Avon Temmsilci Hediyeleri

Türkiye ve dünyanın en büyük kozmetik markası Avon ürünleri sadece gönüllü temsilciler vasıtası ile satılmaktadır. Dünya genelinde milyonlarca insanın kazanç sağladığı Avon Temsilciliği sadece kazanç sağlamakla sınırlı kalmayıp, aynı zamanda her kampanya bir birinden özel hediyeler ve AvonPara kazanma fırsatı sunmaktadır. Satış başarınıza göre bir birinden özel fırsatların sunulduğu Avon Temsilci hediyeleri bilgisi bu sayfada yer alacaktır.

Yeni Temsilciler İçin (Gül Özlü Banyo Köpüğü )
Her zaman olduğu gibi ilk olarak yeni temsilciler, aramıza yeni katılan arkadaşlara sunulan imkanlarla başlıyoruz.
Havaların soğuması ile birlikte artık sıcak banyolar daha çekici hale gelmektedir. Banyoların olmazsa olmazı banyo köpükleri bu kampanya yeni temsilcilerimize hediye olarak geliyor. İlk siparişini Kampanya 12 süreci içinde verecek olan arkadaşlarımız Avon’dan gül özlü banyo köpüğü kazanıyor. Ürün 1 litre olup, aylarca severek kullanacaksınız. Bu muhteşem ürüne sahip olmak için yapmanız gereken 125 TL satış + 5 katalog satın almaktır. Hediyeniz bir sonraki kampanya vereceğiniz sipariş ile gönderilmektedir.

Banyo Köpüğü

5’li Katalog Seti Sadece 6 TL
Geçtiğimiz aylarda başlatılan toplu katalog indirimleri yine devam ediyor. Fakat küçük bir farkla daha önceleri 5’li katalog seti 5 TL’ye satılırken bundan böyle 6 TL olarak düzenlenmiştir. Aynı şekilde tekli katalog fiyatı ise 1,90’dan 1,99 TL’ye çekilmiştir.

Far Away Parfüm

FIRSAT 1 (2 Hediye Birden)
Tüm temsilciler için geçerli olan fırsatlara başlıyor. Geçtiğimiz aylarda limitleri düşürülmüş olup, yapmanız gereken tek şey kampanya 12 sürecinde 250 TL sipariş + 5 katalog satın almaktır. Bu kolay koşulu sağladığınızda ister kendinizin kullanıp, isterseniz satacağınız iki muhteşem hediye Far Away Bella Bayan Parfüm + Perfectly Mat Ruj sizin oluyor.

Sinbo Mikser

FIRSAT 2 (Sinbo El Mikseri)
Avon temsilci hediyelerinde şimdi ise en üst gruba geldik Fırsat 2 hediyeleri içinde limitler aşağı çekilmiş olup, bu kampanya 500 TL satış + 10 katalog satın alan tüm temsilciler hediye olarak mutfakların olmazsa olmazı Sİnbo El Mikseri kazanıyor. Mükemmel soslar ve kremalar hazırlayacağınız  ürünümüz paslanmaz çelikten üretildiği için yıllarca güvenle kullanabilirsiniz. Çift metal hamur aparatı ile benzer ürünlere göre daha kullanışlı olup, bu muhteşem ürüne sahip olmak şimdi çok kolay diyebilirim.

Avon Para Nedir?
Türkiye’de bir ilk olan Avon Para uygulaması ile kazandığınız paraları Türkiye’nin en büyük online satış sitesi hepsiburada.com sitesinde harcama imkanı bulunuyor. Avon Para hakkında detayları aşağıdaki linkte bulacaksınız.
http://www.satistemsilcileri.com/avon-para-uygulamasi

Hediyem Ne Zaman Gelecek?
Kazanılan hediye/hediyeler bir sonraki kampanyada verilen ilk siparişle birlikte gönderilmektedir. Bir sonraki kampanya sipariş verilmezse hediye hakkı kaybedilir. Bir sonraki kampanya hediyeyi almak için vereceğiniz siparişin ne kadar olacağı önemli değildir. Önemli olan hediyenizin gönderilebilmesi için sipariş vermeniz gerektiğidir.

Ürün İade İşlemlerinde Dikkatli Olun
Aldığınız ürün yada ürünleri siz yada müşterileriniz iade edebilir. Burada dikkat edilmesi gereken husus iade ettiğinizde sipariş tutarı hediye için gerekli limitin altına düşmesi halinde kazandığınız, teslim aldığınız hediyeyi de iade etmeniz gerekir. Aksi halde almış olduğunuz hediye ücreti faturanıza eklenir. Bir diğer husus hazır konu açılmışken aktarayım. İade edilen ürünlerde temsilcilerden 2 TL ücret alınmaktadır.

Hediye Kazanmak İçin Almanız Gereken Katalog Sayısı Yükseltildi
Avon Kampanya 7 ile birlikte bir yeniliğe imza atılmış olup, artık hediye kazanabilmek için almanız gereken katalog sayısı 5’e yükseltilmiştir. Daha önce yeni kayıt olanlar, Classic ve Classic Plus üyeler sadece 1 katalog alması yeterliydi. Yeni uygulama ile satış yapmanız gereken rakam + 5 katalog almayı unutmayın.

Temsilci Hediyeleri (Yenilendi) için 526 yorum yapılmış


songül

en az kaç para yapmam gerekir cvp bekliyorum

songül

mrb k3 katalokta kaç para yaparsam hangi hediyeler gelir bana en az kaç para yapmam gerekir cvp bekliyorum

Avon Yönetici

Temsilci fiyatı ile 340 TL ve üzeri + 5 katalog alımınızda Days in color battaniye kazanırsınız.

iffet

BEN avon temsilcisiyim K2 kataloğundan 395,12 tl yaptım bana hangi hediye gelicek..?

Avon Yönetici

Serpil hanım temsilci yani size geliş fiyatı ile 340 TL katalog fiyatı ilede 450 – 500 TL arası bir rakama tekabül ediyor.

serpil

mrblar bende bugun vberdim 345 tllik şipariş ama panoramayı inceledim ve diyorki temsilci fiyatıyla 340 tllik şiparişe hadiye yazıo yani katalok fiyatıyla degil deyilmi??

Avon Yönetici

En az 340 TL + katalog siparişi vermeyi unutmayın katalog almadan hiç bir hediye gelmez

songül

ben avon temsilcisiyim bana çok hediye gelmiyo bu ay kaç para yaparsam hediye gelir bana

Avon Yönetici

Evet büşra temsilci fiyatı ile katalog fiyatı hediyelerde geçersizdir.

büşra

300 tl lik yapınca hediye geliyor ya , 300 tl ddkleri temsilci fiyatıyla mı yoksa katalog fiyatıyla mı