Kategori: Avon Temsilcisi Olmayı Düşünenler

Avon temsilcisi olmayı düşünüyorum. Fakat merak ettiğim, aklıma takılan hususlar var diyorsanız bu kategoride cevaplarını bulacaksınız.

Avon Temsilci Başvurusu Yap

avon temsilci başvurusu

Online kayıt ile 1 dakika içerisinde başvuru yapabilirsiniz. AVON temsilcisi olarak her kampanya %33’e varan kazanç ve yine yüzlerce TL değerinde hediye kazanırsınız. Dilerseniz satış lideri olabilir, her kampanya binlerce TL kazanabilirsiniz. Sizde bu muhteşem işi denemek isterseniz hemen tıklayın ve formu doldurun.

Avon Temsilci Şifresi Oluştur, Geri Al

Avon temsilci şifresi

Daha başarılı olmanız ve daha fazla kazanç elde edebilmeniz için AVON sizlerin işlerini sürekli kolaylaştırmaktadır. Bu kapsamda hazırladığı gelişmiş temsilci paneli ve akıllı telefonlar için mobil yazılım bulunuyor. İster bilgisayardan isterseniz akıllı telefonlardan ulaşabilirsiniz. Tabii ki bu ortamları kullanabilmek için giriş bilgilerine ihtiyacınız olacaktır.

Temsilci Şifresi Oluşturmalısınız (Çok Pratik)
İlk yapılması gereken yeni şifre uygulaması ile şifrenizi almalısınız. Dikkat etmeniz gereken şifremi unuttum değil de yeni şifre butonunu kullanmanız gerekmektedir. Hazırladığımız yazı da gerek bilgisayar gerekse mobil cihazlardan nasıl yapabileceğinizi aktardık.

Akılda Kalıcı Şifre ile Değiştirin
Standart şifrede akılda tutulması zor rakamlar yer almaktadır. Tabii ki bunu kullanmak zorunda değilsiniz. Şifre değiştir özelliği ile sık kullandığınız, akılda kalıcı bir şifre ile değiştirebilirsiniz. Bununla ilgili detayları da yine yazımızda bulacaksınız.

Şifreni Unutursan da Çözümü Var
Çoğu zaman şifrelerimizi unutabiliriz. Bu durumda hiç can sıkmaya ya da panik yapmaya gerek yok, hazırladığımız yazıda şifre hatırlatma konusunda gerekli bilgileri bulacaksın.

Avon Temsilcileri Ne Kadar Kazanıyor?

ne kadar kazanıyor

Ne kadar kazanacağın senin çalışma performansın ve uygulayacağın iş planına bağlıdır. Şunu da belirtmeliyim ki, AVON sana sınırsız gelir imkânı sağlayacaktır. Bu nedenle başarılı bir çalışma modeli ile her ay (her kampanya) binlerce ve hatta on binlerce TL kazanabilirsin. Peki, nasıl kazanacağım, ne yapmam gerekiyor? Diyen arkadaşlarımız için hemen çalışma modellerini başlıklar halinde görelim.

Temsilci Olduğunuzda (Ürün Satışlarından %33’e Varan Gelir Elde Edersiniz)

AVON’DAN kazanç sağlamak isteyenler için 2 farklı çalışma modeli bulunmaktadır. Bunların ilki satış temsilciliği olup, başlıkta da belirtildiği gibi katalog üzerinde yer alan ürünlerin satışından %15 ile %33 arasında gelir elde edersiniz. Tabii ki sadece kazanç sağlamakla sınırlı kalmaz. Aynı zamanda 130 TL ve üzeri satışlarınızda her kampanya bir birinden özel hediyelerinde sahibi olursunuz.

Satış Lideri (Kayıt Yapın, Ekibinizi Oluşturun, Daha Fazla Kazanın)

Daha fazla kazanmak isteyenler için en başarılı yöntem sanırım satış liderliği olacaktır. Eski adı takım öncüsü olan bu çalışma modelinde satıştan çok temsilci kaydı bulunmaktadır. Türkiye’nin her yerinden temsilci kaydı yaparak ekibinizi kurabilirsiniz. Temsilcileriniz satış yaptıkça %10’a varan pirim alırsınız. İlk yılınızda HBP (Hızlı Başlangıç Pirimi) seviye atlama ve seviye koruma ödülü de kazanırsınız. Yıllık satış lideri seviyenize göre ailenizle tatil ve hatta son model AUDI ve Mercedes bile kazanabilirsiniz.

Avon Temsilci Numarası Nedir, Nasıl Alınır?

temsilci numarası

Şimdi birazda temsilciler için gerekli ve önemli hususlardan bahsedelim. İlk ele alacağımız detay temsilci numarası olacaktır. Başvuru yaptığında ve başvurunun olumlu sonuçlanması (onaylanması) halinde size 8 haneli temsilci numaranız kısa mesajla gönderilecektir. Başlıkta da belirtildiği gibi çok önemli ve gerekli olduğunu belirtmek istiyorum. Bu nedenle unutmamaya ve kaybetmemeye çalışmalısın.

Neden Bu Kadar Önemli, Nerede Kullanacağız?

AVON ile ilgili hemen hemen her işlemde gerekeceğini belirtmek isterim. Temsilci paneline girişlerde, ödemelerde ve hatta müşteri hizmetlerini aradığınızda bile sizden ilk olarak temsilci numaranızı girmeniz istenir. Nasıl ki Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları T.C. Kimlik Numarasından bilgilerine ulaşılıyor. AVON’DA ise temsilci numaranız ile sizin bilgilerinize ulaşılmaktadır.

Unutursanda Dert Etme Liderini Ya da Müşteri Hizmetlerini Ara

Birçok insan ilk etapta temsilci numarasına gereken değeri vermezler. Bu nedenle kaybetme ve unutmalar sıkça yaşanır. Sende unutursan yapman gereken satış liderine ulaşmak, bu mümkün değilse de 0850 221 10 10 numaralı telefonu arayarak yeniden öğrenebilirsin.

Temsilci Girişi Nasıl Yapılır?

temsilci girişi

İşlemlerini hızlı ve pratik bir şekilde yapmak isteyen temsilciler Avon tarafından kendilerine tahsis edilen sayfayı (Temsilci İnternet Sitesi) girişi konusunda yapmaları gerekenleri bu sayfada görsel anlatımlarla öğreniyor.