AVON Temsilci Hediyeleri

AVON Kasım kataloğu (K12) pembe kasım kapsamında %75’e varan indirimler sunarken aynı zamanda temsilci ve satış lideri arkadaşlarımız içinde bir birinden özel temsilci hediyeleri dağıtmaktadır. Hediyeler arasında muhteşem parfümler yanı sıra MADA COCO’dan çift kişilik battaniye ve çift kişilik saten yatak örtüsü takımı da bulunuyor.

Temsilci hediyelerini kazanabilmek için AVON temsilci ya da satış lideri olmanız gerekiyor. Henüz temsilci değilseniz aşağıdaki formu doldurarak ücretsiz başvuru yapabilirsiniz. Kayıt ücreti yok, sipariş girme zorunluluğu yok, dilediğiniz zaman kolayca iptal edebilirsiniz. Ödemeleri ise 15 gün içerisinde size uygun ödeme yöntemi ile yapabilirsiniz.

[]
1 Step 1
AVON Temsilci Başvuru Formu

ADINIZ

İLETİŞİM

ADRESİNİZ

keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
FormCraft - WordPress form builder

İnci Temsilci Hediyeleri İle Başlayalım mı?

Öncelikle inci temsilci nedir? Bu soruya yanıt vermek istiyorum. Avon temsilci olduğunuzda ilk 3 kampanya (yaklaşık 3 aylık bir süre) inci temsilci olarak tabir edilir. İnci temsilcilerin hediye kazanması daha kolaydır. Çünkü 120 TL’lik satış ya da kendi kullandıkları ürünü almaları yeterlidir.

Şimdi dilerseniz aramıza yeni katılan arkadaşlar (inci temsilcilere özel) hediyeleri tanıyarak başlayalım. İnci temsilcilik sadece 3 kampanya sürmektedir. Her kampanya inci temsilciniz farklı olacaktır.

Incandessence Kadın Parfüm (30ml)

Incandessence bayan parfüm

Bu kampanya kayıt olan ya da ilk siparişini bu kampanya verecek temsilciler için hediyemiz Avon’un en çok satılan parfümü Incandessence kadın EDP olacaktır. Çiçeksi kokuların en güzel örneği olan Incandessence elmas orkide, beyaz şakayık ve frezya aromalarından oluşmaktadır. Bu muhteşem hediyenin sahibi olmak için temsilci fiyatı ile 120TL satış/siparişe ek olarak 2 adet katalog satın almanız gerekmektedir. Daha fazla hediyenin sahibi olmak için lütfen yazıyı okumaya devam ediniz.


Little Black Dress Bayan Parfüm (30ml)

Little Black Dress EDP

Kampanya 10 sizin 2. kampanyanız ise inci hediyelerini kazanmaya devam edeceksiniz. Bu kampanya hediye ve limitlerinde küçük bir değişiklik olacağını unutmayın. İlk kampanya da 120 TL olan limit 2. ve 3. kampanyada 175 TL’ye yükselmektedir. Aynı şekilde 2 katalog almayı unutmamalısınız. Daha fazla hediye sahibi olmak için lütfen yazımızı okumaya devam ediniz.

Bu koşulu yerine getirdiğinizde yine kadınların çok severek kullandığı bir parfüm olan Little Black Dress EDP’yi kazanacaksınız. Hanımeli, yasemin ve sandal ağacı kokuları ile etrafınızdaki insanlar tarafından fark edileceksiniz.


Black Suede Erkek EDT (30ml)

Black Suede erkek EDT

K10 sizin 3. kampanyanız ise bu fırsatı çok iyi değerlendirmelisiniz. Çünkü inci temsilci hediyelerinin sonuncusunu alacaksınız. Bundan sonra sadece fırsat 1,2,3. hediyelerini kazanabilirsiniz.

Bu kampanya da minimum 175 TL sipariş + 2 katalog almanız halinde bu sefer erkekler için çok özel olan bir parfümün sahibi olacaksınız. Black Suede erkek EDT, Avon’un en eski parfüm markaları arasında yer almaktadır: Öyle ki ilk satışa başladığı yıl 1980 olarak görülmektedir. 40 Yıldır en sevilen parfümler arasında yer almaktadır.

Kokuyu muhteşem kılan içerisindeki odunsu notalar, yeşil bitkiler ve deri aroması olmaktadır.


Eve Alluring Bayan Parfüm

Evet, arkadaşlar şimdi fırsat 1,2,3. hediyelerini tanımaya başlıyoruz. Bundan sonra göreceğiniz hediyeleri tüm temsilciler kazanabilir. İlk tanıyacağımız hediye fırsat 1’de yer alan muhteşem bir parfüm olacaktır. 2018 Yılında satışına başlanan Eve Alluring kadın EDP kalıcı kokusu ile dikkat çekiyor.

Avon Eve Alluring Kadın EDP
Çiçeksi ve meyveli kokusuna hayran kalacaksınız.

Eve Alluring: çiçeksi, meyveli ve odunsu, 3 farklı koku türünü bir arada sunan ender parfümlerden biri diyebilirim. Üst notaları erik, frezya ve menekşe ile başlayan kokunuz, orta notalarda ise iris çiçeği ve neroli ile devam etmektedir. Kalıcı kısım dediğimiz alt notalarda ise kehribar, misk ve sandal ağacının karşı konulmaz etkisi bulunmaktadır.

Bu muhteşem hediyenin sahibi olabilmek için yapmanız gereken kampanya 12 süresince, temsilci fiyatı ile 275 TL (satış ya da kendinize sipariş) ile 4 katalog satın almanız gerekir.

MADAME COCO Çift Kişilik Battaniye

Fırsat 1’de yer alan muhteşem parfümü kazandınız mı? Şimdi sıra daha büyük, daha değerli hediyelerin kazanılmasında. Fırsat 2’de ev tekstili dekorasyonu alanında önemli bir marka haline gelen MADAME COCO’dan çift kişilik battaniye bulunuyor.

Sonbahar ve kış mevsimine adım attığımız bugünlerde kazanmak isteyeceğiniz en güzel hediyelerden biri diyebilirim. Çift kişilik battaniye 200x200cm boyutunda olup piyasa da satış fiyatı 129 TL’dir.

Madame Coco'dan Çift Kişilik Battaniye Hediye
İçinizi ısıtacak bir hediye

MADAME COCO çift kişilik battaniyenin sahibi olabilmek için yapmanız gereken satış, sipariş oranı 700 TL + 8 katalog almak şeklinde belirlenmiştir. Bu koşulu karşılayan tüm temsilciler bu muhteşem hediyenin sahibi oluyor.

MADAME COCO Çift Kişilik Saten Yatak Örtüsü Takımı

Fırsat 3’te yine yatak odalarının olmazsa olmazı şık bir yatak örtüsü takımı hediye ediliyor. MADAME COCO kalitesi ile üretilen çift kişilik saten yatak örtüsü takımı renk ve tasarımı ile dikkat çekiyor. Ürün içeriğinde 240x260cm yatak örtüsü ve 2 adet yastık kılıfı bulunmaktadır. Ürünün piyasa satış fiyatı 269 TL olduğunu belirtmeliyim.

Yatak odanız için muhteşem bir hediye

Bu fırsattan yararlanabilmek için yapmanız gereken satış/sipariş rakamı 1300 TL + 8 katalog şeklinde belirlenmiştir. Böylece bu kampanyanın tüm hediyelerini kazanmış olursunuz

Belirlenen Limitlere Kampanya Sürecinde Ulaşmalısınız: Değerli arkadaşlar bu hediyeleri kazanmak için belirlenen limite tek siparişte ulaşmak gerekmez. Kampanya boyunca vereceğiniz siparişler toplanır, kampanya sonuna kadar ulaşmanız beklenir.

Örnek fırsat 1 hediye limiti 275 TL bu siparişi tek seferde de verebilirsiniz. Dilerseniz 100 + 100 + 75 şeklinde 3 siparişte de ulaşabilirsiniz. Burada amaç kampanya sürecinde belirlenen limite ulaşmaktır. Bunu tek seferde de yapabilir, birden fazla sipariş vererek de yapabilirsiniz.

Avon Satış Lideri Hediyeleri

Satış liderleri bu kampanya kazançlarına sınırsız kazanç katıyorlar. Kampanya 12’yi gümüş ve üzeri seviyede bitirecekler için kazançlarına ek olarak 50$ ve üzeri kazanma fırsatı sunuluyor.

Bunun için liderlere aktif hedefi gönderildi. 3 Nesilde yapılması gereken aktif hedefine ulaşan liderler 50$ kazanıyor. Hedefin üzerine çıkılan her 3’tanede 10$ daha kazanıyorsunuz. Örnek vermek gerekirse size hedef olarak 40 rakamı verildi ve siz 49 aktife ulaştınız.

Bu durumda 40 yaptığınız için 50$ kazandınız. Hedefin üzerine 9 fazla yaptığınız için 3×10=30$ daha kazandınız. Böylece kazancınıza ek olarak 80$ kazanmış olacaksınız.

Avon satış lideri hediyeleri
kazancınızı sınırsız dolar ile artırın

Avon satış lideri avantajları ve hediyeleri bununla sınırlı değildir. Avon satış lideri hakkında merak ettiğiniz bilgilere sitemizden ulaşabilirsiniz.

Elite Club Üyesi Ol, Daha Değerli Hediyeler Kazan

Temsilci hediyeleri sadece kampanyalar ile sınırlı değildir. Yıllık satış rakamlarına göre daha değerli hediyeler bulunmaktadır. Sizin her kampanya yaptığınız satış/siparişler toplanarak sizin temsilci seviyenizi belirlemektedir.

Yıl içerisinde 12.500₺ ve üzeri satış yaptığında Arçelik’ten muhteşem hediyeler kazanmaya devam edersiniz. Arçelik semaver, buhar kazanlı ütü, çamaşır makinesi ve no frost buzdolabı da sizin olabilir. Bunun için yapmanız gereken tek şey Elite Club üyesi olmaktır. Elite Club nedir, nasıl olunur? Gibi soruların cevabı için lütfen aşağıda yer alan bağlantıya tıklayınız. https://www.satistemsilcileri.com/avon-elite-club

Aldığınız Ürünleri İade Ederken Dikkatli Olunuz
Satın almış olduğunuz ürünleri 40 gün içerisinde koşulsuz iade edebilirsiniz. İade işlemi gerçekleştirirken hediye limitinin altına düşmemeye dikkat etmelisiniz. İade durumuna göre satış rakamınız hediye limitinin altında kalabilir. Bu durumda hediye gönderilmez.

Avon Temsilcisi Ol, Hediyeleri Sende Kazan

Evet, arkadaşlar yukarıda da belirttiğimiz gibi tüm bu hediyeler temsilciler içindir. Sizde bu fırsatlara erişebilmek için yapmanız gereken tek şey temsilci başvurusu yapmaktır. Aşağıda yer alan formu doldurmanız halinde satış lideri arkadaşlarımız telefonla size ulaşarak 2-3 saat gibi kısa bir sürede işlemlerinizi gerçekleştirecektir.

[]
1 Step 1
AVON Temsilci Başvuru Formu

ADINIZ

İLETİŞİM

ADRESİNİZ

keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
FormCraft - WordPress form builder

18 Yaş üzeri herkese açık ve ücretsiz olan bu çalışma modelinde ne yapacağınız, nasıl ve ne zaman yapacağınızı kendiniz belirlersiniz. Serbest çalışma yöntemi ile gelir elde etmek ve muhteşem hediyelerin sahibi olmanız için güçlü bir ekipte yer alacaksınız.

İhtiyacınız olan ilk katalog tarafımızdan ücretsiz olarak gönderilmektedir. Sizin yapmanız gereken tek şey katalog üzerinde yer alan binlerce üründen sipariş almaktır.

Bu kampanyanın hediyelerini beğendiniz mi? Oylayın, dilerseniz sayfanın alt kısmında yer alan yorum kısmından görüşünüzü de paylaşabilirsiniz.

Çok KötüKötüİdare EderİyiÇok İyi (29 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 4,66. Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...
Yazar: Avon Satış Lideri Mustafa Gövercin
Güncelleme tarihi: 05 Kasım 2019 — 08:59
949 Yorum Yorum yap
  1. Merhaba ben 2018 6. Katologda avona başladım ktlg 13 e kadar geldiğim sipariş yoplamı 7.200 lira civarı oldu bana 12.ayda gönderilen brosurde 7.500 lira ile elite club olabilecğimi gördüm temsilcimin üstü olan temsilcime bu durumu 13. Katoloğun bitimine 10 gün kala mesajla bildirdim ancak bana son iki gün kala kotayı 8.500 e cektiklerini ve bunu tamamlamadan elite club olamayacğımı söyledi . K1 1.300 liralık siparişimi girdim ve faturamda elite club a 300 lira kaldığı yazıyordu bunu tekrar danıstığımda sistemin güncellenmediği söylendi merak ediyorum avon gibi büyük bir şirket neden insanlarda böyle soru işaretleri bırakıyor küçük problemlere imza atıyor yoksa benim hakkım mı yendi ben elite cluba ramak kala giremediğim için üzüldüğümde de zaten cok da bir ayrıcalığı yok dendi peki neden onca satışın bir önemi yok mu avonda ?

    1. Canan: Elite Club seviyesi son kampanya da maalesef artırıldı. 2019’da Elite Club üyeliğini elde edeceğinizi düşünüyorum.

  2. iyi akşamlar ben yeni başladım k13 katalogundan toplamda 600 tl civarında sipariş verdim ben alacağım hediye bunlardan hangisi

    1. Berna: Hoş geldin hediyesi + fırsat 1 hediyesini kazanırsınız.

  3. +4 katalog ne demek oluyor?

    1. Naz: Örnek fırsat 1 hediyesi 200 TL sipariş gerektiriyorsa bu 200 TL içerisinde en az 4 tane katalog satın alınmış olması gerekir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir