Avon Para Uygulaması Yenilendi. Şimdi Daha Fazla Kazanacaksınız.

İlk olarak 2015 yılında hayatımıza giren Avon para uygulaması kısa bir durgunluktan sonra yeniden popüler hale geldiğini görüyoruz. Temsilciler bundan böyle panorama dergisinde yer alan hediyeleri almak yerine isterse Avon para seçebiliyor. Kazandıkları Avon paraları bir sonraki kampanya güzellik pazarında gönüllerince harcayabiliyor.

Avon Para Nedir?

Hepsiburada ve Avon işbirliği ile 2015 yılında hayatımıza giren Avon Para uygulaması ilk olarak Hepsiburada.com’da alışveriş yapılabilecek planlandı. Yasaklı kategori dışında kalan ürünlerde kullanılmaya başlandı. Fakat temsilciler kullanmakta zorlanması ve yasaklı kategorilerin fazla olması nedeniyle yeterli ilgiyi görmedi.

2 Yıl sonrasında temsilcilerinde yoğun isteği üzerine Hepsiburada anlaşması sonlandırıldı ve Avon Para uygulamadı da geri plana atıldı. 2020 Yılına geldiğinde ise Avon para yeniden gündeme geldi ve bu sefer hepsiburada.com yerine Avon güzellik pazarı sayfasında kullanılacak şekilde planlama yapıldı.

Avon Para Nasıl Kazanılır?

Temsilciler her kampanya ve yıl sonunda satış başarılarına göre binlerce TL değerinde Avon para kazanıyorlar. Avon para kazanabilmek için şuan için 3 farklı alternatif yöntem bulunmaktadır. Bunların ne olduğu ve ne kadar kazandırdığına bakalım.

Temsilci Hediyesi Yerine Avon Para Seçebilirsin

Avon temsilcileri her kampanya birbirinden özel hediyeler kazanıyorlar. Dileyen arkadaşlarımız hediye yerine Avon para seçerek her kampanya 450 TL değerinde Avon para kazanabilir. Detaylar için panorama dergisinin Avon temsilci hediyeleri sayfasına göz atmalısınız. O sayfada hediyeler yanı sıra hediye yerine kazanabileceğiniz Avon para tutarını görebilirsiniz.

Avon para
Görsel temsili olarak eklenmiş olup, güncel değildir.

Bu kampanya kazanabileceğiniz hediye ya da Avon paraları görmek için aşağıda yer alan bağlantıya tıklayabilirsiniz. https://www.satistemsilcileri.com/avon-temsilci-hediyeleri

Avon Para Seçimi Nasıl Yapılır?

Hediye mi, Avon para mı? Seçimi nereden ve nasıl yapacağız? Sorusuna açıklık getirmek istiyorum. Avon.com.tr’den sipariş girişi yaparken sistem size Avon para ya da Hediye şeklinde seçim sunacaktır.

Avon Para
Yukarıda yer alan hediye ve limitler temsilidir.

Görselde de yer aldığı gibi Hediye seçili gelmektedir. Siz Avon para tercih etmek istiyorsanız seçimi değiştirerek DEVAM butonuna tıklamanız gerekir. Seçim yaptığınızda sadece o kampanya için geçerlidir. Bir sonraki kampanya yine seçim yapmanız istenecektir.

Online Mağaza’dan Yapılan Satışlarda

Elite Club Hediyesi Yerine de Avon Para Tercih Edebilirsiniz

Avon para kazanmamızı sağlayan bir diğer uygulama ise elite club üyelerinin yıl sonu başarısına göre kazandıkları hediyedir. Elite club üyeleri kendi içerisinde bronz, gümüş, altın, platin gibi seviyelere ayrılmaktadır. Seviye durumuna göre binlerce TL değerinde hediye kazanmaktadır. Arzu eden temsilcilerimiz bu hediyeler yerine Avon para tercih edebilmektedir.

Avon elite club hediyeleri
Bilgiler 2019 yılında elite club üyeleri içindir. Güncel değildir!

Örnek vermek gerekirse 2019 yılında Avon elite club üyeleri için takı hediyesi yerine 10.000 TL’ye varan oranda Avon para önerisi yapıldı.

Elite Club Üyeliği Nedir, Nasıl Olunur?

Avon’da başarı temsilciler için kişisel satış rakamlarına göre değerlendirilmektedir. Kampanya bazlı rakamlar yıl sonunda toplanarak belirli bir seviyeyi aşması halinde sizi özel bir gruba elite club üyeliğine dahil ediyorlar. Bu grupta yer aldığınızda birçok avantaj yanı sıra yıl sonuna özel binlerce TL değerinde hediye ya da yukarıda da belirttiğim gibi seçiminize göre binlerce TL değerinde Avon para seçebilirsiniz. Elite club üyeliği hakkında daha fazla bilgi için aşağıda yer alan bağlantıya tıklayabilirsiniz. https://www.satistemsilcileri.com/avon-temsilci-seviyeleri

Kazandığım Avon Paraları Nereden Göreceğim?

Avon Para Sayfası
Avon.com.tr’ye bilgisayardan girdiğinizde karşılaşacağınız menü yapısıdır.

Kazandığınız Avon paraları görebilmek için temsilci girişi yapmanız gerekir. Bu işlemden sonra menüden önce temsilci sonrasında ise Avon para linkine tıklamak gerekir. Dilerseniz giriş yaptıktan sonra aşağıda yer alan linki kullanarak direkt olarak Avon para sayfanıza ulaşabilirsiniz. http://www.avon.com.tr/REPSuite/loyaltyProgram.page

Aynu şekilde kazandığınız Avon paraları güzellik pazarı sayfasında da görebileceğinizi belirtmek istiyorum. Peki, ulaştığımız sayfada yer alan bilgileri nasıl yorumlayacağız? Hemen aşağıda yer alan görseli size özetlemeye çalışacağım.

Kazanılan Avon paralar
Kazandığınız ve harcadığınız Avon paraları görebileceğiniz sayfa

İlk satırda temsilcinin harcanabilir Avon parası yer almaktadır. Hemen al kısımda ise kampanyalara göre sütunları görüyorsunuz. K14 şeklinde 14 sütuna ayrılmış olsa da son yıllarda 13 kampanya uygulanıyor. Hemen en alt satıra baktığımızda bu temsilcimizin sadece K4’de (kampanya 4’te) Avon para seçtiği ve bu süreçte 100 Avon para kazandığını görüyoruz. Diğerr kampanyalar henüz süresi gelmediği için boş görünmektedir.

Avon Para Nerede ve Nasıl Harcanır?

Peki, kazandığımız Avon paraları nerede ne asıl kullanacağız? Sorusuna yanıt verelim. İlk başladığı süreçte hepsiburada.com’da alışveriş yapılarak kullanılan Avon paralar şuan sadece Avon güzellik pazarı sayfasında yer alan ürünlerden alacak şekilde kullanılmaktadır.

Avon Güzellik Pazarı Nedir?

Kazandığınız Avon paraları gönlünüzce harcayabileceğiniz Avon güzellik pazarı büyük bir market gibi düşünebilirsiniz. İçerisinde Avon ürünleri yanı sıra Avon dışı ihtiyaç duyabileceğiniz birçok ürünü barındırıyor. Avon paranıza göre bir ya da birden fazla ürün satın alabilirsiniz.

Şimdi dilerseniz satın alabileceğiniz ürünlere ve kaç Avon para istendiğine bakalım. İlk olarak Avon dışı ürünlerle başlamak istiyorum. Pazarda yer alan ürünlerin 7 TL Avon paradan başladığını belirmek istiyorum. İstediğiniz üründen 50 taneye kadar alabilirsiniz.

Avon Güzellik Pazarı
Avon güzellik pazarı ile evinizi şenlendirebilirsiniz.

Genç kızların eşyaları ya da mutfakların olmazsa olmazı en güzel ürünleri kazandığınız Avon paralar ile güzellik pazarından alabilirsiniz.

Yemek takımı çeşitleri şimdi Avon'da
Mutfakların ihtiyacı ürünlerde Avon güzellik pazarında

Avon güzellik pazarında yer alan ürünler arasında aynı zamanda katalogda satışı yapılan ürünlerde yer almaktadır. Severek kullandığınız ya da satarak kazanç sağladığınız Avon parfüm çeşitlerini güzellik pazarında daha uygun fiyatla alabilirsiniz.

Avon parfüm çeşitleri
Severek kullandığınız parfümlerde Avon güzellik pazarında sizleri bekliyor.

Tercih edebileceğiniz ürünler tabii ki sadece parfüm değil, aynı zamanda severek kullandığınız makyaj ve kişisel bakım ürünleri de yine tercih edebileceğiniz ürünler arasında yer almaktadır.

Avon makyaj ürünleri
Severek kullandığınız makyaj ürünleri de Avon güzellik pazarında

Avon Güzellik Pazarı Ne Zaman Açılır?

Her kampanya belirli zaman aralığında açıldığını ve açılması ile birlikte temsilcilere duyurulduğunu belirtmek istiyorum. Bu nedenle bu sayfanın her zaman aktif olmadığını bilmelisiniz.

Avon Güzellik Pazarına Giriş ve Sipariş Nasıl Oluyor?

Sayfanın açılması ile birlikte Avon paranız varsa hemen alışverişe başlayabilirsiniz. Peki, bu sayfaya nasıl ulaşacağız? Yine temsilci girişi yapmanız gerekiyor. Temsilci girişi yaptığınızda aşağıda yer alan görsel bularak ona tıklayın. Dilerseniz temsilci girişi yaptıktan sonra aşağıda yer alan bağlantıyı kullanarak da Avon güzellik pazarı sayfasına ulaşabilirsiniz.  https://avon-turkiye.com/avon_alisveris/

Ulaştığınız sayfanın üst kısmında kullanabileceğiniz Avon para puanlarınızı görebilirsiniz. Ona göre arzu ettiğiniz ürün ya da ürünleri istek listeme ekle butonuna tıklayarak ekleyebilirsiniz. Sonrasında ise istek listem kısmına tıklayarak almak istediğiniz ürünleri onaylamanız gerekir. Aksi halde ürünler silinmektedir. Seçtiğiniz ürünleri sonradan değiştirme ya da iptal etme olasılığı bulunmamaktadır.

Aldığım Ürünler Ne Zaman Gelecek?

Avon güzellik pazarı sayfasından aldığınız ürünler vereceğiniz ilk sipariş ya da duruma göre sonraki siparişlerden birine eklenmektedir. Bu nedenle mutlaka sipariş vermeniz gerektiğini unutmamalısınız.

Avon Para Ne Kadar Zaman Geçerli, Kullanmazsam Silinir mi?

Evet, arkadaşlar kullanılmayan Avon para puanlar silinmektedir. Şimdi dilerseniz kazandığınız avon paraların ne kadar zaman geçerli olduğunu ele alalım.

Burada dikkat edilmesi gereken en önemli husus nasıl kazandığınıza bakmalısınız. Avon panorama dergisinde yer alan hediye yerine Avon para seçerek kazandıysanız 1 kampanya içerisinde harcamanız gerekir. Örnek vermek gerekirse: Kampanya 1’de kazandınız. Bu kazandığınız Avon paralar kampanya 2’de avon güzellik pazarında mutlaka harcamanız gerekir. Aksi halde silinmiş olacaktır.

Fakat elite club üyeleri yıl sonu hediyeleri yerine Avon para seçerse onlar için geçerlilik süresi farklıdır. Örnek 2020 yılı içerisinde kazandığı avon paraları 2021 boyunca kullanabilirler.

Evet, arkadaşlar Avon para uygulaması ile ilgili uzun ama bir o kadar da faydalı bir yazı hazırladık. Konu ile ilgili sormak istediğiniz hususlar varsa aşağıda yer alan soru ve yorum formunu kullanarak bize iletebilirsiniz. En kısa sürede yanıt vereceğiz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir