AVON Temsilci Hediyeleri

Kasım ayı Avon temsilci hediyelerinde, English Home mikrofiber yorgan yanı sıra Özdilek’ten çift kişilik yatak örtüsü seti kazanacaksınız. Tabii ki Avon’un sevilen bayan parfümlerinden biri olan Rare Flowers Night Orchid EDP’de bulunuyor.

Avon temsilci hediyeleri

Tercihinize göre aşağıda göreceğiniz hediyeleri alabilir ya da 525 AvonPara (puan) kazanarak, Avon güzellik pazarı sayfasında dilediğiniz hediye ya da Avon ürünleri alarak harcayabilirsiniz. Kasım ayına özel hediyeler ve kazanmak için gerekli koşulları yazının devamında bulabilirsiniz.

Detaylara geçmeden önce, hediyelerin sadece Avon temsilcilerine yönelik olduğunu belirtmek istiyorum. Aşağıdaki formu doldurarak temsilci olabilirsiniz. Kayıt ücreti ve sipariş verme gibi herhangi bir zorunluluk yoktur.

1 Step 1
AVON Temsilci Başvuru Formu

ADINIZ

İLETİŞİM

ADRESİNİZ

keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
FormCraft - WordPress form builder

Avon Hoş Geldin Hediyeleri

Avon temsilci hediyelerini detaylıca incelemeye başlıyoruz. İlk olarak aramıza yeni katılan temsilciler (ilk 3 ayını yaşayan) arkadaşlara özel hediyeler ile başlamak istiyorum. Yeni temsilciler ilk 3 ay boyunca daha fazla hediye kazanmaktadır.

Avon Hoş geldin hediyeleri
 • 135 TL sipariş ver, Little Black Dress parfüm kazan: Kasım ayı ilk kampanyası olan arkadaşlarımız için yukarıda da belirtildiği gibi 135 TL’lik sipariş vermeleri halinde Little Black Dress 30ml bayan parfümün sahibi oluyor. 1 Adet katalog satın almayı unutmamalısınız.
 • Viva La Vita Parfüm ve Nature Pro Şampuan: İlk siparişini Ekim ayında verenler için bu ay ikinci kampanyaları olarak kabul edilmektedir. İkinci kampanyasını yaşayanlar için de 2 muhteşem hediyemiz bulunuyor. 175 TL siparişe ek olarak alacağınız 1 adet katalog ile Viva La Vita bayan parfüm ve Dr. Ender Saraç tarafından saç dökülmesine karşı geliştirilen Nature Pro şampuan kazanabilirsiniz.
 • Black Suede Erkek Parfüm ve Nature Pro Balsam: Yeni temsilci hediyeleri kapsamında 3. kampanyasını yaşayanlar için yine muhteşem bir parfüm ile Nature Pro’nun at kestanesi ve kırmızı biber ile rahatlatan masaj jelini hediye ediyoruz. Bunun için de 175 TL’lik sipariş ve 1 adet katalog satın almak gerekiyor.

Avon Fırsat Hediyeleri

Şimdi de tüm temsilcilerin kazanabileceği hediyelere bakalım mı? Yeni temsilciler de kazanabilir. Fırsat 1,2,3,4 şeklinde 4 farklı hediyenin hepsini kazanabilirsiniz. Şimdi dilerseniz hediyeleri ve satış limitlerini yakından görelim.

Rare Flowers Night Orchid Parfüm (Fırsat 1)

Fırsat hediyelerinin ilki (fırsat 1’de) her zaman olduğu gibi yine muhteşem bir parfüm bulunuyor. Orkideden ilham alınarak geliştirilen Rare Flowers Night Orchid özellikle geceleri kullanabileceğiniz en etkili kokulardan biri olacaktır. Bu muhteşem parfümü kazanmak için yapmanız gereken 300 TL’lik sipariş ve 3 katalog satın almaktır.

English Home Tek Kişilik Mikrofiber Yorgan (Fırsat 2)

Parfümü kazandıysanız şimdi ki hedefimiz fırsat 2’de yer alan English Home kalitesi ile severek kullanacağınız tek kişilik mikrofiber yorgan olacaktır. Sağlıklı bir uyku için mikrofiber teknolojisi ile geliştirildi. Bu muhteşem ürüne sahip olabilmek içinde hedefimiz 600 TL’lik satış ve 6 katalog satın almak olacaktır.

English Home Çift Kişilik Mikrofiber Yorgan (Fırsat 3)

Tek kişilik yorgan işinize yaramayabilir. Ama olsun, biraz daha çabalamanız halinde ek olarak yine English Home kalitesi ile çift kişilik mikrofiber yorganında sahibi olabilirsiniz. Hedefiniz 1200 TL satış ve 6 katalog almak olacaktır.

Özdilek Çift Kişilik Yatak Örtüsü (Fırsat 4)

Yatak odanızı şenlendirmeye devam edelim mi? Yorganlara ek olarak Özdilek kalitesi ile muhteşem bir yatak örtüsü kazanabilirsiniz. Bunun içinde yapmanız gereken Kasım ayı satış oranınız 1800 TL ve üzeri olması gerekir. Aynı zamanda 6 katalog almayı unutmuyoruz.

Avon Tavsiye Hediyeleri

Avon’da hediye kazanmak çok kolay ve çeşitli olduğunu belirtmek istiyorum. Satış bazlı hediyelere ek olarak bir de tavsiye bazlı hediyeler bulunmaktadır. Arkadaşlar ve tanıdıklarınızı Avon temsilcisi olmaya razı ederseniz hem onlar hem de siz kazanırsınız. Bu kampanya 3 kişiyi tavsiye ederek 3 muhteşem hediye kazanabilirsiniz.

Avon tavsiye hediyeleri

Avon tavsiye hediyeleri kapsamında bu kampanya ilk tavsiye için Little Black Dress 30ml bayan parfüm kazanacaksınız. İkinci tavsiyede ise Dr. Ender Saraç tarafından geliştirilmiş olan NaturePro bakım paketi yer almaktadır. Paket içeriğine baktığımızda 2 farklı şampuan ve masaj jeli olduğunu görüyoruz. Üçüncü tavsiye de ise English Home koltuk şalı kazanacaksınız.

Tavsiye Etmek Yerine Kendi Ekibinize Kayıt Etmeyi Bir Düşünün!

Tavsiye edeceğiniz arkadaş ya da tanıdığınızı kendi ekibinize dahil ederek daha fazla kazanmak ister misiniz? Bunun için satış lideri olmanızı öneririm. Ekip kurarak daha fazla kazanç ve hediyenin sahibi olabilirsiniz. Avon satış liderliği hakkında sitemizde geniş çaplı bilgi bulunmaktadır. Aşağıda yer alan bağlantıdan detayları görebilirsiniz. https://www.satistemsilcileri.com/avon-satis-lideri-nedir-nasil-olunur

Avon Para Nedir, Nasıl Kullanılır?

İlk uygulanmaya başlandığında, Avon yanı sıra hepsiburada.com sitesinden alışveriş yapma olanakları sunarak hayatımıza girdi. Şuan ise sadece Avon güzellik pazarı sayfasında seçili Avon ve Avon dışı ürünlerden puanınız yettiği şekli ile bir ya da birden fazla ürün alabilirsiniz. Avonpara ile ilgili detaylara ulaşmak için aşağıda yer alan bağlantıya tıklayabilirsiniz. https://www.satistemsilcileri.com/avon-para-uygulamasi

Avon para nedir, nerede kullanılır?
Görsel güncel olmayabilir. Güncel ürünler ve puanları Avon güzellik pazarı sayfasında görebilirsiniz.

Avon Satış Lideri Hediyeleri

Yazının geride kalan kısmında satış lideri olmayı düşünün demiştim. Şimdi aktaracağım bilgiler eminim sizi heyecanlandıracak ve fikrinizin netleşmesini sağlayacaktır. Satış lideri olduğunuzda temsilcilikten hariç kazanç ve hediyeleriniz olacaktır. Hem de her kampanya ve yıl sonuna özel binlerce TL değerinde hediye diyebilirim. Dilerseniz ilk olarak aşağıda yer alan hediye görseline bakarak devam edelim.

Avon satış lideri hediyeleri
Satış lideri olduğunuzda bu hediyeleri kazanabilirsiniz.

Vodafone Paketi: Bu hediye 12 ay boyunca 500 dakika konuşma + 3GB İnternet hakkı sağlamaktadır. Her ay yenilenmekte ve kullandığınız pakete ek olarak gelmektedir.

Cep Telefonu: Yıl sonu liderlik seviyesi kıdemli direktör olarak tamamlamanız halinde Vodafone paketine ek olarak bir de son model cep telefonu kazanırsınız. Tabii ki son model iphone olması beklenemez. Ama ben kazandığım her telefon (Vestel Venüs hariç) hepsinden memnun kaldım diyebilirim.

2500 TL’lik Eğitim Bursu: İşte bu mükemmel bir şey grup direktörü olarak yılı bitirmeniz halinde Vodafone paketi + telefon + bu muhteşem eğitim bursunuz kazanırsınız. Siz ya da sevdikleriniz 2500 TL’lik eğitim imkanından yararlanabilir. Dilediğiniz eğitim kurumundan eğitim alabilirsiniz. Birçok temsilci arkadaşımız sürücü kurslarında ehliyet almak için değerlendirmektedir. Bence ehliyetiniz yoksa hemen alın. Çünkü birazdan açıklayacağım hediyelerde son model araç kullanım haklarınız olacaktır.

7500 TL’lik Aile Tatil Paketi: Yıl boyu yoğun bir çalışma sonrası yılı Koordinatör olarak bitirmeniz halinde muhteşem bir tatil fırsatı sizi bekliyor. Hem de ailenizle birlikte 5 yıldızlı otellerde yılın yorgunluğunu atabilirsiniz.

Otomobil Kullanım Hakkı (Araç Sizinde Olabilir) Ve işte hediyelerin en güzeli şimdi gözlerinizi kapatın ve son model Audi ya da Mercedes ile çalıştığınızı hayal edin. Evet, hayaliniz kesinlikle gerçeğe dönüşecektir. Belirlenen kriterleri karşılarsanız son model bu araçların 1 yıllık kullanım hakkını elde edersiniz. 3 Yıl boyunca üst üste kazanmanız halinde ise araç sizin oluyor. Kesinlikle mücadele etmeye değer diye düşünüyorum.

Avon satış lideri avantajları ve hediyeleri bununla sınırlı değildir. Avon satış lideri hakkında merak ettiğiniz bilgilere sitemizden ulaşabilirsiniz.

Elite Club Üyelik Yıl Sonu Hediyeleri

Temsilci hediyeleri sadece kampanyalar ile sınırlı değildir. Yıllık satış rakamlarına göre daha değerli hediyeler bulunmaktadır. Sizin her kampanya yaptığınız satış/siparişler toplanarak sizin temsilci seviyenizi belirlemektedir.

Yıl içerisinde 12.500₺ ve üzeri satış yaptığında Arçelik’ten muhteşem hediyeler kazanmaya devam edersiniz. Arçelik semaver, buhar kazanlı ütü, çamaşır makinesi ve no frost buzdolabı da sizin olabilir. Bunun için yapmanız gereken tek şey Elite Club üyesi olmaktır. Elite Club nedir, nasıl olunur? Gibi soruların cevabı için lütfen aşağıda yer alan bağlantıya tıklayınız. https://www.satistemsilcileri.com/avon-temsilci-seviyeleri

Aldığınız Ürünleri İade Ederken Dikkatli Olunuz
Satın almış olduğunuz ürünleri 40 gün içerisinde koşulsuz iade edebilirsiniz. İade işlemi gerçekleştirirken hediye limitinin altına düşmemeye dikkat etmelisiniz. İade durumuna göre satış rakamınız hediye limitinin altında kalabilir. Bu durumda hediye gönderilmez.

