1886 Yılında Amerika’da kurulan Avon şuan 66 ülkede ürünleri temsilciler vasıtası ile satılmaktadır. 6 Milyon ve üzeri gönüllü satış temsilcisi bulunan Avon ile temsilciler arasındaki bağlantı ve iletişimi temsilci numaraları ile yapmaktadır. Nasılki hepimizin bir Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlık numarası var Avon’un temsilcilere verdiği 8 haneden oluşan bir numarası bulunmaktadır. Hayatın her anında ihtiyaç duyacağınız bu numarayı mutlaka kaydetmeli mümkün ise ezberlemelisiniz. Çünkü sipariş girişinde, ödeme işlemlerinde ve hatta müşteri hizmetlerini aradığınızda vs birçok aşamada sizden Avon Temsilci numarası bilginiz istenmektedir. Peki unutursam ne yapmalıyım?

Avon Temsilci Numarası Öğrenme

Avon temsilci numarası nasıl alınır?
Öncelikle satış yapmak, kazanç sağlamak yada kendi kullandığı ürünleri indirimli almak isteyenlere verilen bu numaraya sahip olmak için öncelikle Avon Temsilci Başvurusu yapmak gerekir. Başvurunun nasıl yapılacağı ile ilgili bilgiye yandaki linkte tıklayarak erişebilirsiniz. http://www.satistemsilcileri.com/avon-temsilcisi-nasil-olunur

Başvurunuz Onaylanıp, Numaranız Gönderilir
Yukarıda ki linkte bahsi geçen klasik başvuru ile onay süreci 3-7 gün sürmektedir. Bu süreçte incelenen başvurunuz onaylandığında başvuru formunda belirttiğiniz cep telefonu numaranıza kısa mesajla başvurunuzun onaylandığı ve temsilci numaranızı içeren bir SMS kısa mesaj alırsınız.

Avon Temsilci Numarası Neden Gereklidir?
Öncelikle gelişen teknoloji bir çok işlemi kağıt üzerine yapmak yerine online ortamda internet üzerinde yapma imkanı sunmaktadır. Onlardan biride Avon Sipariş Girişi olup, dileyen arkadaşlarımız siparişlerini bir tıkla dilediği an, dilediği yerden özgürce girebilir. Bunun için ilk ihtiyacımız olan Avon Temsilci numarası olup, fakat tek başına yeterli değildir. Başvurumuzun onaylanıp, temsilci numaramızın gelmesi ile birlikte kendimizin oluşturacağı Avon Temsilci Şifresi bu işin son aşaması ve tüm parçaların tamamlanmasıdır.

Online Yada Telefonla Sipariş Girişi İşlemlerini daha hızlı ve kısa sürede geliştirmek isteyen temsilciler siparişlerini Avon Temsilci Paneli (avon.com.tr) üzerinden girmektedir. Burada temsilci numarası ve şifre zorunludur.

Avon Fatura Ödemelerinde
Biliyorsunuz ki klasik yöntemle kayıt olduğunuzda önce ürünleri alıp, ödemeyi en erken 15 gün içinde kredi kartı, banka havalesi yada bize en yakın PTT şubesinden yapıyoruz. Özellikle banka ve ptt şubelerinden ödeme yapacaklar için temsilci numarası gerekmektedir.

Avon Müşteri Hizmetleri Aradığınızda
Sürekli bir bilgi yada yardıma ihtiyaç duyduğumuz ilk müracaat ettiğimiz yer Avon Müşteri Hizmetleri olacaktır. Bizi karşılayan otomatik mesaj temsilci olduğumuzu algıladığında ilk isteği temsilci numaramızı girmek olacaktır.

Avon Temsilci Numaramı Unuttum & Gelmedi
Bir çok arkadaş genelde denemek için Avon Temsilcisi olur, ilk başta çok fazla önemsemezler. Birazda satış yapamayacaklarını düşündükleri için kısa mesajla gelen temsilci numarası çok bir şey ifade etmemektedir. O nedenle kayıt etmek, ezberlemek yerine bazen mesajı sileriz. Sonra bu iş hoşumuza gitmeye başladığında sipariş almaya başladığımızda bir anda karşımıza temsilci numarası engeli çıkmaktadır. Yada bazı arkadaşların endişe ile başvuru esnasında bilerek yada bilmeyerek yanlış ve hatalı telefon numarası verdiği görülüyor. Başvurunuz onaylansa bile telefon numaranız hatalı olduğu için kısa mesaj size ulaşmayacaktır.

Daha Önce Temsilcilik Yaptım Numaram Geçerli mi?
Bazı arkadaşlar daha önce, geçen yıl, 2 sene önce temsilci idim numaramı unuttum vs diyorlar. Sizin için hiç bir sorun yok, çünkü temsilciliğiniz iptal olmuştur. Evet değerli arkadaşlar Avon 3 kampanya boyunca hiç bir sipariş vermeyen temsilcilerini sistematik olarak iptal etmektedir. Yani 3 kampanya ve daha fazla sipariş vermediğinizde temsilciliğiniz de, temsilci numaranızda iptal edilir. Böylesi durumlarda temsilci numaranızı hatırlamak için boşa çabalamayın. Yeniden temsilci başvurusu yapmanız gerekmektedir.

Avon Temsilci Numarasını unutanların nasıl alacağına dair hazırladığımız bilgi sayfasında sizde 2 dakika içerisinde ihtiyacınız olan temsilci numaranızı hemen alabilirsiniz. Aşağıdaki linke tıklayınız.
http://www.satistemsilcileri.com/avon-temsilci-numarami-unuttum

Temsilci Numarası Nedir, Nerde Kullanılır? için 24 yorum yapılmış


Selin

Merhaba dun avona kayıt oldum maıl geldı link tıkladım başvurunu alındı ınceleme yapılım 2 saat sonra bılgılendırme ve temsılcı numaranız gonderilecek yazıyordu fakat gelmedı hiç bir mail 2 saatte coktan gecti

Yönetici

Ayşegül: Başvuruların onaylanması 1 haftaya kadar sürebilmektedir.

aysegulk

Ben dun avona kayit oldm ama temslci nom ve sfrem gelmedi ne zamana gelicek ?

Yönetici

Havva: Bu durumda müşteri hizmetlerini aramanız gerekir.

Havva

Ben temsilci numaramı ve sifremi unuttum bana yardımcı olur musunuz acaba

Yönetici

Samet: Müşteri hizmetlerini aramanız gerekmektedir.

samet

temsilci numaramı unuttum nasıl bulabilirim

Yönetici

Dilara: Bu durumda müşteri hizmetlerini arayarak sorunu iletmeniz gerekir.

dilara

avondan temsilci numaram ve şifrem hariç diğer bilgilendirme mesajlarımı aldım yani verdiğim numaramda problem yok ama hala bahsettiğim şifre ve temsilci numaram gönderilmedi

Yönetici

İlknur: Başvurunuz onaylandığı anda gelir. (En geç 1 hafta)

*