakkında sorum olacaktı. katalog fiyatına göre 500 ama temsilci fiyatına göre 330 tl gözüküyor siparişim, hediyeyi kazanmak için hangisi geçerli oluyo acaba ?

İpek

Ben yeni avon temsilci uyesiyim calismak icin katalogumu nasil temin edebilirim?

Yönetici

Gamze: Kampanya 13’te en az 125 TL sipariş vermen gerekirdi, bu fırsatı kaçırdın. K 14’te 300 TL sipariş verirsen Rare Pearls EDP kazanırsın. Fakat hediyen K 1’de vereceğin sipariş ile gönderilir. Sipariş vermemen halinde hediyen iptal olur.

Gamze alagoz

Ikkez Kampanya 13 ten 105 tl siparis versin.Kampanya 14 ten 300 liralik siparis versem hediye gelecekmi ayrica kampanya 14 icin 27 kasimda hangi saatte siparis verecegim

*