Avon İletişim Bilgileri

Bu site AVON’dan bağımsız satış lideri Mustafa GÖVERCİN’e aittir. Aşağıda iletişim bilgilerimiz yanı sıra verdiğimiz hizmetlerin bir özetini bulacaksınız.

Avon Müşteri Hizmetleri

Adres: Merkez Mahallesi Bağlar Caddesi No: 14
Tekfen Kağıthane Ofispark A Blok Kat: 4/11 Kağıthane, İstanbul

Telefon: 0850 250 28 66 FAX: 0212 473 12 12

Avon müşteri hizmetleri merkezi hafta içi 08:00 ile 20:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Ürün danışma hattı için 0850 221 10 10 numaralı hattı aramalısınız.

Aşağıda yer alan listeden yapmak istediğiniz işlemle ilgili bağlantıya tıklayabilirsiniz. Yapmak istediğiniz işlem listede sitemizin arama butonunu kullanarak arayabilir ya da sorarak bilgi alabilirsiniz.

Avon Sipariş Ver (Ücretsiz Kargo)

Sitemizi kullanarak Avon ürünleri sipariş edebilirsiniz. Türkiye’nin her yerinden dilediğiniz ürünleri temsilci olmadan da temin edebilirsiniz. Hem de 50 TL ve üzeri siparişlerde kargo ücreti ödemezsiniz. Koşulsuz iade garantisi ile memnun kalmadığınız ürünleri iade edebilir, ödediğiniz ücreti geri alırsınız. İade işlemlerinde Avon tarafından 2 TL’lik ücret kesintisi yapılmaktadır.

Avon Temsilci Ol Olmak İstiyorum

Dilerseniz sitemizden Avon üyesi (temsilci) olabilirsiniz. Bu noktadan sonra ister satış yaparak kazanç sağlayabilir, isterseniz sadece kendi kullandığınız Avon ürünlerini indirimli alabilirsiniz. Bu imkandan yararlanmak için herhangi bir kayıt ücreti ödemez, sipariş vermek zorunda kalmazsınız.

Avon Satış Lideri Olmak İstiyorum

Dilerseniz ekibimize satış lideri olarak da dahil olabilirsiniz. Profesyonel ekip ile birlikte çalışmak, ücretsiz kayıt desteğinden yararlanmak ve her kampanya kazanmak için bizi tercih edebilirsiniz. Bunun için öncelikle temsilci sonrasında ise satış lideri başvurusu yapmalısınız. Ekibimizde yer alan satış lideri ve adaylara ücretsiz kayıt desteği verilmektedir. Konuyla ilgili daha fazla bilgi almak için 0552 707 65 73 numaralı WhatsApp hattından bize ulaşabilirsiniz.

Avon’a Soru Sormak İstiyorum

Avon ile ilgili merak ettiğiniz hususları bize sorabilirsiniz. Son ödeme tarihi geçmiş ödemeler ve yasal takip başlatılmış borçlar için maalesef bilgi veremiyoruz. Bunun dışında avon ürünleri, temsilci ve satış lideri işlemleri ile ilgili merak ettiğiniz tüm soruları aşağıda yer alan formu doldurarak iletebilirsiniz.