Avon Ekim Kataloğu

Merhaba arkadaşlar 2018 kampanyalarının adım adım sonuna yaklaştığımızı belirtmek istiyorum. 29 Eylül’de başlayacak olan Avon Ekim Kataloğu ile birlikte geriye sadece 2 kampanyamız kalıyor. Biliyor sununuz ki bu yıl kampanya sayısı 14’den 13’e düşürüldü. Geride kalan kampanyalarda büyük ihtimalle ev, araba gibi büyük hediyelerde yer alacaktır. Şimdi dilerseniz Kampanya 11’de öne çıkan fırsatlara birlikte göz atalım.

Avon Ekim Kataloğu 2018

Yukarıda da belirtildiği gibi 29 Eylül – 27 Ekim tarihlerinde geçerli olan (Kampanya 11) fırsatları Avon’da bir ilk olan Eve Due EDP ile artık geleneksel hale gelmiş olan şanslı Ekim fırsatları ile 75 yoncalı ürünü 1 TL’den başlayan fiyatlarla alabileceksiniz.

Eve Duet EDP Satışa Çıktı

Evet, arkadaşlar kataloğun kapak resminde de yer alan Eve Due EDP Avon parfüm çeşitleri arasında bir ilk olduğunu belirtmeliyim. Tanıtımı ünlü oyuncu Eva Mendes tarafından yapılmıştır. Türkiye’de bir ilk olan karıştırılabilen iki parfüm bir arada geliyor. İster ayrı ayrı, isterseniz bir arada kullanabilirsiniz. Her iki parfümde farklı kokular sizi bekliyor. Eve Duet Radiant (sarı şişede) Clementine mandalina, nilüfer ve altın amber kokusu içermektedir. Eve Duet Sensual (mor şişede) ise Mor erik, paçuli ve yine nilüfer kokusu içermektedir. Severek kullanacağınız bu parfümü denemek için şimdi 99 TL yerine sadece 59,90 TL’ye alabilirsiniz.

Devam Ürünlerini (3’lü Paket) 1,95 TL: Eve Duet parfüm alana yanında 2 adet Eve Duet vücut losyonu ve makyaj çantalarının olmazsa olmazı Glimmerstick siyah göz kalemini sadece 1,95 TL’ye alabilirsiniz.

PARFÜM ALANA YANINDA VÜCUT LOSYONU VE SPREY DEODORANT HEDİYE

Kataloğun ilerleyen sayfalarında yine severek kullandığımız parfüm fırsatları bizi bekliyor. Kampanyaya dâhil olan parfümlerde vücut losyonu ya da sprey deodorant hediye edilmektedir. Dilerseniz hediyeli parfüm markaları ve özelliklerine birlikte bakalım.

Mesmerize Black Bay ve Bayan Parfüm: Kadın ve erkeklere özel formu olan bu kokuda özellikle kendi tarzınızı yansıtacaksınız. Kadın formunda Hint baklası, mandalina ve yasemin kokuları bulacağınız Mesmerize Black Kadın EDT ile birlikte vücut losyonu hediye edilmektedir. Erkek formunda ise Sicilya limonu, deri ve sedir ağacı kokusu yer almaktadır. Bu muhteşem ürünü aldığınızda yanında Mesmerize black tıraş losyonu hediye edilmektedir.

Rare Pearls Bayan Parfüm: Bayan parfüm çeşitlerinin en gözde markası Rare Pearls EDP çeşidi ile kampanyaya dâhil olduğu görülüyor. Etrafına ışık saçmak isteyenlerin kokusu olan Rare Pearls manolya, inci misk ve sandal ağacı kokusu içermektedir. Parfümün yanında hediye olarak gelecek olan vücut losyonuna hayran kalacaksınız.

Avon Man Erkek Parfüm: Maceracı erkeklere özellikle önerdiğimiz bir parfüm Avon Man EDT ünlü aktör Serkan ÇAYOĞLU tarafından tanıtımı yapılmaktadır. Su nanesi, el ve yosun kokuları ile özgün bir deneyim yaşayacaksınız. Parfümün yanında etkisini artıracak olan ve ter kokusuna karşı koruyacak olan sprey deodorant yer almaktadır.

Avon Alpha Bay ve Bayan Parfüm: Geçtiğimiz aylarda satışa çıkan ve sıradışı olmak isteyenlerin kokusu Avon Alpha Kadın EDP frambuaz, gül ağacı ve hanımeli kokusu içermektedir. Erkek formunda ise bergamot, lavanta ve sedir ağacı aromaları bulunmaktadır. Kadınlar için vücut losyonu, erkekler içinde sprey deodorant hediye edilmektedir.

Incandessence Bayan Parfüm: Kampanyanın en gözde ürünü diyebileceğimiz bir marka Incandessence EDP neredeyse bu kokudan hoşlanmayan kadın yoktur. Şimdi %50 indirim + vücut losyonu hediyesi ile kaçırılmayacak fırsatlar arasında yer alıyor. Elmas orkiden, beyaz şakayık ve frezya kokularına hayran kalacaksınız.

Elite Gentleman Weekend Erkek Parfüm: Centilmen erkeklerin kokusu olarak ilk etapta Engin Altan Düzyatan tarafından tanıtımı yapılarak satışa çıkan Elite Gentleman markası birçok çeşidi ile erkeklerin severek kullandığı markalardan biri haline geldi. Bu kampanyada Elite Gentleman Weekend çeşidi yer almaktadır. İtalyan selvi, menekşe ve turunçgil kokuları ile hem kalıcı, hemde ferahlatıcı bir koku deneyimi yaşatmaktadır.

Avon Free Bay ve Bayan Parfüm: Hediyeli parfümlere son örnek Avon Free geçtiğimiz kampanya satışa çıkan ve özellikle genç erkek ve kızlara yönelik bir parfüm haline geldi. Genç kızlara özel formunda armut, manolya ve amber kokuları yer alırken genç erkeklere özel formunda ise zencefil, menekşe yaprakları ve karşı konulmaz misk aromaları yer almaktadır. Her iki parfümde yanında sprey deodorant hediye etmektedir.

Süper Teklif Sayfası Erkekler İçin Süper Fırsatlar İçeriyor

4’lü Bakım Paketi: Genelde hanımlara yönelik fırsatların olduğu süper teklif sayfasının bu kampanya her iki sayfası da beylere ayrıldığı görülmektedir. İlk sayfada Indıvidual Blue 3’lü parfüm seti (parfüm + sprey deodorant + roll-on dedorant) yanı sıra Avon senses 500ml saç ve vücut şampuanı bir arada sadece 34,95 TL’ye alabilirsiniz.

2018 Kol Saati Seçeneklerini Görmeden Karar Vermeyin? Süper teklif paketinin ikinci sayfasında ise 2 farklı kol saati seçeneği bulunuyor. Kendi tarzını yansıtmak isteyen beyler için hiçbir yerde bulamayacakları 2 farklı saat modeli 37,95 TL’den başlayan fiyatlarla sizi bekliyor. Harry ve Kian kol saati modelleri ister kendiniz, isterseniz sevdiklerinize alabileceğiniz çok özel hediyelerden biridir.

MASKARA YA DA GÖZ KALEMİ 1 ALANA SEÇECEĞİ HERHANGİ 2. ÜRÜN HEDİYE

Evet, arkadaşlar parfümlerden sonra şimdide makyaj ürünlerinde yer alan fırsatlara şöyle bir göz atalım. Karşımıza çıkan ilk fırsat sayfa 24-25’den herhangi bir ürün aldığınızda belirtilen sayfadan seçeceğiniz herhangi bir ürün hediye edilmektedir. Sayfa 24 en çok sevilen maskara çeşitlerini içerirken, sayfa 25’de ise en beğenilen göz kalemi çeşitlerini bulacaksınız. Böylece bir ürün fiyatına 2 ürün almanın keyfini çıkaracaksınız.

ANEW VITALE İLE CİLDİNİZİ CANLANDIRIN

Tüm kadınlar her yaşta ve genç ve pürüzsüz bir cilde sahip olmak ister. Tabii ki bu her zaman mümkün olmayabilir. Özellikle 25 yaş sonrası başlayan kırışıklık ve ince çizgi problemine önlem almadığınızda kısa sürede yaşlı ve yorgun bir görünüm ortaya çıkacaktır. Çözüm olarak Pro Energy kompleksiyle cildi canlandıran Anew Vitale öneriyoruz. Gece ve gündüz kremlerine ek olarak göz çevresi için jel krem ve anında mükemmelleştirici bakım kiti bulunmaktadır. İnce çizgilerin görünümünü hafifletirken, cilt tonunu eşitler aynı zamanda cilde pürüzsüz bir görünüm kazandırır. 25 Yaş ve üzeri isen hemen denemelisin. Unutma Anew Vitale sadece 25-35 yaş arası kadınlar içinde yaş aralığına göre Anew’in diğer ürünlerini kullanmalısın.

Etkisi 1 Yıla Kadar Devam Eden Gece Kremi

Konu Anew’den açılmışken yine muhteşem bir ürün ile daha devam edelim. Avon’da bir ilk olarak kabul edilen ve etkisi 1 yıla kadar devam eden Anew Reversalist Infinite Effects satışa çıktığını belirtmek istiyorum. Dünyaca ünlü kadın dergisi InStyle tarafından da önerilen bu ürünü düzenli kullandığınızda etkisi 1 yıla kadar sürmektedir. 2 Farklı kremden oluşan Anew Reversalist Infinite Effects PHYTO+ SUPERRETINOL kompleksiyle üretilmiştir. Gece bakım kremi olması nedeniyle rahatlıkla kullanabilirsiniz. 4 Hafta içerisinde kazayağı görünümünü hafifletirken, 6 ay içerisinde koyu renkli lekeleri ortadan kaldırmaktadır. 1 Yıl sonra ise pürüzsüz ve temizlenmiş bir cilde sahip olabilirsiniz.

Gece Bakım Kremi Nasıl Kullanılır? Ürün çok farklı olarak her iki tarafında 2 farklı krem bulunuyor. Dilerseniz nasıl kullanılması gerektiğine bakalım. Uygulamadan önce yüzümüzü temizleyerek hafif nemli kalmasında yarar vardır. İlk olarak gün boyunca gece bakım kremini masaj yaparak uygulayın. Sonraki 7 gün boyunca ise gece bakım kremi 2’yi kullanmanız gerekir. Her hafta bu şekilde değişiklik yaparak devam etmelisiniz.

RUJ, DUDAK KALEMİ YA DA PARLATICI 1 ALANA 1 HEDİYE

Evet, arkadaşlar tekrar makyaj sayfalarına dönecek olursak sayfa 32’de yer alan ruj, dudak kalemi ve dudak parlatıcılarından herhangi birini aldığında yine aynı sayfada yer alan ürünlerden herhangi birini hediye olarak seçebilirsin.

Fırça Çeşitleri %50 İndirimli

Makyaj ürünleri kadar onları uygulamak için gerekli ürünlerde önemlidir. Özellikle yüz makyajında fırça seçimine dikkat etmelisiniz. Avon fırça çeşitlerinde şimdi yarısı sizden, yarısı Avon’dan fırsatı bulunuyor. Sayfa 34-35’de yer alan ürünleri şimdi yarı fiyatına alabilirsin.

ŞANSLI EKİM SAYFASINA BAKTINIZ MI?

Neredeyse geleneksel hale gelen Şanslı Ekim fırsatları bu yılda devam ediyor. 75 Farklı ürünü 1-3 ve 5 TL’ye alabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken sayfa 208-225 arasından 15 TL’lik ürün aldığınızda sayfa 37’de yer alan ürünleri sadece 1 ve 113 yer alan ürünleri 1 TL’ye sayfa 51, 87 ve 183’de yer alan ürünleri ise 3 TL’ye ve sayfa 165’te yer alan ürünleri de 5 TL’ye alabilirsiniz.

MAKYAJ ÇANTANIZI ANEW İLE TAMAMLAYIN

25 Yıl boyunca yaşlanma karşıtı bakım ürünleri geliştiren Anew şimdi makyaj ürünleri ile de daha güzel görünümlü bir cilde sahip olmanızı sağlıyor. Normal makyaj ürünlerinden farklı olarak kusurları kapatırken, ince çizgi ve yaşlılık belirtilerini kapatıyor. Bu kapsamda kullanabileceğiniz Anew Kompakt Fondöten, Yaşlanma Etkilerini Düzgünleştiren Sıkıştırılmış Pudra ve Anew Göz Farı ve Kiti mutlaka denemenizi tavsiye edebileceğimiz ürünlerden biridir.

Wish Of Love EDT Tek Parfüm Fiyatına 3 Parfüm Fırsatını Kaçırma

Ekonomik parfümlerin en güzeli, en etkilisi diyebileceğimiz bir marka Wish Of Love EDT çekici, sıcak ve kadınsı kokusu ile eminim sizde tutkunu olacaksınız. Meyveli ve çiçeksi kokusu her ortamda yanınızda olacaktır. Normal satış fiyatına 66 TL olmasına karşın Avon Ekim Kataloğunda 3 adet parfüm sadece 94,95 TL bu fırsattan yararlanmak için sipariş kodu olarak 76303 kullanmanız gerekir.

Celebre Bayan Parfüm + Deodorant Sadece 30 TL

Evet, arkadaşlar katalogdan aktaracağım son fırsat yine kadınlara yönelik olacaktır. Çiçeksi parfümlerden hoşlanan hanımların severek kullandığı parfüm markası Celebre EDT + Roll-On Deodorant şimdi 85,50 TL yerine sadece 30 TL’ye alabilirsiniz. Hem de şanslı Ekim fırsatlarından yararlanmış olacaksınız.

Temsilci Hediyelerinde Küçük Bir Değişiklik Dikkat Çekiyor

Şimdide biraz temsilci ve satış lideri arkadaşları yakından ilgilendiren hususlara yani Avon Panorama dergisinde öne çıkan konulara bakmak istiyorum. İlk göze çarpan temsilci hediyelerindeki limit artışı görülüyor. Fırsat 1 hediyesini kazanmak için 200’den 225, fırsat 2 hediyelerini kazanmak için 500’den 550’ye ve en büyük hediye olan fırsat 3 hediyelerini kazanmak için gerekli olan satış limiti 800’den 1000 TL’ye çıkarıldığını belirtmek istiyorum. Yeni temsilci arkadaşların limitlerinde herhangi bir artış yok, onlar 130 TL sipariş verdiklerinde o kampanyanın hoş geldin hediyesini kazanabilirler.

VODAFONE Fırsatları Kampanya 11’de Son Bulunuyor

Avon temsilci ve satış liderlerine 1 yıldır indirimli konuşma, mesajlaşma ve ücretsiz İnternet imkânı sunan Vodafone anlaşması Kampanya 11 itibari ile bitiyor. Güzel bir fırsat olduğunu ve yeni fırsatları beklediğimizi Avon yöneticilerine buradan iletmiş olalım.

Avon Kampanya 11

Avon Kasım Kataloğu 2018 (Ne Zaman Başlıyor)

Evet, arkadaşlar hem katalog, hem de panorama dergisinden kısa kısa bilgiler vermeye çalıştım. Son olarak bir sonraki kampanyaya değinmek istiyorum. Kampanya 12 fırsatları (Kasım Kataloğu) 27 Ekim Cuma günü başlayacaktır. Kataloğun kapak resminde Mark Big & Style Hacim Veren Maskara yer almaktadır. Avon Kasım Kataloğu ile ilgili detaylara herkesten önce ulaşmak için aşağıda yer alan bağlantıya tıklayınız.

https://www.satistemsilcileri.com/avon-kasim-katalogu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© 2017