Türkiye ve dünyanın en büyük kozmetik markası Avon ürünleri sadece gönüllü temsilciler vasıtası ile satılmaktadır. Dünya genelinde milyonlarca insanın kazanç sağladığı Avon Temsilcileri sadece kazanç sağlamakla sınırlı kalmayıp, yüzlerce hediyeninde sahibi oluyor. Her kampanya değişen Avon Temsilci Hediyeleri bu sayfada güncel şekilde yayınlanmakta olup, sizde temsilci seviyenize göre sahip olacağınız hediyeleri görebilirsiniz.

Avon Haziran Kataloğu 2015 (Temsilci Hediyeleri)
3 Temmuz’a kadar geçerli olan K7 kataloğunda yer alan hediyeler özellikle bu sefer yeni temsilcileri pek memnun etmeyebilir. Yeni bir ürün olan Avon Senses Duş Jeli hediye edilmektedir. Dilerseniz hemen hediyelere ve sağlanması gereken şartları görelim.

Sensual Duş Jeli

Hoşgeldin Kampanyası (İlk 3 Kampanyasını Yaşayanlar)
Her zaman olduğu gibi yeni temsilci arkadaşlarımıza yönelik hediyeleri tanıyalım. İlk 3 kampanyasını yaşayan arkadaşlarımız (Avon İnci) grubundan yer alanların iki farklı seçeneği bulunmaktadır. İlk kampanyanız ise 95 TL ve üzeri sipariş verdiğinizde ilk defa bu kampanya satışa çıkmış olan Avon Senses Büyük Boy Sensuel Mystique Nemlendirici Kremsi Duş Jeli hediye edilmektedir. 17,50 TL değerindeki bu hediye ile keyifli bir duş sizi bekliyor. Aynı şekilde K7 sizin ikinci yada üçüncü kampanyanız ise 150 TL ve üzeri siparişleriniz de bu hediyeye sahip olabilirsiniz.

Avon Parfüm Hediye

Avon Classic Temsilci Hediyeleri
Yıllık satış oranı 1300 TL’nin altında olan temsilciler için bu kampanya muhteşem bir hediye sizi bekliyor. K7’de 95 TL ve üzeri sipariş verdiğinizde Little Pink Dress EDP hediye edilmektedir. 69 TL değerindeki bu parfümü kazanmak için yapmanız gereken tek şey 95 TL ve üzeri sipariş verip, bir sonraki kampanyada en az bir defa sipariş vermektir. Hediyeniz bir sonraki kampanya vereceğiniz sipariş ile gönderileceğini unutmayın.

Tüm Temsilciler İçin Hediye (FIRSAT 1)
İkili hediye dönemi yeniden başlamış olup, ilk fırsat olarak 350 TL + 5 adet katalog sipariş verdiğinizde iki hediye birden 38 TL değerindeki Avon Advance Techniques 3’lü Saç Bakım Seti ve 69 TL değerinde kadınların gözde parfüm markası olan Little Pink Dress Parfüm hediye edilmektedir. Yapmanız gereken tek şey 350 TL ve üzeri satış yapmaktır.

Avon Saç Bakım Seti

FIRSAT 2 Hediye Yada Avon Para
Daha fazla satış yaparım, daha fazlasını isterim diyenler için fırsatlar katlanarak devam ediyor. 600 TL ve üzeri + 10 katalog sipariş verdiğinizde ise Karaca Home çift kişilik pike (180×230 cm) ile muhteşem bir uyku sizi bekleyecektir. Yada ben hediye değilde Avon Para istiyorum derseniz 25 Avon Para sizi olacaktır. Unutmayın Avon Para kazanmak için yapmanız gereken siparişinizi Avon.com.tr üzerinden online vermek ve ilk siparişinizde Hediye yada Avon para şeklinde seçim yapmanız gerekmektedir. Yoksa sadece hediye olarak uygulanır.

Karaca Home Çift Kişilik Pike

Avon Para Nedir?
Türkiye’de bir ilk olan Avon Para uygulaması ile kazandığınız paraları Türkiye’nin en büyük online satış sitesi hepsiburada.com sitesinde harcama imkanı bulunuyor. Avon Para hakkında detayları aşağıdaki linkte bulacaksınız.
http://www.satistemsilcileri.com/avon-para-uygulamasi

Avon Elite Club Hediyeleri
Puan toplayarak daha fazla hediye alma şansı bulunan Elite Club Üyeleri hem fırsat iki hediyesi hemde Avon Para kazanma imkanı bulmaktadır. 800 TL’lik sipariş verdiğinizde 25 Avon para + Karaca Home pike kazanacaksınız. 1400 TL sipariş veren bir Avon Elite Club üyesi hem fırsat 2’de yer alan Karaca Home Pike ve aynı zamanda 40 Avon Para kazanacaktır.

Dikkat Edilmesi Gerekenler
Kazanılan hediye/hediyeler bir sonraki kampanyada verilen ilk siparişle birlikte gönderilmektedir. Bir sonraki kampanya sipariş verilmezse hediye hakkı kaybedilir. Ulaşılacak tutarlar için Temsilci fiyatı esas alınır. Kazanılan hediyenin iade ve iptal koli dolayısıyla limitin altına düşülmesi halinde iade edilmesi gerekmektedir. Aksi durumda hediye tutarı Temsilcimize faturalanacak ve faturalanan hediyenin iadesi kabul edilmeyecektir.

   Paylaş

Avon Temsilci Hediyeleri için 221 yorum yapılmış


Yönetici

Gülşah: Yeni yeni temsilci olmanız nedeniyle Avon Senses Duş Jeli kazandınız. Hediyeniz bir sonraki kampanyada vereceğiniz sipariş ile gönderilir.

gülşah

Mrb ben yeni temsilci oldum k7 den 280 tl lik siparis vericem ne hedi
Kazanirim

Yönetici

Siparişiniz bir sonraki kampanya gönderilir.

avoncu

bu ay 700 küsur sipariş ozetı verdim asağı yukarı ama hiç hediye gelmedi gecen ay 400 tl sıparişıme bır adet tava gelmişti bunu nedeni nedir

Yönetici

Buket: Siparişlerinizi internet üzerinden giriyorsanız ilk siparişinizde Avon Para yada Hediye şeklinde seçim yapmak yeterli olacaktır.

Buket

Mrb ben fırsat 2 limitine ulaştım pike takımını almak istyorum ama hediyeyi nereden seçicem seçemiyorum yardımcı olur musunuz ?

Yönetici

Gökhan: Siz yeni temsilci olmanız nedeniyle ilk 3 kampanya Hoşgeldin hediyelerinden yararlanacaksınız.

Gökhan

Merhaba ben yeni katıldım ilk siparisim de k 6 530 tl 10 tane kitap aldım şimdi de k 7 de 535 tl sipariş vereceğim bana ne hediye gelir

Yönetici

Tuğçe: Temsilci numaranız 1 hafta içinde kısa mesajla telefonunuza gönderilir.

tuğçe

ben avona yeni üye oldum bana herhangi bi temsilci numarası ve şifre verilmedi bunu nasıl alabilirim?

*