Nutra Effects Yüz için Hafif Dokulu Yağ

Sıcak yaz aylarında cildimizin nem ihtiyacı doruk noktasına çıkmaktadır. Bazen kullandığımız E vitamini içeren nemlendirici krem ve serumlar tek başına yeterli olmayıp, daha fazlasına ihtiyaç duyabiliriz. Avon cilt bakım uzmanları bunun için Nutra Effects Yüz için Hafif Dokulu Yağı geliştirdiler. Türkiye’de bir ilk olup, 5 farklı tohum yağını içerisinde barındırmaktadır. %95 oranında doğal ve bitkisel bir ürün olan Nutra Effects Yüz için Hafif Dokulu Yağ ilk kullanımdan itibaren 5 farklı etkisi ile sizi de kendine hayran bırakacaktır. Şimdi dilerseniz içerisinde yer alan yağlar ve etkilerine birlikte bakalım.

Bitkisel Cilt Bakımı

Yeşil Kahve Cildi Nemlendirir
5 Farklı etkisi bulunan bu muhteşem ürünün ilk bakacağımız yönü haliyle nemlendirici etkisi olacaktır. Bunun için içerisinde nadir bulunan yeşil kahve tohumlarından elde edilmiş olan yağ içermektedir. Cildi derinlemesine nemlendiren yeşil kahve tohumu ile 24 saate varan etkiyi göreceksiniz.

Marula Cildi Rahatlatır ve Sakinleştirir
Özellikle çalışan ve yoğun stres altında yaşayan kadınların cildi daha donuk ve yorgun bir görünüme sahip olmaktadır. Ürünün içerisinde nemlendirme dışında ayrıca marula tohum yağlarından oluşan cildin rahatlamasını sağlayan etki bulunmaktadır. Böylelikle yüz bölgesinde kaslar daha hızlı çalışır.

Babassu Kolajen Üretimini Artırır
Sağlıklı ve parlak bir cilde sahip olabilmek için Kolajen ve Elastin değerleri normal olması gerekir. Vücudun bütünlüğünü sağlayan bu iki protein maalesef ilerleyen yaş ile birlikte üretimi azalmakta yada tamamen yok olmaktadır. Bu sorun daha çok 25 yaşından sonra görülür ve belirtileri olarak ince çizgiler ve kırışıklık ortaya çıkar. Vücudunuzun ihtiyacı olan Kolajen değerini şimdi Nutra Effects Yüz için Hafif Dokulu Yağ ile sağlayacaksınız. Çünkü içerisinde yer alan Babassu tohum yağı kolajen üretimini artırır.

Çarkıfelek Çiçeği Cildi Sıkılaştırır
Yine aynı şekilde 25 yaş sonrası görülen cilt problemlerinden biride sarkma olup, daha çok cildin sıkılığını kaybetmesi ile oluşur. Bunu önlemek için ürün içerisinde çarkıfelek çiçeği tohumundan elde edilmiş yağ bulacaksınız. Cildinizi sıkılaştırarak gereken elastikiyeti geri kazandırır. Böylelikle sarkma, kırışıklık ve ince çizgi problemine karşı baştan önlem almış olursunuz.

Keten Tohumu Cildi Güçlendirir
Nutra Effects Yüz için Hafif Dokulu Yağ içerisinde yer alan yağlardan biride keten tohumlarından elde edilmiş olup, cildin güçlendirilmesini sağlar. Güçlü bir cilde sahip olduğunuz yazın sıcağı, kışın kuru soğukları bile cildinizde herhangi bir kötü etkiye neden olamaz. Aynı şekilde günlük hayatta yaşadığınız aşırı stres bile sizi sağlıklı ve parlak görünümlü cilde sahip olmanıza engel değildir.

Yüz için Hafif Dokulu Yağ Nasıl Kullanılır?
Bu muhteşem ürünü denemeye karar verdiniz. Kullanımına geçmeden önce önemli bir hatırlatma yapmak istiyorum. Avon iade politikası gereği almış olduğunuz ürünü deneyip, memnun kalmamanız halinde tabii ki ürünü bitirmemek kaydı ile 40 gün içerisinde iade edebilirsiniz.

Evet arkadaşlar sabah uyanıp, güne başladığımızda yada yatarken önemli değil temizlenmiş ve kurulanmış cildimize uygulamak gerekir. İlk olarak avucumuza 3-4 damla damlatarak yüzümüz ve boyun bölgemize sürüyoruz. Devamında ise parmak uçlarımızla hafifçe masaj yaparak yediriyoruz. Günlük düzenli kullanım ile 1 hafta içerisinde muhteşem etkiye siz ve sevdikleriniz şahit olacaktır.

Burcu Esmersoy Öneriyor
2016 Yılında Avon kataloglarının yeni yüzü olan oyuncu ve spiker Burcu Esmersoy Nutra Effects ürünlerini sizler için test ederek onaylıyor. Kampanya 7 ile satışa çıkan bu muhteşem ürünü de deneyen ünlü oyunca sizler için kısa bir mesaj yayınladı. Burcu Esmersoy’un Avon kullanıcılarına mesajı yer alıyor. Aynı şekilde mesajın alt kısmında yer alan Video’da ise ürünün tanıtımı, etkileri ve kullanımına dair anlatımı yer almaktadır.

“Yazları cildim yoğun bir nemlendirmeye ihtiyaç duyuyor. Nutra Effects Mucizevi Yüz Bakım Yağı cildimi beslerken aynı zamanda cildime sağlıklı bir ışıltı veriyor. ”

Tüm Cilt Tiplerine Uygundur
Ürün ile ilgili aktarmak istediğim bir diğer husus ise hassas ciltler dahil tüm cilt tiplerinde kullanımı uygundur. Aynı şekilde paraben ve boya içermediği için herhangi bir yan etkisi yada alerjik reaksiyona neden olmaz. Bu muhteşem ürünü denemek isteyenler için aşağıda ürün kodu yer almaktadır. Size en yakın temsilciden temin edebilirsiniz.
54259

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir