AVON Temsilci Hediyeleri

Avon temsilci hediyeleri uygulaması, 2021 yılına önemli bir değişiklik ile başladı. Bundan böyle aylık hediyelere ek olarak her 3 ayda bir toplam satış rakamınıza göre daha değerli hediyelerde kazanabileceksiniz.

Şubat ayı Avon temsilci hediyelerinde muhteşem parfümler yanı sıra ENGLISH HOME kalitesi ile emaye kızartma tenceresi yer alıyor. Dilerseniz hediyeler yerine 125 Avon Para kazanabilirsiniz.

Aşağıda yer alan hediyeleri kazanabilmek için temsilci olmanız gerekir. Ücretsiz ve satış zorunluluğu olmadan Avon Temsilci Başvurusu İçin Tıklayınız.

Viva La Vita Parfüm

Kazandığınız Avon Para puanları, yenilenen Avon plus markette kullanabilirsiniz.

Görselde yer alan hediyelerin sahibi olabilmek için bu kampanya, temsilci fiyatı ile 400 ya da 800 TL’lik satış rakamına ulaşmanız gerekir.

Avon temsilci hediyeleri

400 TL’lik satış yapmanız halinde kadınların gözde parfümü Viva La Vita EDP‘yi kazanırsınız. Pink lady elma, mimoza ve sandal ağacı kokusuna sizde hayran kalacaksınız. 2 Katalog satın almayı unutmamalısınız.

800 TL’lik satış rakamına ulaşmanız halinde ise parfüme ek olarak English Home emaye kızartma tenceresi de kazanırsınız.

Hediye yerine Avon Para seçmeniz halinde ise parfüm + 125 Avon para kazanırsınız.

Avon Hoş Geldin Hediyeleri

Yeni temsilciler için Avon’da hediye kazanmak oldukça kolaydır. Yukarıda ki görselde yer alan fırsat 1-2 hediyelerine ek olarak, aşağıda ilk 3 aylık temsilciler için hoş geldin hediyeleri yer almaktadır.

Şubat ayı ilk kampanyanız ise Avon’un en çok satan bayan parfümü Incandessence EDP 30ml kazanacaksınız. 150 TL’lik sipariş ve 1 adet katalog almayı unutmamalısınız.

Şubat ayı ikinci kampanyanız ise bu durumda 200 TL’lik sipariş + 1 katalog satı almalısınız. Kazanacağınız hediye Far Away parfüm 30ml yanı sıra Dr. Ender Saraç tarafından geliştirilmiş olan Avon NaturePro dökülme karşıtı sarımsak ve kekikli şampuan 500ml kazanacaksınız.

NaturePro şampuan

Şubat ayı 3. kampanyanız ise yine 200 TL’lik satış ve 1 adet katalog almanız gerekir. Bu koşulu yerine getirmeniz halinde Avon Segno Success erkek parfüm 30ml ve NaturePro at kestaneli ve kırmızı biberli masaj jeli hediye edilmektedir.

Naturepro masaj jeli

Avon Ocak, Şubat, Mart Hediyeleri

Yazının giriş kısmında da belirttiğim gibi Avon 2021’de hediye uygulamasını farklı bir boyuta getirdi. Bundan böyle her ay kazandığınız hediyelere ek olarak 3 aylık süreçlerde daha değerli hediyelerde kazanacaksınız.

Avon hediye seçenekleri

Ocak, Şubat ve Mart aylarına özel hediyeler arasında Türk kahve makinası, buhar kazanlı ütü ve çeyiz paketi yanı sıra robot süpürge bulunuyor. Peki, bu hediyeleri nasıl kazanacaksınız? Hemen bu detayları yazının devamında görelim.

 • Ocak, Şubat ve Mart ayı satış rakamlarınızın toplamı 5000 TL olması halinde Arzum Okka Türk kahve makinesi kazanırsınız.
 • Net satış rakamınız 10.000 TL ve üzeri olması halinde ise Arzum buhar kazanlı ütü sahibi olabilirsiniz.
 • 15.000 TL ve üzerinde satış rakamına ulaşmanız halinde ise Fakir çeyiz paketi seti ya da Anker Eufy robot süpürge arasında bir seçim yapmanız gerekir.

Avon Tavsiye Hediyeleri

Arkadaş ve tanıdıklarınızı Avon’a tavsiye ederek de hediye kazanabileceğinizi biliyor muydunuz? Tavsiye ettiğiniz kişi sayısına göre bir birinden özel hediyeler kazanırsınız.

Avon tavsiye hediyeleri

Tavsiye ettiğiniz kişi en az 150 TL’lik sipariş vermesi ve 1 adet katalog alması gerekmektedir. Tavsiye hediyeleri sadece temsilciler için geçerlidir. Satış liderleri (adaylar) dahil, bu uygulamadan yararlanamazlar.

Kazandığınız hediyeler bir sonraki kampanya vereceğiniz ilk sipariş ile gönderilmektedir. Bir sonraki kampanya sipariş vermemeniz halinde hediye hakkınız iptal olmaktadır!

Avon hediyeleri bunlarla sınırlı değildir. Daha fazla kazanç ve hediyenin sahibi olabilirsiniz. Bunun için hedefinize Elite Club üyeliği ve satış liderliğini almalısınız.

Elite Club üyeleri %33’e varan kazanç oranı yanı sıra yıl sonuna özel muhteşem hediyelerin sahibi olur.

Satış lideri olmanız halinde ise temsilci hediyelerine ek olarak yine yıl sonuna özel iş geliştirme paketi, telefon, eğitim bursu, tatil ve araç kullanım hakkı gibi daha nice fırsatlardan yararlanabilirsiniz.

959 Yorum

 1. Mrb avon param var ama avon güzellik pazarını kullanamıyorum napicam nasıl olcak

 2. Merhaba bende avonda 4 aydır çalışıyorum liderim size bi sorum olacaktı nasıl telefon veya araba kazanabiliriz?

  • Mustafa Gövercin

   Sedef: Merhaba direktör ve koordinatör seviyesine ulaşmanız halinde telefon, burs, tatil ve araç kazanabilirsiniz.

 3. Slm ben uye oldum bu avon para puan nasıl oluyo onu anlamadım yıl sonuna kadar kaç puan verirsem seviye atlarım

 4. merhaba
  avonpara mı hepsiburada da nasıl kullanabilirim

  • Avon Satış Lideri: Mustafa Gövercin

   Eda: Hepsiburada sitesinde artık kullanılamıyor. O uygulama 3-4 yıl öncesi geçerliydi.

 5. Ben yeni üyeyim sipariş verirken K2 kataloğu eklemedim unuttum katalog ve hediyelerim gelirmi nasıl katalog Alaçam

  • Avon Satış Lideri: Mustafa Gövercin

   Rukiye: Katalog almak için kampanya son anına kadar zamanınız bulunmaktadır. Bir sonraki siparişiniz ile eksik kalan kataloğu alabilirsiniz. Hediye kazanabilmek için belirtilen satış limiti + katalog sayısına ulaşmanız gerekir.

 6. Merhaba ben 2018 6. Katologda avona başladım ktlg 13 e kadar geldiğim sipariş yoplamı 7.200 lira civarı oldu bana 12.ayda gönderilen brosurde 7.500 lira ile elite club olabilecğimi gördüm temsilcimin üstü olan temsilcime bu durumu 13. Katoloğun bitimine 10 gün kala mesajla bildirdim ancak bana son iki gün kala kotayı 8.500 e cektiklerini ve bunu tamamlamadan elite club olamayacğımı söyledi . K1 1.300 liralık siparişimi girdim ve faturamda elite club a 300 lira kaldığı yazıyordu bunu tekrar danıstığımda sistemin güncellenmediği söylendi merak ediyorum avon gibi büyük bir şirket neden insanlarda böyle soru işaretleri bırakıyor küçük problemlere imza atıyor yoksa benim hakkım mı yendi ben elite cluba ramak kala giremediğim için üzüldüğümde de zaten cok da bir ayrıcalığı yok dendi peki neden onca satışın bir önemi yok mu avonda ?

  • Satış Lideri Mustafa Gövercin

   Canan: Elite Club seviyesi son kampanya da maalesef artırıldı. 2019’da Elite Club üyeliğini elde edeceğinizi düşünüyorum.

 7. iyi akşamlar ben yeni başladım k13 katalogundan toplamda 600 tl civarında sipariş verdim ben alacağım hediye bunlardan hangisi

 8. +4 katalog ne demek oluyor?

  • Satış Lideri Mustafa Gövercin

   Naz: Örnek fırsat 1 hediyesi 200 TL sipariş gerektiriyorsa bu 200 TL içerisinde en az 4 tane katalog satın alınmış olması gerekir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir