Merhaba değerli arkadaşlar bir önceki yardım destek konumuzda Avon Temsilci numarası hakkında detayları aktardık, nedir, nasıl alınır, ne amaçla ve nerde kullanılır, ne bu kadar önemli olduğuna dair bilmeniz gereken tüm detayları içeren sayfamızı yandaki linke tıklayarak inceleyebilirsiniz. http://www.satistemsilcileri.com/avon-temsilci-numarasi

Avon Temsilci Numarası Unutma

Avon Temsilci Numaramı Unuttum Ne Yapmalıyım?
İhtiyacımız olan bilgi Avon Temsilci Numarası unutma yada başvuru esnasında hatalı telefon numarası girmemeiz nedeniyle bize ulaşmamış olabilir. Bu durumda yapmanız gereken tek şey Avon Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçmektedir. Bizim sitemizde dahil olmak üzere hiç bir yerden temsilci numaranızı öğrenmeye çalışmayın. Aksi halde kötü niyetli insanların tuzağına düşme olasılığınız bulunmaktadır.

Avon Müşteri Hizmetlerini Arıyoruz (0850 250 28 66)
Daha önce kullandığımız ve bizimde sizlere sürekli verdiğimiz 0212 473 11 11 nolu telefon değişmiş olup, Avon’un temsilci, takım öncüsü, bölge satış sorumlusu yada Avon Temsilcisi olmak isteyenlere yardım amaçlı hizmete sunduğu ücretsiz hattı 0850 250 28 66 olup, bu numaradan başka biryeri aramayın.

Haftaiçi 08:00 – 20:00 Saatleri Arayın
Avon Temsilci Numaranızı unuttuğunuzda öğrenmek için yapabileceğiniz tek şey yukarda verdiğim numarayı aramak olup, arama zamanı ise yalnızca haftaiçi ve sabah 08:00 ile akşam 20:00 arasında aramanız gerekir. Haftasonu ve belirtilen saatler dışında sadece telesekreter ile yardım edilmektedir.

Aradığınızda 1’i Tuşlamayın!!!
Avon Temsilci numarası öğrenme konusunda yapılan yanlışlardan biride aradığınız numarada hatalı seçim olup, sekreter açıp, size seçenekleri sunmaya başladığında ilk olarak temsilci, takım öncüsü yada bölge satış sorumlusu iseniz 1’i tuşlayın diyecektir. Ama siz hiç bir şekilde 1’i tuşlamayınız. Tuşladığınız anda sistem sizin kim olduğunuzu tanımak için temsilci numaranızı girmenizi isteyecektir. Onuda bilmediğiniz için sinirlenmeniz kaçınılmazdır. Fakat kızmayın, çözümü çok basittir.

Müşteri Gibi Bağlanmayı Deneyin
2 ve 3 numaralı tuşlar ise temsilci olmak isteyenler, ürünler hakkında bilgi almak isteyenlere yönelik olup, sizde bunlardan birini tuşlayacaksınız. Kısa sürede bağlanan Avon Müşteri Hizmetleri yetkilisine temsilci numaranızı unuttuğunuzu belirterek yardım isteyebilirsiniz. Güvenlik amaçlı bir kaç soru sorduktan sonra size temsilci numaranızı verecektir. Bu şekilde sorununuzu çözmüş olursunuz.

Avon Temsilci Şifremi Unuttum Ne Yapmalıyım?
Siparişlerini online vermek isteyenler için zorunlu olan Avon şifresi temsilcilerin kendilerinin belirlediği bir şifredir. Unutulması halinde Avon resmi sitesinden kolayca yeni şifre oluşturabilirsiniz. Bunun için müşteri hizmetlerini aramanıza gerek yoktur.

Konu hakkında sorularınız varsa, temsilci numaranızı ve şifrenizi istemek dışında :) aşağıdaki soru ve yorum formundan avon satış uzmanlarına iletebilirsiniz. Kısa bir süre içinde yanıtlanmaktadır.