İlk etapta bir merak ile başlanan Avon temsilciği ilerleyen süreçte ise bir çok insanın en önemli kazanç kapısı ve hatta severek yaptığı, yapacağı serbest meslek haline gelmektedir. Özellikle hanımların çok sevdiği bu iş modeli amatör bir şekilde başlanıp,  geliştirdikçe daha fazla çalışmak isteyecek, yaptığınız işlerin daha hızlı ve kısa sürede ortaya konmasını arzu edeceksiniz. Çünkü sizden hizmet bekleyenlere daha hızlı ve daha kaliteli hizmet vermek isteyeceksiniz. Örnek siparişlerinizi daha hızlı girmek, Avon’a kısa sürede aktarmak ve kısa bir süre içerisinde size teslim edilmesini bekleyeceksiniz. Bunun en kolay yolu ise işlemlerinizi online olarak internet üzerinden yapmaktır. Avon’un temsilcilerine özel hazırladığı sayfada sipariş girişi, takibi, ürün stok kontrolü, ödeme, katalog, panorama ve hediye bilgileri ve daha fazlasına erişebilirsiniz. Bu sayfayı kullanmak için iki bilgiye ihtiyacınız olacaktır. Bunlar sürekli karşımıza çıkacak olan Avon Temsilci Numarası ve kendimizin oluşturacağı Avon Temsilci Şifresi ile olmaktadır.

Avon Şifre

Avon Temsilci Şifresi Ne İşe Yarar?
Bilgisayar ve internet ile iç içe olan temsilcilerimizin siparişlerini internet üzerinden online verebilmeleri, siparişlerini takip edebilmeleri, ödeme yapıp, hediye seçimi yapmak yada güncel katalogları, fırsatları incelemek için gerekli olduğunu göreceksiniz. Aşağıda daha detaylı şekilde gerekli konuları ele alacağız.

Temsilci Şifresi Ne Zaman Gelir?
Kayıt olup, başvurunuz onaylandığında cep telefonunuza sizi tebrik eden bir kısa mesaj gönderilir. Aynı zamanda mesaj içeriğinde sürekli ihtiyaç duyacağınız temsilci numarası yer almaktadır. İlk aşamayı bu şekilde aşmış olursunuz. Bir çok arkadaşımız temsilci şifrem gelmedi şeklinde şikayet etmektedir. Avon temsilci şifresi hiçbir zaman gelmez, değerli arkadaşlar şifrenizi kendiniz oluşturmanız gerekir. Onun için sitemizde detaylı şekilde resimli anlatım bulunuyor.

Avon Temsilci Şifresi Nasıl Alınır?
Başvurunuz onaylandığına dair mesaj ulaştı ve içerisinde temsilci numaranızı gördüğünüzde bu aşamadan sonra artık sizde Avon Temsilci Şifresi oluşturma aşamasına geçebilirsiniz. Nasıl oluşturulacağını öğrenmek, resimli anlatımlardan yararlanarak şifre oluşturmak için sizde hemenn alttaki linke tıklayınız.
http://www.avontemsilci.gen.tr/avon-temsilci-sifresi-alma

Temsilci Şifremi Unuttum Ne Yapmalıyım?
İnsanlık hali olabilir, sıkıntı yok daha önce şifre oluşturmuş olmasına rağmen şifresini unutan arkadaşlarımızda yukarda vermiş olduğum linkten gerekli bilgileri inceleyerek kolayca yeni şifre oluşturabilirler.

Avon Temsilci Şifresi İle Yapabilecekleriniz
Ücretsiz alacağınız şifre ile yapabileceğiniz ve ihtiyaç duyacağınız bazı avantajlı konuları aşağıda aktarmak istiyorum. En önemli konu hiç şüphesiz dilediğiniz an dilediğiniz yerden siparişlerinizi bir tıkla girip, takibini yapmak olacaktır. Onun dışında bakalım hangi imkanlardan yararlanacağız.

Sipariş Girişi, Sipariş ve Kargo Takibi
Temsilcilerin en çok kullandığı özelliklerden birisi hiç şüphesiz internet bağlantısı olan her yerden bir tıkla siparişlerini girebilmeleridir. Dilediği yerden dileği saate sipariş girişi yapabilirsiniz. Sipariş esnasında size geliş fiyatı, stok durumuda gösterilmektedir. Eksik yada hatalı girilen siparişlerinizi, vazgeçtiklerinizi faturalanmadan iptal edebilirsiniz. Faturalanan siparişin durumu, ek ücret vs konuları ile kargo aşamasını an be an görebilirsiniz.aşamasına geçecek olup, yine aynı şekilde kargo durumu ve görderinin nerede, ne zaman teslim edileceğini görebilirsiniz.

Panorama, Katalog, İndirim Broşürü Online İnceleyin
Şifresini alanlar kullanıcı paneline girdiklerinde sadece temsilcilere özel olan Avon Panorama dergisi, güncel katalog ile o kampanya varsa hediye kataloğunu inceleyebilirler. Dileyen bu dosyaları bilgisayarına indirip farklı amaçlarla kullanabilir. Yada kataloğu sürekli bilgisayarında tutarak hemen inceleyebilir.

Temsilci Bilgileri ve Güncelleme
Sisteme kayıtlı kişisel bilgiler, adres ve teslimat bilgileri, temsilci seviyenizi görebilir ve değişiklik yapmanız gerektiğinde kolaylıkla bu menülerden gerçekleştirebilirsiniz. Bazen adresimiz değişiyor, bu durumda kargo adresimizi değiştirmek gerekiyor, bu bilgileri kolayca değiştirebilirsiniz.

Bir Tıkla Ödeme Kolaylığı
Avon temsilci ödemeleri içinde oldukça kullanışlı olan temsilci paneli ödemeniz gereken rakamları ve son ödeme tarihini sürekli görebilirsiniz. Kredi kartı kullanıyorsanız haftaiçi mesai saatleri içerisinde ödemelerinizi kredi kartı ile tek çekim yada taksit şeklinde ödeyebilirsiniz. Dilerseniz kredi kartı bilgilerinizi ekleyerek ödemelerin zamanında otomatik çekilmesinide sağlayabilirsiniz. Bu şekilde ödeme zamanlarını kaçırmadan, gecikme faizi ödemeden işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Yine aynı şekilde daha önceki ödemelerinizide görebilirsiniz.

Avon Puanları Gör Hediye Seç
Geçtiğimiz yıllarda uygulamaya konan puan toplama ve Avon Sanal Mağaza üzerinden alışveriş yapma imkanı içinde yine temsilci şifresi gerekmektedir. Temsilci seviyenizi, puanlarınızı ve puanlarınızın yeterli olduğu hediyeleri Avon Sanal Mağaza üzerinden kolaylıkla seçebilir ilk siparişinizde gönderilmesini sağlarsınız.

Online Eğitim Fırsatı
Temsilcilerin daha fazla satış yapabilmeleri ve ürünleri, kullanım şekillerini yakından tanımaları için hazırlanan eğitim projesi Avon Akademi içinde temsilci şifesine ihtiyaç duyulmaktadır. Avon Akademi kısmına girdiğinizde bir birinden özel görsel ve işitsel eğitimleri bulacaksınız. İş eğitimleri, güzellik eğitimleri ve ipuçları ile dopdolu olan bu sayfayı tüm temsilcilerin mutlaka incelemesini tavsiye ederiz.

Avon Güzellik Vitrini Oluştur ve Yönet
Şifre ile yapabileceğiniz önemli uygulamalardan biride 2014 yılında uygulamaya konan Avon Güzellik Vitrini uygulaması olup, temsilciler kendilerine bir sayfa açarak oradanda sipariş almaları sağlanmaktadır. Sizde hemen kendinize ait güzellik vitrininizi açıp, temsilci arayanlara kolayca ulaşın.

Günlük Haftalık İndirimleri Kaçırma
Sadece temsilcilere özel olan bu panelde temsilciler için günlük, haftalık yada haftasonuna özel indirimler yayınlanmakta olup, haberler kısmına takip ettiğinizde %70’e varan indirimler ve muhteşem hediyeleri kaçırmazsınız. Bunun için yapmanız gereken tek şey ücretsiz Avon Temsilci Şifresi oluşturmaktır.

Henüz şifreniz yok yada unuttuysanız hemen oluşturmak için aşağıdaki linke tıklayınız.
http://www.avontemsilci.gen.tr/avon-temsilci-sifresi-alma

Temsilci Şifresi Ne İşe Yarar? için 23 yorum yapılmış


Yönetici

İsmail Bey: konuyla ilgili olarak (0850) 250 28 66 nolu telefon’dan Avon müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz.

ismail ceylan

Eşimin cep telefonuna üye veya temsilci olmadığı halde sürekli mesaj atıyorsunuz.Sanki bir üyeniz bizim telefonu vererek üye olmuş gibi geldi.sizi son kez uyarıyorum.Gerçekten hakkınızda hukuki işlem başlatacağım.Sizden rica ediyorum.Artık bize mesaj atmayın.Bıktık.Size ulaşamadığım için bu maili atıyorum.Artık yeter.Ayrıca bizim telefon nomuzu bize sormadan size vererek üye olan kim ise bu konuyu savcılık aracılığı ile halletmeyi düşünüyorum.

Yönetici

Gamze: Bu durumda ödeme yapmanız gerekir. Yada yıllık daha fazla satış yapıp, Elite Club üyesi olarak limiti yükseltebilirsiniz.

Gamze

Ben ilk siparisimi verdim yalniz limit asimina ugradii diye mesaj geldi ne yapmamm gerekliii ?

Yönetici

Hasan: 0212 473 11 11 nolu telefonu temsilci değilde müşteri gibi bağlanarak yardım alabilirsiniz.

Hasan

Temsilci numaram geldi şifre alırken dogum tarihimi yanlış girdiz diye bana bloke oldu dedi ne yapmam gerekir

Yönetici

Yasemin: Şifre gelmez sitede anlatıldığı şekilde alınır.

yasemin

sifre bekliyorum fakat hala gelmedi ..siparislerimi kendim vermek istiyorum

Yönetici

Elif: hayır temsilci numaranız gelecek şifrenizi kendiniz oluşturacaksınız.

elif

ben temsilci formunu doldurdum şimdi temsilci şifresi telefonuma mesaj olarak mı gelecek?

*