Temsilci Seviyeleri ve Avantajları

Geçtiğimiz yıl adı Avon Ailemiz olarak değiştirilen (Yıldızlar Kulübü) daha fazla kazanmak ve hediyenin sahibi olmak isteyenler için gruplandırma yapmaktadır. İlk 3 kampanya sonrası yıllık satışınıza göre Classic, Classic Plus, Avon Club ve Elite Club gibi gruplardan birinde yer alırsınız. 2016 Yılında geçerli olan yeni uygulama ile Classic Plus grubu eklenmiş olup, aynı zamanda tüm seviyelerde limit düzenlemesi yapılmıştır.

Üye Grupları

İnci
Aramıza yeni katılan arkadaşların ilk 3 kampanya boyunca kalacağı seviye olup, avantajları 125 TL gibi düşük bir satış oranına bile bir birinden özel hoşgeldin hediyelerinden yararlanabilmeleridir. Kendilerini test ettikleri bu grup sonrası devam edenler için fırsatlar katlanarak devam etmektedir.

Classic
Yeni yapılan uygulama ile yıllık satışı 1000 TL ve üzeri olan temsilciler Classic olacaktır. Avantajları belirli kampanyalarda size özel hediyelerin olmasıdır.

Classic Plus (Yeni Eklendi)
İlk defa 2016 yılında uygulanmaya başlanacak gruplardan biri Classic Plus olup, bu grupta yer alabilmek için yıllık satışınız 1000 ile 2500 TL arasında olmalıdır. Avantajları yine aynı şekilde sadece belirli kampanyalarda size özel hediyelerin yer almasıdır. Panorama sayfalarında yer alan duyuruları incelemelisiniz.

Avon Club
Geçtiğimiz yıllarda en önemli gruplardan biri olan Avon Club 2015 yılında değeri ve özelliğini büyük ölçüde kaybetmiştir. 2016 Yılında geçerli olmak üzere limiti 2500 TL olarak belirlenmiştir. Avantajları ise her kampanya yenilenen hediyeler yada AvonPara kazanma fırsatıdır. Bunun için siparişinizi İnternet üzerinden girmeli ilk siparişiniz esnasında AvonPara yada Hediye şeklinde seçim yapmalısınız. Siparişini İnternet üzerinden girmeyenler için tek seçenek Hediye olarak belirlenmektedir.

Elite Club
İşte bu işin en muhteşem noktasına gelmiş bulunuyoruz. Daha fazla kazanç, imkan ve hediyeye erişmek için mutlaka Elite Club üyesi olmalısınız. Gerçi yeni yapılan uygulama ile EC Üyesi olmak biraz daha zorlaştırıldı. Daha önce 5000 TL olan limit 7000 TL’ye yükseltilmiştir. Bir çok insan için bu rakama ulaşmaz zor olabilir. Asıl önemli olan Elit Club içerisinde yer alan gruplardan birine girebilmektir. Bunun ilk basamağı Bronz olup, yeni yapılandırma kapsamında bunlarında limitleri yükseltilmiş olup, 12500 TL olmuştur. En üst seviye Platin içinde yıllık 50000 TL ve üzeri satışa ulaşmanız gerekir. Grupları ve yeni limitleri aşağıda görelim.

Ulaşmanız Gereken Limitler

 • Bronz (12,500)
 • Gümüş (18.000)
 • Altın (25.000)
 • Platin (50.000)

Ücretsiz Kargo
Evet arkadaşlar Elite Club üyesi olmanız için gerekli limitleri gördük şimdi ise bu gruplarda yer aldığınızda size özel avantajların neler olduğunu görelim. İlk karşımıza çıkan ücretsiz kargo avantajıdır. Fakat bu 100 TL ve üzeri siparişlerde geçerli olup, diğer temsilciler için ücretsiz kargo limiti 300 TL’dir.

Örnek Ürün, Numune, Katalog Hediye
Bulunduğunuz seviyeye göre her kampanya yeni satışa çıkacak örnek ürünler, satışınızı artırmaya yönelik numune ürünler ve temsilcinin en önemli satış aracı olan katalog ücretsiz gönderilir. Normal temsilcilere her kampanya 1 katalog gönderilir, daha fazla ihtiyaç duymaları halinde tanesi 1,90 TL olarak almaları gerekir.

2000 TL’ye Varan AvonPara
Yıl sonunda üyelik seviyenize göre 2000 TL’ye varan AvonPara kazanırsınız. Yıllık satışı 50000 TL ve üzeri olan Platin üyeler için yıllık 2000 TL değerinde AvonPara kazanırsınız. En alt grup Bronz ise 200 TL değerinde AvonPara kazanmaktadır. Kazandığınız AvonParaları Türkiye’nin en büyük online satış sitesi hepsiburada.com sitesinde alışveriş yaparak harcarsınız.

Tatil, Araba Daha Fazlası
Başarılı insan sürekli kazanır. Avon en başarılı temsilcileri için ayrıca her yıl tatil ve 1 yıllık araba kullanım imkanı sağlamaktadır. Siz başardıkça sizi destekleyen, teşvik eden bir markanız olacaktır. Bu imkanlardan yararlanabilmek için en başarılı 15 temsilci arasına girmelisiniz.

EC üyeliği ve sağladığı imkanları yakından görmek için aşağıda yer alan bağlantıya tıklayınız. Temennim tüm temsilci arkadaşların bu grupta yer almasıdır. https://www.satistemsilcileri.com/avon-elite-club


Yazar: Avon Satış Lideri Mustafa Gövercin
Güncelleme tarihi: 29 Ocak 2019 — 08:02
67 Yorum Yorum yap
 1. Merhaba bana mesaj geldi. 5 kisiyi uye yaparsa 445 lira kazanacagim. Peki ben bunlari uye yaptigimda avon nasil hesabima para yatiracak. Beni arayip hesap numaramimimi isticekler yoksa benmi onlara yollicam yollicalsam nasil yollicam.

  1. Ceylan: Belirtilen işlem satış liderliği olup, kazancınız her ay QNB Finansbank hesabınıza yatırılmaktadır. Bölge satış sorumlunuz sizden IBAN numaranızı isteyecektir.

 2. grubum kisminda avon classic plus yaziyordu simdi avon club yaziyor bir ust grup elitediyor bunlar ne oluyor ben birsey anlamadim7

  1. Nesrin: Bunlar temsilci seviyeleri olup, elite club üyesi olduğunda birçok avantaj ve hediye kazanmaya başlarsınız. O nedenle sürekli seviye atlamayı başarmalısınız.

 3. Elit club olunca yıl sonunda avon para hediyesi alacak mıyım

  1. Gülşen: Tabii ki seviyenize göre AVONPARA kazanırsınız.

 4. Merhaba bende yeni avon uyesiyim 100 de kac kazancim olacak bilgi verirseniz sevinirim.

  1. Umran: Kazanç oranları ürünlere göre değişmektedir. Bu kapsamda %15 ile %33 arasında gelir elde edersiniz.

 5. Ben elit club üyesi olmuşum siparişim ile elit club hoşgeldin kiti gelecekmiş miting içinde ne yer alıyor

  1. Gülşen: Bir birinden özel ürünler sizi bekliyor. Başarılar

 6. Merhaba ben avon temsilcisi olarak 4 aydır çalışmaktayım.bana verilen üst gruba kalan tutarının yani 2.478.09 TL yaptım.yeni siparişinde yeni bir kota verilmiş.benim anlamak istedim şey.ben bu kotayı 4 ayda yapıyorum.ama bana ne faydası oldu onu anlayamadım.sistemdende bilgi edinmeye çalıştım ama yine anlamadım.su anda avon classic polis olarak görünüyorum.benin bundan sonraki avantajlarını anlatabilir misiniz anlayabileceğimiz şekilde.kolay gelsin

  1. Fatma: Avon Classic Plus seviyesinin artısı farklı + ekstra hediyelere sahip olmasıdır.

 7. Merhaba ben yeni başladım avon satışı yapmaya ve ilk ayından 500 tl bi satış yaptım ama satış limitimi geçtiği için siparişlerimi giremedim ve mecburen parça parça girip getirmek zorunda kaldım bu da gerçekten yorucu oluyo fazla satış yapmam iyi bişe değil mi sonuçta avonun karına birşey bu. Bu her zaman böylemi olcak satış limitim ne kadar zaman sonra yükselecek bilgi verirseniz sevinirim.

  1. Melek: İlk siparişte limit uygulanıyor bir defa ödeme yaptığınızda bu sorun ortadan kalkıyor. Bazen sipariş verip ödeme yapmayan arkadaşlarımızın yüzünden böyle bir uygulama bulunuyor.

 8. merhaba ben avon incı grubundan avon classic plus grubuna gectim bu bi grubun bana karı ne olur

  1. Ayşe: Avantajlarınız ve hediye seçenekleriniz artmaktadır.

 9. Benim hadiye alnak icin puanim yetiyor ama hediyelerim gelmiyor neden

  1. Yasemin: Gerekli satış limiti ve belirtilen katalogları aldığınızda hediyeniz bir sonraki kampanya vereceğiniz sipariş ile gönderilir. Bu şekilde hediyeniz gelmiyorsa müşteri hizmetlerini arayarak bilgi vermelisiniz.

 10. Merhaba suan inci seviyesindeyim classic seviyesibe gecio 1000 tl ve hediye kazanmam icin illa 4uyemi yapmam gerekiyor sonucta tek basimada 1000 tllik satis yapmis oluyorum cevabiniz bekliyorum

  1. Elif: Classic yada Classic Plus olmak için temsilci yapmanıza gerek yoktur. Sadece takım öncüleri temsilci kaydı yaparlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir