Avon Surrender Parfüm Satıştan Kaldırıldı

Türkiye’nin bir numaralı kozmetik markası Avon’u yakından takip edenler özellikle bu parfümü ararlar. Bundan 2 yıl önce satışa çıkacağını büyük bir heyecanla duyurduğumuz koku maalesef bu seferde satıştan kaldırıldığını duyurmak zorunda kalıyorum. Evet, arkadaşlar bir süre kataloglarda aşkın kokusu yer almayacak olup, bu süre devamlı mı yada ne kadar süreceği konusunda net bir bilgi yoktur.

Kadın ve erkek müşterilerimizin en çok talep ettiği parfüm markalarından birisi olan Surrender kendine özgü kokusu ve şişe tasarımı ile adeta aşk kokusu olduğu söylenebilir.

Avon Surrender Satış

2 Yıl Önce Yeniden Satışa Başlanmıştı
Daha öncede satıştan kaldırılan ürün 2013 yılında büyük bir heyecanla satışa başlanmış olup, Surrender kullanıcılarını çok mutlu etmişti, hatta bir müşterimiz tek seferde 10 tane almıştı, kendine özgü şişe tasarımı ve kalıcı kokusu ile dikkat çeken parfüm serisi maalesef yine karaborsa haline gelecektir.

Temsilcinizden Temin Etmeye Çalışın
Satıştan kaldırılışını fırsat bilen bazı uyanıklar ellerinde olan ürünleri fahiş fiyatlara satacaktır. Size tavsiyem çok fazla geç kalmadan size en yakın temsilciden elinde varsa parfümünüzü temin etmenizdir. Yoksa ilerleyen süreçte gittigidiyor, sahibinden, sanalpazar, n11 gibi sitelerde oldukça fahiş fiyatlara satılmaya başlanacaktır. Öyleki 35-40 TL’ye satılan ürünü 200 – 250 TL gibi fiyata satılıyor.

Sahte Parfümlere Dikkat
Yine çok sevildiği ve satıştan kaldırılışını fırsat bilen bazı uyanıklar orjinal Avon Surrender olmayan ürünleri yine fahiş fiyattan ve toptan satmaya çalışacaktır. Stok yapan temsilcilerde bile en fazla 20-30 tane olacağını unutmayın. Hiç bir temsilci 20-30 taneden fazla stok yapmaz. Çünkü her kampanya farklı fiyat olacağı için taze ürün temin edecektir.

Avon’un Diğer Parfümlerini Deneyin
Oryantal ve odunsu kokulardan oluşan parfüm çeşitlerine benzer onlarca bay ve bayan parfüm markası bulunmaktadır. Sizde fahiş fiyatlara almak yerine yine aynı şekilde hayranı oalcağınız diğer avon parfümlerden birini tercih edebilirsiniz. Kadınlar için özellikle Pur Blanca, Perceive Bayan EDP tercih edebilirsiniz. Erkekler içinse Signature, Elite Gentleman gibi markalar aynı hazzı yaşatacaktır.

Yeniden Satışa Çıkar mı?
Daha öncede satıştan kaldırılan Avon Surrender parfüm çeşitleri uzun bir ayrılığın ardından satışa sunulmuştu, satışta olmadığı süreçte en çok sorulan parfümler arasında yer aldığı söylenebilir. Kesin bir bilgi olmamakla birlikte muhtemelen bir süre sonra tekrardan satışa çıkacaktır. Böylesi haberi vermek için bekliyoruz.

Temsilcilere 50 Adet Hediye (Kampanya Bitti)
K6 kampanyasına özel bir fırsat ile karşımıza çıkan Avon temsilcileri için belirlediği satış limitine ulaşan tüm temsilcilere 50 tane hediye etmektedir. Aranan, özlenen bu kokuyu anında satabilirsiniz.

43 Comments

Add a Comment
 1. Surrender tekrar üretilsin lütfen günlerdir deli gibi arıyorum tam bir kış kokusu Kış geliyor hemen üretilmeli 🙏

 2. LÜTFEN SURRENDER TEKRAR ÜRETİLSİN…beni bilenler o parfümle bilirdi hala sorarlar ne oldu ona diye çok yakışıyordu sana derler..gerçekten tenimde okadar kalıyoduki şimdi başka parfümlerde hiç onu bulamıyorum..lütfenn..

 3. şu adresi kullanarak talebinizi iletebilirsiniz. 2 dakikanızı almaz.
  http://www.avon.com.tr/PRSuite/contact_us_main.page

 4. Surrender için avon a nasıl mesaj atabiliriz? Üretici siteye ulaşılmıyor

  1. Sinem: Avon’a sor kısmından taleplerinizi iletebilirsiniz.

 5. Yillarca bu parfumu kullandim tanidiklarimin ellerinde kalmadiklarini soyluyolar karaborsada da 200 liradan assagi degil aciklamalari okudugum halde neden halen uretilmedigine sasiyorum bukadar talep varken ne oldu da uretilmiyo o parfumu yapan adam kör mü oldu yoksa☺

 6. Surrender bu kadar talep gören ve çok kullanılan bir parfümken neden üretilmiyor hala aklım almıyor. 😟😟 En özlediğim kokusun surrender…

 7. Treselle ve c. Rowley…. lutfen yeniden satilsin

 8. Ben ilk çıktığından bu yana kullanıyorum, ve artık satışa sunun internette fiyatının 4-5 katı para ödeyip alıyorum. Yapmayın artık sürekli sorulan bi parfümü neden piyasaya sürmezsiniz gerçekten anlamıyorum

 9. signature içinde aynı şey geçerli. Allah aşkına üretin yeniden.

 10. Bende sıkı bir surrender kullanıcısıyım hala piyasaya çıkarmalarını bekliyorum açıkçası çok saçma bu kadar kullanılan bir ürünü hala piyasaya sunmamaları.. Her ay avona mesaj gönderiyorum sizde öyle yapın belki mesajlardan bıkarda çıkarırlar tekrardan

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir