Her geçen gün yeniliklerin yaşandığı Avon’da bir zamanlar en üst seviye olan Avon Club üyeliği şimdilerde çok fazla bir etkinliği kalmadığı görülüyor. 2016 Yılında tekrardan yenilenen uygulama ile limitlerin artırıldığı görülmektedir. Aşağıda yer alan bilgiler merak ettiğiniz sorulara  cevap niteliğinde olacaktır.

Avon Club

Avon Club Nedir?
Firma başarılı satış temsilcilerini ayırmak, onlara daha fazla imkan sağlamak için bazı üye grupları geliştirmiş olup, ilk olarak yıldızlar kulübü olarak anılmaya başlamıştır. 2013 Yılına gelindiğinde ismi Avon Club olarak değiştirilmiş olup, 2015 yılına kadar en popüler üye gruplarından biri olmuştur. 2015 Yılında yeni bir üye grubu olan Elite Club eklenmesi ile birlikte Avon Club biraz etkisiz ve pasif hale gelmiştir. Yukarıda da belirtildiği üzere yeni yılda limiti yükselmiştir. Şimdi aşağıda bu grupta yer almak için gerekenlere bir bakalım.

Nasıl Üye Olunur?
Öncelikle yıllık satış başarınıza göre gruplardan birine yerleşirsiniz. Geçtiğimiz yıl 1300 TL olan alt limit bu yıl 2500 TL olarak yükseltilmiştir. Yani Avon Club üyesi olabilmek için yıllık satışınız 2500 TL ve üzeri olması gerekmektedir. Bu rakamın altında kalan arkadaşlar Classic ve bu yıl uygulanmaya başlanan Classic Plus gruplarında yer almaktadır.

Avantajları Nelerdir?
Yukarıda da belirttiğim gibi Elite Club üyeliği gelmesi ile birlikte etkisi ve avantajları %90 oranında azaltılmıştır. Diğer alt gruplardan tek farkı 2015 yılında uygulanmaya başlanan AvonPara uygulamasından yararlanmasıdır. Bildiğiniz gibi temsilciler sadece kazanç sağlamakla sınırlı kalmayıp, aynı zamanda her kampanya bir birinden özel hediyelerinde sahibi oluyor. Panorama dergisi ve aşağıda yer alan bağlantıya tıklayarak https://www.satistemsilcileri.com/avon-temsilci-hediyeleri güncel temsilci hediyelerini görebilirsiniz. Hediyeler dışında ayrıca AvonPara seçeneği olup, Avon Club ve Elite Club üyeleri hediye yada AvonPara şeklinde seçim yapabilmektedir. Kazandıkları bu para puanlar ile hepsiburada.com sitesinde alışveriş yapabilmektedir.

Kargo Ücreti Ödeyecek miyim
Kargo kısmında size hiç bir yararı olmayacak alt gruplar gibi sizde 110 TL ve altında kalan siparişlerde 10 TL kargo ücreti ödersiniz. 110-300 TL arasındaki siparişlerde ise 3 TL kargo ücreti faturanıza yansımaktadır. Ücretsiz kargo için 300 TL ve üzeri sipariş vermeniz gerekir.

Daha Fazla Fırsat İçin Elite Club Olmalısınız
Evet arkadaşlar başarılı olmak, daha fazla fırsat ve avantajdan yararlanmak için daha çok satış yapmalısınız. Ne kadar mesela diyenler için yıllık en az 7000 TL’ye ulaşmalısınız. Bu durumda Elite Club üyeliğine giriş yaparsınız. İlk fırsat olarak kargo avantajı karşınıza çıkmaktadır. 110 TL ve üzeri sipariş verdiğinizde kargo ücreti ödemezsiniz. Elite Club üyeliği kendi içerisinde gruplara ayrılmış olup, (Bronz, Gümüş, Altın, Platin) yıllık satışını arttıkça bu gruplardan birine yükselir fırsatları sürekli artırırsınız. Bu konuda daha fazla bilgiye ulaşmanız için aşağıdaki bağlantıya tıklayınız. https://www.satistemsilcileri.com/avon-elite-club

Tanıtım Videosunu İzleyin
Tanıtım çekimleri bizzat Avon Türkiye eski satış direktörü Gülay başaran tarafından yapılmış olup, (Gülay Başaran emekli olup Avon’dan ayrıldı) yeni uygulamayı ve çalışma yöntemini anlatmaktadır. Mutlaka izlemenizi tavsiye ederim emin olun sizde en az benim kadar heyecanlanacaksınız.

Evet arkadaşlar bu konuda aktaracaklarımız bu kadar olup, sizlerin düşüncelerini merak ediyoruz. Aşağıdaki yorum formundan görüşlerinizi, önerilerinizi bizimle paylaşırsanız seviniriz.

Avon Club Temsilcisi için 104 yorum yapılmış


Avon Yönetici

Fatura bilgilerinizi görme yetkimiz bulunmamakta lütfen 0212 473 11 11 nolu telefonu arayp bilgi alınız.

Derya Hancı

merhaba.2012 yılında 5000 tl lik net satışım bulunmaktadır.2013 kampanya 3-4 boyunca 2000 net satışım bulunmaktadır.fakat bana gelen faturada avon clup üyeliğiniz için 3000 tl lik satışa ihtiyacınız var denmektedir.Oysa Avon clup üyeliği için 2012 satışım yeterlidir.lütfen konuyu aydınlatırmısınız.teşekkürler

Avon Yönetici

Maalesef butür şikayetler fazlaca gelmeye başladı eminim dikkate alınır.

zeliha alkan

ürünler kolilere rasgelele atılıyor ve urün sanki kulanılmıs gibi görünüyor lütfen dikat ayrıca ürün eksik yada sipariş geçilmeyen şeyler geliyor iade etmek zorunda kalıyorum kolay gelsin

Avon Yönetici

Avon club üyesi iseniz puanınıza göre hediye seçimi yapmanız gerekmekte! Seçim yapmazsanız yıl sonuna kadar puanlarını birikir.

osman -selma kuru

avon club temsilciliği çıktı kafam karıştı iki aydan beri hediye alamıyorum çok mutsuzum.ne yapacağımı bilemiyorum.avon yöneticilleri beni ararsanız sevinirim. Numara silindi

Avon Yönetici

2012 yada bu yıldan 5000 TL ve üzeri yaptınızsa avon club üyesiniz demektir. Avon üye panelinize girdiğinizde alt kısıda Avon club resmi var ona tıklayınız. Açılan sayfada puan ve hediyeleri göreceksiniz.

burcu yılmaz

mbr ben burcu satıs temcılcısıyım pauanımı nasıl gorebilirim lütfen yardımcı olabilirmisiniz simdden tesekkür ederim..

Avon Yönetici

Zeynep hanım 5000 TL satışa ulaşıp Avon club üyesi olduğunuzde hediye mağazasında hediye ve sahip olabilmek için gerekli puanlar yazıyor.

zeynep

mrb ben avon temsilciliğine yeni başladım sanırım 5000 tl lik satışa ulaşınca çeşitli hediyeler veriliyormuş mesela tablet pc hediyesi için ne yapmam gerekir lütfen detaylı olarak bildirirmisiniz teşekkürler..