Avon Surrender Parfüm Satıştan Kaldırıldı

Türkiye’nin bir numaralı kozmetik markası Avon’u yakından takip edenler özellikle bu parfümü ararlar. Bundan 2 yıl önce satışa çıkacağını büyük bir heyecanla duyurduğumuz koku maalesef bu seferde satıştan kaldırıldığını duyurmak zorunda kalıyorum. Evet, arkadaşlar bir süre kataloglarda aşkın kokusu yer almayacak olup, bu süre devamlı mı yada ne kadar süreceği konusunda net bir bilgi yoktur.

Kadın ve erkek müşterilerimizin en çok talep ettiği parfüm markalarından birisi olan Surrender kendine özgü kokusu ve şişe tasarımı ile adeta aşk kokusu olduğu söylenebilir.

Avon Surrender Satış

2 Yıl Önce Yeniden Satışa Başlanmıştı
Daha öncede satıştan kaldırılan ürün 2013 yılında büyük bir heyecanla satışa başlanmış olup, Surrender kullanıcılarını çok mutlu etmişti, hatta bir müşterimiz tek seferde 10 tane almıştı, kendine özgü şişe tasarımı ve kalıcı kokusu ile dikkat çeken parfüm serisi maalesef yine karaborsa haline gelecektir.

Temsilcinizden Temin Etmeye Çalışın
Satıştan kaldırılışını fırsat bilen bazı uyanıklar ellerinde olan ürünleri fahiş fiyatlara satacaktır. Size tavsiyem çok fazla geç kalmadan size en yakın temsilciden elinde varsa parfümünüzü temin etmenizdir. Yoksa ilerleyen süreçte gittigidiyor, sahibinden, sanalpazar, n11 gibi sitelerde oldukça fahiş fiyatlara satılmaya başlanacaktır. Öyleki 35-40 TL’ye satılan ürünü 200 – 250 TL gibi fiyata satılıyor.

Sahte Parfümlere Dikkat
Yine çok sevildiği ve satıştan kaldırılışını fırsat bilen bazı uyanıklar orjinal Avon Surrender olmayan ürünleri yine fahiş fiyattan ve toptan satmaya çalışacaktır. Stok yapan temsilcilerde bile en fazla 20-30 tane olacağını unutmayın. Hiç bir temsilci 20-30 taneden fazla stok yapmaz. Çünkü her kampanya farklı fiyat olacağı için taze ürün temin edecektir.

Avon’un Diğer Parfümlerini Deneyin
Oryantal ve odunsu kokulardan oluşan parfüm çeşitlerine benzer onlarca bay ve bayan parfüm markası bulunmaktadır. Sizde fahiş fiyatlara almak yerine yine aynı şekilde hayranı oalcağınız diğer avon parfümlerden birini tercih edebilirsiniz. Kadınlar için özellikle Pur Blanca, Perceive Bayan EDP tercih edebilirsiniz. Erkekler içinse Signature, Elite Gentleman gibi markalar aynı hazzı yaşatacaktır.

Yeniden Satışa Çıkar mı?
Daha öncede satıştan kaldırılan Avon Surrender parfüm çeşitleri uzun bir ayrılığın ardından satışa sunulmuştu, satışta olmadığı süreçte en çok sorulan parfümler arasında yer aldığı söylenebilir. Kesin bir bilgi olmamakla birlikte muhtemelen bir süre sonra tekrardan satışa çıkacaktır. Böylesi haberi vermek için bekliyoruz.

Temsilcilere 50 Adet Hediye (Kampanya Bitti)
K6 kampanyasına özel bir fırsat ile karşımıza çıkan Avon temsilcileri için belirlediği satış limitine ulaşan tüm temsilcilere 50 tane hediye etmektedir. Aranan, özlenen bu kokuyu anında satabilirsiniz.

43 Comments

Add a Comment
 1. Haksızlık bu 😭

 2. Deliricem lutfen duyun bizi

 3. Avondan ümidi kestim açık parfümcülere elimde kalan bir gıdım parfüm şişemle bana bundan yapın der gibi bu kokuya en yakın bana önerebileceğiniz çeşitleri gösterebilirmisiniz dedim.1.denemem çok da içaçıcı değildi.2.si mucizeydi.kadına daha şişeyi göstermemle var dedi aynısı.ben de içeriğindekileri sayıyordum.😊giden paranız bile olsa denemeye değer.15tl 50 ml.tabiki aynısı değil ama surrender olarak verdiğimiz bu dedi.avon çıkarana kadar ben bunla devam ederim yani.benim gibi hala arayanlarında yüreğine su serper .parfümcünün adı LORİS kodu K-180.avon düşürdüğün hallere bak bizi.

 4. Neden kaldırıldığının bir manası yok. Neden yıllarca satışa dönmediğinin bir manası yok.! Neden hala olmadığının bir manası yok.! Benim için surrendersız avonunda hiçbir manası yok.!! Para kazanmak mı istemiyorsunuz anlamıyorum ki vedamı alcaz kardeşim versenize parfümümüzün.!!

 5. Bencede yeter artık bızı kurtarın su fırsatcı karaborsacıların elınden. Yahu ben o parfumu bıtmesın dıye sadece gece yatarken yastıgıma sıkan bırısıyım. Surrander yenıden urelmeliiiii. Tuketıcıye kulak verın artık

 6. Surrender için avona talep yapsam da global pazar diyorlar…arz talep eğrisinden haberleri yok anlaşılan.seni bekşiyorum surrender yağmura hasret toprak gibi…hasta etmeyin beni😊

  1. Elçin: Bu çok iyiydi 🙂

 7. Bu parfüm bana annemi hissettiriyor. Parfümün geri gelmesini bende çok istiyorum. Gelmesi için ne yapmamız gerekiyor. Mesajlar okunmuyor mu?

  1. Ceren: Tabii ki talepler dikkate alınacaktır. Mutlaka isteklerinizi belirtmelisiniz.

 8. Hala bir ümit surrender geri gelir mi diye bekleyenler? Yıl olmuş 2018 satış yapılsın diye müşteri yalvarıyor.

 9. Bu parfüm 2 seneden daha fazladır yok artık çıkartılsın lütfen Avon üreticileri bu kadar istenen bir parfümün neden hala çıkartılmadığının mantıklı bir açıklamasının yapılmasını rica ediyoruz. Umarım yorumlara yanıt veriyorsunuzdur

 10. Lütfen surrender yeniden uretilsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir