Avon Kapıda Ödeme

Merhaba arkadaşlar sizlerin çok hoşuna gideceğini düşündüğüm bir haberi duyurmak istiyorum. Bundan böyle Avon ödemelerinizi kapıda ürün tesliminde kolayca yapabileceksiniz. Yani bir diğer tabirle bundan böyle Avon’da kapıda ödeme imkânı bulunuyor. K4 (Nisan Kataloğu) ile başlayacak olan uygulama ile ilgili detayları bu sayfadan sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Ödemelerinizi Kapıda Ürün Tesliminde Yapın

İstanbul’da ki Sinerji Toplantısında Duyuruldu

Öncelikle haberin kaynağını aktararak yazıya devam etmek istiyorum. 18-19 Şubat tarihlerinde kıdemli direktör ve üzeri seviyedeki satış liderleri için İstanbul’da sinerji toplantısı yapıldı. Burada önümüzdeki süreçte yer alacak yenilikler duyuruldu. Yeniliklerden en dikkat çekeni kapıda ödeme uygulaması yanı sıra 2 yıldır şikâyet ettiğiniz AVONPara uygulamasının kaldırılması diyebilirim.

Uygulama Kampanya 4 İtibari İle Başlıyor

Evet, arkadaşlar başlıkta da belirtildiği gibi K4 itibari ile dileyen temsilcilerimiz ödemelerini ürün tesliminde yapabilirler. Özellikle kredi kartı kullanmayanlar için çok güzel bir yenilik diyebilirim.

2,50 TL İşlem Ücreti Alınacak

Aktarmak istediğim bu kısım biraz keyfinizi kaçırabilir. Ama şunu da belirtmeliyim ki kredi kartı ile yapılan ödemeler dışında belli miktarda işlem ücreti alınmaktadır. Örnek vermek gerekirse PTT şubelerinden yapılan ödemelerde 1,70 TL işlem ücreti alınmaktadır.

Ödemelerinizi Kredi Kartı İle Yapın, Masraf Ödemeyin

Hiçbir işlem ücreti ödemek istemiyorsanız yapmanız gereken tek şey banka ya da kredi kartı ile ödeme yöntemini tercih etmektir. Temsilci panelinden 7 gün 24 saat Online ödeme yapabilirsiniz. Dilerseniz kart bilginizi kayıt ederek ödemelerin otomatik çekilmesini sağlayabilirsiniz. Böylece son ödeme gününü takip etmek zorunda kalmazsınız.

Konuyla İlgili Gelişmeleri Aktarmaya Devam Edeceğiz

Evet, arkadaşlar yukarıda da belirttiğim gibi henüz uygulama detayları nasıl gerçekleşeceği ile ilgili bilgiler yayınlanmadı. O nedenle bizde gelişmeler oldukça sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Düşüncelerinizi Paylaşır mısınız?

Yazıyı okuyan arkadaşlarımızın Avon kapıda ödeme uygulaması ile ilgili düşünce ve görüşlerinizi merak ediyoruz. Aşağıda yer alan yorum formundan aklınızdan geçenleri lütfen biz ve diğer temsilci arkadaşlar ile paylaşınız.

9 Yorum Bulunuyor

Soru Sor, Yorum Yap
 1. Kapıda ödeme seçeneği belirli veya isteyen temsilcilerimiz için müsterisine kapıda ödeme imkanı sunan bir kalem daha istiyorum. Bu bir çok temsilcimizin işine yarayacak. Çünkü çoğumuz İşimize daha yatkınız sosyal medya hesapları üzerinden sipariş alıyoruz. Kargo sorunumuz şöyle ki, siparişi önce kendi adresimize istemek zorunda kalıyoruz. Sonra ayrıca müşteriye yolluyoruz bu da zaman kaybı olarak 1hafta gibi bir zmanı alınca müşteri vazgeçiyor almaktan. Aynı zamanda bizlere maddi olarak da sorun oluyor kargo. Elde edeceğimiz kârı kargoya vermiş oluyoruz . Kargoyu direkt Avon dan müşteriye de gönderemiyoruz çünkü kişisel bilgilerimiz ve temsilci fiyatları üzerinden kesilmiş olan faturada siparişin içinde gideceği yine bizim için sorun olur. Bunun içinde müşterilerimiz için ayrıca düzenlenmiş fatura kesilsin istiyoruz. Cevap verirseniz sevinirim kolay gelsin.

 2. Kapida ödeme olsun lütfen

  1. Selcan: Kampanya 9 ile birlikte başlayacağı duyuruldu.

 3. Diger markalar adres degisikligi yaparak musterilerine kapida odeme ile siparis gonderebiliyor.Avon bu konuda cok geride kaldi

  1. Selda: Doğrudan satış yapan firmaların hiç birinde kapıda ürün tesliminde ödeme uygulaması bulunmuyor.

 4. Çok iyi olmuş bu uygulama muşteşem en azından alışveriş yapmak istediğimizde araya birilerini koymadan alışveriş yapabiliriz çok geç kalınmış bir uygulama neyse yinede çok sevindim bu habere

  1. Fatma: Bu uygulama sadece temsilciler için geçerlidir. Yani müşteriler için henüz kapıda ödeme ile gönderim yapılmıyor. Tabii ki kendi kullandığınız ürünleri satın almak için de temsilci olabilirsiniz. İlle de satış yapmak, sipariş bulmak zorunda değilsiniz.

 5. kapida odeme bana gore deyil atemelerden odemeyi tercih ediyorum

  1. Ergul: Daha çok kendi kullandığı ürünleri satın almak için temsilci olan arkadaşlarımızın işine yarayacaktır. Benim için en avantajlı ödeme banka ya da kredi kartı ile yapılandır. Tek kuruş masraf ödenmez.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© 2017