Artan rekabet ortamında kolayca mücadele edebilmek için hız ve planlı çalışma çok önemlidir. Serbest çalışan doğrudan satış yapan Avon Temsilcilerimiz için Avon bu ortamı sağlamaktadır. Gelişen teknolojiye sürekli ayak uyduran kurum aynı zamanda temsilcilerin bu yenilikleri kullanması için teşvik etmektedir. Siparişlerinizi dha hızlı girme, kolayca takip edebilme ve gerektiğinde anında müdahale edebilmek için Online Sipariş sistemi geliştirilmiştir. Tüm temsilcilere açık olan bu panelden işlem yapabilmek için öncelikle 2 farklı bilgiye ihtiyacımız olacaktır. Bunlardn birincisi Avon Temsilci Numarası olup, başvurumuz onaylandığında telefonunuza kısa mesaj olarak gönderilir. İkinci gereksinim ise Avon Temsilci Şifresi olup, onu kendimiz oluşturmamız gerekmektedir. Bu sayfa da Avon Temsilci Şifresi Oluşturma konusunda resimli anlatım yapılmaktadır.

Temsilci Şifresi Belirleme

Temsilci Numaranız Hazırsa Başlıyoruz
Avon temsilci şifresi almak için akıllı telefon yerine bilgisayar kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Firefox, Chrome ve Yandex gibi tarayıcılardan birini tercih ederek işleme başlayabilirsiniz. Temsilci başvurusuna müteakip 1 hafta içerisinde telefonunuza kısa mesajla gönderilen temsilci numaranız hazırsa başlayabiliriz. Temsilci numaranız yok yada unuttuysanız, aşağıdaki linke tıklayarak Avon Temsilci Numarası öğrenme aşamasını gerçekleştirmelisiniz. Çünkü Temsilci Numaranız olmadan şifre alınmamaktadır. http://www.satistemsilcileri.com/avon-temsilci-numarami-unuttum

1. Adım
Evet değerli arkadaşlar temsilci numaranızında hazır olduğunu düşünerek işleme başlıyoruz. Avon ile ilgili işlemlerde şifre almak, sipariş girişi, ödeme ve diğer işlemler için her zaman Avon’un resmi sitesini kullanmanız gerekir. Müşteriler ise dilediği Avon satış sitesi, temsilcisi vs sipariş verebilirler. Bu anlattıklarım sadece temsilci ve takım öncüleri için geçerlidir. Hazırsanız başlıyoruz, ilk aşama olarak aşağıdaki linke tıklıyoruz. https://www.avon.com.tr/REPSuite/registrationTerms.page

2. Adım
Yukarda verilmiş olan linke tıkladığınızda açılan sayfada Site Yönetmeliği şeklinde kayıt ve şartlar sayfası sizi karşılayacaktır. Geniş bir sayfa olup, kuralları okumanızı tavsiye ederim. Okuduktan sonra sayfanın alt kısmında yer alan KABUL EDİYORUM butonuna tıklayarak devam edebilirsiniz.

Avon Temsilci Şartları

3. Adım
Firmanın hazırladığı kuralları kabul ettikten sonra açılan sayfada sizden ilk kutucukta doğum tarihiniz gün ay yıl şeklinde istenmekte olup, alt kutucuk ise 8 haneli temsilci numaranız istenmektedir. Bu iki bilgiyi girdikten sonra hemen altında yer alan *Site Yönetmeliği’ni okudum ve kabul ediyorum. Gizlilik Güvenlik koşullarını okudum ve kabul ediyorum. kutucuklarını da tıklayarak Devam tuşuna tıklayınız. Aşağıdaki kutucukları işaretlerken küçük sayfalar açılacaktır ister okuyun ister okumadan kapatabilirsiniz.

Avon Temsilci şifresi alma

4. Adım
Temsilci numaramız ve doğum tarihi adımlarını geçtikten sonra son adıma geliyoruz. Karşımıza iki seçenek çıkacak şifrenizi nasıl almak istersiniz şeklinde seçebileceğiniz 2 farklı yöntem olarak Email yada Cep telefonu numaranıza kısa mesaj olarak iletilmektedir. Seçiminizi yaparak alttaki Tamam Tuşuna tıklıyoruz.

Avon Temsilci şifresi alma
Mutlu Son Avon temsilci şifreniz hazır
avon-temsilcileri-sifre

Avon Temsilci Şifremi Unuttum Diyenler Buraya
İnsanlık hali olarak şifremizi unutmak oldukça mümkündür. Yeni şifre oluşturmak gibi unutulan şifrenin yerine yeni şifre belirlemek içinde yukarda vermiş olduğumuz linke tıklıyoruz. Tüm adımları geçtiğinizde sistem sizi Şifre Hatırlatma sayfasına yönlendirecektir. Açılan sayfada Sistemimizde kayıtlı bir şifreniz bulunmaktadır. Şifrenizi hatırlıyorsanız, lütfen “Şifre” bölümünden giriş yapınız. Şifrenizi unuttuysanız, aşağıdaki linki tıklayarak Şifre Hatırlatma yapabilirsiniz. Şifresini unutan arkadaşlarımızın yeni şifre oluşturması için aşağıdaki linki kullanabilirler. https://www.avon.com.tr/REPSuite/passwordReset.page

Müşteri Hizmetlerinden Destek Alın 0850 250 28 66
Şifre alma konusunda sorun yaşıyor ve hatalarla karşılaşıyorsanız 0850 250 28 66 nolu telefondan Avon Müşteri Hizmetleri yetkilisi arkadaşlar size keyifle yardımcı olacaktır. Temsilci şifresi alma konusunda anlatım bu kadar olup, kafanıza takılan yada öğrenmek istediklerinizi aşağıdaki soru ve yorum formundan iletiniz.

Temsilci Şifresi Nasıl Alınır? için 45 yorum yapılmış


Yönetici

Fırat: Müşteri hizmetlerini arayın, blokeyi kaldırırlar.

Firat hircin

Yanlisikla sifre almak icin girdigim sayfada dogun raihi yerine temsilci
Numarami yazip d.tarihi yerinede numarayi yazdim bloke oldu deniyor yardim edermisiniz

Aygun miraliyva

Sifre almak istiyorum

Yönetici

Nihal: Müşteri hizmetlerini arayarak normal üyeliğe geçebilir, yada temsilciliğinizi iptal edebilirsiniz.

nihal

Merhaba avona online uye oldum daha yeni ama sadece
Kredi kartiyla alisveris yapilabilecegini ogrendim o yuzden
Yeni sifre alin diyordu ama kabul edine basmadim temsilci
No var ama yeni sifre almadim kredi kartiyla olacagi icin
Uyeligimi iptal etmek istiyorum nasil yapabilirim

Yönetici

Nuray: Başvurunuz onaylandığında belirtmiş olduğunuz telefon numarasına kısa mesaj ile bilgi verilmektedir.

nuray kurt

Kabul oldunu nasıl anlayabirim e-postaya veya
Tel.numarasina mesaj geliyormu

Yönetici

Simge: Müşteri hizmetleri ile görüşebilmek için hafta içi 08:00 ile 20:00 saatleri arasında arayınız.

Simge

Temsilci numarami ve sifremi unuttum ne yapmam gerekiyor ayrica adresim degisti kataloglar diger adrese gidiyor siparis veremiyorum iki aydir musteri hizmetlerini ariyorum bant kaydi cikiyor mail atarsaniz sevinirim.

NEDRET

şifremi unuttum. şifremi unuttum yapınca numarama mesaj gidiyor ben o numarayı kullanmıyorum ne yapmam lazım acilllllllllll !!!!!!!!!!!

*