AVON’dan Otomobil Kazanan İsim Belli Oldu

Yapılan çekiliş ile gerek otomobil gerekse diğer hediyeler sahiplerini buldu. Evet, arkadaşlar noter huzurunda ve halka açık olarak yapılan çekiliş sonucunda kazananların listesi açıklandı 22 Ocak 2018 tarihli gazetede yayınlandı. Aşağıda yer alan bağlantıya tıklayarak kazananlar listesini (asil ve yedek liste olarak görebilirsiniz.)

Hediye Kazananları Görmek İçin Tıklayınız

 

1 KİŞİYE NISSAN JUKE 1.6 VISIA

Geçtiğimiz yıl JEEP RENAGADE hediye eden AVON’UN bu yılki araba hediyesi NISSAN JUKE 1.6 VİSİA CVT 5 KAPI OTOMATİK 74 Bin TL değerinde son model otomobil ile şehrin haylazı olmaya hazır mısınız?

Baş Döndüren Enerji: 3 Farklı renk çeşidi tekno kırmızı, safir mavisi ya da manyetik sarı ile baş döndüren renk seçenekleri bulunuyor. Tüm modellerde panoramik sunroof özelliği bulunan yeni Nissan Juke ile enerjini serbest bırakmaya hazır mısın? (AVON’UN hediye ettiği araçta renk seçimi olmayacaktır)

Kendi Tarzını Yaşa: Hayatı standart olarak yaşamak yerine kendi tarzını yansıtabileceğin bir araç ister misin? Cevabınız evet ise Nissan Juke iç tasarımı tamamen özelleştirilebilir yapıya sahiptir. Orta konsol, kapı ve koltuk detaylarında değiştirerek kullanabileceğin 4 farklı renk seçeneği bulunmaktadır.

Sürüş Keyfine Teknoloji Eşlik Etsin: Birçoğumuz uzun yolculuklar yaparız. Pekâlâ bu yolculuklarda telefon ile ilgilenmek yerine ihtiyacınız olan her şeye ulaşabileceğiniz bir teknoloji olsun ister misiniz? NissanConnect teknolojisi akıllı telefon, tablet ve hatta bilgisayar ile yaptığın birçok işlemi 5,8” renkli ekran ile aracınız içinde de yapabilirsiniz. Araç ile ilgili daha fazla bilgiye ulaşmak için aşağıda yer alan tanıtım videosunu izleyebilirsiniz. Eminim sizde benim gibi izlemekten büyük keyif alacaksınız.

Hediyeler Sadece Araba ile Sınırlı Değil!

Evet, arkadaşlar AVON Piyangosu kapsamında son model bir araba yanı sıra çekilişle LED TV, cep telefonu, tablet, elektrik süpürgesi, midi fırın, ütü, tost makinesi, su ısıtıcı, çay makinesi, blender, kahve makinesi, saç düzleştirici ve yumurta pişirici gibi hediyelerden birini kazanabilirsiniz. Bu konuda detaylı bilgi için aşağıda yer alan bağlantıya tıklayabilirsiniz.

ÇEKİLİŞE NASIL KATILACAKSINIZ?

Öncelikle kampanyanın 24 Kasım 2017 Saat 20:00 ile 22 Aralık 2017 saat 20:00 arasında geçerli olduğunu belirtmek istiyorum.

AVON Kampanya 13 kataloğu sayfa 4-23 arasında yer alan parfümlerden herhangi birini almak gerekir. Aldığınız her parfüm size bir çekiliş kartı kazandıracaktır. Sayfa 4-23 arasında yer alan parfüm markalarına bakmak gerekirse Perceive kadın, Rare Platinum, Rare Amethyst, Rare Gold, Rare Pearls, Little Black Dress, Little Red Dress, Little Lace Dress, Little Sequin Dress, Cherish, Cherish The Moment, Free Kadın, Mesmerize, Mesmerize Black, Mesmerize Red, Life, Premiere Luxe, Luc, Eve Duet, Perceive Erkek, Man, Elite Gentleman Untailored, Free Erkek, Black Suede ve  Tomorrow Erkek parfümlerden herhangi birini almak yeterli olacaktır.

Çekiliş Kartı Gönderilecek: Kampanyaya dâhil olan parfümlerden birini aldığınızda siparişiniz ile birlikte Avon Piyangosu çekiliş kartı gönderilmektedir. Siparişinizi temsilci vasıtası ile verdiyseniz ürün ile birlikte çekiliş kartını temsilcinizden istemeyi unutmayın. Çekiliş kartı üzerinde yer alan şifre yaldızlı ve gizli olarak gönderilmektedir. Kazınmış olan kartları kabul etmeyiniz.

Kart Üzerindeki Şifre ve Kişisel Bilgileri Gir: Kartınız size ulaştıktan sonra Avon.com.tr üzerinden şifre, ad, soyad, email ve telefon bilgisini girerek çekilişe katılabilirsiniz. Şifrenizi 31 Aralık 2017 saat 20:00’a kadar girebilirsiniz. Bu tarihe kadar girilmeyen şifreler geçersiz sayılmaktadır.

KAZANAN TALİHLİaler NE ZAMAN BELLİ OLACAK?

Talihlilerin belirlenmesi için çekiliş 18 Ocak 2018 tarihi ve saat 10:30’da Hedef Çekiliş ve Organizasyon Hizmetleri LTD. ŞTİ. Toplantı salonunda noter huzurunda ve halka açık olarak yapılmaktadır. Kazananları anında görmek için dileyenler Şişli’de bulunan adrese gelebilirler.

Kazananlar Birgün Gazetesinde Duyurulacak: 22 Ocak 2018 tarihinde ise hediye kazanan asil ve yedek listeler Birgün Gazetesi ile duyurulacaktır.

Hediye Kazananlar Açıklandı

Çekiliş kartı ve faturanızı saklamayı unutmayın. Özellikle büyük ödül kazanan adaylardan çekilişe katıldığı kart ve alışveriş yapmış olduğu ürünün faturası istenmektedir. Bu nedenle gerekli belgeleri muhafaza etmeyi unutmayın.

TEMSİLCİ OL, FIRSATLARI KAÇIRMA

Çekilişe katılmak için belirlenen ürünlerden birini satın almanız gerekir. Satın almak için size en yakın temsilci, satış lideri ya da AVON Online mağaza’dan sipariş verebilirsiniz. Bunun dışında daha kazançlı olacağını düşündüğüm bir önerim olacak, temsilci olarak sipariş vermek ister misiniz? Cevabınız evet ise aşağıda yer alan formu doldurarak 2 saat içerisinde temsilci olabilirsiniz.

Ürünleri %30’a Varan İndirimlerle Alın

Temsilci olduğunuzda severek kullanacağınız Avon ürünlerini başlıkta da belirtildiği gibi %30 indirimli alırsınız. Ya da satış yaparak %30 gelir elde etmiş olursunuz. Basit bir örnek vermek gerekirse katalog fiyatı ile 100 TL olan ürünü siz %70’ye alırsınız.

Her Kampanya Temsilci Hediyelerini de Kazanırsınız

Her kampanya temsilciler için hediyeler bulunmaktadır. Kullandığınız ürünleri indirimli alırken aynı zamanda o kampanyanın hediyelerini de kazanırsınız.

Tabii ki araba çekilişine katılmak için temsilci olmak zorunda değilsiniz. Yukarıda da belirttiğim gibi size en yakın temsilci, satış lideri ya da Avon Online mağazadan sipariş verebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir