Bir önceki konumuzda Avon Temsilci Numarasının ne olduğu, neden bu kadar önemli olduğu ve kullanım alanlarına dair geniş kapsamlı bilgilere yer verdik. Bu sayfamızı henüz inceleme imkanı bulamayan arkadaşlarımız aşağıdaki bağlantıya tıklayarak bilgileri görebilir. https://www.satistemsilcileri.com/avon-temsilci-numarasi Bu sayfada ise bu önemli numaranın gelmemesi ve unutulması halinde yapılması gerekenleri göreceğiz. Sizden ricam bu tür durumlarda paniğe kapılmadan hareket etmeniz olacaktır. İlk olarak henüz temsilci numarası gelmeyen / ulaşmayanlar ile başlayalım.

Unutulan temsilci numarası

Temsilci Numaram Gelmedi
Bu numaraya sahip olmak için öncelikle temsilci olmak, başvuru yapmak gerekir. Ürün satışından kazanç sağlamak yada kendi kullandığı ürünleri %25’e varan indirimlerle almak isteyen bireylerin ilk yapması gereken üyelik başvurusu yapmaktır. Online yada takım öncüsü vasıtası ile yapacağınız başvuru sonrası 3-7 gün içerisinde onay yada ret cevabı gelmektedir. Bu cevap sizin kayıt esnasında belirtmiş olduğunuz telefon numarasına kısa mesaj olarak gönderilmektedir. Başvurusu onaylananlara ayrıca kısa mesajla 8 haneli temsilci numarası gönderilir. Başvuru esnasında belirttiğiniz telefon numarası eksik yada hatalı olması halinde temsilci numaranız gelmeyecektir.

Temsilci Numaramı Unuttum / Bilmiyorum
Bu işi yapan insanların %90 gibi önemli bir bölümü bu işi ilk olarak deneme amaçlı yapmakta yani çok fazla ciddi bir yaklaşık sergilemeyebilir. O nedenle gerek telefonla, gerekse kargo ile gönderilen materyaller yeterince ciddiye alınmadığı için kaybolma ve unutulma sorunu sıkça yaşanmaktadır. Fakat herhangi bir işlem yapmak istediğinde ise karşısına çıkan gereksinim maalesef arayış içine itmektedir. Temsilci numaranızı unutsanız, kaybetseniz de yine panik yapmadan hemen sayfada anlatılanları incelemeye devam edin.

Sıkıntı Yok Geri Alabilirsiniz
Her ne sebeple olursa olsun temsilci numaranızı tekrardan elde edebilirsiniz. Fakat burada şu soruyu cevaplamanız gerekir. Başvurunuz onaylandıktan sonra 3 kampanya içerisinde sipariş verdiniz mi? 3 kampanya süre olarak baktığınızda 2,5 – 3 ay gibi bir zamana tekabül etmektedir. Bu süreçte hiç sipariş girişi yapmadıysanız numaranızı boşuna hatırlamaya çalışmayın. Çünkü 3 kampanya içerisinde herhangi bir sipariş vermediğinizde temsilcilikte, numarada iptal edilir. Durumunuz bundan farklı ise sayfayı incelemeye devam edebilirsiniz.

Avon Müşteri Hizmetlerini Arıyoruz (0850 250 28 66)
Daha önce kullandığımız ve bizimde sizlere sürekli verdiğimiz 0212 473 11 11 nolu telefon değişmiş olup, yeni sistemde satış yapanlar ve müşteriler için 2 farklı ücretsiz hat uygulamasına geçilmiştir. Unutulan numarayı geri almanın tek çözüm yolu Avon müşteri hizmetleri ile görüşmek ve soracakları güvenlik sorularına yanıt vermekle mümkün olmaktadır. Bunun için aramanız gereken numara 0850 250 28 66’dır.

Hafta içi 08:00 – 20:00 Saatleri Arayın
Bir çok arkadaşımız yukarıda verilen numarayı aradığında yardımcı olacak kimse bulamadığını ve telesekreter çıktığından şikayetçi olmaktadır. Öncelikle müşteri hizmetleri 7 gün 24 saat hizmet vermediğini bilmelisiniz. Bu nedenle sadece hafta içi ve 08:00 ile 20:00 saatleri aramalısınız. Bir çok çalışan arkadaşımız akşam evde ararım düşüncesi ile aynı hataya düşmektedir. Akşam 20:00’dan sonra ve hafta sonları ile resmi tatillerde aramanız halinde muhatap olacak bir yetkili bulamazsınız.

Aradığınızda 1’i Tuşlamayın!
Aradığınız hat otomatik olarak telesekretere bağlanmakta ve sizden işlem yapmanızı istemektedir. Satış görevlileri ve takım öncüler için tuşlaması gereken tuş 1 olup, bunu tuşlamanız halinde sizden temsilci numarası istenir. Fakat sizde bu numarayı bilmediğiniz için canınızı sıkacaktır. Oysaki bizim yapmamız gereken işlem temsilci olmak ister gibi davranmak ve yetkiliye ulaşarak aslında bir temsilci olduğunuzu fakat numaranızı hatırlamadığınız için buraya bağlandığını belirtin. Görevli bir iki sorudan sonra size numaranızı söyleyecektir.

İnternet Siteleri ve Facebook Sayfalarından İstemeyin
İnsanların panik ile hareket etmesine neden olan bu durum maalesef bir çok hata yapmamıza neden olmaktadır. Onlardan biride alakasız yerlerden numara öğrenme hatasıdır. Özellikle Avon içerikli İnternet siteleri ve facebook sayfaları örnek gösterilebilir. Bunlardan biride bizim sitemizin facebook sayfası olan https://www.facebook.com/avontemsilcisi34 Arkadaşlarımız buraya mesaj atarak numaralarını öğrenmeye çalışmaktadır. Bizler olması gerekeni cevap olarak aktarıyoruz. Fakat kötü niyetli insanlara denk gelmeniz halinde zararlı çıkabilirsiniz. O nedenle yapmanız gereken tek şey müşteri hizmetleri merkezini aramak ve yardım istemektir.

Evet arkadaşlar yapmanız gereken tek şey müşteri hizmetleri merkezine çalışma saatleri (08:00 ile 20:00) arasında ulaşarak çözüm bulmaktır. Bunların dışında herhangi bir uğraş çözüm olmayacaktır. Sizden ricam aşağıdaki soru ve yorum formundan temsilci numaramı unuttum diyerek ısrarla istemeyiniz.

Avon Temsilci Numaramı Unuttum için 21 yorum yapılmış


Yönetici

İpek: Şifre genelde rakamlardan oluşmasına karşın başında bir harf olabilmektedir. O harfi görmüyor olabilirsiniz. Sorun bu şekilde değilse müşteri hizmetlerini arayınız.

ipek

temsilci numarami ve sifremi dogru girdigim halde hata veriyor ve bu benim ikinci ayim ustelik gecen ayda siparis verdim neden giris yapamiyorum.

Yönetici

Delikiz: Bunun için müşteri hizmetlerini aramalısınız.

Delikiz

Sipariş verdiğim ürünlerin son günü gelmeden faturasını yatırmama rağmen borcunuz vardır diye msj gelip duruyor yatirdigim para işleme düşmüyor faturam da elimde lütfen birisi ilgilensin yoksa ilk ve son siparişim olucak bu

Yönetici

Funda: Müşteri hizmetlerini arayarak iptal ettirebilirsiniz.

Funda

3 ay sipariş verilmediğinde üyeliğin iptal olacağını söylediler ama ben belki 7 aydır sipariş vermiyorum hemen hemen her gün mesaj geliyor avon dan sürekli katalog gönderiyorlar istemediğim halde her gün kargoyla sıkıntı yaşıyorum nasıl iptal edeceğim bu üyeliği lütfen söyler misiniz temsilci numaramı bile bilmiyorum.

Yönetici

Sedef: Hafta içi 08:00 ile 20:00 saatleri arası hizmet vermektedir. Haftasonu ve resmi tatillerde hizmet verilmez.

Sedef

Müşteri temsilicileri saat 10da mı hizmet vermeye başlıyorlar saat 8den beri bağlanamadım.

Yönetici

Ahmet: Temsilciniz size bu konuda bilgi vermesi gerekir. Bayram tatili girmesi ile teslimat 9 günlük tatil sonrası mümkün olacaktır.

Ahmet Can

Bayramdan önce perşembe günü sipariş verdim e postama gelen mesajda siparisinizi avon Temsilcinize ilettik dedi teslimat icin en kisa surede sizinle iletisime gececek dedi hala geçmedi ??