Avon Online Akademi Eğitimleri

Temsilcisi ve satış lideri olan arkadaşlarımızın %90 gibi büyük bir bölümü neyi, nasıl yapacağını tam olarak bilmemektedir. Çünkü kimisi online başvuru yaptığı için hiç bir bilgi verilmez. Kimisi ise sadece 10-15 dakikalık özet bilgi ile bu işe başlamaktadır. Temsilci numarası, şifre, panel, sipariş girişi, kargo, ödeme vs derken kafasında bir ton soru birikmektedir. Şimdi bu soruların cevabını bulacağınız bir sayfa açıldı Avon Akademi temsilci ve takım öncülerinin eğitimine yönelik açılan sayfada aklınıza takılan tüm bilgileri görsel destek ile bulacaksınız.

Temsilci Eğitimleri

Avon Online Akademi Sayfasına Nasıl Girilir?
Bu sayfaya ulaşabilmek için öncelikle temsilci numaranız ve şifreniz olması gerekir. Temsilci numarası ve şifre ile ilgili bilgilere aşağıda yer alan bağlantıdan ulaşabilir. İhtiyaç duyacağınız bu iki gereksinimi kolayca sağlayabilirsiniz. https://www.satistemsilcileri.com/avon-temsilci-numarasi ve https://www.satistemsilcileri.com/avon-temsilci-sifresi

Temsilci Girişi Yapıyoruz
Evet arkadaşlar gerekli olan bilgileri temin ettikten sonra Avon’un bize özel hazırladığı sayfaya giriş yapabiliriz. Bunun için https://kozmetik.avon.com.tr adresini kullanmanız gerekir. Sağ üst kısımda yer alan TEMSİLCİ GİRİŞİ butonuna tıklayarak giriş yapıyoruz. Açılan sayfada üst menüde ONLINE AKADEMİ butonu göreceksiniz. Aşağıdaki görselde de yer aldığı şekilde AVON FIRSATLARI butonunun solunda yer almaktadır.

Satış Eğitimleri
Şimdi dilerseniz bu sayfada bizleri hangi eğitimler bekliyor onlara göz atalım. İlk olarak işimize yarayacak olan satış ve satışa dair eğitimler diyebiliriz. Çünkü temsilcilerin en çok takıldığı noktalardan biri olup, eğitimlerin büyük bir bölümü genelde Video ile yapılmaktadır.

Avon.com.tr yi kullanarak Siparişlerimi Nasıl Verebilirim
İncelemenizi istediğim ilk eğitimlerden biri online sipariş girişi olup, özellikle geçtiğimiz ay yenilenen yapısına kolayca alışmak için mutlaka kısa bir zaman ayırmalısınız.

Müşteri Listesi Oluşturma
Başarılı bir temsilcinin yüzlerce müşterisi olabilmektedir. Bunlardan gelen siparişleri ayrı ayrı girmek yerine müşteri adlarına girerek hangi ürün hangi müşteriye ait kolayca görebilir. Bunun için eğitimlerden biride müşteri listesi oluşturma olup, mutlaka kullanmanızı öneririm.

Sipariş Verme Yöntemleri
Bizler daha hızlı ve pratik olduğu için Online siparişi önersek bile yinede bilgisayar kullanmayan yada siparişlerini telefon, kısa mesajla iletmek isteyen temsilciler için diğer sipariş yöntemlerinin yer aldığı bir sayfada detaylıca anlatılmaktadır.

Ürünlerin İade İşlemi
Temsilcilerin en çok sıkıntı yaşadığı hususlardan biride iade ile ilgili olup, iadelerin nasıl yapılacağı, iade formunun nasıl doldurulacağı konusunda eğitimler ilginizi çekecektir.

Avon Ailemiz
Hepinizin bildiği gibi Avon çok satış yapan temsilcilerini sürekli en iyi imkanları sunarak onları ödüllendirmekte ve teşvik etmektedir. Bu kapsamda Avon Ailemiz şeklinde bir uygulama getirmiş olup, yıllık satış rakamlarınıza göre bir gruba yerleşiyorsunuz. Bu grupları, limitleri ve sağladığı avantajları inceleyin.

Takım Öncüsü (Satış Lideri) Eğitimleri
Avon Online Akademide sadece temsilciler için değil, aynı zamanda Takım Öncüsü yada yeni adı ile SL arkadaşlarımız içinde bir birinden faydalı eğitimler bulunmaktadır. Kendileri ve takımında yer alan temsilcilerin gelişmesi, daha fazla kazanmasına yönelik eğitimlerle başarıları artıyor.

10 Dakikada Temsilci Kaydı
SL kazançlarını daha çok temsilci kaydı yaparak elde etmektedir. O nedenle sürekli yeni temsilciler bulmaları gerekmektedir. Bu kapsam hazırlanan eğitimlerden biride 10 Dakikada Temsilci Kaydı olup, temsilci bulmanın teknikleri ve kolaylıkları öğretilmektedir.

Kayıttan Sonra Temsilcilerimi Nasıl Geliştiririm
Bir çok SL kayıt sonrası temsilcileri ile çok fazla ilgilenmezken bu işin bilincinde olanlar ise hem onların hemde kendinin sürekli kazanması için temsilcilerini kayıt sonrası da yalnız bırakmayarak onların gelişimine katkı sağlamaktadır. Sizde böylesi bir satış lideri iseniz Kayıttan Sonra Temsilcilerimi Nasıl Geliştiririm videosu çok faydalı bilgiler içermektedir.

Liderlik Eğitimi
Etkili Sunum ve Toplantılar Yapma: SL olarak başlayacağınız süreç size her ay binlerce TL kazandıracak grup liderliği gibi unvanlar kazandırmaktadır. Bir noktadan sonra yüzlerce binlerce temsilci ve takım öncüsü bulunan takımınız olacaktır. Onların başarılı olması için onları sürekli eğitmeli ve motive etmelisiniz. Bunun içi gerekli liderlik eğitimini burada yer alan Video’da bulacaksınız.

Eğitimleri Tamamladıkça Seviye Atlayacaksınız
Sistem sizi otomatik tanımakta olup, her girişinizde daha önce incelediğiniz ve başarılı olduğunuz eğitimleri görebilirsiniz. Sıradaki eğitime geçerek kendinizi geliştirmeye devam edebilirsiniz.

Eğitimleri Kimler Hazırlıyor?
Avon Online Akademi temsilci ve satış liderlerinin daha başarılı olmasına yönelik hazırlanmakta olup, eğitimlerin hazırlanmasında ise eğitim biriminde görevli uzmanlar yer almaktadır. Onlara kısaca bakacak olursak satış eğitim müdürü Tülay ERCEYLAN, satış eğitim uzman yardımcısı Reyhan YÜCE, satış eğitim şefleri Sevilay EKİN, Tülin ÖZATALAY, Serap BAŞ, Zeynep YAVUZ, Dilek IŞIKALP, Soner AKÇACI, Mehtap CANTÜRK, Sevim ÇEPER ve Duygu KINIK yer almaktadır.

Evet arkadaşlar bu işi bilinçli ve profesyonel bir şekilde yapmak, daha fazla gelir elde etmek için mutlaka bu eğitimlerden boş zamanlarınızda yararlanmalısınız.

  1. parfümlerin profesyonel bir şirkete yakışır türde şeffaf
    ambalajlı olmasını rica ediyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© 2017