AVON Temsilci Hediyeleri: Paşabahçe Borcam, Arzum Blender, Lava Tencere

AVON temsilci hediyeleri olarak bu kampanya 792 TL değerinde hediye ya da seçiminize göre 450 Avon para kazanabilirsiniz. Hediyeler arasında Parfümlere ek olarak Paşabahçe borcam çeşitleri yanı sıra Arzum blender ve Lava tencere yer alıyor.

Hediyeleri kazanabilmek için temsilci olmanız gerekmektedir. İster satış yapın, isterseniz kendi kullandığınız ürünleri indirimli almak için temsilci olabilirsiniz. Ücretsiz olan temsilcilik başvurusunu aşağıda yer alan formu doldurarak hemen yapabilirsiniz.

[]
1 Step 1
AVON Temsilci Başvuru Formu

ADINIZ

İLETİŞİM

ADRESİNİZ

keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
FormCraft - WordPress form builder

Katalog Satın Koşulu Kaldırıldı

Bu kampanyaya özel bir hatırlatma yapmak istiyorum. Hediyeleri kazanabilmek belirtilen satış rakamı yanı sıra katalog satın almak gerekiyordu. Geçtiğimiz kampanya ve bu kampanya K7’de bu koşul kaldırıldı. Hediye kazanabilmek için herhangi katalog alma zorunluluğu bulunmuyor. Aynı kural tavsiye hediyeleri içinde geçerlidir.

Avon Para Uygulaması Başladı, Seçim Yapmayı Unutmayın

Son zamanlarda temsilcilere hediye ya da AvonPara şeklinde seçim yapma hakkı sunulmaktadır. Dilerseniz 700 TL değerindeki hediyeleri alırsınız. Dilerseniz 450 TL Avonpara ile güzellik pazarından arzu ettiğiniz şekilde harcarsınız.

Avon İnci (Yeni Temsilci) Hediyeleri İle Başlayalım.

Hediyeleri tanımaya geçmeden önce kısa bir bilgilendirme yapmak istiyorum. Bu sayfada yer alan hediyeleri tüm temsilciler kazanabilmektedir. Fakat yeni temsilciler biraz daha ayrıcalıklı diyebiliriz. İnci temsilci olarak da anılan (ilk 3 kampanyasını yaşayan arkadaşlarımız) hediye limitleri daha düşük olmaktadır. Öyle ki hediye kazanmak için 135 TL sipariş vermeleri yeterlidir. Şimdi bu kampanyanın hediyelerini yakından tanımaya başlayabiliriz.

Viva La Vita EDP 30ml (Bayan Parfüm)

Viva La Vita EDP

Bu kampanya temsilci olan ya da ilk siparişini bu kampanya girecek olan inci temsilci arkadaşlarımız için çiçeksi ve meyveli kokuların en güzel örneği Viva La Vita EDP 30ml hediye edilmektedir. 2016 Yılında satışa çıkan parfümün notalarında pink lady elma,  mimoza çiçeği ve sandal ağacının karşı konulmaz etkisini bulacaksınız.

Bu muhteşem hediyeyi kazanabilmek için yapmanız gereken tek şey temsilci fiyatı ile 135 TL sipariş girmek ve 1 adet katalog almaktır. İşte bu kadar basit şekilde hediye kazanabilirsiniz. Tabii ki kazanacağınız tek hediye bu değil, diğer hediyeler için yazıya göz atmaya devam ediniz.

Little Black Dress + Altın İçeren Soyulabilen Yüz Maskesi

Little Black Dress EDP

Bu kampanya sizin ikinci kampanyanız ise (ilk siparişinizi bir öncesi kampanya verdiyseniz) bu kampanya size hem muhteşem bir parfüm hem de yüz maskesi hediye edeceğiz. Parfüm olarak 20 yıla yakın bir zamandır severek kullanılan Little Black Dress EDP 30ml yer almaktadır. Ünlü parfümer Barbara Zoebelein tarafından geliştirilmiş olup, içerisinde 10’dan fazla koku notası bulunmaktadır.

İkinci hediyemiz ise Avon’un yaşlanma karşıtı cilt bakım markası Anew’den geliyor. Anew Ultimate altın içeren soyulabilen yüz maskesi ile daha canlı ve sıkı bir cilde kavuşabilirsiniz. Gerçek altınlarla zenginleştirildiğini belirtmek istiyorum. Bu muhteşem hediyenin sahibi olmak içinde 175 TL sipariş ve 1 adet katalog satın almamız gerekiyor.

Far Away Bayan Parfüm + Hacimli ve Uzun Gösteren Maskara

Far Away EDP

Bu kampanya 3. Kampanyanız ise inci temsilci hediyelerinin sonuncusunu kazanacaksınız demektir. Son hediyeniz yine muhteşem bir parfüm (Far Away) ve Avon’un en beğenilen maskaralarından birini kazanacaksınız. İlk olarak parfümü yakından tanıyalım. Avon’un en eski parfümlerinden biri olan Far Away EDP 1994 yılından beri kadınların gözde parfüm markası olmayı başarmıştır.

2. Hediye ise makyaj çantalarının olmazsa olmazı Mark Big&Ekstreme hacimli ve uzun gösteren maskara olmaktadır. Özel tasarımlı fırçası ile en küçük kirpiklere bile ulaşmaktadır. Özel yapısı ile kirpikleri 2 kat daha fazla esneterek daha uzun göstermektedir. Bu iki muhteşem hediyeyi kazanmak için de yapman gereken 175 TL sipariş ve 1 adet katalog almaktır.

Perceive Sunshine Bayan Parfüm (Fırsat 1 Hediyesi)

Avon temsilci hediyeleri
Çiçeksi ve meyveli kokuya ücretsiz sahip olabilirsiniz.

Şimdi tüm temsilcileri ilgilendiren hediyelere bakalım mı? İlk hediyemiz Avon’un en beğenilen bayan parfümleri arasında yer alan Perceive olacaktır. İlk olarak 20 yıl önce satışa çıkan Perceive birçok serisi bulunmaktadır. Onlardan biri de Perceive Sunshine EDP 2019 yılında satışa çıkmış olup, çiçeksi ve meyveli kokular grubunda yer almaktadır.

Üst notalarında mango, bargamot ve mandalinanın yer aldığı Perceive Sunshine orta ve alt notalarda ise yasemin, mimoza ve manolya yer almaktadır. 123 TL’ye satılan bu parfüme ücretsiz sahip olabilmek için 300 TL ve üzeri satış/sipariş gerçekleştirmeniz gerekir.

Paşabahçe Borcam Tencere ve Fırın Kabı (Fırsat 2)

Paşabahçe Borcam Hediye
Sağlıklı ve lezzetli yemekleri için muhteşem hediyeler

Muhteşem bir parfüm hediyesinden sonra şimdi de mutfakların olmazsa olmaz markası Paşabahçe hediyeleri ile devam edelim. Fırsat 2’de Paşabahçe Non-Stick borcam tencere ve borcam fırın kabı kazanacaksınız. Yapmanız gereken tek şey kampanya sürecinde temsilci fiyatı ile 600 TL satış/sipariş gerçekleştirmektir.

Bu koşulu sağladığınızda Paşabahçe’nin en çok satılan 2 ürününü kazanacaksınız. Yapışmaz yüzeyi ile dikkat çeken non-stick serisi aynı zamanda yağlama gerektirmiyor. Yaptığınız tüm yemekler, kekler, pastalar daha sağlıklı ve lezzetli olacaktır. Kolay yıkanan özel yüzeyi ile her seferinde kullanmak isteyeceksiniz.

Arzum El Blender (Fırsat 3)

Arzum Blender
Mutfakların en özel yardımcısı Arzum el blender

Yazının giriş kısmında bu kampanya mutfaklar Avon temsilci hediyeleri ile şenlenecek demiştim. Paşabahçe’nin seçkin ürünlerinden sonra şimdi de Arzum’dan el blenderi kazanma şansını bulunuyor. Fırsat 3 hediyesi olarak sunulan bu ürüne ücretsiz sahip olabilmek için yapmanız gereken 1000 TL satış/sipariş rakamına ulaşmaktır.

İsteyen bu hediyeyi isteyen temsilcilerimiz ise 250 TL değerinde Avon Para kazanarak yine güzellik pazarı sayfalarında yer alan ürünlerden dilediğini alabilir.

Lava Döküm Yuvarlak Tencere (Fırsat 4

Lava Döküm Tencere
Son yılların en beğenilen ürününü hediye ediyoruz.

Bu kampanyanın son hediyesi de yine mutfakların gözde ürünlerinden birisi Lava markası ile geliyor. Son yıllarda oldukça popüler hale gelen döküm tencereler ile daha sağlıklı yemekler yapabilirsiniz. Bu kampanya 1500 TL satış/sipariş rakamına ulaşmanız halinde Lava döküm yuvarlak tencerenin sahibi olabilirsiniz.

Tabii ki arzu ederseniz hediye yerine Avon para seçerek de 450 TL değerinde Avon paranın sahibi olabilirsiniz.

Avon Tavsiye Hediyeleri, Arkadaşını Tavsiye Et Kazan

Avon tavsiye hediyeleri
Avon’da herkes birbirinden özel hediyeler kazanıyor.

Temsilciler için bir diğer hediye fırsatı ise tavsiye etmekten geçiyor. Avon temsilcisi olmak isteyen arkadaşlarınızı tavsiye etmeniz halinde yine 3 muhteşem hediye kazanabilirsiniz. Peki, tavsiye hediyeleri nasıl kazanıldığını görelim mi?

Tavsiye ettiğiniz ilk arkadaşınız temsilci olur ve 135 TL’lik sipariş verirse siz buradan Viva La Vita bayan parfüm kazanırsınız. İkinci bir tavsiye de bulunursanız bu sefer English Home 4’lü banyo setinin de sahibi olursunuz. Üçüncü bir tavsiyede bulunmanız halinde ise bu sefer English Home çift taraflı kilimin de sahibi olursunuz.

Peki, nasıl tavsiyede bulanacağız? Öncelikle kendiniz temsilci olmanız gerekir. Sonrasında temsilci olarak tavsiye edeceğiniz arkadaşınızın bilgilerini satış liderinize iletmeniz gerekir. Satış lideri temsilci kaydını yaparken tavsiye eden olarak sizin temsilci numaranızı girecektir.

Satış Lideri Olarak Daha Fazla Kazanmayı Bir Düşünün!

Tavsiye edeceğiniz arkadaşınızı kendi ekibinize katarak daha fazla kazanmak istemez misiniz? Bunun için satış lideri başvurusu yapmalısınız. Sonra tavsiye etmek yerine arkadaşınızı kendi ekibinize kayıt ederek bence bir ekip oluşturabilir ve her şeyin en güzelini kazanmaya başlarsınız. Bence bunu bir düşünün derim.

Avon Para Nedir, Nasıl Kullanılır?

Bundan birkaç yıl önce, ilk uygulanmaya başlandığında, Avon yanı sıra hepsiburada.com sitesinden alışveriş yapma imkanı sunuldu. Şuan ise sadece Avon içerisinde kullanılıyor. Avon’un belirlediği ürünler ve hediyeler arasında puanınızın (Avon Paranızın) yettiği ürün ya da ürünleri alabiliyorsunuz.

Avon para nedir, nerede kullanılır?
AvonPara seçenler kazandıkları puanları dilediğince kullannabiliyor.

Bu kampanya hediye yerine Avon parayı seçenlere fırsat 2 ve üzeri limitlere ulaşmaları halinde Avon para kazandıracağız. Peki, kim ne kadar kazanacak? Fırsat 2 limitine ulaşan 100, fırsat 3’e ulaşmanız halinde +125 Avon para daha kazanacaksınız. Fırsat 4 limitine ulaşmanız halinde ise +200 Avon para daha kazanarak toplamda 425 Avon para kazanırsınız. Topladığınız bu Avon paralar ile açılacak hediye sayfasından dilediğiniz ürün ve ürünleri alabilirsiniz.

Belirlenen Limitlere Kampanya Sürecinde Ulaşmalısınız: Değerli arkadaşlar bu hediyeleri kazanmak için belirlenen limite tek siparişte ulaşmak gerekmez. Kampanya boyunca vereceğiniz siparişler toplanır, kampanya sonuna kadar ulaşmanız beklenir.

Örnek fırsat 1 hediye limiti 275 TL bu siparişi tek seferde de verebilirsiniz. Dilerseniz 100 + 100 + 75 şeklinde 3 siparişte de ulaşabilirsiniz. Burada amaç kampanya sürecinde belirlenen limite ulaşmaktır. Bunu tek seferde de yapabilir, birden fazla sipariş vererek de yapabilirsiniz.

Avon Satış Lideri Hediyeleri

Yazının geride kalan kısmında satış lideri olmayı düşünün demiştim. Şimdi aktaracağım bilgiler eminim sizi heyecanlandıracak ve fikrinizin netleşmesini sağlayacaktır. Satış lideri olduğunuzda temsilcilikten hariç kazanç ve hediyeleriniz olacaktır. Hem de her kampanya ve yıl sonuna özel binlerce TL değerinde hediye diyebilirim. Dilerseniz ilk olarak aşağıda yer alan hediye görseline bakarak devam edelim.

Avon satış lideri hediyeleri
Satış lideri olduğunuzda bu hediyeleri kazanabilirsiniz.

Vodafone Paketi: Bu hediye 12 ay boyunca 500 dakika konuşma + 3GB İnternet hakkı sağlamaktadır. Her ay yenilenmekte ve kullandığınız pakete ek olarak gelmektedir.

Cep Telefonu: Yıl sonu liderlik seviyesi kıdemli direktör olarak tamamlamanız halinde Vodafone paketine ek olarak bir de son model cep telefonu kazanırsınız. Tabii ki son model iphone olması beklenemez. Ama ben kazandığım her telefon (Vestel Venüs hariç) hepsinden memnun kaldım diyebilirim.

2500 TL’lik Eğitim Bursu: İşte bu mükemmel bir şey grup direktörü olarak yılı bitirmeniz halinde Vodafone paketi + telefon + bu muhteşem eğitim bursunuz kazanırsınız. Siz ya da sevdikleriniz 2500 TL’lik eğitim imkanından yararlanabilir. Dilediğiniz eğitim kurumundan eğitim alabilirsiniz. Birçok temsilci arkadaşımız sürücü kurslarında ehliyet almak için değerlendirmektedir. Bence ehliyetiniz yoksa hemen alın. Çünkü birazdan açıklayacağım hediyelerde son model araç kullanım haklarınız olacaktır.

7500 TL’lik Aile Tatil Paketi: Yıl boyu yoğun bir çalışma sonrası yılı Koordinatör olarak bitirmeniz halinde muhteşem bir tatil fırsatı sizi bekliyor. Hem de ailenizle birlikte 5 yıldızlı otellerde yılın yorgunluğunu atabilirsiniz.

Otomobil Kullanım Hakkı (Araç Sizinde Olabilir) Ve işte hediyelerin en güzeli şimdi gözlerinizi kapatın ve son model Audi ya da Mercedes ile çalıştığınızı hayal edin. Evet, hayaliniz kesinlikle gerçeğe dönüşecektir. Belirlenen kriterleri karşılarsanız son model bu araçların 1 yıllık kullanım hakkını elde edersiniz. 3 Yıl boyunca üst üste kazanmanız halinde ise araç sizin oluyor. Kesinlikle mücadele etmeye değer diye düşünüyorum.

Avon satış lideri avantajları ve hediyeleri bununla sınırlı değildir. Avon satış lideri hakkında merak ettiğiniz bilgilere sitemizden ulaşabilirsiniz.

Elite Club Üyesi Ol, Daha Fazla Hediye Kazan

Temsilci hediyeleri sadece kampanyalar ile sınırlı değildir. Yıllık satış rakamlarına göre daha değerli hediyeler bulunmaktadır. Sizin her kampanya yaptığınız satış/siparişler toplanarak sizin temsilci seviyenizi belirlemektedir.

Yıl içerisinde 12.500₺ ve üzeri satış yaptığında Arçelik’ten muhteşem hediyeler kazanmaya devam edersiniz. Arçelik semaver, buhar kazanlı ütü, çamaşır makinesi ve no frost buzdolabı da sizin olabilir. Bunun için yapmanız gereken tek şey Elite Club üyesi olmaktır. Elite Club nedir, nasıl olunur? Gibi soruların cevabı için lütfen aşağıda yer alan bağlantıya tıklayınız. https://www.satistemsilcileri.com/avon-elite-club

Aldığınız Ürünleri İade Ederken Dikkatli Olunuz
Satın almış olduğunuz ürünleri 40 gün içerisinde koşulsuz iade edebilirsiniz. İade işlemi gerçekleştirirken hediye limitinin altına düşmemeye dikkat etmelisiniz. İade durumuna göre satış rakamınız hediye limitinin altında kalabilir. Bu durumda hediye gönderilmez.

Avon Temsilcisi Ol, Hediyeleri Kaçırma

Evet, arkadaşlar yukarıda da belirttiğimiz gibi tüm bu hediyeler temsilciler içindir. Sizde bu fırsatlara erişebilmek için yapmanız gereken tek şey temsilci başvurusu yapmaktır. Aşağıda yer alan formu doldurmanız halinde satış lideri arkadaşlarımız telefonla size ulaşarak 2-3 saat gibi kısa bir sürede işlemlerinizi gerçekleştirecektir.

[]
1 Step 1
AVON Temsilci Başvuru Formu

ADINIZ

İLETİŞİM

ADRESİNİZ

keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
FormCraft - WordPress form builder

18 Yaş üzeri herkese açık ve ücretsiz olan bu çalışma modelinde ne yapacağınız, nasıl ve ne zaman yapacağınızı kendiniz belirlersiniz. Serbest çalışma yöntemi ile gelir elde etmek ve muhteşem hediyelerin sahibi olmanız için güçlü bir ekipte yer alacaksınız.

İhtiyacınız olan ilk katalog tarafımızdan ücretsiz olarak gönderilmektedir. Sizin yapmanız gereken tek şey katalog üzerinde yer alan binlerce üründen sipariş almaktır.


Yazar: Avon Satış Lideri Mustafa Gövercin
Güncelleme tarihi: 11 Haziran 2020 — 07:45
953 Yorum Yorum yap
 1. merhaba
  avonpara mı hepsiburada da nasıl kullanabilirim

  1. Eda: Hepsiburada sitesinde artık kullanılamıyor. O uygulama 3-4 yıl öncesi geçerliydi.

 2. Ben yeni üyeyim sipariş verirken K2 kataloğu eklemedim unuttum katalog ve hediyelerim gelirmi nasıl katalog Alaçam

  1. Rukiye: Katalog almak için kampanya son anına kadar zamanınız bulunmaktadır. Bir sonraki siparişiniz ile eksik kalan kataloğu alabilirsiniz. Hediye kazanabilmek için belirtilen satış limiti + katalog sayısına ulaşmanız gerekir.

 3. Merhaba ben 2018 6. Katologda avona başladım ktlg 13 e kadar geldiğim sipariş yoplamı 7.200 lira civarı oldu bana 12.ayda gönderilen brosurde 7.500 lira ile elite club olabilecğimi gördüm temsilcimin üstü olan temsilcime bu durumu 13. Katoloğun bitimine 10 gün kala mesajla bildirdim ancak bana son iki gün kala kotayı 8.500 e cektiklerini ve bunu tamamlamadan elite club olamayacğımı söyledi . K1 1.300 liralık siparişimi girdim ve faturamda elite club a 300 lira kaldığı yazıyordu bunu tekrar danıstığımda sistemin güncellenmediği söylendi merak ediyorum avon gibi büyük bir şirket neden insanlarda böyle soru işaretleri bırakıyor küçük problemlere imza atıyor yoksa benim hakkım mı yendi ben elite cluba ramak kala giremediğim için üzüldüğümde de zaten cok da bir ayrıcalığı yok dendi peki neden onca satışın bir önemi yok mu avonda ?

  1. Canan: Elite Club seviyesi son kampanya da maalesef artırıldı. 2019’da Elite Club üyeliğini elde edeceğinizi düşünüyorum.

 4. iyi akşamlar ben yeni başladım k13 katalogundan toplamda 600 tl civarında sipariş verdim ben alacağım hediye bunlardan hangisi

  1. Berna: Hoş geldin hediyesi + fırsat 1 hediyesini kazanırsınız.

 5. +4 katalog ne demek oluyor?

  1. Naz: Örnek fırsat 1 hediyesi 200 TL sipariş gerektiriyorsa bu 200 TL içerisinde en az 4 tane katalog satın alınmış olması gerekir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir