Avon Kataloğu (Kasım Ayı Fırsatları)

Avon Kasım kataloğu yayınlandı. 1-30 Kasım tarihleri arasında geçerlidir. Kapak resminde özel bir ürün bulunmamakla birlikte geleneksel hale gelen pembe Kasım fırsatlarına yer verildiği görülüyor. Puan toplayarak sevdiğiniz parfümü 24,99 TL’ye alabilirsiniz.

Online kataloğu incelemek için aşağıda yer alan görsele tıklayabilirsiniz. Katalogda öne çıkan sıcak fırsatları yazının devamında ele alacağız.

Pembe Kasım 10 Puanı Topla Parfümünü Seç

Belirli sayfalarda puan logolu ürünler bulacaksınız. Bu sayfalardan yapacağınız alışverişler ile 10 puan toplamanız halinde Little Black Dress bayan parfüm ya da Wild Country erkek parfümü 138 TL yerine sadece 24,99 TL’ye alabilirsiniz.

Puan logolu sayfalar 6-29 arası ile 40-43, 96-97,106-107 arasında olduğunu belirtmek istiyorum. Topladığınız her 10 puan ile bir parfüm alabilirsiniz.

Power Stay Ruj (Yeni) 10 Saat Kalıcılık Etkisi

Kataloğun ilk sayfalarında Avon’un gözde ürünlerinden biri haline gelen Power Stay yer alıyor. Maskara ve fondöten sonrası şimdi de 10 saat kalıcı etkili ruju ile karşımıza çıkıyor. Polimer sistemiyle hafiflik sağlayan ürün aynı zamanda damla şeklindeki ucu ile taşmadan sürmenizi sağlıyor. Pembe kasım fırsatı kapsamında 6 puan kazandırdığını da belirtmek istiyorum.

Avon Parfüm Fırsatları

Avon’un parfüm indirimleri bu kampanya sayfa 21-25, 30-31, 34-47, 84-119 arasında olduğunu belirtmek istiyorum. Bu kampanyanın gözde kokusu hiç şüphesiz Little Black Dress olacaktır. Çünkü 10 puan toplayarak 24,99 TL’ye alabilirsiniz.

Celebre: çiçek kokuları ile mutluluk veren Celebre’nin şimdi yeni bir üyesi daha Avon kataloğundaki yerini aldı. Celebre Fresh ile çiçeksi kokular yanı sıra ferahlatıcı meyve kokuları da yer alıyor. Sevdiğiniz Celebre parfümler bu kampanya 110 TL yerine 59 TL’ye satılıyor. Hem de 8 puan kazanabilirsiniz.

Pur Blanca 4’lü Paket: çiçeksi kokusu ile dikkat çeken bir diğer parfüm ise Pur Blanca, beyaz frezya, ylang ylang ve beyaz çiçekler ile zenginleştirildi.

Surrender bay ve bayan parfüm 54,99 TL‘ye alabilirsiniz. Her kampanya en çok tercih edilen sayfalardan biri olan süper teklif, bu kampanya da yine muhteşem parfüm fırsatları ile geliyor. Surrender bay ve bayan parfümü 150 TL yerine sadece 54,99 TL’ye alabilirsiniz.

Aynı şekilde Far Away 3’lü parfüm seti de yine süper teklif sayfasında %70’e varan indirimler satılıyor. Parfüm + vücut losyonu + roll-on deodorant setine 79,99 TL ödeyerek sahip olabilirsiniz.

Avon Mesmerize Mystique Parfüm (Yeni)

Bu kampanya yeni bir parfüm daha Avon kataloğundaki yerini aldı. Severek kullandığınız Mesmerize ailesine eklenen Mesmerize Mystique Amber parfüm hem kadınlar hem de erkekler için eşsiz bir koku deneyimi sunmak için geldi.

Kokunun ana etken maddesi altın amber olarak belirlendi. Şişe tasarımı da gold (altın) renginde tasarlandı. Bu kampanya 2’li parfüm fırsatları sayfasında ister erkek, ister kadın ya da isterseniz 1’er tane alarak 288 TL yerine sadece 150 TL ödersiniz.

Avon Man & Victory Gold Parfüm İkisi Bir Arada 150 TL

Bu kampanya Avon parfümleri 2’li setler halinde farklı bir kampanya ile karşımıza çıktı. İlk kampanyada erkeklerin severek kullandığı 2 marka Avon Man ve Victory Gold yer alıyor. Bu 2 muhteşem parfümlerden herhangi 2 tanesi 300 TL yerine sadece 150 TL’ye alabilirsiniz.

Individual Blue parfüm seti de 2’li fırsat sayfasında yer alıyor. Hem indirim hem de 10 puan toplayarak pembe kasım sayfasında yer alan parfümü de alma fırsatı sizi bekliyor. Individual Blue ve Individual Blue Casual sadece 99 TL’ye satılmaktadır.

Soft Musk bayan parfüm de yine 10 puan toplamanızı sağlayacak parfümler arasında yer alıyor. Soft Musk ve Soft Musk Delice parfüm sadece 94,99 TL’ye satılmaktadır.

Seyahat Boyu Parfümler 39,99 TL

Avon parfüm çeşitleri 30ml, 50ml ve 100ml şeklinde değişmektedir. Sevilen kokuları yanınızda taşıyabilmeniz için birçok markanın 30ml seyahat boyu (çanta boyu) formlarını alabilirsiniz. Taşıması kolay olduğu kadar aynı zamanda oldukça ekonomiktir. Bu kampanya 30ml parfümleri 39,99 TL’ye alabilirsiniz. Kampanyaya dahil olan parfümlere bakalım.

Erkekler için Full Speed ve Avon Segno yer alırken, kadınlar için Incandessence, Perceive ve Viva La Vita yer almaktadır.

Summer White bayan parfüm çeşitleri en iyi fiyat garantisi ile satışa sunuldu. 3 Farklı çeşidi bulunan Summer White Sunset, Tropical ve Paradise 44,99 TL’ye satılmaktadır.

Avon Musk erkek parfüm çeşitleri herhangi 2 tanesi 99 TL’ye alabilirsiniz. Ferahlatıcı etkisi ile Avon Musk Fresh, Vulcain ve Marine seçebileceğiniz kokular arasındadır. Bir diğer ferahlatıcı koku olan Individual Blue Sunset yine bu muhteşem kampanyaya dahildidir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir