AVON Müşteri Hizmetleri – Telefon Numaraları – FAX – Adres Bilgisi

Avon’a ulaşmak şimdi çok kolay, yapmanız gereken tek şey aşağıda yer alan ve size özel tanımlanan hatlardan birini aramaktır. Dilerseniz E-posta ile de ulaşabilirsiniz. Şimdi iletişim bilgilerine göz atalım.

Avon Telefon Numaraları

Avon Türkiye Adres Bilgisi: Merkez Mahallesi Bağlar Caddesi No:14 Kağıthane İSTANBUL
Temsilci ve Satış Liderleri İçin: 0850 250 28 66
Avon Danışma Hattı (Müşteriler İçin): 0850 221 10 10
Avon FAX Numarası : 0212 473 12 12

Yapacağınız aramalar şehir içi sabit numara tarifesinden ücretlendirilir.

.

Avon Müşteri Hizmetleri

Avon Çağrı Merkezi Arama Amacınız Nedir?

Merhaba arkadaşlar ben Avon kıdemli direktör satış lideri Mustafa GÖVERCİN sizlere daha fazla yardımcı olmak istiyorum. Öncelikle AVON’U neden aramak istiyorsunuz? Bazı işlemler aramaya gerek kalmadan da halledilebilir. Aşağıda bazı örnekler vereceğim. Arama nedeniniz bunlardan biri ise aramanıza gerek kalmayabilir.

AVON Temsilcisi Olmak İstiyorum

Kazanç sağlamak için hemen temsilci olabilirsiniz. Bunun için müşteri hizmetlerini aramanız gerekmez. Aşağıda yer alan formu doldurmak yeterlidir. Kısa bir süre içerisinde satış danışmanı arkadaşlarımız size ulaşarak kaydınızı gerçekleştirecek ve temsilci numaranızı alarak kazanç ve hediye fırsatlarını keşfetmeye başlayacaksınız.

[]
1 Step 1
AVON Temsilci Başvuru Formu

ADINIZ

İLETİŞİM

ADRESİNİZ

keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
FormCraft - WordPress form builder

Avon Satış Lideri Olmak İstiyorum

Ben zaten temsilciyim daha fazla kazanmak için satış lideri olmak istiyorum. Diyorsanız bunun içinde arama yapmanıza gerek bulunmuyor. Avon temsilci paneline temsilci numarası ve şifre ile giriş yaparak satış lideri başvurusu yapabilirsiniz. 30 Dakika gibi kısa sürede onaylanacaktır. Avon satış lideri ile ilgili merak ettiğiniz konulara sitemizden ulaşabilirsiniz.

Temsilcililiğimi İptal Etmek İstiyorum

Temsilci ya da satış liderliğinden istifa etmek istiyorsanız yine aramanız gerekmiyor. Bu durumda Avon FAX numarasını kullanmanız gerekir. Değerli arkadaşlar temsilci iptal işlemi için basit bir dilekçe oluşturmak gerekir. Boş bir kâğıda adınız, soyadınız ve temsilci numaranızı yazarak temsilciliğin iptal edilmesini istediğinizi belirtin ve imzalayın. Sonra bu dilekçeyi 0212 473 12 12 numaralı hatta FAX çekiniz.

Kendiliğinden İptal Olmasını da Bekleyebilirsiniz: Henüz hiçbir sipariş vermediyseniz 3 kampanya bekleyebilir. 3 Kampanya boyunca sipariş vermeyen temsilciler otomatik olarak kayıtları silinmektedir. Dilerseniz sonradan tekrar başvuru yapabilirsiniz.

Avon Temsilci Numaramı Unuttum

En sık arama nedenlerinden biri de temsilci numarasının unutulmasıdır. Bunun içinde bazı seçenekleriniz bulunmaktadır. Fakat önce kendimize şu soruyu sormalıyız. Ne zaman üye oldum? En son ne zaman sipariş verdim? Çünkü temsilci oluşunuz üzerinden 3 kampanya (yaklaşık 2,5 ay) geçti ve siz hiçbir sipariş vermediyseniz zaten iptal olmuştur. Bu durumda yeniden temsilci başvurusu yapmanız gerekir. Şayet henüz iptal olmadıysa temsilci numaranızı geri almak için AVON müşteri hizmetlerini aramadan önce satış lideri ile iletişime geçebilirsiniz. O sizin numaranızı sistemde görebilir. Dilerseniz Avon temsilci numarası ile ilgili sayfamıza da göz atarak daha fazla bilgiye ulaşabilirsiniz.

Avon Temsilci Şifresi Almak İstiyorum

Aynı şekilde şifre işlemleri içinde aramak gerekmez. Çünkü gerek şifre oluşturma, gerek unuttuğunuzda geri almak için Avon resmi İnternet sitesi avon.com.tr’yi kullanabilirsiniz. Örnek vermek gerekirse ilk defa şifre alacaklar aşağıda yer alan bağlantıya tıklayarak 1 dakika içerisinde şifre alabilirler. http://www.avon.com.tr/REPSuite/registrationTerms.page Bağlantıya tıklayınız ve açılan sayfanın altında yer alan DEVAM butona tıklayınız. Avon temsilci şifresi ile ilgili sayfamızdan diğer detayları görebilirsiniz.

Avon Çağrı Merkezi İle Yapabileceğim İşlemler Nelerdir?

Evet, arkadaşlar yazının geri kalan kısmında çağrı merkezini aradığınızda yapabileceğiniz işlemleri ve hangi rakamı tuşlamanız gerektiğine bakalım. Yazının devamında büyük harfle gördüğünüz rakamlar tuşlamanız gereken rakamlardır.

Müşteri Hizmetleri Yetkilisine Bağlanmak İçin 0 Tuşlayın

0 Müşteri hizmetlerini arayan insanların %90 gibi büyük bir bölümü mutlaka bir görevli ile görüşmek ister. Bunun için yukarıda yaptığım hatırlatmayı tekrarlamak istiyorum. Aradığınızda size yardımcı olacak bir personel bulabilmek için mutlaka hafta içi ve 08:00 ile 20:00 saatleri arasında aramanız gerekir. Hafta sonu, akşam 20:00 sonrası ve resmi tatillerde görevli bulunmamaktadır. Müşteri hizmetleri yetkilisine bağlanmak için 0’ı tuşlamak gerekir.

Sipariş Girişi ve Ürün Stok Bilgisi

1 Temsilcilerin en çok yaptığı işlemlerden biri sipariş girişi ve almak istedikleri ürünlerin stok durumudur. Bunu temsilci panelinden yapabilecekleri gibi müşteri hizmetlerini arayarak 1’i tuşlamaları halinde de kolayca yapabilmektedir.

Fatura, Ödeme, Bakiye ve İade İşlemleri

2 Biliyorsunuz ki Avon temsilcileri ürünleri vadeli almaktadır. Yani önce ürünleri teslim alıyor, ödemesini ise en erken 15 gün sonra yapıyor. Bu bazen 45 güne kadar çıkabilmektedir. Bu nedenle aldığınız ürünlerin ödemesi, fatura ve bakiye bilgilerine ulaşmak için 2’yi tuşlamak gerekiyor.

Kredi Kartı İşlemleri ve Diğer Ödeme Yöntemleri

3 tuşlamanız halinde kredi kartı ile ödeme yapabilir ya da diğer ödeme yöntemleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Banka ya da kredi kartınız varsa en pratik ödeme yöntemlerinden biri olacaktır. Dilerseniz bilgileri sisteme kayıt ederek ödeme günü geldiğinde otomatik çekmesini sağlayabilirsiniz. Böylece gözünüz arkada kalmadan ödemeleriniz otomatik yapılır.

Sipariş Takibi, Sevkiyat Bilgisi

4 Tuşlamanız halinde ise daha önce girmiş olduğunuz siparişin durumu ve sevkiyat bilgisine ulaşabilirsiniz. Sipariş girdiğiniz anda mutlaka durumuna göz atmalısınız. Çünkü ürün stok durumu, gecikmiş borç, limit aşımı gibi nedenlerle onaylanmama ihtimali bulunmaktadır. Dilerseniz aynı işlemi avon.com.tr’ye temsilci numaranız ve şifreniz ile girerek de yapabilirsiniz.

Avon Ailemiz Programları Bilgisi

5 AVON’da kazanmak için daha fazla satış ya da liderseniz daha fazla kayıt yapmanız gerekir. Bu şekilde daha fazla para ve hediye kazanabilirsiniz. Bu nedenle temsilcilerin kendi içerisinde seviyeleri bulunmaktadır. Bu seviyeler AVON ailemiz şeklinde ele alınmaktadır. Yıllık satış oranınıza göre seviyeniz belirlenir. Seviyenize göre ise daha fazla imkân elde edersiniz. Temsilci seviyenizi görmek, bu kampanya kazanacağınız hediyeleri öğrenmek içinde 5’i tuşlayınız.

AVON Ürün Danışma Hattı

6 AVON’da binlerce ürün mevcut olup, her kampanya onlarca yeni ürün satışa çıkıyor. 6’yı tuşladığınızda ise AVON ürünleri hakkında bilgilere ulaşabilirsiniz. Neden, ne için ve nasıl kullanılır. Merak ettiğiniz soruların cevaplarına buradan ulaşabilirsiniz.

AVON Temsilci Şifre İşlemleri

En çok kullanılan alanlardan biride 7 numaralı tuş olup, buradan şifre işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Şifre değiştirmek için 1, şifrenizi unuttuysanız şifrenizi hatırlatması için 2’yi tuşlayınız. İlk defa şifre alacaksanız bunu Avon resmi İnternet sitesi üzerinden yapmanız gerekir. Aşağıda yer alan bağlantıya tıkladığınızda şifre oluşturma aşamasını anlatan yazımıza ulaşabilirsiniz. https://www.satistemsilcileri.com/avon-temsilci-sifresi


Yazar: Avon Satış Lideri Mustafa Gövercin
Güncelleme tarihi: 04 Nisan 2019 — 16:15
305 Yorum Yorum yap
 1. Avona üye olduktan sonra sizin üye yaptığınız 4 kişiden ardından temsilciliğin yanında Satış Lideri olursunuz ve bu 4 kişi de üye yaptığında o kadar yükselirsiniz. Bir temsilcinin toplam 1000 tl satıştan ortalama %30-35 civarı bir kar marjı vardır. Ancak Satış Lideri olduğunuzda ekip yönetiminden de kazanırsınız. Bunun yanında her ay ücretsiz hediyeler ve kataloglar alırsınız. Ayrıca sizlere her ay verilecek olan kotayı tutturduğunuz takdirde çok şık mutfak ürünleri veya elektronik ürünler de kazanabilirsiniz. Ayrıca yurt dışı gezilerine ve seminerlerine ücretsiz katılabilir pek çok eğitimden de yararlanabilirsiniz.
  Avon temsilcisi olmanın daha bir çok avantajlarından sizde faydalanmak istiyorsanız avona üye olmak için ücretsiz avona üyelik formunu doldurmanız yeterlidir.

 2. Ben satış temsilcisiyim ve faturami eft yaparak odedigim halde ödenmemiş faturaniz bulunmaktadir diye mesaj ve mail geldi. Para benım hesabimdan gitmiş gözüküyor. Durumu duzeltebilmek için muhattap bulamıyorum. Iletisim numaralarinda musteri temsilcisi yok maalesef. Bu nasıl iştir? Daha once de başıma gelmişti ama o zaman musteri temsilcisine ulaşıp durumu duzelttirmistim. Şu anda o da yok. Ben ne yapayım? Bi daha avon mu? Tövbe edicem. Hep sorun hep sorun. Ya eksik ürün gelir. Ama bu para işi ve karşında muhattap bulamamak hayli can sıkıcı!

  1. Ayşe: Hafta sonu işlem yaptıysanız işleme alınması en erken Pazartesi mümkün olmaktadır. Aynı şekilde hafta sonları müşteri temsilcileri hizmet vermemektedir.

 3. avondan malzeme aldıktan sonra faturayı kaybettim ücretini ödeme sıkıntı yaşadım ve aradan baya bir zaman geçti benim borcu öğrenemiyorum temsilci numaramla giriş bile yapamıyorum bu nedenle iptal olmuş işlem bile olmuyor amacım borcumu ödemek ve müşteri hizmetlerini arıyorum kimse yardımcı olmuyor herkes başka birilerine aktarıyor.ve benim borcumdan dolayı hacizlik başlatılmış ve bu büyük sıkıntı yardımcı olun borcumu kapatayım ve bu hacizliği kaldıralım ortadan. ki bu işlemleri ben sonradan öğreniyorum kimse bana bişey söylemedi bu kadar borcunuz var ödeyin avukata vermeyi iyi biliyorsunuz ama bilgilendirmeye geldi mi yardımcı olmuyorsunuz.

  1. Medine: Borcunuzu ancak müşteri hizmetlerini arayarak öğrenebilirsiniz.

 4. 8 gun oldu sipariş vereli daha eline ulasmadi nasil bir Şirketinizin yaaa siz parayi alnaya gelince 15 günu gecmeden msj gonderiyorsunuz ve faiz uyguluyorsunyz su kargo sorununu halledin artik yeter biktim bide bi arkasasim yuzuk aldi hediye arkasasina parmagina olmamis geri iade ettik hemen geri gondermissiniz eeee napicam ben simdi bu yuzugu yeni uye oldugumda avon uc kagitla dolu demisti haklimi ne

 5. ben öğrenciliğimde bir bayan vasıtasıyla avon temsilcisi oldum ancak çok kısa sürede temsilciliği bıraktım (2006 da) ancak bu bayan benim üzerimden alışveriş yapmaya devam etmiş ve ben şu anda 875 tl den şirketiniz tarafından icraya verilmiş durumdayım..bu alışverişi ben yapmadım dediğimde bana verilen cevap şefiniz sizin yerinize koli teslimatı alabilir ve sipariş verebilir oldu: yani takım şeflerine bir şey bilmeyen insanları kazıklaması için fırsat tanıyorsunuz yaptığınız şey düpedüz haksızlık ve hukuki boşlukları kullanmamdır bütün forumlara bu konuda şirketiniz hakkında yazacağımı ve bütün arkadaşlarıma avonun bu politikasından bahsedip ürünlerinizi bir daha kullanmayacağıma söz veriyorum bilgilerinize arz ederim…

  1. Zümrüt: Bu yapılan hukuksuz bir işlem olup, Avon çözüm sunmaması halinde savcılığa başvurun.

 6. Merhaba ,
  Ben çok uzun süredir Avon’un Treselle parfüm ve ürünlerini kullanıyordum.
  Fakat nedense parfüm kaldırılmış.
  Avon neden böyle bir şey yapıyor anlamış değilim.
  En güzel ürünlerini kaldırıyor.
  Parfümü olsun deodorantı olsun çok fresh yaz kış kullanılabilecek bir koku.
  Daha öncede sevilen pırıltılı lacivert açılıp kapatılan göz kalemini de çok uzun süre kaldırılmıştı.
  Ben Treselle isimli ürünleri tekrar kataloglarınızda görmek istiyorum ve kullanmak istiyorum.
  hatta stoklarınızda var ise satın almakta isterim. Yedek diye aldıklarımda bittti 🙁
  İsteğimi dikkate alırsanız sevinirim.
  Teşekkürler.

 7. Merhaba ben gecen hafta pedikur seti aldim ancak oldukca etkisiz ve geri vermek istiyorum. Elimde fatura bulunmuyor. Nasil iade edebilirim?

  1. Melek: Temsilci vasıtası ile aldıysanız o ürünü temsilcinize iade edin, oda Avon’a iade edecektir.

 8. Kampanya 6 siparişlerimde stokta olan 2 adet seyahat çantam var, sonra siparişim olmadı o yüzden elime geçmediler en kısa zamanda yollarsanız çok sevinirim.Teşekkür ederim

 9. Temsilci oldum. Temsilci numaramı öğrenmek istiyorum.

  1. Özge: Bunu müşteri hizmetlerini arayarak yapabilirsin.

 10. INCANDESSENCE. Isimli parfümünüz çok güzel ancak şisesi cok kullanissiz yuvarlak sise yerine farkli bir model sise olmasi bence satisini dahacok artiracaktir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir