Hakkımızda

Site Sahibi

Satistemsilcileri.com AVON’DAN bağımsız temsilci ve kıdemli direktör satış lideri Mustafa GÖVERCİN’E aittir. Herhangi bir kurum, kuruluş ya da 3. Taraf şahıslarla bağlantısı yoktur.

Adres

Zeytinlik Mahallesi Yakut Sokak No:24/16 Bakırköy / İstanbul

Telefon

0552 707 65 73

Mustafa GÖVERCİN Kimdir?

1981 Yılında Konya’nın Beyşehir ilçesinde hayata merhaba dedim. Çalışma hayatım (mesleğim) Webmaster & SEO Uzmanlığı üzerine kuruludur. Son 10 yıllık çalışma hayatım sağlık sektöründe geçmiş ve halen devam etmektedir.

Mustafa Gövercin

Avon ile tanışma sürecim 2011 yılında gerçekleşmiştir. Aslında bir şeyleri denemek istiyordum. Deneyerek görmek istediğim şey kadınların istekli olmaları halinde evlerinden hatırı sayılır kazanç sağlayabileceklerini yaşayarak, görmek istiyordum. Başardım da, temsilci olduğum ilk yıl yaklaşık 50.000 TL’ye varan satış oranına ulaşarak yıldızlar kulübü (şimdiki adı Elite Club) üyeler arasında yer almıştım.

Bölge Üçüncüsü Olmuştum

Yaptığım satışlar bana büyük bir gurur yaşatmıştı. AVON tarafından yapılan toplantıda sahneye çağrılan isimler arasında bende vardım. Çünkü satışlarımla bölge üçüncüsü olmuştum. Plaketimi dönemin AVON Türkiye satış direktörü Gülay BAŞARAN’DAN almıştım. Böylece hedeflediğim şeye ulaşmıştım. “Evet, kadınlar istemeleri halinde” hatırı sayılır kazançlar elde edeceğini görmüştüm, göstermiştim. 2-3 Yıl bu şekilde devam ettikten sonra işlerimin yoğunluğundan dolayı biraz geri planda kalmayı tercih ettim.

Satış Lideri Olmaya Karar Verdim

İlk başladığımda bölge satış sorumlum (BSS) Sultan Hanım ayrılmış yerine Arzu RIZAİ gelmişti. Bir gün benle satış liderliği üzerine görüşmek istedi. Bu toplantıda satış lideri olmaya karar verdim. Satış liderim Serpil ERİŞ’İN desteği ile güzel bir başlangıç yaptım. Kısa sürede satış lideri seviyelerini aşmaya başladım. SL, Uzman, Gümüş, Altın, Platin, Direktör derken Kıdemli Direktörlüğe kadar yükseldim. Halen de kıdemli direktör olarak devam ediyorum.

Güçlü Bir Ekibe Sahibim

Tek başladığım liderlik serüveninde onlarca, yüzlerce insanla tanıştım. Çünkü daha başarılı olabilmek için temsilciler kadar satış liderlerine de ihtiyacım vardı. Aradığım ekibi buldum. Çok değerli insanların olduğu bir ekibim var diyebilirim. Direkt bağlı liderlerimin isimlerini sizlerle paylaşmak istiyorum. Sema KURT, Yusuf TELEK, Rabia TUNÇ, Gizem GÜNDOĞAN, Nesrin KOŞAR, Ayşe KURT, Kemal KURUÇAY liderlerimden sadece bazılarıdır. Ekip olarak temsilci sayımız 1000’e yaklaşmıştır.

Sitemizin Amacı Bilgilendirmek, Yönlendirmek, Kazandırmak

Şimdi birazda satistemsilcileri.com sitesi hakkında bilgiler vermek istiyorum. Her sitenin kurulmadan önce bir amacı olur. Satistemsilcileri.com’un 3 amacı bulunmaktadır. Başlıkta da belirtildiği gibi bilgilendirmek, yönlendirmek, kazandırmaktır. Bu başlıkları biraz detaylandırmak gerekir diye düşünüyorum.

İlk Amaç (Bilgilendirme)

Sitemiz üzerinden AVON ile ilgili hemen hemen her türlü bilgiye ulaşabilirsiniz. Örnek vermek gerekirse Avon ürünleri, fiyatlar, kullanım bilgileri ve sipariş detayları içerir. Buna ek olarak AVON temsilcisi olmayı düşünenler için merak ettikleri soruların cevaplarını bulurlar. Aynı şekilde temsilci olduklarında yine ihtiyaç duyacakları temsilci numarası, temsilci şifresi, temsilci girişi, sipariş girişi, takibi, kargo, ödeme, iade gibi bilmek isteyecekleri tüm hususları içerir. Aynı şekilde satış lideri olmak isteyenlerin öncesinde aradıkları bilgi, satış lideri olduklarında merak edecekleri tüm detayları içermektedir.

İkinci Amaç (Yönlendirme)

Sitemizde yer alan bilgilendirme yazılarına ek olarak yazı sonlarında sorularınızı iletebileceğiniz bölümler bulunmaktadır. Buradan aklınıza takılan tüm hususları sorabilirsiniz. En kısa sürede sizlere merak ettiğiniz sorunun cevabı verilerek gerekli bilgilendirme ve yönlendirme yapılır.

Üçüncü Amaç (Kazandırmak)

İşte yardımcı olmak istediğim, severek yaptığım şey kazandırmak, hem kazanmak hem de kazandırmak, daha doğrusu ekip olarak kazanmayı hedefliyorum. Bunun için Türkiye’de bir ilke imza attığımı söyleyebilirim. Nedir bu ilk? Derseniz hemen söyleyeyim. Ekibimde yer alan SL ve SL adayı arkadaşlarımızın ihtiyacı olan temsilci kayıtlarını ben temin ediyorum. Bunu nasıl yapıyorum? Kampanya içerisinde sitemizden gelen başvuruların %10’luk kısmını ben kullanıyorum. Geri kalan %90’lık kısmını ise SL ve aday SL arkadaşlarımızın ekibine kayıt ediyoruz. Böylece onların gelişmelerini ve kazanmalarını kolaylaştırmış oluyoruz.

Telif Hakkı

Sitemizde yer alan yazıların tümü site sahibi Mustafa GÖVERCİN tarafından üretilmektedir. Bilgilerin hazırlanmasında Avon Resmi İnternet sitesi avon.com.tr’den yararlanıyoruz. Aynı şekilde katalog, panorama, fırsat broşürü gibi basılı kaynakları tarayarak içerik elde ediyoruz. Her kampanya başı yapılan Webcastlerde ortaya çıkan haber ve duyurulardan bilgi alarak içeriğe dönüştürüyoruz.

Feragatname

Sitemizde yer alan tüm bilgileri güncel tutmaya çalışıyoruz. Fakat o kadar hızlı değişen ve gelişen AVON dünyasını her zaman takip etmek mümkün olmayabilir. İçeriklerde yer alan bilgiler bazen güncelliğini kaybetmiş olabilir. Bunun için özür dileriz, bize bilgi vermeniz halinde anında güncellenmektedir.

Gizlilik İlkesi

Sitemiz sizlerin güvenli bir ziyaret gerçekleştirmesi için her türlü önlemi almaktadır. Bu konuda hazırladığımız Gizlilik İlkesi sayfasından görebilirsiniz.

Hakkımızda sayfası bilgi verilmeksizin güncellenebilir.