Pendik’te Avon Mağazası Açıldı

Avon, vitrin temsilci uygulaması Türkiye’nin her yerinde hızla yaygınlaşıyor. Son olarak İstanbul’un en gözde ilçelerinden biri olan Pendik’te Avon mağaza açılışını gerçekleştirdik.

Avon pendik mağazası

Batı mahallesinde Glamify Kozmetik markası ile hizmet vermeye başlayan mağazamızın adres bilgilerini aşağıda yer almaktadır.

Adres: Batı Mahallesi, İsmetpaşa Caddesi, No:34 Pendik/ İstanbul

Renkli kozmetikten parfüme, cilt bakımından saç bakımına kadar aradığınız tüm Avon ürünlerini bir arada bulabilirsiniz.

Glamify Kozmetik

Girişimciliği İsmail Selman’a ait olan Glamify Kozmetik markasının Avon satış liderliği ise ben Mustafa Gövercin tarafından gerçekleşmektedir.

Kısa bir süre içerisinde İnternet sitesinin de tamamlanması ile birlikte E-Ticaret yönü ile de Türkiye’nin her yerine satış gerçekleştirilmesi planlanmaktadır.

Glamify Kozmetik markasına ait instagram sayfasını ziyaret ederek güncel bilgiler, fırsatlar ve sürpriz hediyelerden haberdar olabilirsiniz.

Instagram adresi: https://www.instagram.com/avonpendikmagaza/

Siz de Avon Mağazası Açmak İster misiniz?

Türkiye’nin her yerinde Avon mağazası açabileceğinizi biliyor muydunuz? Geçtiğimiz alınan kararla birlikte Avon temsilci, satış lideri ve vitrin temsilci dediği (mağazalar) ile daha da yaygın bir hizmet ağı oluşturmaya çalışıyor.

Siz de yaşadığınız yerde Avon satış mağazası açmak için bizimle irtibata geçebilirsiniz. Aşağıda yer alan linke tıklayarak mağaza açma süreci ile ilgili bilgiler alabilirsiniz. https://www.satistemsilcileri.com/avon-magaza

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir