Avon Temsilci Başvurusu

Avon üyesi (temsilci) olmak şimdi çok kolay, hem de kayıt ücreti yok, sipariş zorunluluğu yok, ister satış yaparak kazanç elde edin, isterseniz kendi kullandığınız Avon ürünlerini %33’e varan indirimlerle satın alın. Avon’un bol kazançlı ve hediyeli dünyasını keşfetmek için hemen aşağıda yer alan başvuru formunu doldurabilir ya da merak ettiğiniz soruların cevabını bulmak için yazımızı okumaya devam edebilirsiniz.

1 Step 1
AVON Temsilci Başvuru Formu

KİŞİSEL BİLGİLER

ADRES BİLGİLERİ

keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
FormCraft - WordPress form builder
Avon temsilci başvurusu
Avon temsilci ol, ayrıcalıkları doyasıya yaşa

Avon Temsilcisi Olmak İçin Şartlar Nelerdir?

18 Yaş ve üzeri olmak dışında neredeyse hiç bir koşul bulunmamaktadır. Kadın, erkek, çalışan, okuyan durumunuz ne olursa olsun bu muhteşem kazanç modelini deneyebilirsiniz. Henüz 18 yaşına girmedin ise aile bireylerinden birinin adına kayıt olabilirsin. Dilersen daha sonra kendi üzerine alabilirsin.

Avon Temsilcisi Nasıl Olunur?

Üye olmak için 2 farklı alternatifiniz bulunmaktadır. Bunlardan ilki sayfamızda yer alan başvuru formunu doldurmak, diğeri ise size yakın noktada ikamet eden Avon satış lideri bulmaktır. İkinci seçenek biraz daha zor olduğu için sitemizde yer alan başvuru formunu doldurarak 2-3 saat gibi kısa bir sürede temsilci olabilirsiniz.

Formu Doldur, Avon Temsilci Ol

Evet, arkadaşlar üye olmayı düşünürseniz aşağıda yer alan formu doldurmak yeterli olacaktır. Peki, formu doldurduktan sonra ne yapacağız? Hemen bu süreci de yazının devamında görelim.

1 Step 1
AVON Temsilci Başvuru Formu

KİŞİSEL BİLGİLER

ADRES BİLGİLERİ

keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
FormCraft - WordPress form builder

Avon Satış Lideri Sizinle İletişim Kuracak

Sayfada yer alan formun doldurulması ön kayıt niteliğindedir. Kayıt işleminin tamamlanması için Avon satış lideri (yetkili arkadaşlardan biri) sizi arayacak ya da WhatsApp’dan yazarak ulaşacaktır. Başvurunun size ait olup, olmadığını teyit edecek ve eksik bilgileri isteyecektir. Eksik bilgi olarak sizden T.C. kimlik numarası istenir. Başvuru için zorunlu olup, siparişlerde fatura için kullanılmaktadır.

Başvuruyu Onayla KAYITEVET Yaz 3850’ye Gönder

Avon satış lideri arkadaşımız bilgilerinizi sisteme girmesi ile birlikte bu sefer onay süreci başlıyor. Başvurunun size ait olup, olmadığını doğrulamak için Avon’dan bilgilendirme mesajı alacaksınız. Gelen mesajda da göreceğiniz gibi başvurunuzu onaylamak (tamamlamak için) telefonun mesaj kısmına büyük harflerle KAYITEVET yazarak 3850’ye göndermeniz gerekir. Göndereceğiniz bu mesaj ücretli olup, normal mesaj ücreti ya da SMS paketiniz varsa oradan düşülmektedir.

Avon Temsilci Numarası Gelecek

Başvurunuza onay vermenizden kısa bir süre sonra yeniden bir mesaj daha alacaksınız. Başvurunuzun onaylandığını belirterek içerisinde 8 haneli size özel Avon temsilci numarası yer almaktadır. Avon ile ilgili birçok işlemde gerekli olan bu numarayı kaybetmemeniz gerekir. Unutmanız halinde kaydınızı yapan satış lideri ile görüşerek geri alabilirsiniz.

Avon Temsilci Şifresi Oluştur

Temsilci numaranızın gelmesi ile birlikte fırsatları keşfetmeye ya da sipariş vermeye başlayabilirsiniz. Bunu yapmak için son bir gereksinim daha bulunuyor. Avon temsilci şifresi oluşturmak gerekiyor. Bunun için 0850 20 28 66 numaralı Avon müşteri hizmetleri hattını arayabilir ya da sitemizde bulunan Avon temsilci şifresi sayfasına tıklayarak şifrenizi İnternet üzerinden oluşturabilirsiniz.

Avon Temsilci Girişi Yap

Evet, arkadaşlar temsilci şifresinin de alınması ile birlikte artık temsilci girişi yapabiliriz. Bunun için Avon Türkiye resmi İnternet sitesi avon.com.tr’yi kullanmanız gerekir. Avon temsilci girişi ile ilgili merak ettiğiniz hususlara sitemizde yer alan sayfadan ulaşabilirsiniz.

Avon Temsilcisi Olmanın Avantajları Nelerdir

Üyelik ile ilgili merak edilenleri aktardık, şimdi ise temsilci olduğunuzda elde edeceğiniz fırsatlara bakmak istiyorum.

%33’e Varan Kazanç Ya da İndirim Fırsatı

Avon temsilcisi ne kadar kazanır? Sorusuna yanıt vererek başlamak istiyorum. Öncelikle ister satış yaparak kazanın, isterseniz kendi kullandığınız ürünleri indirimli alın demiştik, bunun için %33′ varan kazanç ya da indirim sizi bekliyor. Tabii ki tüm ürünlerde %33 diyemeyiz. Ürün gruplarına göre değişiklik göstermektedir. Örnek vermek gerekirse 100 TL’lik bir ürün aldığınızda 33 TL’ye varan kazanç ya da indirim elde etmiş olursunuz. 1000 TL’lik bir satış yaptığınızda kazancınız 300 TL ve üzeri olacaktır.

Avon Temsilci Hediyeleri Kazanın

Üye olduğunuzda elde edeceğiniz fırsat sadece kazanç ya da indirim değildir. Aynı zamanda her kampanya bir birinden özel hediyeler kazanırsınız. Üyelerin bir sonraki kampanyanın hediyesini merakla beklediğini söyleyebilirim. Sizde merak ediyorsanız sitemizde bulunan Avon temsilci hediyeleri sayfasına göz atabilirsiniz. Tabii ki sadece kampanyalara özel değil, aynı zamanda kampanya içerisinde çekiliş ve sürpriz hediyelerde olmaktadır. Buna ek olarak yıl sonu temsilci seviyenize göre yine muhteşem hediyeleri de kazanırsınız.

Avon Ödemelerini 15 Gün Sonra Yaparsınız

Doğrudan satış markaları arasında Türkiye’nin lideri olan Avon rakiplerine birçok konuda üstünlük sağlamaktadır. Örnek vermek gerekirse aldığınız ürünlerin ödemesini 15 gün sonra yaparsınız. Evet, yanlış okumadınız almak istediğiniz ürünler size herhangi bir ödeme yapmadan gönderilir. Siz ise aldığınız ürünlerin ödemesini 15 gün içerisinde kredi kartı, banka kartı, ATM’den kartsız ödeme, havale EFT ya da PTT şubelerinden ödeyebilirsiniz. Dilerseniz ürünleri kapıda ödeme şeklinde de alabilirsiniz.

40 Günlük Avon İade Süresi Bulunuyor

Siz ya da müşterinizin aldığı ürünlerden memnun kalmazsanız 40 gün içerisinde koşulsuz iade garantisinden yararlanırsınız. Bunun için faturada yer alan iade kısmını doldurarak ürünleri PTT kargo ile geri göndermeniz yeterli olacaktır.

Avon Satış Lideri Ol, Daha Fazla Kazan

Dünyanın en büyük kozmetik markası Avon sizlere 2 farklı kazanç imkanı sunmaktadır. Bunlardan ilki temsilcilik olup, katalogda yer alan ürünlerin satışından kazanırsınız. Ya da kendi kullandığınız ürünleri indirimli satın alırsınız. Bir diğeri ise Avon satış liderliği temsilci kaydı yaparak ekip oluşturabilirsiniz. Her iki kazanç modelini aynı anda yürütebilirsiniz. Avon satış lideri olduğunuzda her kampanya binlerce TL kazanabilirsiniz. Aynı zamanda satış lideri hediyeleri ile telefon, tatil, araba gibi bir birinden özel hediyeleri de kazanırsınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir