Satış Lideri Hediyeleri

Merhaba arkadaşlar satış lideri olduğunuzda her ay (kampanya) sürecinde binlerce TL kazanabileceğinizi belirtmiştim. Sağlanan imkânlar sadece kazançla sınırlı olmadığını aynı zamanda bir birinden özel hediyeleri de kazanabileceğinizi bir kez daha belirtmek istiyorum. Bu yazımızda satış liderlerinin kazanabilecekleri hediyeleri yakından göreceğiz.

%100 Pamuk Çift Kişilik Nevresim Seti

ÖZDİLEK Floretta Çift Kişilik Nevresim Takımı

Merhaba arkadaşlar Kampanya 5’te yatak odalarının olmazsa olmazı muhteşem bir ürünü tüm satış liderlerimize hediye ediyoruz. Özdilek kalitesi ile %100 pamuktan üretilmiş olan floretta çift kişilik nevresim takımı 109 TL değerinde olup, eminim sizde hayran kalacaksınız. Hediye içeriğine bakalım mı? Buyurun birlikte bakalım.

  • 1 Adet: 200×200 Nevresim takımı
  • 1 Adet: 240×260 Çarşaf
  • 2 Adet: 50×70 Yastık Kılıfı

Evet, arkadaşlar hediyeyi görselden de gördünüz muhteşem dediğinizi duyar gibiyim. Peki, bu muhteşem ürünü kazanmak için ne yapmalıyız. Öncelikle kampanya sürecini belirtelim. K5 başından itibaren 2 Mayıs 2018 Salı saat 16:00’a kadar 1. Neslinize yani size direkt bağlı bir temsilci kaydı yaparak en az 60 TL ve üzeri sipariş vermesini sağlamalısınız.

Buna ek olarak bir de AVON size ulaşmanız gereken aktif temsilci sayısını SMS ile gönderecektir. SMS ulaşmayan arkadaşlar BSS (Bölge Satış Sorumluluarından) ulaşması gereken aktif temsilci rakamını öğrenebilirler. Aktif temsilci için 60 TL ve üzeri sipariş vermesi yeterlidir. Bu fırsattan tüm lider ve lider adayları yararlanabilir. Kazandığınız hediye bir sonraki kampanya olan K6’de vereceğiniz ilk sipariş ile gönderilmektedir.

Gram altın kazanma fırsatı devam ediyor

Sınırsız Gram Altın Kazanmaya Devam Ediyoruz

Temsilci ve satış liderleri sadece gelir etmekle sınırlı kalmıyor aynı zamanda hediye ve gram altında kazanıyor. Hem de başarınıza göre sınırsız gram altın kazanabilirsiniz. Bu kampanya K5’de girişimciler (satış lideri, uzman ve bronz) seviyesinde alan arkadaşlarımız her 5 aktif temsilciye 1 gram altın kazanıyoruz.

Yöneticiler (gümüş, altın ve platin) seviyesinde olanlar ise her 4 aktif temsilciye 1 gram altın kazanacaklar. Direktör ve üzeri liderler ise biraz daha ayrıcalıklı olarak her 3 aktif temsilcide 1 gram altın kazanacaktır. Direktör ve üzeri bir arkadaş için örnek verelim mi? 30 Aktif temsilci yaptığında 10 gram altın kazanır. Bu da demek oluyor ki sadece altınlardan 1700 TL ve üzeri gelir elde edecek demektir. Başarılar ve bol kazançlar dilerim.

Temsilci Hediyelerini de Kazanmaya Devam Edersiniz
Satış liderliği ve avantajlarını tanımladığın yazı da SL’nin temsilciye göre dava avantajlı olduğunu vurgulamıştım. SL (Satış Lideri) olduğunuzda temsilcilere sağlanan imkânların tümünden yararlanmaya devam ederken yeni fırsatlarla karşılaşırsınız. Lider olsanız da yine temsilci hediyelerini kazanmaya devam edeceksiniz.

YILSONU SEVİYE ÖDÜLLERİ (Tatil, Otomobil Dâhil)

Şimdi ki hediyeleri gördüğünüzde yukarıda ki hediyeler basit kalacaktır. Evet, başlıkta da belirtildiği gibi liderlik seviyenize göre 5 yıldızlı oteller de tatil ve son model AUDI, Mercedes otomobil kazanabilirsiniz. Tabii bu hediyeleri kazanabilmek için en az direktör seviyesinde olmanız gerekir.

Vodafone Paketi ile ücretsiz konuşma ve internet fırsatıİş Geliştirme + Vodafone Paketi

Evet, arkadaşlar yılı direktör seviyesinde bitirmeniz halinde iş geliştirme paketi + Vodafone paketi kazanacaksınız. İş geliştirme paketi içerisinde ürünler, numuneler yanı sıra PTT kargo gönderilerinizde %80’e varan indirim sağlanmaktadır. Vodafone paketi ise liderin Vodafone kayıtlı faturalı ya da faturasız hattı olması halinde 500 dakika konuşma + 3 GB İnternet kullanım hakkı sağlamaktadır. Kazandığınız bu hediye 1 yıl boyunca yenilenerek devam etmektedir.

AXA İle Sağlığınız güvence altındaAXA AVON Kapsamlı Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

Yazının devamındaki hediyeleri toplayarak devam edebilirsiniz. Kıdemli direktör olduğunuzda yukarıda yer alan iş geliştirme + Vodafone paketine ek olarak bir de sağlığımızı yakından ilgilendiren bir hediye sizi bekliyor. İlk defa bu yıl uygulanmaya başlanan kapsamlı tamamlayıcı sağlık sigortası fırsatını elde edersiniz. Bunun için yapmanız gereken yılı kıdemli direktör seviyesinde bitirmektir. Gerekirse son kampanya kıdemli direktör olabilirsiniz. Daha önceleri bu seviyede ödül olarak telefon ve tablet bulunuyordu. Sağlığımız daha önemli ama bende dâhil en sevilen hediyelerden biriydi. J

Kişisel gelişim eğitiminizi ücretsiz karşılayın2000 TL’lik Eğitim Bursu

İş, sağlık derken şimdi bir de eğitim paketi kazanmak ister misiniz? Cevabınız evet ise yapmanız gereken tek şey yılı grup direktörü seviyesinde bitirmektir. Bunu başardığınızda yukarıda kalan hediyelere ek olarak bir de 2000 TL değerinde eğitim bursu kazanırsınız. Bunu nerede kullanacağım ki? Diye düşünmeye başladığınızı duyar gibiyim. Değerli arkadaşlar AVON’UN sağladığı bu burs ile kurslarda bile hizmet alabilirsiniz. Örnek vermek gerekirse ehliyeti olmayan liderlerimiz sürücü kurslarında değerlendirebilir. Ya da yabancı dil eğitimi alarak kendinizi geliştirebilirsiniz. Ya da en güzeli diksiyon kurslarında kullanarak bence çok başarılı bir hatip olabilirsiniz. Nerede kullanırsanız kullanın gelişiminize çok katkı sağlayacaktır.

Yılın yorgunluğunu 5 yıldızlı otellerde tatil yaparak at6000 TL’lik Aile Tatil Paketi

Yılı yoğun bir çalışma ile geçirdiniz ve koordinatör olmaya hak kazandınız. Şimdi sizi ödüllendirme ve yılın yorgunluğunu üzerinizden alma zamanıdır. Bunun için size çok özel bir tatil hediye ediyoruz. Hem de ailenizle birlikte 5 yıldızlı otellerde gönlünüzce eğlenerek değerlendireceksiniz. Bunun için 13 kampanya süresince en az 12 kampanyayı Koordinatör olarak geçirmiş olmanız gerekir. Bunu sağladığınızda diğer hediyelere ek olarak 6000 TL değerinde hediye paketi de sizin oluyor. Hediyenizi 1 yıl içerisinde kullanabilirsiniz.

AUDI Otomobil Kullan, Senin Olsun

Seviyeler yükseldikçe hediyelerinde kalitesi ve değeri artıyor. Tatili de kazandıktan sonra şimdi bir de son model otomobiliniz olsun ister misiniz? Cevabınız evet ise yapmanız gereken kıdemli koordinatör olmaktır. 13 Kampanya içerisinde en az 12 tanesini kıdemli koordinatör olarak tamamladığınızda son model AUDI 1 yıllık kullanım hakkı elde edersiniz. Bu hediyeyi 3 yıl üst üste kazanmanız halinde ise o araç sizin olmaktadır. Bence çok güzel bir fırsat diye düşünüyorum. 3 Yıllık başarılı bir çalışma ile çok değerli bir otomobil sizin olabilir. Evet, arkadaşlar yanlış okumadınız 3 yıl üst üste bu koşulu karşıladığınızda son model AUDI tamamen sizin olmaktadır.

Audi ya da Mercedes birini kazanabilirsin

Son Model Mercedes Otomobil Kullanın, Sizin Olsun

Türkiye’de AVON gibi doğrudan satış yöntemi ile hizmet veren birçok firma bulunmaktadır. Bunlarında temsilci ve liderleri bulunuyor. Peki, sizin onlardan farkınız ne biliyor musunuz? Son model Mercedes ile çalışan bir lider diyebilirim. Evet, son model Mercedes otomobil ile liderliğinizi yürütebilirsiniz. Grup koordinatörü olduğunuzda bu fırsatı doya doya yaşarsınız. 13 Kampanyanın en az 12’sini grup koordinatörü olarak tamamladığınızda 1 yıllık son model Mercedes otomobil sizin olur. 3 Yıl üst üste kazanmanız halinde ise otomobil yine sizin olmaktadır.

Evet, arkadaşlar satış liderlerinin kampanya ve yıl sonu elde ettiği seviyeye göre kazanacağı hediyeleri görmüş olduk, şimdi yapmanız gereken daha üst seviyelerde yer alarak muhteşem hediyelerin sahibi olmaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© 2017