Elite Club Temsilcisi (Yenilendi)

Daha fazla kazanmak ve fırsata ulaşmak için başarılı olmak gerekir. Aynı durum Avon Temsilcileri içinde geçerli olup, tam anlamıyla kazanç sağlayabilmek, hediyeler ve avantajlardan yararlanabilmek için mutlaka Elite Club üyeliğine girmiş ve bir seviye olmalısınız. Buda demek oluyor ki yıllık satışınız 7000 TL ve üzeri olmaması gerekir. Peki bu satış rakamı ve üzerine ulaşıldığında nasıl bir fırsat ile karşılaşacaksınız.

Elite Club Tesmsilcisi

Avon Elite Club Nedir, Nasıl Olunur?
Dünya genelinde milyonlarca satış temsilcisi bulunan Avon herkesi bir tutmak yerine satış başarısına göre gruplandırmayı uygun görmektedir. İlk 3 kampanyasını yaşayanlar için İnci, 0-1000 TL arasında satış yapanlar Classic olup, 2016 yılında uygulanmaya başlayan Classic Plus ise 1000-2500 arasında satış gerektirmektedir. Bir diğer grup ise 2500 – 7000 TL satışı olanlar için Avon Club ve 7000 TL üzeri satışlarda size tüm fırsatların kapısını aralayacak olan Elite Club üyeliği bulunmaktadır.

Kendi İçerisinde Grupları Vardır
Yıllık satışı 7000 TL ve üzeri olan arkadaşlar sadece Elite Club üyesi olmaktadır. Üyeliğin kendi içerisinde yine satış başarısına göre grupları bulunmaktadır. En alt grup Bronz olup, yıllık satışınız 12.500 ve üzeri olmalıdır. 2016 yılında limitler biraz yukarı çekilmiş olup, bundan sonra bu grupta yer alan temsilci sayısı biraz daha az olacaktır. Peki hangi grup, hangi avantajı sağlıyor bunlara bir göz atalım.

Bronz (12.500 TL)
En alt grup olan Bronz üye olabilmek için yen uygulamada 12500 satış yapmanız gerekir. Bu seviyeye ulaştığınızda yıl sonunda kazanacağınız hediye 200 TL AvonPara olup, aynı şekilde belirli kampanyalarda numune ve örnek ürün hediyelerinden yararlanırsınız.

Gümüş (18.000)
Bronz üyeliği aşanların ilk durağı olan gümüş limiti yeni uygulama ile 18000 TL olup, bu aşamaya gelenlere 200+200 AvonPara ödülü bulunmaktadır. Aynı şekilde diğerlerinde olduğu gibi yine belirli kampanyalarda örnek ürün ve numune, katalog hediyelerinden yararlanırsınız.

Altın (25.000)
Adım adım zirveye yaklaşıyoruz. Yıllık satışı 25.000 TL ve üzeri olan temsilcilerimiz altın seviyeye ulaşırlar. Her kampanya örnek ürün ve numune hediyeleri olup, yine önceliklidir. Yıllık kazanacağı ödül ise 800 TL değerinde AvonPara olmaktadır.

Platin (50.000)
üst seviye olan Platin ile bir çok fırsat sizi bekliyor olacaktır. Her kampanya hediyeler yanısıra yıl sonunda en çok satışa ulaşanlar 1 yıllık araba hediyesi yanı sıra yurtdışı tatili ile ödüllendirilmektedir. Yıl sonunda kazanacağınız hediye ise 2000 TL değerinde AvonPara olmaktadır.

110 TL ve Üzeri Siparişlerde Kargo Ücreti Yok
7000 ve üzeri satışa ulaşıp, Elite Club üyesi olan tüm temsilciler 110 TL ve üzeri siparişlerde herhangi bir kargo ücreti ödemiyor. Diğer temsilciler ise 110-300 arasındaki siparişlerde 3 TL kargo ücret faturalarına yansımaktadır.

Limitsiz Sipariş İmkanı
Yeni temsilcilerde belirli bir sipariş limiti (400-600 TL) gibi olurken bu limite ulaşıldığında ödeme yapmadan yeni sipariş verilemez. Bu üyeler limitten muaf olup, aynı kampanya dönemi içerisinde binlerce TL sipariş verebilir. Özellikle stoklu çalışanların çok işine yaramaktadır.

Müşteri Hizmetlerine Sıra Beklemeden Ulaşırsınız
Bu üyelerimiz müşteri hizmetlerini aradıklarında sistem onları otomatik tanıyarak daha hızlı ve kaliteli hizmet vermek için size özel müşteri hizmetleri yetkilisine yönlendirmektedir.

AvonPara Dönemi Başladı
2015 Yılında hayata geçen uygulamalardan birisi AvonPara olup, daha önce puan toplayıp, bu puanlarla sanal mağazadan ürünler alınıyordu. Şimdi ise Avon Club ve Elite Club üyeleri her kampanya AvonPara topluyor. Topladıkları bu para puanları Türkiye’nin en büyük E-Ticaret sitesi Hepsiburada.com’da izin verilen kategorilerde harcayabiliyor. Elite Club üyeleri ayrıca yıl sonunda 2000 TL’ye varam AvonPara kazanmaktadır. Bu konu hakkında daha fazla bilgiye aşağıda yer alan bağlantıya tıklayarak ulaşırsınız. https://www.satistemsilcileri.com/avon-para-uygulamasi

Araba ve Yurtdışı Seyahati
En üst grup olan Platin olmanız halinde bu sefer en iyi satıcılar arasında çekişme başlamaktadır. En iyiler arasında yer almanız halinde yurtdışı seyahati ve 1 yıllık araba kullanımı elde edersiniz. Araba sizi olmasa da bir yıl boyunca altınızda araç ile daha fazla satış imkanı elde edersiniz.

Düşüncülerinizi Öğrenmek İstiyoruz?
Firmanın yeni aldığı karar ile limitlerin yükselmesi hakkında düşüncelerinizi öğrenmek istiyoruz. Bir anlamda firmaya iletmek istediklerinizi aşağıdaki yorum formundan lütfen yazınız.


Yazar: Avon Satış Lideri Mustafa Gövercin
Güncelleme tarihi: 29 Ocak 2019 — 07:58
14 Yorum Yorum yap
  1. Bende elite clup uyesiyim yeni mesaj geldi satislarimdan dolayi hediye gelicekmis fiatlar cok yukseldi die bu ay hic sipars vermedim ama hediyeyo merak edioyorum bilen var mi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir