Avon Eylül Kataloğu 2020 Fırsatları Başladı.

Yenilenen Avon kataloğunu incelemek şimdi çok kolay. İnternet bağlantısı olan her yerde güncel fırsatları görebilirsiniz. 5 Dakika içerisinde kataloğu baştan sona incelemek için aşağıda yer alan görsele tıklayınız.

Avon Eylül Kataloğu

Avon Eylül Kataloğu 2020 Fırsatları Başladı

Makyaj ürünlerinin ön planda olduğu bir kampanya ile karşınızdayız. Kapak resminde Avon’un 5’i bir yerde maskarası sizi karşılıyor. Aynı şekilde ilk 21 sayfa boyunca yine muhteşem makyaj ürünleri ile karşılaşacaksınız.

Tabii ki fırsatlar makyaj ürünleri ile sınırlı kalmıyor. Süper teklif sayfası ile başlayan parfüm fırsatları 50’den fazla sayfada, onlarla parfüm içerisinden seçim yapmakta zorlanacağınız parfümler sizi bekliyor.

Avon Parfüm Çeşitleri (2 Yeni Marka Eklendi)

Parfüm fırsatları bu kampanya kataloğun en çok incelenen sayfaları: süper teklif kısmında (sayfa 24-25’de) başlayarak 79’a kadar devam ediyor. Bu kampanya parfüm sayfalarına iki farklı koku olan Incandessence Enjoy ve Black Suede Dark EDT eklendi.

Incandessence Enjoy EDP Satışı Başladı

Avon’un en çok satılan bayan parfümü olan Incandessence ailesine bir yenisi daha eklendi. Incandessence Enjoy markası ile satışa çıkan yeni kokunun aromaları çiçeksi ve meyveli kokulardan oluşuyor.

Çiçeksi yönü belkide ilk defa deneyecek olduğunuz ayçiçeği notalarından oluşmaktadır. Meyvemsi yönü ise İtalyan mandalina ve muhteşem tadı ile dikkat çeken ananas’dan oluşmaktadır.

Incandessence EDP Enjoy parfüm
Incandessence Enjoy EDP 3’lü pakete temsilci fiyatına sahip olmak isterseniz bize ulaşın.

İçinizdeki mutluluğu ortaya çıkaracak olan Incandessence Enjoy EDP’ye sahip olmak için sitemizden ya da 0552 707 65 73 numaralı WhatsApp sipariş hattımızdan yararlanabilirsiniz.

Black Suede Dark EDT Satışı Başladı

Bu kampanyanın ikinci yeniliği ise erkeklerin uzun zamandır severek kullandığı parfüm markası Black Suede ile yaşandı. Deri, meyvemsi aynı zamanda hafif odunsu notalardan oluşan kokusu ile Black Suede Dark EDT satışına başlandı.

Black Suede Leather ile başlattığı deri kokusuna bu üründe de devam ettiğini görüyoruz. Saffiano derisi, karışık meyveler ve aynı zamanda vetiver ile geliştirildi.

Black Suede dark erkek parfüm

Bu kampanya satın aldığınızda parfüme ek olarak saç ve vücut şampuanı ile roll-on deodorant hediye edilmektedir.

Avon Makyaj Ürünleri

5'i bir yerde maskara

Bu kampanyanın can alıcı sayfalarında makyaj ürünlerinin yer aldığını belirtmiştim. Kapak resminde Avon’un sevilen 5’i bir yerde maskarası Avon True Lash Geninus maskara ile başlayan fırsatlar ilk 21 sayfa boyunca devam ediyor.

Sayfa 1-21 arasında yer alan ürünlerden herhangi 25 TL’lik alışveriş yaptığınızda katalog fiyatı 73 TL olan Summer White Sunset bayan parfümü sadece 14,99 TL’ye alabilirsiniz.

Makyaj fırsatlarını incelemeye dilerseniz ilk olarak sayfa 1-21 arasında yer alan ürünlerle başlayalım. İlk olarak 16 saat kalıcılık garantisi olan Power Stay likit mat ruj ile başlayalım. Güçlü mat renklerden oluşan ürünümüzün renkleri saatlerce ilk sürdüğünüz anki hali ile kalmaktadır.

Power stay likit mat ruj

GlimmerStick Açılıp Kapanabilen Göz Kalemi 18,99

Bir diğer fırsatımız ise etkileyici bakışlara sahip olmak isteyenler için glimmerstick açılıp kapanabilen göz kalemi: standart ve pırıltılı formları ile 12 saate kadar kalıcılık etkisi bulunuyor. Asansörlü mekanizması ile ucu hep açık kalarak dilediğiniz an kullanıma hazır şekilde yanınızda taşıyabilirsiniz.

Spectra Lash Maskara 34,99 ₺

Hacmi ayarlanabilir maskara mı arıyorsunuz? Avon’un en eski maskara çeşitlerinden olan Spectra Lash 3 farklı kademesi ile istediğiniz hacmi ayarlama imkanı sunuyor.

Kaş Kalemi 23,99 TL’den Başlayan Fiyatlarla

İlerleyen yaş ve çeşitli kozmetik nedenlerden dolayı kaşlarda dökülme ve seyreklik ortaya çıkabilir. Seyrekliği kapatmak için güzel bir kaş şekillendirici kalem kullanabilirsiniz. Bu kampanya 2 farklı kaş kalemi ile karşınızdayız.

Kaş kalemi çeşitleri

Glimmerstick kaş kalemi belirgin kaşlara kavuşmanızı sağlar. Mark kaş şekillendirici tattoo kalemi ise kaşlarınıza microblading etkisi veriyor. Aşağıda yer alan görselde ürünlerin etkisini yakından görebilirsiniz.

Kaş Ekimi Yaptırmayı Düşündünüz mü?

Birçok kadının kaşları tamamen dökülmüş olabilmektedir. Bunun nedeni kaş aldırma gibi kozmetik nedenler olabileceği gibi çeşitli hastalıkların belirtisi de olabilir. [1]. [2]. Bu nedenle mutlaka bir dermatoloji uzmanı ile görüşmelisiniz.

Kaş dökülmesine çözüm olarak görülen kalem, dövme, kalıcı makyaj gibi geçici çözümler yerine daha kalıcı ve doğal bir çözüm olan kaş ekimi düşündünüz mü?

Sadece 2-3 saat içerisinde ense gibi gereksiz alanlardan alınan kıl kökleri kaşlara nakil yapılmaktadır. Bu konuda uzman isimlerden biri olan Op. Dr. Atilla KAYA‘yı araştırmadan kaş ekimi yaptırmayın. Türkiye’de FUE alım yöntemi ile ilk defa saç ve kaş ekimi yöntemini uygulayan kişidir. [3].

REFERANSLAR

1. Khong, J. J., Casson, R. J., Huilgol, S. C., & Selva, D. (2006). Madarosis. Survey of ophthalmology, 51(6), 550-560.

2. Kumar, A., & Karthikeyan, K. (2012). Madarosis: a marker of many maladies. International journal of trichology, 4(1), 3.

3. Ergün, S. S., & Sahinoglu, K. (2003). Eyebrow transplantation. Annals of plastic surgery, 51(6), 584-586.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir