Avon Temsilci Hediyeleri

Avon temsilcisi olduğunuzda satışlardan %30’a varan oranda gelir elde edeceğinizi biliyorsunuz. Sadece kazanç elde etmekle kalmayacak, aynı zamanda her kampanya bir birinden özel hediyelerde kazanacaksınız. Sayfanın devamında bu kampanya hangi hediyeleri kazanacağınızı görebilirsiniz.

Henüz Temsilci Değil misin? Buraya Tıkla, Kayıt Ol

Sayfada yer alan hediyeleri kazanabilmek için Avon temsilcisi olmak gerekir. Henüz temsilci değilsen bile üzüme, çünkü 18 yaş üzeri isen aşağıda yer alan formu doldurarak bu muhteşem kazanç modeline adım atabilirsin. Ücretsiz başvuru ve sipariş zorunluluğu olmadan denemek için formu doldurmalısın.

Avon Temsilci Başvuru Formu
 • Cinsiyetiniz*Seçiniz
  Bayan
  Bay
  0
 • Adınız Soyadınız*
  1
 • Doğum Tarihi*Gün. Ay. Yıl
  2
 • Email*
  3
 • Telefon*GSM Numaranız
  4
 • Adres Bilgileri*İl İlçe Bilgisi Eklemeyi Unutmayın
  5
 • Bu form sadece ön kayıt niteliğinde olup, kesin başvuru için Avon yetkilisi sizi telefonla arayarak teyit edecektir.
  İlginiz İçin Teşekkür Ederiz...
  6
 • 7
Temsilciyim Bu Kampanya Hangi Hediyeleri Kazanabilirim?

Temsilcilerin ilk sipariş verdiği kampanyaya göre kazanacağı hediyelerde değişiklik olabilir. İlk 3. Kampanyanızı yaşayan biriyseniz 130 TL ve üzeri siparişlerde mutlaka hediye kazanırsınız. İlk 3 kampanyanızı geçtiğinizde ise Fırsat 1-2-3 hediyeleri için gerekli koşulları karşılamanız gerekir.

Avon temsilci hediyeleri

Kampanya 7’de İlk Siparişinizi Verin Premiere Luxe Bayan Parfüm Kazanın
Evet, arkadaşlar ilk siparişini bu ay kampanya 7’de verecek olanlar için ilk hediye başlıkta da belirtildiği gibi Premiere Luxe EDP 30ml bayan parfümdür. Gardenya, manolya ve yasemin gibi çiçeklerden elde edilen kokuya eminim sizde hayran kalacaksınız. Bu parfümü kazanmak için temsilci fiyatı ile 130 TL’lik satış/sipariş yapmak gerekir. Bu rakamın içerisinde 5 adet katalog almayı unutmayın. Kataloğun güncel ya da sonraki kampanyaya ait olması önemli değildir.

 

Kampanya 7 İkinci Kampanyanız İse Maskara ve Ruj Kazanırsınız
İlk siparişinizi Kampanya 6’da verdiyseniz K7 sizin ikinci kampanyanız olacaktır. Siz bu kampanya 5 katalog içeren satış/sipariş yaptığınızda 2 muhteşem hediye olan maskara ve ruja sahip olursunuz. Dilerseniz hediyelerin detaylarına bakalım mı? Göz makyajının olmazsa olmazı Supershock hacim veren maskara gözleri belirginleştirir. Renk ile hacimli ve çarpıcı kirpiklere sahip olmanızı sağlar. Mark Epik ruj (renk rosyoutlook) ise bir kadının bir rujda aradığı tüm özellikleri içermektedir. Üstün kapatıcı etkisi yanı sıra tek sürüşte bile çarpıcı görünüme hayran kalacaksınız. Dudak bazı içeren özel formülü yanı sıra saatlerce kalıcı etkisi ile gün boyu kendinizi muhteşem hissedeceksiniz.

Omega İçeren Nemlendirici KremKampanya 7 Üçüncü Kampanyanız İse Derinlemesine Nemlendirici Krem + Bitkisel Yağlar İçeren Şampuan Kazanın 

Kampanya 7 sizin üçüncü kampanyanız ise hoş geldin hediyelerinin sonuncusunu kazanacaksınız demektir. Son hediyeniz yine 2 farklı üründen oluşuyor. Cilt ve saç bakımında hayran kalacağınız bu ürünlere birlikte göz atalım. Anew Hydro Advance Derinlemesine Nemlendirici Krem: Işıltılı ve beslenmiş bir cilde kavuşmak isteyenlerin kullandığı bu muhteşem ürün cildi derinlemesine nemlendirir ve besler. İçeriğinde yer alan Omega 3,6 ve 9 ile cildinizi rahatlatır ve ferahlatır. Düzenli kullanım ile cildin lipid üretimini artırır ve cilt kuruluğunun önüne geçer. Advance Techniques Supreme Oil Şampuan ise içeriğindeki bitkiler yağlarla saçlarınızın kaybettiği kaliteyi geri kazandırır. Aynı zamanda onarıcı etkisi ile kısa sürede saçlarınızı daha kaliteli hale getirmektedir.

Imari EDP
Imari EDP Bayan Parfüm (FIRSAT 1)

Sayfanın bu kısmından sonra göreceğiniz hediyeler tüm temsilciler için geçerlidir. İlk olarak fırsat 1 hediyesini tanıyarak başlayalım. Hediyeyi tanımaya başlamadan önce önemli bir gelişmeyi duyurarak başlayalım. Daha önce 225 TL olan fırsat 1 hediye limiti bu kampanya 200 TL’ye düşürüldü. Imari EDP içeriğinde bir çok koku notası barındırıyor. Yaz aylarının vazgeçilmezi notası turunçgiller ile yasemin ve kadın parfümlerinin olmazsa olmazı sıcak vanilya kokusuna hayran kalacaksınız. 93 TL değerindeki bu hediyeyi kazanabilmek için yapmanız gereken 5 katalog içeren 200 TL ve üzeri sipariş vermektir.

Isıyla Renk Değiştiren Çay Bardağı

Paşabahçe Isıyla Renk Değiştiren 6’lı Bardak Seti + Şekerlik + Parfüm (FIRSAT 2)

Daha fazla gelir elde etmek ve hediye kazanmak için yapmanız gereken tek şey satış rakamlarınızı bir tık daha artırmaktır. Imari bayan parfümü kazanan temsilcilerimizin şimdiki hedefi fırsat 2 hediyesi olmalıdır. Aynı şekilde hediyeyi kazanmak için gerekli limit düşüşü fırsat 2’de de görülüyor. Daha önce 550 TL olan limit 500 TL’ye düşürüldü. Evet, arkadaşlar bu kampanya 10 katalog içeren 500 TL ve üzeri sipariş verdiğinizde Imari EDP’ye ek olarak 2 hediye daha kazanacaksınız. İlk hediyemiz Paşabahçe’den ısıyla renk değiştiren 6’lı çay bardağı seti oluyor. Bardak üzerinden yer alan desenler çay koyduğunuzda oluşan ısı ile beyaz renk yerini altın rengine bırakıyor. İkinci hediyemiz ise bardaklarınızı tamamlayıcı bir ürün olan ve yine Paşabahçe kalitesi ile özel kesim şekerlik tasarımına eminim sizde benim gibi hayran kalacaksınız.

Korkmaz elektrik ızgara ile mangal keyfi

Korkmaz Elektrikli Izgara + Bardak ve Şekerlik + Parfüm (FIRSAT 3)
Parfümü, bardak ve şekerliği kazandınız. Peki hediye kazanma yarışı bitti mi? Hiç biter mi? Şimdi asıl değerli hediyeye geçiyoruz. Ülke olarak mangal yapmayı severiz. Fakat dumanından dolayı her zaman yapma imkanı bulamayız. Korkmaz bu sorun çözüm bularak dumansız ve kokusuz elektrikli ızgarayı geliştirdi. Evinizde ızgara keyfini yaşayabileceksiniz. İster et, ister sebze dilediğiniz zaman kısa bir sürede bir birinden özel lezzetleri hazırlayın. Bu muhteşem hediyenin sahibi olmak içinde yapmanız gereken 10 katalog içeren 800 TL satış rakamına ulaşmaktır.

Belirlenen Limitlere Kampanya Sürecinde Ulaşmalısınız: Değerli arkadaşlar bu hediyeleri kazanmak için belirlenen limite tek siparişte ulaşmak gerekmez. Kampanya boyunca vereceğiniz siparişler toplanır, kampanya sonuna kadar ulaşmanız beklenir. Örnek fırsat 1 hediye limiti 200 TL bu siparişi tek seferde de verebilirsiniz. Dilerseniz 100 + 100 şeklinde 2 siparişte de ulaşabilirsiniz. Burada amaç kampanya sürecinde belirlenen limite ulaşmaktır. Bunu tek seferde de yapabilir, birden fazla sipariş vererek de yapabilirsiniz.

Elite Club Üyesi Ol, Daha Büyük Hediyeler Kazan

Temsilci hediyeleri sadece kampanyalar ile sınırlı değildir. Yıllık satış rakamlarına göre daha değerli hediyeler bulunmaktadır. Sizin her kampanya yaptığınız satış/siparişler toplanarak sizin temsilci seviyenizi belirlemektedir.

Yıl içerisinde 12.500 TL ve üzeri satış yaptığında Arçelik’ten muhteşem hediyeler kazanmaya devam edersiniz. Arçelik semaver, buhar kazanlı ütü, çamaşır makinesi ve no frost buzdolabı da sizin olabilir. Bunun için yapmanız gereken tek şey Elite Club üyesi olmaktır. Elite Club nedir, nasıl olunur? Gibi soruların cevabı için lütfen aşağıda yer alan bağlantıya tıklayınız. https://www.satistemsilcileri.com/avon-elite-club

Aldığınız Ürünleri İade Ederken Dikkatli Olunuz
Satın almış olduğunuz ürünleri 40 gün içerisinde koşulsuz iade edebilirsiniz. İade işlemi gerçekleştirirken hediye limitinin altına düşmemeye dikkat etmelisiniz. İade durumuna göre satış rakamınız hediye limitinin altında kalabilir. Bu durumda hediye gönderilmez.

Temsilci Ol, Sende Hemen Kazanmaya Başla

Evet, arkadaşlar yukarıda da belirttiğimiz gibi tüm bu hediyeler temsilciler içindir. Sizde bu fırsatlara erişebilmek için yapmanız gereken tek şey temsilci başvurusu yapmaktır. Aşağıda yer alan formu doldurmanız halinde satış lideri arkadaşlarımız telefonla size ulaşarak 2-3 saat gibi kısa bir sürede işlemlerinizi gerçekleştirecektir.

Avon Temsilci Başvuru Formu
 • Cinsiyetiniz*Seçiniz
  Bayan
  Bay
  0
 • Adınız Soyadınız*
  1
 • Doğum Tarihi*Gün. Ay. Yıl
  2
 • Email*
  3
 • Telefon*GSM Numaranız
  4
 • Adres Bilgileri*İl İlçe Bilgisi Eklemeyi Unutmayın
  5
 • Bu form sadece ön kayıt niteliğinde olup, kesin başvuru için Avon yetkilisi sizi telefonla arayarak teyit edecektir.
  İlginiz İçin Teşekkür Ederiz...
  6
 • 7

 

18 Yaş üzeri herkese açık ve ücretsiz olan bu çalışma modelinde ne yapacağınız, nasıl ve ne zaman yapacağınızı kendiniz belirlersiniz. Serbest çalışma yöntemi ile gelir elde etmek ve muhteşem hediyelerin sahibi olmanız için güçlü bir ekipte yer alacaksınız.

İhtiyacınız olan ilk katalog tarafımızdan ücretsiz olarak gönderilmektedir. Sizin yapmanız gereken tek şey katalog üzerinde yer alan binlerce üründen sipariş almaktır.

İletmek İstediğiniz Sorularınız mı var?
Merhaba ben Avon kıdemli direktör satış lideri Mustafa GÖVERCİN bilgilendirme amaçlı hazırladığım yazı burada nihayete ermiş bulunuyor. Aklınıza takılan sorulara yanıt veremediysem özür dilerim. Dilerseniz aşağıda yer alan soru ve yorum formundan sorunuzu iletebilirsiniz. Maksimum 24 saat içerisinde yanıt vermeye çalışacağız.

925 Yorum Bulunuyor

Soru Sor, Yorum Yap
 1. merhabalar daha yeni üye oldum k7 için sipariş oluşturabilmek için katalog almak istiyorum fakat ücretli midir? birde sadece katalog siparişini verince ilk sipariş ( yeni üye ) kampanyalarından herhangi bir kaybım olur mu ?

  1. Zeynep: Üye olduğunuzda lideriniz size ücretsiz katalog göndermesi gerekir. Biz sitemizden kayıt olan herkese ilk kataloğunu ücretsiz gönderiyoruz. Lideriniz size göndermediyse satın almanız gerekir. Evet katalog tanesi 1,99 TL toplu alman halinde 5 tanesi 8,50 TL’ye satılmaktadır.

 2. Merhaba iyi çalışmalar hediyeler için verilecek 10 katalog siparişi ayrı ayrı verilse yani ilk siparişle 2 katalog sonraki siparisimde 8 katalog sipariş versem olur mu yoksa tek seferde 10 katalog mu sipariş vermem lazım. Teşekkürler

  1. Cennet: Amaç kampanya sonunda 5 ya da 10 katalog hedefine ulaşmaktır. Bunu bir anda yapabileceğiniz gibi, sizinde belirttiğiniz şekilde de alabilirsiniz. Amaç limite ulaşmaktır. Bunu istediğiniz şekilde yaparsınız.

 3. Sevilay: 550 TL kampanya boyunca ulaşmanız gereken limittir. Buna tek seferde ya da birden fazla siparişte ulaşabilirsiniz. Siz sipariş verdikçe onlar toplanır. Kampanya sonunda toplamda ne kadar yaptığınıza bakılır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© 2017