Avon Surrender Parfüm Satıştan Kaldırıldı

Avon’u yakından takip edenler özellikle bu parfümü ararlar. Bundan 2 yıl önce satışa çıkacağını büyük bir heyecanla duyurduğumuz, Surrender Parfüm Çeşitleri maalesef bu seferde satıştan kaldırıldığını duyurmak zorunda kalıyorum. Evet arkadaşlar bir süre Avon kataloglarında aşkın kokusu Surrender yer almayacak olup, bu süre devamlı mı yada ne kadar süreceği konusunda net bir bilgi yoktur.

Avon Surrender Satış

Avon Surrender Nedir?
Kadın ve erkek müşterilerimizin en çok talep ettiği parfüm markalarından birisi olan Surrender kendine özgü kokusu ve şişe tasarımı ile adeta aşk kokusu olduğu söylenebilir.

2 Yıl Önce Yeniden Satışa Başlanmıştı
Daha öncede satıştan kaldırılan Surrender Parfüm çeşitleri 2013 yılında büyük bir heyecanla satışa başlanmış olup, Surrender kullanıcılarını çok mutlu etmişti, hatta bir müşterimiz tek seferde 10 tane almıştı, kendine özgü şişe tasarımı ve kalıcı kokusu ile dikkat çeken surrender parfüm serisi maalesef yine karaborsa haline gelecektir.

Temsilcinizden Temin Etmeye Çalışın
Satıştan kaldırılışını fırsat bilen bazı uyanıklar ellerinde olan ürünleri fahiş fiyatlara satacaktır. Size tavsiyem çok fazla geç kalmadan size en yakın temsilciden elinde varsa parfümünüzü temin etmenizdir. Yoksa ilerleyen süreçte gittigidiyor, sahibinden, sanalpazar, n11 gibi sitelerde oldukça fahiş fiyatlara satılmaya başlanacaktır. Öyleki 35-40 TL’ye satılan ürünü 200 – 250 TL gibi fiyata satılıyor.

Sahte Surrender Parfümlere Dikkat
Yine çok sevildiği ve satıştan kaldırılışını fırsat bilen bazı uyanıklar orjinal Avon Surrender olmayan ürünleri yine fahiş fiyattan ve toptan satmaya çalışacaktır. Stok yapan temsilcilerde bile en fazla 20-30 tane olacağını unutmayın. Hiç bir temsilci 20-30 taneden fazla stok yapmaz. Çünkü her kampanya farklı fiyat olacağı için taze ürün temin edecektir.

Avon’un Diğer Parfümlerini Deneyin
Oryantal ve odunsu kokulardan oluşan Avon Surrender parfüm çeşitlerine benzer onlarca bay ve bayan parfüm markası bulunmaktadır. Sizde fahiş fiyatlara almak yerine yine aynı şekilde hayranı oalcağınız diğer avon parfümlerden birini tercih edebilirsiniz. Kadınlar için özellikle Pur Blanca, Perceive Bayan EDP tercih edebilirsiniz. Erkekler içinse Signature, Elite Gentleman gibi markalar aynı hazzı yaşatacaktır.

Yeniden Satışa Çıkar mı?
Daha öncede satıştan kaldırılan Avon Surrender parfüm çeşitleri uzun bir ayrılığın ardından satışa sunulmuştu, satışta olmadığı süreçte en çok sorulan parfümler arasında yer aldığı söylenebilir. Kesin bir bilgi olmamakla birlikte muhtemelen bir süre sonra tekrardan satışa çıkacaktır. Böylesi haberi vermek için bekliyoruz.

Avon Temsilcilerine 50 Tane Hediye
K6 kampanyasına özel bir fırsat ile karşımıza çıkan Avon temsilcileri için belirlediği satış limitine ulaşan tüm temsilcilere 50 tane surrender parfüm hediye etmektedir. Aranan, özlenen bu kokuyu anında satabilirsiniz.

19 Comments

Add a Comment
 1. Ne zaman çıkacak artık lütfen çıkarın 10 tane birden alıcam kaç yıl oldu

 2. Hayatımda asık oldugum tek koku gercekten uretılsın artık bın tane oldu parfüm deniyorum ona yakın bir koku hala bulamadım ve artık bende o parfum uretılmedıkce avon kataloguna bakmıycam

 3. Avonun tek beğendiğim parfümü. Diğer parfümler bana dokunuyor bir tek surrender dokunmuyor ve elimdeki stoklar bittiği için uzun zamandır parfüm kullanamıyorum. Çok özledim kokusunu. Lütfen en kısa zamanda tekrar satışa sunun. Surrender olmayınca avonun kataloğuna bile bakmak istemiyorum. İnşallah bu yorumları dikkate alırsınız.

 4. Surrender i ilk çıktığı andan beri kullanıyorum uzun zamandır üretimde değil elimdeki stoklar da bitti Avonda tek beğendiğim parfüm Avona da bu maduriyetimi bildirdim bu konuda olduk ca sinirliyim neden neden neden sürekli üretimi durdurulmakta ve bizi yok saymaktalar …

 5. Meftun SARIYILDIZ

  Lütfen satışa çıkarın migrenim var ve tek rahatsız etmeyen koku surrender

 6. Bir an önce satşa çıksın lütfen avonun tek beğendiğim parfümü hatta on yıldır başka parfüm kullanıyorum

 7. Artık çıkartsınlar parfümü uzun yıllardır o parfümü kullanıyorum. Ve astım hastasıyım diğer parfümler rahatsız ediyor. Bişi yapsınlar

 8. Yeni parfümler üretip satmaya çalışmak yerine surrenderi satışa çıkarsanız daha çok kazanırsınız önerdiğiniz kokular hiç birşeye benzemiyor ..Artık her ay katoloğu alıp hayal kırıklığına uğramaktan bıktımmm

 9. Slm benim çok begendigim ve topluca aldıgım bir farfüm yıllardır kullanıyordum tekrar ne zaman satışa çıkar çünkü avon onun gibi güzel bir kokuda parfüm satışa rabet edemez bence kullanıcılar bir an önce tekrar surrender çıkmalı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© 2017