AVON Müşteri Hizmetleri – Telefon Numaraları – FAX – Adres Bilgisi

Avon’a ulaşmak şimdi çok kolay, yapmanız gereken tek şey aşağıda yer alan ve size özel tanımlanan hatlardan birini aramaktır. Dilerseniz E-posta ile de ulaşabilirsiniz. Şimdi iletişim bilgilerine göz atalım.

Avon Telefon Numaraları

Avon Türkiye Adres Bilgisi: Merkez Mahallesi Bağlar Caddesi No:14 Kağıthane İSTANBUL
Temsilci ve Satış Liderleri İçin: 0850 250 28 66
Avon Danışma Hattı (Müşteriler İçin): 0850 221 10 10
Avon FAX Numarası : 0212 473 12 12

Yapacağınız aramalar şehir içi sabit numara tarifesinden ücretlendirilir.

.

Avon Müşteri Hizmetleri

Avon Çağrı Merkezi Arama Amacınız Nedir?

Merhaba arkadaşlar ben Avon kıdemli direktör satış lideri Mustafa GÖVERCİN sizlere daha fazla yardımcı olmak istiyorum. Öncelikle AVON’U neden aramak istiyorsunuz? Bazı işlemler aramaya gerek kalmadan da halledilebilir. Aşağıda bazı örnekler vereceğim. Arama nedeniniz bunlardan biri ise aramanıza gerek kalmayabilir.

AVON Temsilcisi Olmak İstiyorum

Kazanç sağlamak için hemen temsilci olabilirsiniz. Bunun için müşteri hizmetlerini aramanız gerekmez. Aşağıda yer alan formu doldurmak yeterlidir. Kısa bir süre içerisinde satış danışmanı arkadaşlarımız size ulaşarak kaydınızı gerçekleştirecek ve temsilci numaranızı alarak kazanç ve hediye fırsatlarını keşfetmeye başlayacaksınız.

[]
1 Step 1
AVON Temsilci Başvuru Formu

ADINIZ

İLETİŞİM

ADRESİNİZ

keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
FormCraft - WordPress form builder

Avon Satış Lideri Olmak İstiyorum

Ben zaten temsilciyim daha fazla kazanmak için satış lideri olmak istiyorum. Diyorsanız bunun içinde arama yapmanıza gerek bulunmuyor. Avon temsilci paneline temsilci numarası ve şifre ile giriş yaparak satış lideri başvurusu yapabilirsiniz. 30 Dakika gibi kısa sürede onaylanacaktır. Avon satış lideri ile ilgili merak ettiğiniz konulara sitemizden ulaşabilirsiniz.

Temsilcililiğimi İptal Etmek İstiyorum

Temsilci ya da satış liderliğinden istifa etmek istiyorsanız yine aramanız gerekmiyor. Bu durumda Avon FAX numarasını kullanmanız gerekir. Değerli arkadaşlar temsilci iptal işlemi için basit bir dilekçe oluşturmak gerekir. Boş bir kâğıda adınız, soyadınız ve temsilci numaranızı yazarak temsilciliğin iptal edilmesini istediğinizi belirtin ve imzalayın. Sonra bu dilekçeyi 0212 473 12 12 numaralı hatta FAX çekiniz.

Kendiliğinden İptal Olmasını da Bekleyebilirsiniz: Henüz hiçbir sipariş vermediyseniz 3 kampanya bekleyebilir. 3 Kampanya boyunca sipariş vermeyen temsilciler otomatik olarak kayıtları silinmektedir. Dilerseniz sonradan tekrar başvuru yapabilirsiniz.

Avon Temsilci Numaramı Unuttum

En sık arama nedenlerinden biri de temsilci numarasının unutulmasıdır. Bunun içinde bazı seçenekleriniz bulunmaktadır. Fakat önce kendimize şu soruyu sormalıyız. Ne zaman üye oldum? En son ne zaman sipariş verdim? Çünkü temsilci oluşunuz üzerinden 3 kampanya (yaklaşık 2,5 ay) geçti ve siz hiçbir sipariş vermediyseniz zaten iptal olmuştur. Bu durumda yeniden temsilci başvurusu yapmanız gerekir. Şayet henüz iptal olmadıysa temsilci numaranızı geri almak için AVON müşteri hizmetlerini aramadan önce satış lideri ile iletişime geçebilirsiniz. O sizin numaranızı sistemde görebilir. Dilerseniz Avon temsilci numarası ile ilgili sayfamıza da göz atarak daha fazla bilgiye ulaşabilirsiniz.

Avon Temsilci Şifresi Almak İstiyorum

Aynı şekilde şifre işlemleri içinde aramak gerekmez. Çünkü gerek şifre oluşturma, gerek unuttuğunuzda geri almak için Avon resmi İnternet sitesi avon.com.tr’yi kullanabilirsiniz. Örnek vermek gerekirse ilk defa şifre alacaklar aşağıda yer alan bağlantıya tıklayarak 1 dakika içerisinde şifre alabilirler. http://www.avon.com.tr/REPSuite/registrationTerms.page Bağlantıya tıklayınız ve açılan sayfanın altında yer alan DEVAM butona tıklayınız. Avon temsilci şifresi ile ilgili sayfamızdan diğer detayları görebilirsiniz.

Avon Çağrı Merkezi İle Yapabileceğim İşlemler Nelerdir?

Evet, arkadaşlar yazının geri kalan kısmında çağrı merkezini aradığınızda yapabileceğiniz işlemleri ve hangi rakamı tuşlamanız gerektiğine bakalım. Yazının devamında büyük harfle gördüğünüz rakamlar tuşlamanız gereken rakamlardır.

Müşteri Hizmetleri Yetkilisine Bağlanmak İçin 0 Tuşlayın

0 Müşteri hizmetlerini arayan insanların %90 gibi büyük bir bölümü mutlaka bir görevli ile görüşmek ister. Bunun için yukarıda yaptığım hatırlatmayı tekrarlamak istiyorum. Aradığınızda size yardımcı olacak bir personel bulabilmek için mutlaka hafta içi ve 08:00 ile 20:00 saatleri arasında aramanız gerekir. Hafta sonu, akşam 20:00 sonrası ve resmi tatillerde görevli bulunmamaktadır. Müşteri hizmetleri yetkilisine bağlanmak için 0’ı tuşlamak gerekir.

Sipariş Girişi ve Ürün Stok Bilgisi

1 Temsilcilerin en çok yaptığı işlemlerden biri sipariş girişi ve almak istedikleri ürünlerin stok durumudur. Bunu temsilci panelinden yapabilecekleri gibi müşteri hizmetlerini arayarak 1’i tuşlamaları halinde de kolayca yapabilmektedir.

Fatura, Ödeme, Bakiye ve İade İşlemleri

2 Biliyorsunuz ki Avon temsilcileri ürünleri vadeli almaktadır. Yani önce ürünleri teslim alıyor, ödemesini ise en erken 15 gün sonra yapıyor. Bu bazen 45 güne kadar çıkabilmektedir. Bu nedenle aldığınız ürünlerin ödemesi, fatura ve bakiye bilgilerine ulaşmak için 2’yi tuşlamak gerekiyor.

Kredi Kartı İşlemleri ve Diğer Ödeme Yöntemleri

3 tuşlamanız halinde kredi kartı ile ödeme yapabilir ya da diğer ödeme yöntemleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Banka ya da kredi kartınız varsa en pratik ödeme yöntemlerinden biri olacaktır. Dilerseniz bilgileri sisteme kayıt ederek ödeme günü geldiğinde otomatik çekmesini sağlayabilirsiniz. Böylece gözünüz arkada kalmadan ödemeleriniz otomatik yapılır.

Sipariş Takibi, Sevkiyat Bilgisi

4 Tuşlamanız halinde ise daha önce girmiş olduğunuz siparişin durumu ve sevkiyat bilgisine ulaşabilirsiniz. Sipariş girdiğiniz anda mutlaka durumuna göz atmalısınız. Çünkü ürün stok durumu, gecikmiş borç, limit aşımı gibi nedenlerle onaylanmama ihtimali bulunmaktadır. Dilerseniz aynı işlemi avon.com.tr’ye temsilci numaranız ve şifreniz ile girerek de yapabilirsiniz.

Avon Ailemiz Programları Bilgisi

5 AVON’da kazanmak için daha fazla satış ya da liderseniz daha fazla kayıt yapmanız gerekir. Bu şekilde daha fazla para ve hediye kazanabilirsiniz. Bu nedenle temsilcilerin kendi içerisinde seviyeleri bulunmaktadır. Bu seviyeler AVON ailemiz şeklinde ele alınmaktadır. Yıllık satış oranınıza göre seviyeniz belirlenir. Seviyenize göre ise daha fazla imkân elde edersiniz. Temsilci seviyenizi görmek, bu kampanya kazanacağınız hediyeleri öğrenmek içinde 5’i tuşlayınız.

AVON Ürün Danışma Hattı

6 AVON’da binlerce ürün mevcut olup, her kampanya onlarca yeni ürün satışa çıkıyor. 6’yı tuşladığınızda ise AVON ürünleri hakkında bilgilere ulaşabilirsiniz. Neden, ne için ve nasıl kullanılır. Merak ettiğiniz soruların cevaplarına buradan ulaşabilirsiniz.

AVON Temsilci Şifre İşlemleri

En çok kullanılan alanlardan biride 7 numaralı tuş olup, buradan şifre işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Şifre değiştirmek için 1, şifrenizi unuttuysanız şifrenizi hatırlatması için 2’yi tuşlayınız. İlk defa şifre alacaksanız bunu Avon resmi İnternet sitesi üzerinden yapmanız gerekir. Aşağıda yer alan bağlantıya tıkladığınızda şifre oluşturma aşamasını anlatan yazımıza ulaşabilirsiniz. https://www.satistemsilcileri.com/avon-temsilci-sifresi


Yazar: Avon Satış Lideri Mustafa Gövercin
Güncelleme tarihi: 04 Nisan 2019 — 16:15
307 Yorum Yorum yap
 1. Merhaba ben satış için başvuru yapmak istiyorum ama telefon kullanmıyorum ne yapabilirim

  1. Melike: Telefon numarası ile onay yapılmaktadır. Maalesef bu şekilde temsilci olamazsınız. Özür dileriz

 2. Bundan üç hafta kadar önce satın aldığım Celebre marka parfüm ve aynı parfümün rollonundan şikayetim var. Kıyaferlerimde renkli fark etmeksizin geçmeyen izler bırakıyor ve bu konuda danışarak hiçbir yer bulamadım, bu problem benimle alakalı değil, parfüme ve parfümün satışını yapan Avon’un problemidir. Bu yüzden bana yardım ederseniz, ya da daha yetkili birine yönlendirirseniz çok sevinirim.
  Teşekkür ederim.

  1. Ezgi: Almış olduğunuz ürünü 40 gün içerisinde iade edebilirsiniz. Açmış olmanız iade için engel değildir.

 3. Merhaba …ben şu an avon da satıştan kaldırılmış bulunan christian lacroix Rouge isimli parfüm hakkında bilgi almak ve yeniden satışa sunulması konusunda talepte bulunmak için sizinle iletişim kurmak istedim. Bu parfüm şimdi bir kaç internet sitesinde mevcut ancak abartılı bir fiyat üzerinden satıla sunulmuş. Avon tarafından tekrar satışa sunulması düşünülüyor mu?

  1. Muazzez: Parfüm markaları 2-3 yıllık aradan sonra tekrar katalogda yer alabiliyor. Örnek Surrender 2 defa satışına ara verildi, tekrar geldi.

 4. Temsilciyim. Dün gelen ptt kargo içindeki ürünler (şampuanlar) akmıs vaziyetteydi. Kargo görevlisi geri almayı kabul etmedi. Bu haliyle de size geri gonderemiyorum. Müşterime mahcubum. Koli icindeki ürunlerin, kitap ve broşürün, kolinin fotolarını çektim. Nereye yollamalıyım?
  Siparislerin tazminini nasil talep etmeliyim? Saygilar.

  1. Mehmet: PTT kargo görevlisi onu iade etmek zorundadır. Onun tercih etmek gibi bir seçeneği yoktur. Size en yakın PTT şubesine götürerek iade edebilirsiniz.

 5. Online sitenizden daha önce sorunsuz alışveriş yaptım fakat şuan hata veriyor yardımcı olabilir misiniz? Sorunun ne olduğuna dair bi fikrim yok

  1. Tuba: Nasıl bir hata ile karşılaşıyorsunuz? Bu konuda biraz bilgi verebilir misin?

 6. Avon hesabımı tekrardan aktif hale getirmek istiyorum ne yapmalıyım

  1. Çiğdem: Tekrardan temsilci başvurusu yapmanız gerekir. Sitemizden 1 dakika gibi kısa sürede başvuru yapabilirsiniz.

 7. ben şu anda avon temsilcisiyim fakat 15 yıl öncede üyeliğim vardı sonnra o üyeliğim iptal oldu. 15 yıl önceki üyeliğimden borcum varsa nasıl öğrenebilirim

  1. Burcu: Borcunuz olsaydı 15 yıl içerisinde size çoktan ulaşılırdı.

 8. Mrb dekont bilgisini nereye göndereceğim ödeme yapılmadı hala diyor

  1. Şükran: Satış lideriniz ya da bölge satış sorumlusu ile iletişime geçmelisiniz.

 9. Uyeligimi iptal etmek istiorum

  1. Cemile: Üyelik iptali için boş bir kağıda ad, soyad, temsilci numarası ile üyeliğinizin iptal edilmesini isteyen kısa bir metin yazarak bunu 0212 473 12 1 numaralı hatta FAX çekmeniz gerekir.

 10. Merhabalar 2 aydir avona uyeyim ilk uye oldugumda katalogumu temsilcim yollayacagini soyledi 2 defadir hatirlatmama ragmen katalogum elime ulasmadi onumuzdeki ay 3uncu ayim olacak uyelik kendiliginden iptal olacak devam etmek istiyorum fakat katalok yok !

  1. Kübra: Satış lideriniz maalesef ilgisiz gibi görünüyor. Aslında kataloğu göndermemesi kendisine zarar vermektir. Çünkü sizin sipariş vermemeniz ya da silinecek oluşunuz satış lideri için ciddi bir kayıptır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir