AVON Temsilci Hediyeleri

AVON Eylül kataloğu (K10) muhteşem ürünler yanı sıra muhteşem temsilci hediyeleri ile başladı. Hediyeler arasında Perceive bayan parfüm ve 7 parça Cem tencere seti ile mutfaklarını şenleniyor. 570 TL değerindeki bu hediyeleri herkesin kazanacağını arzu ediyoruz.

Temsilci hediyelerini kazanabilmek için AVON temsilcisi olmanız gerekiyor. Henüz temsilci değilseniz aşağıdaki formu doldurarak ücretsiz başvuru yapabilirsiniz. Kayıt ücreti yok, sipariş girme zorunluluğu yoktur.

[]
1 Step 1
AVON Temsilci Başvuru Formu

ADINIZ

İLETİŞİM

ADRESİNİZ

keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
FormCraft - WordPress form builder

İnci Temsilci Hediyeleri

Değerli arkadaşlar: Avon temsilci hediyeleri inci ve fırsat 1,2,3. şeklinde ayrılmaktadır. İnci temsilci hediyeleri sadece ilk 3 kampanyasını yaşayan temsilciler içindir. Tabii ki bu arkadaşlarımız aynı zamanda fırsat 1,2,3. hediyelerini de kazanabilir. Hediyeleri ve limitleri ilk olarak inci temsilciler ile başlayalım.

Incandessence Kadın Parfüm (30ml)

Incandessence bayan parfüm

Bu kampanya kayıt olan ya da ilk siparişini bu kampanya verecek temsilciler için hediyemiz Avon’un en çok satılan parfümü Incandessence kadın EDP olacaktır. Çiçeksi kokuların en güzel örneği olan Incandessence elmas orkide, beyaz şakayık ve frezya aromalarından oluşmaktadır. Bu muhteşem hediyenin sahibi olmak için temsilci fiyatı ile 120TL satış/siparişe ek olarak 2 adet katalog satın almanız gerekmektedir. Daha fazla hediyenin sahibi olmak için lütfen yazıyı okumaya devam ediniz.


Little Black Dress Bayan Parfüm (30ml)

Little Black Dress EDP

Kampanya 10 sizin 2. kampanyanız ise inci hediyelerini kazanmaya devam edeceksiniz. Bu kampanya hediye ve limitlerinde küçük bir değişiklik olacağını unutmayın. İlk kampanya da 120 TL olan limit 2. ve 3. kampanyada 175 TL’ye yükselmektedir. Aynı şekilde 2 katalog almayı unutmamalısınız. Daha fazla hediye sahibi olmak için lütfen yazımızı okumaya devam ediniz.

Bu koşulu yerine getirdiğinizde yine kadınların çok severek kullandığı bir parfüm olan Little Black Dress EDP’yi kazanacaksınız. Hanımeli, yasemin ve sandal ağacı kokuları ile etrafınızdaki insanlar tarafından fark edileceksiniz.


Black Suede Erkek EDT (30ml)

Black Suede erkek EDT

K10 sizin 3. kampanyanız ise bu fırsatı çok iyi değerlendirmelisiniz. Çünkü inci temsilci hediyelerinin sonuncusunu alacaksınız. Bundan sonra sadece fırsat 1,2,3. hediyelerini kazanabilirsiniz.

Bu kampanya da minimum 175 TL sipariş + 2 katalog almanız halinde bu sefer erkekler için çok özel olan bir parfümün sahibi olacaksınız. Black Suede erkek EDT, Avon’un en eski parfüm markaları arasında yer almaktadır: Öyle ki ilk satışa başladığı yıl 1980 olarak görülmektedir. 40 Yıldır en sevilen parfümler arasında yer almaktadır.

Kokuyu muhteşem kılan içerisindeki odunsu notalar, yeşil bitkiler ve deri aroması olmaktadır.


Perceive Soul Bayan Parfüm

Evet, arkadaşlar şimdi fırsat 1,2,3. hediyelerini tanımaya başlıyoruz. Bundan sonra göreceğiniz hediyeleri tüm temsilciler kazanabilir. İlk tanıyacağımız hediye fırsat 1 ve muhteşem bir bayan parfüm markası olacaktır. Bayanların yakından tanıdığı bir marka Perceive Soul kadın EDP kazanmaya hazır mısınız?

Perceive Soul parfüm

Cevabınız evet ise yapmanız gereken 275 TL satış ve buna ek olarak 4 katalog satın almaktır. Sucul notalar, frezya ve misk ile muhteşem bir kokusu bulunan Perceive Soul 2018 yılında satılmaya başlamıştır. Perceive ailesi ise 2000 yılından beri Avon kataloğunda yer almaktadır. Dilerseniz Perceive parfüm çeşitlerini yakından tanıyalım.

 • Perceive (2000)
 • Perceive Dew (2011)
 • Perceive Soleil (2014)
 • Perceive Oasis (2015)
 • Perceive Soul (2018)
 • Perceive Sunshine (2019)

CEM 3 Parça Granit Tava ve Karnıyarık Tenceresi

Fırsat 2 ve 3. hediyelerinde mutfakların olmazsa olmazı tencere seti bulunuyor. Parfümü kazananlar için şimdiki hedefimiz 700 TL satışa ek olarak 8 katalog almaktır. Daha önce 4 katalog aldıysanız 4 tane daha almanız yeterli olacaktır.

Cem 3 parça tencere ve tava seti

Bu koşulu sağlamanız halinde CEM’den 3 parça granit tava ve karnıyarık tenceresi kazanacaksınız. 24cm Genişliğinde olan ürünlerin kapakları tava ile uyumlu olarak tasarlanmıştır.

CEM 4 Parça Granit Tava, Derin Tencere ve Sahan

Fırsat 2 ile kazandığımız 3 parça hediye setini artırmak ister misiniz? Cevabı evet olanlar için yapılması gereken 1300 TL satış ve 8 katalog satın almak olacaktır. Bunu sağlayan herkes bu kampanyanın tüm hediyelerini kazanmış olacaktır.

Cem tava ve derin tencere hediye

Fırsat 3 koşulunu sağlayanlar CEM kalitesi ile 4 parça granit tava, derin tencere ve sahan kazanacaktır. Böylece bu kampanya 570 TL değerinde hediyenin de sahibi olacaksınız.

Belirlenen Limitlere Kampanya Sürecinde Ulaşmalısınız: Değerli arkadaşlar bu hediyeleri kazanmak için belirlenen limite tek siparişte ulaşmak gerekmez. Kampanya boyunca vereceğiniz siparişler toplanır, kampanya sonuna kadar ulaşmanız beklenir.

Örnek fırsat 1 hediye limiti 275 TL bu siparişi tek seferde de verebilirsiniz. Dilerseniz 100 + 100 + 75 şeklinde 3 siparişte de ulaşabilirsiniz. Burada amaç kampanya sürecinde belirlenen limite ulaşmaktır. Bunu tek seferde de yapabilir, birden fazla sipariş vererek de yapabilirsiniz.

Avon Satış Lideri Hediyeleri (+ Topluyoruz)

Satış liderleri bu kampanya yine muhteşem hediye kazanıyorlar. Geçtiğimiz kampanya başlayan hedef uygulaması K10’da + toplama şeklinde devam ediyor. Gümüş ve üzeri seviyedeki satış liderleri için geçerli olan bu uygulamada + toplayın, topladığınız artılar ile hediyenizi seçin.

Avon satış lideri hediyeleri
Görselin büyük hali için üzerine tıklayınız

Hediyeler arasında da görüldüğü gibi dilerseniz 2 ya da 4 gram altın kazanabilirsiniz. 4 Gram altın kazandığınızda 1000 TL ve üzeri ek kazanç demektir. Avon satış lideri avantajları ve hediyeleri bununla sınırlı değildir. Avon satış lideri hakkında merak ettiğiniz bilgilere sitemizden ulaşabilirsiniz.

Elite Club Üyesi Ol, Daha Değerli Hediyeler Kazan

Temsilci hediyeleri sadece kampanyalar ile sınırlı değildir. Yıllık satış rakamlarına göre daha değerli hediyeler bulunmaktadır. Sizin her kampanya yaptığınız satış/siparişler toplanarak sizin temsilci seviyenizi belirlemektedir.

Yıl içerisinde 12.500₺ ve üzeri satış yaptığında Arçelik’ten muhteşem hediyeler kazanmaya devam edersiniz. Arçelik semaver, buhar kazanlı ütü, çamaşır makinesi ve no frost buzdolabı da sizin olabilir. Bunun için yapmanız gereken tek şey Elite Club üyesi olmaktır. Elite Club nedir, nasıl olunur? Gibi soruların cevabı için lütfen aşağıda yer alan bağlantıya tıklayınız. https://www.satistemsilcileri.com/avon-elite-club

Aldığınız Ürünleri İade Ederken Dikkatli Olunuz
Satın almış olduğunuz ürünleri 40 gün içerisinde koşulsuz iade edebilirsiniz. İade işlemi gerçekleştirirken hediye limitinin altına düşmemeye dikkat etmelisiniz. İade durumuna göre satış rakamınız hediye limitinin altında kalabilir. Bu durumda hediye gönderilmez.

Avon Temsilcisi Ol, Hediyeleri Sende Kazan

Evet, arkadaşlar yukarıda da belirttiğimiz gibi tüm bu hediyeler temsilciler içindir. Sizde bu fırsatlara erişebilmek için yapmanız gereken tek şey temsilci başvurusu yapmaktır. Aşağıda yer alan formu doldurmanız halinde satış lideri arkadaşlarımız telefonla size ulaşarak 2-3 saat gibi kısa bir sürede işlemlerinizi gerçekleştirecektir.

[]
1 Step 1
AVON Temsilci Başvuru Formu

ADINIZ

İLETİŞİM

ADRESİNİZ

keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
FormCraft - WordPress form builder

18 Yaş üzeri herkese açık ve ücretsiz olan bu çalışma modelinde ne yapacağınız, nasıl ve ne zaman yapacağınızı kendiniz belirlersiniz. Serbest çalışma yöntemi ile gelir elde etmek ve muhteşem hediyelerin sahibi olmanız için güçlü bir ekipte yer alacaksınız.

İhtiyacınız olan ilk katalog tarafımızdan ücretsiz olarak gönderilmektedir. Sizin yapmanız gereken tek şey katalog üzerinde yer alan binlerce üründen sipariş almaktır.

Bu kampanyanın hediyelerini beğendiniz mi? Oylayın, dilerseniz sayfanın alt kısmında yer alan yorum kısmından görüşünüzü de paylaşabilirsiniz.

Çok KötüKötüİdare EderİyiÇok İyi (27 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 4,78. Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...
Yazar: Avon Satış Lideri Mustafa Gövercin
Güncelleme tarihi: 04 Eylül 2019 — 11:54
949 Yorum Yorum yap
 1. Merhaba ben 2018 6. Katologda avona başladım ktlg 13 e kadar geldiğim sipariş yoplamı 7.200 lira civarı oldu bana 12.ayda gönderilen brosurde 7.500 lira ile elite club olabilecğimi gördüm temsilcimin üstü olan temsilcime bu durumu 13. Katoloğun bitimine 10 gün kala mesajla bildirdim ancak bana son iki gün kala kotayı 8.500 e cektiklerini ve bunu tamamlamadan elite club olamayacğımı söyledi . K1 1.300 liralık siparişimi girdim ve faturamda elite club a 300 lira kaldığı yazıyordu bunu tekrar danıstığımda sistemin güncellenmediği söylendi merak ediyorum avon gibi büyük bir şirket neden insanlarda böyle soru işaretleri bırakıyor küçük problemlere imza atıyor yoksa benim hakkım mı yendi ben elite cluba ramak kala giremediğim için üzüldüğümde de zaten cok da bir ayrıcalığı yok dendi peki neden onca satışın bir önemi yok mu avonda ?

  1. Canan: Elite Club seviyesi son kampanya da maalesef artırıldı. 2019’da Elite Club üyeliğini elde edeceğinizi düşünüyorum.

 2. iyi akşamlar ben yeni başladım k13 katalogundan toplamda 600 tl civarında sipariş verdim ben alacağım hediye bunlardan hangisi

  1. Berna: Hoş geldin hediyesi + fırsat 1 hediyesini kazanırsınız.

 3. +4 katalog ne demek oluyor?

  1. Naz: Örnek fırsat 1 hediyesi 200 TL sipariş gerektiriyorsa bu 200 TL içerisinde en az 4 tane katalog satın alınmış olması gerekir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir