Geçtiğimiz yıl adı Avon Ailemiz olarak değiştirilen (Yıldızlar Kulübü) daha fazla kazanmak ve hediyenin sahibi olmak isteyenler için gruplandırma yapmaktadır. İlk 3 kampanya sonrası yıllık satışınıza göre Classic, Classic Plus, Avon Club ve Elite Club gibi gruplardan birinde yer alırsınız. 2016 Yılında geçerli olan yeni uygulama ile Classic Plus grubu eklenmiş olup, aynı zamanda tüm seviyelerde limit düzenlemesi yapılmıştır. Elite Club üyeliğine giriş için bundan böyle yıllık satışınız 7000 TL ve üzeri olmalıdır.

Üye Grupları

İnci Temsilcisi
Aramıza yeni katılan arkadaşların ilk 3 kampanya boyunca kalacağı seviye olup, avantajları 125 TL gibi düşük bir satış oranına bile bir birinden özel hoşgeldin hediyelerinden yararlanabilmeleridir. Kendilerini test ettikleri bu grup sonrası devam edenler için fırsatlar katlanarak devam etmektedir.

Classic Temsilci
Yeni yapılan uygulama ile yıllık satışı 1000 TL ve üzeri olan temsilciler Classic olacaktır. Avantajları belirli kampanyalarda size özel hediyelerin olmasıdır.

Classic Plus (Yeni Eklendi)
İlk defa 2016 yılında uygulanmaya başlanacak gruplardan biri Classic Plus olup, bu grupta yer alabilmek için yıllık satışınız 1000 ile 2500 TL arasında olmalıdır. Avantajları yine aynı şekilde sadece belirli kampanyalarda size özel hediyelerin yer almasıdır. Panorama sayfalarında yer alan duyuruları incelemelisiniz.

Avon Club
Geçtiğimiz yıllarda en önemli gruplardan biri olan Avon Club 2015 yılında değeri ve özelliğini büyük ölçüde kaybetmiştir. 2016 Yılında geçerli olmak üzere limiti 2500 TL olarak belirlenmiştir. Avantajları ise her kampanya yenilenen hediyeler yada AvonPara kazanma fırsatıdır. Bunun için siparişinizi İnternet üzerinden girmeli ilk siparişiniz esnasında AvonPara yada Hediye şeklinde seçim yapmalısınız. Siparişini İnternet üzerinden girmeyenler için tek seçenek Hediye olarak belirlenmektedir.

Elite Club
İşte bu işin en muhteşem noktasına gelmiş bulunuyoruz. Daha fazla kazanç, imkan ve hediyeye erişmek için mutlaka Elite Club üyesi olmalısınız. Gerçi yeni yapılan uygulama ile Elite Club Üyesi olmak biraz daha zorlaştırıldı. Daha önce 5000 TL olan limit 7000 TL’ye yükseltilmiştir. Bir çok insan için bu rakama ulaşmaz zor olabilir. Asıl önemli olan Elit Club içerisinde yer alan gruplardan birine girebilmektir. Bunun ilk basamağı Bronz olup, yeni yapılandırma kapsamında bunlarında limitleri yükseltilmiş olup, 12500 TL olmuştur. En üst seviye Platin içinde yıllık 50000 TL ve üzeri satışa ulaşmanız gerekir. Grupları ve yeni limitleri aşağıda görelim.

Elite Club Üyeleri ve Limitler

 • Bronz (12,500)
 • Gümüş (18.000)
 • Altın (25.000)
 • Platin (50.000)

Ücretsiz Kargo
Evet arkadaşlar Elite Club üyesi olmanız için gerekli limitleri gördük şimdi ise bu gruplarda yer aldığınızda size özel avantajların neler olduğunu görelim. İlk karşımıza çıkan ücretsiz kargo avantajıdır. Fakat bu 100 TL ve üzeri siparişlerde geçerli olup, diğer temsilciler için ücretsiz kargo limiti 300 TL’dir.

Örnek Ürün, Numune, Katalog Hediye
Bulunduğunuz seviyeye göre her kampanya yeni satışa çıkacak örnek ürünler, satışınızı artırmaya yönelik numune ürünler ve temsilcinin en önemli satış aracı olan katalog ücretsiz gönderilir. Normal temsilcilere her kampanya 1 katalog gönderilir, daha fazla ihtiyaç duymaları halinde tanesi 1,90 TL olarak almaları gerekir.

2000 TL’ye Varan AvonPara
Elite Club olmanız halinde ayrıca yıl sonunda üyelik seviyenize göre 2000 TL’ye varan AvonPara kazanırsınız. Yıllık satışı 50000 TL ve üzeri olan Platin üyeler için yıllık 2000 TL değerinde AvonPara kazanırsınız. En alt grup Bronz ise 200 TL değerinde AvonPara kazanmaktadır. Kazandığınız AvonParaları Türkiye’nin en büyük online satış sitesi hepsiburada.com sitesinde alışveriş yaparak harcarsınız.

Tatil, Araba Daha Fazlası
Başarılı insan sürekli kazanır. Avon en başarılı temsilcileri için ayrıca her yıl tatil ve 1 yıllık araba kullanım imkanı sağlamaktadır. Siz başardıkça sizi destekleyen, teşvik eden bir markanız olacaktır. Bu imkanlardan yararlanabilmek için en başarılı 15 temsilci arasına girmelisiniz.

Elite Club üyeliği ve sağladığı imkanları yakından görmek için aşağıda yer alan bağlantıya tıklayınız. Temennim tüm temsilci arkadaşların bu grupta yer almasıdır. https://www.satistemsilcileri.com/avon-elite-club

10 Yorum ve Soru Bulunuyor

Soru Sor, Yorum Yap
 1. Fatma

  Merhaba ben avon temsilcisi olarak 4 aydır çalışmaktayım.bana verilen üst gruba kalan tutarının yani 2.478.09 TL yaptım.yeni siparişinde yeni bir kota verilmiş.benim anlamak istedim şey.ben bu kotayı 4 ayda yapıyorum.ama bana ne faydası oldu onu anlayamadım.sistemdende bilgi edinmeye çalıştım ama yine anlamadım.su anda avon classic polis olarak görünüyorum.benin bundan sonraki avantajlarını anlatabilir misiniz anlayabileceğimiz şekilde.kolay gelsin

  1. Yönetici

   Fatma: Avon Classic Plus seviyesinin artısı farklı + ekstra hediyelere sahip olmasıdır.

 2. Melek

  Merhaba ben yeni başladım avon satışı yapmaya ve ilk ayından 500 tl bi satış yaptım ama satış limitimi geçtiği için siparişlerimi giremedim ve mecburen parça parça girip getirmek zorunda kaldım bu da gerçekten yorucu oluyo fazla satış yapmam iyi bişe değil mi sonuçta avonun karına birşey bu. Bu her zaman böylemi olcak satış limitim ne kadar zaman sonra yükselecek bilgi verirseniz sevinirim.

  1. Yönetici

   Melek: İlk siparişte limit uygulanıyor bir defa ödeme yaptığınızda bu sorun ortadan kalkıyor. Bazen sipariş verip ödeme yapmayan arkadaşlarımızın yüzünden böyle bir uygulama bulunuyor.

 3. ayse

  merhaba ben avon incı grubundan avon classic plus grubuna gectim bu bi grubun bana karı ne olur

  1. Yönetici

   Ayşe: Avantajlarınız ve hediye seçenekleriniz artmaktadır.

 4. Yasemin

  Benim hadiye alnak icin puanim yetiyor ama hediyelerim gelmiyor neden

  1. Yönetici

   Yasemin: Gerekli satış limiti ve belirtilen katalogları aldığınızda hediyeniz bir sonraki kampanya vereceğiniz sipariş ile gönderilir. Bu şekilde hediyeniz gelmiyorsa müşteri hizmetlerini arayarak bilgi vermelisiniz.

 5. Elif

  Merhaba suan inci seviyesindeyim classic seviyesibe gecio 1000 tl ve hediye kazanmam icin illa 4uyemi yapmam gerekiyor sonucta tek basimada 1000 tllik satis yapmis oluyorum cevabiniz bekliyorum

  1. Yönetici

   Elif: Classic yada Classic Plus olmak için temsilci yapmanıza gerek yoktur. Sadece takım öncüleri temsilci kaydı yaparlar.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© 2017 Frontier Theme