Avon Para Nedir, Nasıl Kullanılır?

Potansiyel satış ekibini kaybetmek istemeyen Avon, hemen hemen her kampanya farklı bir yeniliğe imza atmaktadır. 66 Ülkede 6 milyondan fazla temsilcisi bulunan firma ürünlerini sadece gönüllü satış temsilcileri ile gerçekleştirmektedir. Ülkemizde de 22 yıllık tarihi geçmişi bulunan Avon Türkiye kadınların hem güzellik, hemde kazanç kapısı haline gelmiştir. 1993 Yılından beri temsilcilerine sadece kazanç değil, aynı zamanda bir birinden özel temsilci hediyeleri ile kendileri ve evlerinin ihtiyaçlarını karşılıyor. Avon Türkiye’de bir ilke imza atarak herkesin işine yarayacağını düşündüğüm bir uygulamayı hayata geçiriyor. Avon Para uygulaması ile ülkemizin en büyük online satış sitesi hepsiburada.com ile işbirliğine gidiyor. Avon Para uygulaması ile isteyen Avon temsilci panoramada yer alan hediyeleri isteyen ise hepsiburada.com sitesinde harcayabileceği Avon Para sahibi olacaktır. Sayfada merak ettiğiniz tüm detayları bulabilir, aklınıza takılanı sorabilirsiniz.

Türkiye’de Bir İlk 2 Katı AvonPara
Son dönemlerde uygulanan ve oldukça ilgi gören faturan bizden uygulaması şimdi 2 katı AvonPara kazandırıyor. İlk olarak 21 Aralık 18:00’dan başlayıp, 22 Aralık 18:00’a kadar verilen siparişlerde geçerli oluyor. Belirtilen tarih ve saatler arasında sipariş girişi yapan tüm temsilciler yapılacak çekilişle verdikleri siparişin 2 katı AvonPara kazanıyor. Yani özetlemek gerekirse siz bu tarihlerde 400 TL sipariş girdiniz ve yapılan çekilişle 20 talihli arasına katıldınız. Siz bu durumda 800 TL değerinde AvonPara kazanmış olursunuz. Tüm arkadaşlara başarılar diliyorum.

Avon Para Uygulaması

Avon Para Uygulaması Nedir?
Daha önce sadece Avon Club ve Elite Club üyeleri için geçerli olan puan toplama uygulaması kaldırılarak yerine Avon Para uygulaması getirilmiştir. K6 kampanyası ile birlikte başlamış olup, sadece internetten verilen siparişler için geçerlidir. Telefonla arayarak yada kısa mesajla iletilen siparişlerde sadece hediye kazanırsınız.

Avon Para Nasıl Kazanılır?
Öncelikle ilk şart siparişlerinizi Avon resmi siteden girmeniz gerekir. Bunun için Avon Temsilci Numarası ve Avon Temsilci Şifresi gerekmekte hatta zorunlu diyebiliriz. Bu konularda gerekli bilgiye ulaşmak için linklleri kullanınız.
Temsilci Numarası Bilgileri: https://www.satistemsilcileri.com/avon-temsilci-numarasi
Temsilci Şifresi Bilgileri: https://www.satistemsilcileri.com/avon-temsilci-sifresi

Avon Paramı Hediyemi Seçmeniz Gerekir?
Avon Mayıs Kataloğu 2015 ile başlayacak olan bu uygulama sadece internetten sipariş verenler için geçerlidir. Çünkü her kampanya ilk siparişinizde hediye yada para şeklinde seçim yapmanız gerekir. Temsilciler Avon.com.tr sitesinden temsilci numarası ve şifresi ile ilk siparişinizi Avon resmi sitesinden girmeniz gerekir. Her kampanya bir defaya mahsus olmak üzere aşağıdaki görüntü ile karşılaşıp, seçim yapmanız gerekir. Bu seçim kampanya boyunca vereceğiniz tüm siparişler için geçerlidir. İnternet üzerinden vermediğinizde hediye geçerli olacaktır.

Seçim Ekranı

Seçim Yapılmadığında Ne Olur?
Öncelikle Avon Para seçimi yapabilmek için siparişinizi mutlaka internet üzerinden vermeniz gerekir. Diğer yöntemlerle verilen siparişlerde böyle bir imkan olmayıp, onlar için hediye seçilmiş kabul edilecektir. Eskiden olduğu gibi Avon Panorama dergisinde 2 farrklı hediye ve satış limiti olup, limite ulaşılması ve belirlenen sayıda katalog alınması halinde bu hediyeler gönderilmektedir. Avon Temsilci Hediyeleri ve her kampanya kazanacağınız Avon Para miktarını görmek için tıklayınız. https://www.satistemsilcileri.com/avon-temsilci-hediyeleri

Avon Paralar Nerede, Nasıl Harcanır?
Topladığınız Avon Paraları Türkiye’nin en büyük online satış sitesi hepsiburada.com sitesinde kulanabileceksiniz. 1 Avon Para 1 TL olup, satış başarınıza göre sınırsız Avon Para kazanma şansınız bulunmaktadır. Avon Paralarınızı kullanabilmek için Avon’da kayıt olan Email adresiniz ile Hepsiburada.com hesabınızdaki email adresi aynı olmalıdır. Değilsede Avon temsilci paneline girerek email adresinizi değiştirebilirsiniz.

Avon Club Puan Toplama Uygulaması Bitti (Avon Para Başladı)
K6 Kampanyası ile hayata geçen Avon Para dönemi aynı zamanda uzun zamandır en çok ilgi çeken uygulamalardan biri olan Avon Club ve sanal mağaza döneminide bitirmiştir. Önceki uygulamada Avon Club ve Elite Club üyeleri puan toplayıp, topladıkları puanlar için Avon Sanal Mağaza’dan puanların yettiği hediyeleri alabiliyordu. Tamamen son bulmuş olan bu uygulama yerini Avon Para uygulamasına bırakmıştır. Hesabında Avon Para bulunanlar 21 Mayıs’a kadar kullanmamaları halinde Avon Para olarak dönüştürülecektir.

Kazandığım Avon Paraları Nasıl Görebilirim?
Gelişen teknolojiye mutlaka ayak uydurmalı ve işlemlerini Avon Temsilci Sitesi üzerinden yapmalısınız. Bunun için bir dakikanızı ayırarak temsilci şifresi oluşturmalısınız. Çünkü kazandığınız Avon Para bilgilerini görmek için temsilci panelini kullanmanız gerekecektir. Temsilci panelinize girdiğinizde Temsilciye Özel / Ödül Puanlarınız sayfasından görebilirsiniz. Kazandığınız puanları Avon Haziran Kataloğu 2015 itibari ile hepsiburada.com sitesinde harcamaya başlayacaksınız.

Hepsiburada.com’dan İstediğim ürünü Alabilir miyim?
Kazandığınız paraları hepsiburada.com sitesinde kullanabileceksiniz. Fakat her istediğiniz ürünü alma imkanı olmayıp, Avon tarafından bazı ürünler ve yasaklı ürün kategorileri bulunmaktadır. Aşağıda yer alan pembe kısımda topladığınız puanları kullanma imkanı olmayan ürün ve ürün kategorileri göreceksiniz. Bu kategorilerdeki ürünleri alma imkanınız yoktur.

avon-yasakli-urunler

Avon Para Almak İstediğim Ürüne Yetmiyor Ne Yapmalıyım
Örnek 80 TL avon paranız birikte ve kullanmak istiyorsunuz. Fakat almak istediğiniz ürün 100 TL olduğunu kabul edelim. Eksik kalan kısmı kredi kartınızdan ödeyerek böylece hiç bir sıkıntı yaşamazsınız.

Tanıtım Videosunu İzleyin
Aşağıda yer alan video’da Avon Para hakkında tanıtım filmi olup, daha fazla bilgi edinmek için kısa süreli tanıtım filmini izlemenizi öneriyor ve hazırlı kazançlar diliyoruz.

Hepsi Burada Nedir?
Ülkemizde internet’in yaygınlaşmaya başladığı 1998 yılında kurulan hepsiburada.com Türkiye’nin en büyük online satış sitelerinden biridir. 30 Kategoride 600 binden fazla ürünü bulacağınız Hepsi Burada sitesinde ihtiyacınız olan her ürünü bulabilirsiniz. Kredi kartına vade farksız dilediğiniz ürünü alabilirsiniz. 2011-2012-2013 Yıllarında üst üste yılın en gelişmiş E-ticaret sitesi ödülünü almıştır.

Avon’da Yeni Bir Duyuru
Hepsiburada.com’un başlattığı yeni uygulamaya bağlı olarak tedarikçiler bireysel olarak iş ortağı olabilmekte ve hepsiburada.com sitesi üzerinden bu yolla satış yapabilmektedirler. Hepsiburada.com sitesinde tedarikçi (3.şahıs firmalar) tarafından gönderilen ürün yada ürünlerin satın alımları, ürünün garanti kapsamı ve güvenilirliği konusundaki zaafiyetler nedeniyle Avonpara ile yapılamamaktadır.

69 Comments

Add a Comment
 1. gerçekten 1 haftadır uğraşıyorum saatlerimi aldı hediye seçimi için harcadığım vakti ürün satışına harcasaydım daha karlıydı.bu uygulama gerçekten kötü.en azından alabileceğimiz ürünler için bilgilendirin. gerçekten ayıp oluyor artık.işimiz gücümüz yok günlerce sepeti doldur boşalt heves kırıcı

 2. Bütün alınacak şeyler yasaklı ürün grubunda en alacağız bu şekilde o kadar uğraşalım karşılığında hiçbirşey alamayalım böyle şey mi olur

 3. Bende hiç memnun değilim ne seçtiysem alamadım. Bence bunlar bizi kandırıyor. Çok sinirlendim. Derhal bir çare bulun. Yoksa. Ben gereken yerlere başvurucam.

  1. neden memnun olmadığınızı yazarsanız yada sizi kim üye yaptıysa arayın yardım cı olsun

 4. ya seçtiğimiz hiç bir ürünü alamıyoruz keşke hiç vermeseydiniz..insanın hevesi kırılıyor çalışma azmimiz kırılıyor . buna bi çözüm hemde en acilinden

 5. ne abiliriz onuda söyleyin alabilecegim bir ürün söyleyin 🙂

 6. Hepsi burda coma girdim hediye ceki kullan diyor avon para demiyor nasil alicaz urunleri lutfen yardfimci olun
  Ben ilk defa girdim

  1. Ayşe: Avon ile hepsiburada.com email adresiniz aynı olmalıdır.

 7. Ne alabiliyoruz

 8. Avon kazak mı satıyor gömlek mi? Avon parama ne
  istesem alamadım. Ben anlamadım sizin ne yapmak istediğinizi
  hiç beğenmedim uygulamanızı. Yeni yılda avona devem edeceği
  mi düşünmüyorum .

 9. Bu nasıl bir paradırki hiçbirşey almaya geçmiyor. Bizi alışverişe teşvik ederken çıtır çıtır paraları almayı biliyorsunuz.Herhangi birşeyi satın almıyorsa ona para denemez.İnsanları kandırmaya hakkınız yok.Ben eski temsilciyim. İyikide bırakmısım yoksa kendimi enayi hissedecektim. Yukardaki gereksiz utanç listesini okudum geriye alabilecek ne kaldı merak ediyorum. Mesela havai den şato alabiliyozmu? Yada dubai de burj el arap otelde kalabiliyozmu? Yada kenya da masai mara steplerinde turlara katılıp aslanlarla çitaların rekabet ortamını izleyebiliyozmu? Yada bakkaldan yumurta neyim alabiliyozmu? Ne parası yaa insanları kandırmayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© 2017