Avon Şubat Kataloğu

Merhaba arkadaşlar 2019 yılının ikinci AVON kampanyası ile karşınızdayız. 14 Şubat’a özel teklifler bulacağınız AVON Şubat Kataloğu 2019’da aynı zamanda süper parlak rujumuz mark prism ile tanışacaksınız. Şok fırsat sayfalarında severek kullandığınız ürünleri 4,95₺’den başlayan fiyatlarla alabilirsiniz. Hazırsanız hemen kataloğun video formuna göz atalım.

Mark Prism Ruj İle Süper İnci Parlaklığı

Kataloğun kapak resminde yer alan yeni ürünümüz mark prism ruj başlıkta da belirtildiği gibi süper inci parlaklığı içermektedir. Bunu sağlayabilmek için her bir ruj içerisinde 1000 pırıltılı inci bulunmaktadır. Siz hareket ettikçe dudaklarınızdaki parlaklık göz kamaştıracaktır. 14 Farklı renk çeşidi bulunan ürünümüzü şimdi deneme fiyatı ile 36₺ yerine 18,95₺’ye alabilirsiniz.

Imari Fantasy Kadın Parfüm Sadece 12,95₺

Yukarıda yer alan rujumuzu aldığınızda yanında muhteşem bir parfümü sadece 12,95₺’ye alabilirsin. Yasemin, fındık ve kaşmir ağacından elde edilen Imari fantasy kadın EDT sayfa 4-21 arasında yer alan ürünlerden herhangi 25₺’lik ürün aldığınızda bu muhteşem kokuyu 83,95₺ yerine sadece 12,95₺’ye alabilirsiniz.

Avon Süper Teklif Sayfasında Luck Parfüm 49,95₺

İşte geldik en çok incelenen sayfa olan süper teklif sayfasına bu kampanya hem kadınlar, hem de erkekler için muhteşem bir parfüm markası olan Luck %70’e varan indirimlerle geliyor. Erkekler için mandalina baharat ve misk içeren Luck erkek EDT + tıraş sonrası EDC iki ürün bir arada sadece 49,95₺’ye alabilirsiniz.

Kadınlar içinde çiçeksi ve meyveli kokular grubunda yer alan Luck kadın EDP turunçgiller, böğürten ve beyaz çiçek kokuları içermektedir. Luck bayan parfüm yanında Luck parfümlü vücut spreyi 2 ürün bir arada 49,95₺’ye alabileceksiniz.

Perceive Soul Parfüm ile tanıştınız mı?

Her kampanya yeni ürünleri satışa sunan AVON efsanevi parfümlerinden biri olan Perceive markası ile yeni bir kokuyu daha kataloğa ekledi. Perceive soul hem kadınlar, hem de erkekler için özenle seçilmiş aromalardan oluşmaktadır. 14 Şubat’a özel bir hediye almak isterseniz bu parfümü mutlaka denemelisiniz. Deneme fiyatı 62,95₺ olup, ikili alımlarda 94,95₺’ye daha ekonomik bir şekilde sahip olabilirsiniz.

Sayfa 28-39’da Herhangi 2 Parfüm Tek Fiyata 94₺

Şimdi diğer parfüm fırsatlarına bakalım mı? Perceive soul dışında sayfa 28-39 arasında herhangi 2 parfümü 130₺ yerine 94₺’ye alabilirsiniz. Bu sayfalarda yer alan ve kampanyaya dahil olan markalara göz atalım. Incandessence, Full Speed, Elite Gentleman, Rare Pearls, Surreal Sky, Black Suede Intense, Far Away Rebel, V For Victory, Segno ve uzun yıllardan sonra tekrar satışa çıkan Treselle tercih edebileceğiniz kampanyalı parfümler arasındadır.

Avon Mart Kataloğu 2019 Ne Zaman Başlıyor?

Evet, arkadaşlar yazının geri kalan kısmında Şubat kataloğu ile ilgili öne çıkan fırsatları paylaşmaya çalıştım. O kadar çok fırsat var ki hepsini yazmaya kalksam inanın sayfa uzar da uzar, şimdi aktarmak istediğim bir diğer önemli husus ise bir sonraki kampanyanın yani Avon Mart Kataloğu 2019’un ne zaman başlayacağıdır. Bunun için 15 Şubat’ı beklemelisiniz. Bir birinden özel parfüm fırsatlarını bulacağınız kampanya 3 detayları aşağıda yer alan linkte bulabilirsiniz.


Yazar: Avon Satış Lideri Mustafa Gövercin
Güncelleme tarihi: 21 Mart 2019 — 20:26

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir