Avon Temsilci Hediyeleri

Merhaba değerli arkadaşlar bu sayfada Avon temsilcisi olduğunuzda kazanacağınız hediyelerden bahsetmek istiyorum. Ücretsiz olarak AVON temsilcisi olduğunuzda satışını yaptığınız ürünlerden %30’a varan kazanç elde ediyorsunuz. Tabii ki sadece kazanç ile sınırlı kalmadan aynı zamanda her kampanya bir birinden özel hediyelerinde sahibi olacağınızı biliyorsunuz. Yazının devamında bu kampanya hangi hediyeleri kazanacağınızı görebilirsiniz.

Henüz Temsilci Değil misin? Buraya Tıkla, Kayıt Ol

Aşağıda görmüş olduğun hediyeleri kazanabilmek için temsilci olman gerektiğini biliyorsun. Henüz temsilci değilsen de sorun yok çünkü aşağıda yer alan başvuru formunu doldurarak hemen sende ücretsiz ve başvuru yapabilirsin. Başvuru yapabilmek için 18 yaş ve üzerinde olmalısın. Henüz 18 yaşına değilsen aile büyüklerinden biri başvuru yapabilir.

Avon Temsilci Başvuru Formu
 • Cinsiyetiniz*Seçiniz
  Bayan
  Bay
  0
 • Adınız Soyadınız*
  1
 • Doğum Tarihi*Gün. Ay. Yıl
  2
 • Email*
  3
 • Telefon*GSM Numaranız
  4
 • Adres Bilgileri*İl İlçe Bilgisi Eklemeyi Unutmayın
  5
 • Bu form sadece ön kayıt niteliğinde olup, kesin başvuru için Avon yetkilisi sizi telefonla arayarak teyit edecektir.
  İlginiz İçin Teşekkür Ederiz...
  6
 • 7
Temsilciyim Bu Kampanya Hangi Hediyeleri Kazanabilirim?

Yeni temsilciler ilk 3 kampanya boyunca daha fazla hediye kazanacağını belirtmek istiyorum. Çünkü ilk 3 kampanyasını yaşayan arkadaşlarımız 150₺ ve üzeri sipariş vermeleri hediye kazanmak için yeterlidir. Tabii ki satış oranları artması ile birlikte Fırsat 1,2 ve 3’te yer alan hediyelerinde sahibi olurlar. Hazırsanız bu kampanyanın hediyelerini görelim.

Hediyeler ve Limitler Değişti

Avon yaz sezonundan çıkarak kış sezonuna geçiş yaptığını belirtmek istiyorum. Bu geçişlerde gerek hediyelerin değeri gerekse limitlerde küçük değişimler olur. Bu yılda değişim oldu ve hediyeler daha değerli hale getirildi. Buna binaen 130₺ olan limit 150₺ oldu. Satın alınması gereken katalog sayısı ise 5’ten 4’e düşürülmüştür. Bu hususa dikkat etmenizi rica edeceğim.

avon temsilci hediyeleri

Kampanya 11’da İlk Siparişinizi Verin Pur Blanca Smile Bayan Parfüm + Perfectly Mat Ruj Kazanın.

Yazının giriş kısmında hediyelerin daha değerli hale getirildiğini belirtmiştim. Daha önce sadece 30ml seyahat boyu parfüm yer alırken şimdi 50ml parfüm + yanında muhteşem bir ruj da bulunuyor. Evet, arkadaşlar aramıza yeni katılan ya da ilk siparişini kampanya 10’da veren arkadaşlarımız 150 ₺ siparişe ek 4 katalog satın aldıklarında çiçeksi ve meyveli kokuların en güzel örneği Pur Blanca Smile EDT kazanacaksınız. Beyaz şeftali, şakayık ve misk’in muhteşem buluşmasını ücretsiz yaşayın.

Bir diğer hediyemiz ise Perfectly Mat Ruj %100 mat renklerden oluşan ruj saatlerce kalıcı etkisi ile de dikkat çekmektedir. Topaklanma yapmayan özel formülü ve tam kapatıcılık sağlayan yapısı ile bir rujdan beklenen her şeyi karşılıyor.

 

Wish Of Love EDT

Kampanya 11 İkinci Kampanyanız İse Wish Of Love Parfüm + Supershock Maskara Kazanın
İlk siparişinizi Kampanya 10’da verdiyseniz K101 sizin ikinci kampanyanız olacaktır. Siz bu kampanya 4 katalog içeren 150₺ satış/sipariş yaptığınızda yine 2 muhteşem hediyenin sahibi olacaksınız. İlk tanıyacağımız hediye Vish Of Love bayan parfüm olacaktır. Çiçeksi kokulardan hoşlananlar için kiraz çiçeklerinin muhteşem aromasına kendinizi bırakın.

İkinci hediye ise makyaj çantalarının olmazsa olmazı maskara AVON’UN yıllardır beğenilerek kullanılan Supershock maskaraya şimdi hiçbir ücret ödemeden sahip olacaksınız. Özel formülü ile gözleri daha da belirginleştirerek hacimli ve çarpıcı kirpiklere sahip olmanızı sağlar.

Black Suede Night Erkek Parfüm

Kampanya 11 Üçüncü Kampanyanız İse Black Suede Night Parfüm + İkili Göz Bakım Kremi Kazanın

K10 sizin üçüncü kampanyanız ise hoş geldin hediyelerinin sonuncusunu kazanacaksınız demektir. Son hediyeniz yine 2 farklı üründen oluşuyor. Diğer iki kampanyada kadın parfümleri yer alırken bunda erkeklerin vazgeçilmez parfümü Black Suede Night yer alıyor. Özel gecelerinizde mutlaka kullanacağınız kokuya ek olarak birde 25 yaş sonrası başlayan yaşlanma belirtileri ile mücadele ürünümüz bulunuyor.

Anew Clinical İkili Göz Bakım Kremi göz çevresinde daha genç görünüm elde etmek isteyenler için Anew’in 300’den fazla bilim adamı tarafından özel olarak geliştirildi. Bu muhteşem ürünlere ücretsiz sahip olmak içinde yine 150₺ satış / siparişe ek olarak 4 katalog satın almalısınız.

Cherish The Moment Bayan Parfüm

Cherish The Moment Bayan Parfüm (Fırsat 1)

Yazının bu kısmından sonra göreceğiniz hediyeler tüm temsilciler için geçerlidir. Aynı şekilde aramıza yeni katılan ilk 3 kampanyasını yaşayanlarda kazanabilir. İlk olarak fırsat 1’de yer alan hediyeyi tanıyarak başlayalım. Bu kampanya temsilci fiyatı ile 250 ₺ ve üzeri sipariş veren + 4 katalog satın alan tüm temsilci ve satış lideri arkadaşlarımız çok güzel bir bayan parfüm kazanacaklar. Çiçeksi ve odunsu kokuların bir yer aldığı Cherish The Moment EDP eminim sizin de çok hoşunuza gidecektir. Orkide, kuş üzümü ve paçuli kokusuna kimse hayır diyemez. 98₺ Değerindeki bu hediyeyi kaçırmamak için yapmanız gereken 250₺ siparişin içerisinde 4 tane katalog satın almaktır.

Güral Porselen Kahvaltı Takımı

Güral Porselen Kahvaltı Takımı (FIRSAT 2)

Şimdi dilerseniz fırsat 2’de yer alan hediyelere bakalım. 250₺ Limiti tamamlayarak fırsat 1’de yer alan hediyeyi kazandık, peki şimdi ek olarak diğer hediyeleri de kazanmak ister misiniz? Cevabınız evet ise sizler için Güral Porselen’den muhteşem bir kahvaltı setimiz bulunuyor. 11 Parçadan oluşan üründe 6 adet kahvaltı tabağı, 1 adet servis tabağı, 2 adet kayık tabak ve 2 adet kâseden oluşmaktadır. Bir önceki kampanya verilen demlik ve porselen çay bardağı seti ile uyumlu olup, bu kampanyada kazanarak takımı tamamlama fırsatı bulacaksınız. Peki, nasıl kazanılacak? Bunun için kampanya 11 boyunca 650₺ satışın içerisinde 8 katalog satın almanız gerekir. Böylece fırsat 2’de yer alan hediyenin de sahibi olursunuz.

Arçelik Tost Makinesi

ARÇELİK Tost Makinesi (FIRSAT 3)

Evet, arkadaşlar şimdi en büyük hediyeye gelmiş bulunuyoruz. Fırsat 1 ve 2 limitini tamamlayan arkadaşlarımız az daha gayret etmeleri halinde fırsat 3 hediyesini de kolayca kazanabilirler. Dilerseniz öncelikle hediyenin ne olduğuna bakalım. Arçelik tost makinesi ızgara özelliği ve 4 dilim kapasitesi ile mutfakların vazgeçilmezi bir ürün diyebilirim. Bu hediyenin sahibi olabilmek için kampanya 11 sürecinde 1100₺ satış ve içerisinde 8 katalog satın almayı unutmayın.

Belirlenen Limitlere Kampanya Sürecinde Ulaşmalısınız: Değerli arkadaşlar bu hediyeleri kazanmak için belirlenen limite tek siparişte ulaşmak gerekmez. Kampanya boyunca vereceğiniz siparişler toplanır, kampanya sonuna kadar ulaşmanız beklenir. Örnek fırsat 1 hediye limiti 200₺ bu siparişi tek seferde de verebilirsiniz. Dilerseniz 100 + 100 şeklinde 2 siparişte de ulaşabilirsiniz. Burada amaç kampanya sürecinde belirlenen limite ulaşmaktır. Bunu tek seferde de yapabilir, birden fazla sipariş vererek de yapabilirsiniz.

Elite Club Üyesi Ol, Daha Büyük Hediyeler Kazan

Temsilci hediyeleri sadece kampanyalar ile sınırlı değildir. Yıllık satış rakamlarına göre daha değerli hediyeler bulunmaktadır. Sizin her kampanya yaptığınız satış/siparişler toplanarak sizin temsilci seviyenizi belirlemektedir.

Yıl içerisinde 12.500₺ ve üzeri satış yaptığında Arçelik’ten muhteşem hediyeler kazanmaya devam edersiniz. Arçelik semaver, buhar kazanlı ütü, çamaşır makinesi ve no frost buzdolabı da sizin olabilir. Bunun için yapmanız gereken tek şey Elite Club üyesi olmaktır. Elite Club nedir, nasıl olunur? Gibi soruların cevabı için lütfen aşağıda yer alan bağlantıya tıklayınız. https://www.satistemsilcileri.com/avon-elite-club

Aldığınız Ürünleri İade Ederken Dikkatli Olunuz
Satın almış olduğunuz ürünleri 40 gün içerisinde koşulsuz iade edebilirsiniz. İade işlemi gerçekleştirirken hediye limitinin altına düşmemeye dikkat etmelisiniz. İade durumuna göre satış rakamınız hediye limitinin altında kalabilir. Bu durumda hediye gönderilmez.

Temsilci Ol, Sende Hemen Kazanmaya Başla

Evet, arkadaşlar yukarıda da belirttiğimiz gibi tüm bu hediyeler temsilciler içindir. Sizde bu fırsatlara erişebilmek için yapmanız gereken tek şey temsilci başvurusu yapmaktır. Aşağıda yer alan formu doldurmanız halinde satış lideri arkadaşlarımız telefonla size ulaşarak 2-3 saat gibi kısa bir sürede işlemlerinizi gerçekleştirecektir.

Avon Temsilci Başvuru Formu
 • Cinsiyetiniz*Seçiniz
  Bayan
  Bay
  0
 • Adınız Soyadınız*
  1
 • Doğum Tarihi*Gün. Ay. Yıl
  2
 • Email*
  3
 • Telefon*GSM Numaranız
  4
 • Adres Bilgileri*İl İlçe Bilgisi Eklemeyi Unutmayın
  5
 • Bu form sadece ön kayıt niteliğinde olup, kesin başvuru için Avon yetkilisi sizi telefonla arayarak teyit edecektir.
  İlginiz İçin Teşekkür Ederiz...
  6
 • 7

 

18 Yaş üzeri herkese açık ve ücretsiz olan bu çalışma modelinde ne yapacağınız, nasıl ve ne zaman yapacağınızı kendiniz belirlersiniz. Serbest çalışma yöntemi ile gelir elde etmek ve muhteşem hediyelerin sahibi olmanız için güçlü bir ekipte yer alacaksınız.

İhtiyacınız olan ilk katalog tarafımızdan ücretsiz olarak gönderilmektedir. Sizin yapmanız gereken tek şey katalog üzerinde yer alan binlerce üründen sipariş almaktır.

İletmek İstediğiniz Sorularınız mı var?
Merhaba ben Avon kıdemli direktör satış lideri Mustafa GÖVERCİN bilgilendirme amaçlı hazırladığım yazı burada nihayete ermiş bulunuyor. Aklınıza takılan sorulara yanıt veremediysem özür dilerim. Dilerseniz aşağıda yer alan soru ve yorum formundan sorunuzu iletebilirsiniz. Maksimum 24 saat içerisinde yanıt vermeye çalışacağız.

941 Comments

Add a Comment
 1. Murat: Buradan şirketi size anlatmam çok mantıklı olmaz. Gerek bizim sitemiz gerekse avon.com.tr’nin hakkında kısmında gerekli bilgiler yer almaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir