Kategori: Güncel Avon Katalogları

Avon ürünlerini sadece katalogdan görebilirsiniz. Her yıl 13 farklı kampanya ile basılı ve online versiyonları yayınlanmaktadır. Buradan online PDF formatlarına göz atabilirsiniz.

Avon Mart Kataloğu

Avon Mart Kataloğu

14 Şubat’a özel fırsatlardan sonra şimdide hayatın anlamı kadınlarımızın kadınlar gününe özel fırsatların olduğu bir kampanya ile karşınızdayız. Kataloğun kapak resminde parfümlerde şenlik var dense de sadece parfümlerde değil, tüm ürünlerde daha önce hiç olmadığı kadar büyük fırsatlar dikkat çekiyor.

Avon Şubat Kataloğu

Avon Şubat kataloğu

2019 Yılının ikinci kampanyası her zaman en çok merak edilen kataloglar arasında yer almaktadır. 14 Şubat’a özel hediye seçimini birçok insan gibi sizde AVON kataloğundan yapabilirsiniz. Katalog resminde süper inci parlaklığında mark prism ruj ve devamında yanınızdan hiç ayıramayacağınız parfümler bulunmaktadır. Aynı şekilde moda ürünlerinde yine %60’a varan indirimler bulacaksınız.

Avon Ocak Kataloğu

Ocak kataloğu

2019 Yılının ilk kampanyasına hazır mısınız? Büyük kış indirimi ile severek kullandığınız birçok ürünü 1,90 TL’den başlayan fiyatlarla alabilirsiniz. Aynı şekilde ilk defa satışa çıkacak ürünler ve %70’e varan indirimleri kaçırmamak için hemen E-kataloğa göz atınız.

Avon Aralık Kataloğu

Avon Aralık Kataloğu 2018

2018 Yılının son kampanyasına hazır mısınız? Parfüm ve makyaj ürünlerinde daha önce hiç görmediğiniz kadar indirim ve hediyeler sizi bekliyor. Parfümlerde %60’a varan indirim yanı sıra PErceive, Incandessence ve Full Speed çeşitleri 3’lü paket halinde 99₺’ye alabilirsiniz. Belirtilen sayfalardan herhangi 2 makyaj ürünü aldığınızda ise sürpriz hediye kazanacağınızı belirtmeliyim. Hepsi ve daha fazlası için hazırladığımız sayfaya bakmalısınız.

Avon Kasım Kataloğu

Avon Kasım Kataloğu

2018’in son kampanyalarına girmiş bulunuyor. Bir sonraki kampanya (K12) ile veda edeceğiz. Tabii ki sona yaklaştıkça fırsatların katlanarak devam ettiğini görüyoruz. Bu kampanya katalog tanıtımını oyuncu Birce AKALAY ile gerçekleştireceğiz. BIG& serisinin son üyesi BIG&EXTREME maskara tanıtımı için karşımıza çıkan ünlü oyuncu size 2 kat daha etkili ürün sunuyor.
Hemen devamında Avon’un harikaları sayfalarında severek kullandığınız ürünleri %65’e varan indirimlerle almanın tadını çıkaracaksınız. Aynı şekilde 1 alana 1 hediye fırsatlarına yine hayran kalacaksınız. Hepsi ve daha fazlasını yakından görmek için E-kataloğu sitemizden inceleyebilirsiniz.

Avon Ekim Kataloğu

Avon ekim kataloğu

2018 Yılı kampanyalarının adım adım sonuna geliyoruz. Kampanya 11 ya da diğer bir deyişle Ekim kataloğu ile karşınızdayız. Her yıl olduğu gibi yine şanslı ekim uygulaması devam ediyor. Böylece severek kullandığınız ürünleri 1,95 TL’den başlayan fırsatlarla alabilirsiniz.

Avon Eylül Kataloğu

Avon eylül kataloğu

2017 Yılının en özel kampanyalarında birine hazır mısınız? AVON’DA bir ilk olan Mark likit ruj ile tanışacaksınız. Kurban bayramına özel fırsatların yer aldığı katalogda aynı zamanda daha önce hiç görmediğiniz parfüm fırsatları sizi bekliyor. Hepsi ve daha fazlasını görmek ve sipariş vermek için tıklayınız.

Avon Ağustos Kataloğu

Ağustos kampanyası

Kurban bayramına adım adım yaklaşırken havaların iyice ısınması ile birlikte ferahlatıcı parfümler vazgeçilmez hale geldi. Bunun farkındayız ve sizler için muhteşem bir parfüm festivali başlatıyor. Ünlü oyuncu Pelin Karahan tarafından hazırlanan parfüm festivalinde severek kullandığınız markaları %80’e varan indirimlerle alabileceksiniz.

Tabii ki 200’den fazla sayfası bulunan katalogda fırsatlar saymakla bitmez. O nedenle 3-31 Ağustos tarihlerinde geçerli kataloğa göz atmak için tıklayınız.

Avon Temmuz Kataloğu

Avon Temmuz Kataloğu

Katalogların kapak resminde mutlaka bir ünlü isim ya da gözde ürünü bulursunuz. K7’de alışılmışın dışına çıkarak sizleri AVON’UN daha uygun fiyatlı olduğunu göstereceğiz. Kapak resminde yer alan mankenin yüzünün sol tarafı lüks bir markanın, sağ tarafı ile AVON’UN makyaj ürünleri kullanılarak yapıldı. Kalite anlamında hiçbir farkın olmadığı görünümde fiyatların çok uçuk olduğunu göreceksiniz.
1123 TL Daha Az Ödeyin
İhtiyacınız olan makyaj malzemeleri için bir liste çıkardık ve bunları lüks bir markadan aldığınızda 1302 TL ödersiniz. Aynı özellikteki ürünleri AVON’DAN aldığınızda ise 170 TL ödersiniz. Böylece 1123 TL tasarruf etmiş olursunuz.
Çiçekli Sayfalar Kazandırıyor
Katalogda birçok sayfa çiçekli olarak basıldı. Bu sayfalardan 50 TL ve üzeri alışveriş yaptığınızda sayfa 5’te yer alan parfüm ve setleri 1 TL’den başlayan fiyatlarla alabilirsiniz.

Avon Haziran Kataloğu

Avon Temmuz Kataloğu 2018

Mübarek Ramazan ayı ve bayrama özel fırsatların yer aldığı kampanya 6 (Avon Mayıs kataloğu) başladı. 11 Mayıs – 8 Haziran tarihleri arasında geçerli olacağını belirtmek ve katalogda öne çıkan fırsatlara başlıklar halinde bakmak istiyorum.
Avon Türkiye’nin 25. Yılına Özel Paketleri Mutlaka Görmelisiniz
Sizin de dikkatinizi çekmiştir. Sayfa 4-23 arasında yer alan ürünler, paketler firmamızın Türkiye’de 25. Yıl kutlamaları için hazırlandı. Hemen devamında 3’lü parfüm paketlerini göreceksiniz. Aynı şekilde süper teklif paketleri ile son moda kol saatlerini kendiniz ya da sevdiklerinize hediye etmek için %70’e varan indirimlerle alabilirsiniz.
Güneş Koruyucu Ürünlerde Yılın En İyi Fiyatı Başladı
İlerleyen sayfalarda sıcak yaz aylarında en çok ihtiyacımız olan ürünlerden biri güneş koruyucular yer alıyor. Yılın en iyi fiyatı ile satışa çıkan ürünler arasında siz ve sevdiklerinin narin tenine uygun onlarca krem ve losyon bulunuyor. Sayfada yer alan renk kartelası ile cildinize uygun ürünü seçebilirsiniz.
Daha Fazlası İçin Online Kataloğu Göz at
Kampanya da öne çıkan tüm detaylar için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Aynı şekilde sayfada yer alan çevrimiçi katalog ile bir birinden özel ürün ve fırsatları herkesten önce görebilirsin.