Avon Temmsilci Hediyeleri

Türkiye ve dünyanın en büyük kozmetik markası Avon ürünleri sadece gönüllü temsilciler vasıtası ile satılmaktadır. Dünya genelinde milyonlarca insanın kazanç sağladığı bu iş modelinde sadece kazanç sağlamakla sınırlı kalmayıp, aynı zamanda her kampanya bir birinden özel temsilci hediyeleri ve AvonPara kazanma fırsatı sunmaktadır. Her kampanya güncellenen hediyeleri bu sayfada bulacaksınız. Sizde Avon temsilcisi olup, kazanmak ve aşağıda yer alan hediyelerin sahibi olmak için aşağıdaki görsele tıkla ve kayıt ol

Kayıt Ol

Yeni Temsilciler İçin (Avon Luck Bayan Parfüm)
İlk olarak her zaman olduğu yeni temsilciler ve ilk siparişini verecek arkadaşlara bakalım. Bir önceki kampanya geçerli olan hediye bu kampanyada geçerli olup, aramıza yeni katılan ve ilk siparişini verecek arkadaşlar 130 TL’lik siparişe 5 katalog dahil ettiğinizde Avon Luck EDP 30ml bayan parfüm sizin olacaktır. Daha fazla hediye kazanmak için satışlarınızı artırın sayfada yer alan diğer hediyeleri de kazanabilirsiniz.

Luck Bayan Parfüm

Sınırsız Perceive Bayan Parfüm Kazanabilirsiniz!
Bu kampanya farklı bir hediye uygulaması bizi bekliyor. Avon Mark ürünlerinden her 25 TL satışa 46 TL değerinde Perceive çanta boyu 30ml parfüm kazanacaksınız. Bu kampanya ilk defa satışa çıkan Avon Mark ürünleri sayfa 4-19 arasında olup, bu ürünlerden sattığınız her 25 TL ve üzeri ürün için parfüm kazanacaksınız. Yani 250 TL’lik Avon Mark ürünü sattığınızda 10 Adet Perceive çanta boyu parfüm kazanırsınız. Hediyeniz bir sonraki kampanya vereceğiniz ilk sipariş ile gönderilmektedir. Bir sonraki kampanya sipariş vermemeniz halinde hediye hakkınız yanacaktır.

FIRSAT 1 (Mesmerise EDT Bayan Parfüm)
2017 Yılının üçüncü kampanyasında da temsilciler çok fazla hediye kazanacak gibi görünüyor. Çünkü hediye limitleri oldukça düşürülmüş olup, fırsat 1 hediyelerine baktığımızda temsilci arkadaşlarımızın sadece 200 TL sipariş + 5 katalog aldıklarında hediye olarak 82 TL değerinde Mesmerise bayan parfüme hiç bir ücret ödemeden sahip olacaktır. Parfüm + daha fazla hediye kazanmak isterseniz yazının devamında yer alan fırsat 2 hediyesine göz atmalısınız.

Mesmerise Bayan Parfüm

FIRSAT 2 (Sinbo El Blener + Parfüm)
Daha başarılı olmak daha fazla kazanç ve hediye elde etmek için yapmanız gereken tek şey daha fazla satış yapmaktır. Bu kampanya 600 TL sipariş + 10 katalog aldığınızda 2 farklı hediyenin sahibi olacaksınız. Kadınlar gününe özel Mesmerise Bayan Parfüm + mutfakların olmazsa olmazı hanımların en önemli yardımcısı Sinbo El Blenderi sizin oluyor.

Sinbo El Blender

300 AVONPARA Hediye
Geçtiğimiz yıl uygulanmaya başlanan AVONPARA uygulaması bu yılda devam edecek gibi görünüyor. 2017 Yılının ilk kampanyasında 300 TL’ye varan AvonPara kazanabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken geçtiğimiz yıl aynı kampanyaya göre satışınızı artırmanız gerekir. Örnek vermek gerekirse 2016 Ocak kampanyasındaki satışınızı 500 TL artırın 50 TL değerinde AvonPara kazanın. Geçtiğimiz yıl bu ayda temsilci olmayanların satışı 200 TL olarak kabul edilmektedir. Onlarda bu imkandan yararlanabilmek için en az 700 TL satış + 10 katalog almayı unutmayın.

300 Avon Para

Avon Para Nedir?
Türkiye’de bir ilk olan Avon Para uygulaması ile kazandığınız paraları Türkiye’nin en büyük online satış sitesi hepsiburada.com sitesinde harcama imkanı bulunuyor. Avon Para hakkında detayları aşağıdaki linkte bulacaksınız.
https://www.satistemsilcileri.com/avon-para-uygulamasi

Hediyem Ne Zaman Gelecek?
Kazanılan hediye/hediyeler bir sonraki kampanyada verilen ilk siparişle birlikte gönderilmektedir. Bir sonraki kampanya sipariş verilmezse hediye hakkı kaybedilir. Bir sonraki kampanya hediyeyi almak için vereceğiniz siparişin ne kadar olacağı önemli değildir. Önemli olan hediyenizin gönderilebilmesi için sipariş vermeniz gerektiğidir.

Ürün İade İşlemlerinde Dikkatli Olun
Aldığınız ürün yada ürünleri siz yada müşterileriniz iade edebilir. Burada dikkat edilmesi gereken husus iade ettiğinizde sipariş tutarı hediye için gerekli limitin altına düşmesi halinde kazandığınız, teslim aldığınız hediyeyi de iade etmeniz gerekir. Aksi halde almış olduğunuz hediye ücreti faturanıza eklenir. Bir diğer husus hazır konu açılmışken aktarayım.

Avon Temsilcisi Ol
Sizde yukarıda yer alan hediyelerin sahibi olmak ve serbest çalışma mantığı ile gelir elde etmek isterseniz bir tıkla herhangi bir ücret ödemeden Avon temsilcisi olabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey aşağıda yer alan formu doldurmaktır. Avon satış lideri yada bölge satış sorumlusu belirtmiş olduğunuz telefon numarasından sizi arayarak başvurunuzu onaylayacaktır.


Avon Temsilci Başvuru Formu
 • Cinsiyetiniz*lütfen Seçiniz
  Bayan
  Bay
  0
 • Adınız Soyadınız*
  1
 • Doğum Tarihi*Gün. Ay. Yıl
  2
 • Email*
  3
 • Telefon*GSM Numaranız
  4
 • Adres Bilgileri*İl İlçe Bilgisi Eklemeyi Unutmayın
  5
 • Bu form sadece ön kayıt niteliğinde olup, kesin başvuru için Avon yetkilisi sizi telefonla arayarak teyit edecektir.
  İlginiz İçin Teşekkür Ederiz...
  6
 • 7

Katalog Ücretsiz Gönderilecektir
Temsilci başvurunuz sonrası görevliler ilk katalog + panorama dergisi + sürpriz bir hediyeyi size kargo ile gönderecektir. Sonraki kataloglarınız yine Avon tarafından ücretsiz olarak gönderilmektedir.

Temsilci Hediyeleri (Her Kampanya Güncelleniyor) için 616 yorum yapılmış


songül

en az kaç para yapmam gerekir cvp bekliyorum

songül

mrb k3 katalokta kaç para yaparsam hangi hediyeler gelir bana en az kaç para yapmam gerekir cvp bekliyorum

Avon Yönetici

Temsilci fiyatı ile 340 TL ve üzeri + 5 katalog alımınızda Days in color battaniye kazanırsınız.

iffet

BEN avon temsilcisiyim K2 kataloğundan 395,12 tl yaptım bana hangi hediye gelicek..?

Avon Yönetici

Serpil hanım temsilci yani size geliş fiyatı ile 340 TL katalog fiyatı ilede 450 – 500 TL arası bir rakama tekabül ediyor.

serpil

mrblar bende bugun vberdim 345 tllik şipariş ama panoramayı inceledim ve diyorki temsilci fiyatıyla 340 tllik şiparişe hadiye yazıo yani katalok fiyatıyla degil deyilmi??

Avon Yönetici

En az 340 TL + katalog siparişi vermeyi unutmayın katalog almadan hiç bir hediye gelmez

songül

ben avon temsilcisiyim bana çok hediye gelmiyo bu ay kaç para yaparsam hediye gelir bana

Avon Yönetici

Evet büşra temsilci fiyatı ile katalog fiyatı hediyelerde geçersizdir.

büşra

300 tl lik yapınca hediye geliyor ya , 300 tl ddkleri temsilci fiyatıyla mı yoksa katalog fiyatıyla mı