Sormak İstediğiniz Bir Şey Var mı?

Evet, arkadaşlar Avon temsilci hediyeleri ile ilgili aktaracaklarım şimdilik bu kadar. Sizlerin farklı konuda sormak, öğrenmek istediği hususlar varsa aşağıda yer alan soru ve yorum formundan iletmenizi rica ediyorum. En kısa sürede yanıt vereceğimi belirtmek istiyorum. Tüm arkadaşlarımıza hayırlı ve bol kazançlar dilerim.

957 Yorum

 1. Merhaba bende avonda 4 aydır çalışıyorum liderim size bi sorum olacaktı nasıl telefon veya araba kazanabiliriz?

  • Mustafa Gövercin

   Sedef: Merhaba direktör ve koordinatör seviyesine ulaşmanız halinde telefon, burs, tatil ve araç kazanabilirsiniz.

 2. Slm ben uye oldum bu avon para puan nasıl oluyo onu anlamadım yıl sonuna kadar kaç puan verirsem seviye atlarım

 3. merhaba
  avonpara mı hepsiburada da nasıl kullanabilirim

  • Avon Satış Lideri: Mustafa Gövercin

   Eda: Hepsiburada sitesinde artık kullanılamıyor. O uygulama 3-4 yıl öncesi geçerliydi.

 4. Ben yeni üyeyim sipariş verirken K2 kataloğu eklemedim unuttum katalog ve hediyelerim gelirmi nasıl katalog Alaçam

  • Avon Satış Lideri: Mustafa Gövercin

   Rukiye: Katalog almak için kampanya son anına kadar zamanınız bulunmaktadır. Bir sonraki siparişiniz ile eksik kalan kataloğu alabilirsiniz. Hediye kazanabilmek için belirtilen satış limiti + katalog sayısına ulaşmanız gerekir.

 5. Merhaba ben 2018 6. Katologda avona başladım ktlg 13 e kadar geldiğim sipariş yoplamı 7.200 lira civarı oldu bana 12.ayda gönderilen brosurde 7.500 lira ile elite club olabilecğimi gördüm temsilcimin üstü olan temsilcime bu durumu 13. Katoloğun bitimine 10 gün kala mesajla bildirdim ancak bana son iki gün kala kotayı 8.500 e cektiklerini ve bunu tamamlamadan elite club olamayacğımı söyledi . K1 1.300 liralık siparişimi girdim ve faturamda elite club a 300 lira kaldığı yazıyordu bunu tekrar danıstığımda sistemin güncellenmediği söylendi merak ediyorum avon gibi büyük bir şirket neden insanlarda böyle soru işaretleri bırakıyor küçük problemlere imza atıyor yoksa benim hakkım mı yendi ben elite cluba ramak kala giremediğim için üzüldüğümde de zaten cok da bir ayrıcalığı yok dendi peki neden onca satışın bir önemi yok mu avonda ?

  • Satış Lideri Mustafa Gövercin

   Canan: Elite Club seviyesi son kampanya da maalesef artırıldı. 2019’da Elite Club üyeliğini elde edeceğinizi düşünüyorum.

 6. iyi akşamlar ben yeni başladım k13 katalogundan toplamda 600 tl civarında sipariş verdim ben alacağım hediye bunlardan hangisi

 7. +4 katalog ne demek oluyor?

  • Satış Lideri Mustafa Gövercin

   Naz: Örnek fırsat 1 hediyesi 200 TL sipariş gerektiriyorsa bu 200 TL içerisinde en az 4 tane katalog satın alınmış olması gerekir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir