Avon Aralık Kataloğu

Merhaba arkadaşlar, beklenen gün geldi ve 2018’in son kampanyasına girmiş bulunuyoruz. Avon Aralık Kataloğu 2018 ya da diğer bir tabirle kampanya 13 fırsatları her yıl olduğu gibi yine çok özel olacağını şimdiden belirteyim. Özellikle paketler ve yıldızlı fırsatlara odaklanmanızı önereceğim. Kataloğun video formunu aşağıdan görebilirsiniz

Sayfa 5-21’den Parfüm Al Ekstra 10₺ İndirim Kazan
Kataloğun ilk sayfalarında birbirinden özel parfüm fırsatları bizi karşılıyor. Kadınlar için Incandessence Lotus, Trselle, Cherish, Little Black Dress, Far Away Rebel, Far Away Infinity, Far Away Bella, Viva La Vita, Rare Amethsyt, Rare Gold, Eve Alluring, Eve Confidence, Eve Duet, Surreal Sky, Life, Attraction Rush, Luck ve Tomorrow yer alıyor. Erkekler için Avon Man, V For Victory, Free, Black Suede Intense, Elite Gentleman, Elite Gentleman In Black, Attraction Rush Erkek, Life Erkek, Tomorrow ve Luck sayfa 5-21 arasında yer alan kampanyaya dâhil edilen markalardır.

Treselle Bayan Parfüm Yeniden Satışa Çıktı

4-5 Yıl öncesi Avon kullanıcıları çok iyi bilecektir. En çok satılan bayan parfümleri arasında yer alan treselle tekrardan aramıza döndü diyebilirim. Yukarıda belirtmiş olduğum kampanyaya dâhildir. Çiçeksi kokulardan hoşlananlar için treselle 3 farklı çiçek kokusu içermektedir. Bunlar portakal, nilüfer ve orkide çiçeğinin muhteşem kokusu olmaktadır. Yeni ürün kodu 99246 olup, bu kampanya 99₺ yerine 54,95₺ ödeyerek sahip olabilirsiniz.

3’lü Parfüm Paketleri Tek Parfüm Fiyatına

Evet, arkadaşlar yukarıda özetle aktardığımız kampanya en sevilen 3 parfüm markası Perceive (kadın ve erkek) ile Incandessence, Full Speed tüm çeşitleri arasında seçeceğiniz herhangi 3 tanesine 99,50₺’den başlayan fiyatlarla sahip olabilirsin. Yani başlıkta da belirtildiği gibi tek parfüm fiyatına 3 tane alabileceksiniz.

Süper Teklif Sayfasında Today Parfüm Çeşitleri 45,95₺

Bu kampanya hem kadınlar hem de erkekler için süper teklifimiz bulunuyor. AVON’UN Premium parfümleri arasında yer alan Today bay ve bayan parfüm çeşitleri %65’in üzerinde satılıyor. Hem de yanında hediyesi ile birlikte geliyor. Today erkek parfüm yanında saç ve vücut şampuanı, Today bayan parfüm yanında ise vücut losyonu hediye edilmektedir. Katalog satış fiyatı 110₺ olan bu muhteşem kokulara süper teklif kapsamında sadece 45,95₺ ödeyerek sahip olabilirsiniz.

Sayfa 32-41 Arasından Herhangi 2 Ürün Al Sürpriz Hediyeyi Kazan

Parfüm fırsatlarından sonra şimdide makyaj ürünlerinde yer alan fırsatlara geçmek istiyorum. Hem indirimli hem de hediyeli sayfalar için sayfa 32-41’e mutlaka göz atmalısınız. Çünkü bu sayfalardan herhangi 2 ürün aldığınızda sürpriz hediye kazanacaksınız. Kazandığınız hediye siparişiniz ile birlikte gönderilmektedir. Bu fırsattan yararlanabilmek için tercih edebileceğiniz ürünlere göz atalım.

True Perfectey Mat Ruj 19,95₺ Kullananların oldukça memnun olduğu ve %98’inin tavsiye ettiği muhteşem rujları henüz denemediniz mi? Tam kapatıcılık ve saatlerce kalıcı %100 mat renklere hayran kalacaksınız. Ayrıca dudakları kurutmayan ve dağılmayan formülünü ilk kez fark edeceksiniz.

Göz Kalemleri 14,95₺ Sürpriz Avon hediyesine sahip olmak için alabileceğiniz ürünlerden biri de göz kalemi olup, bir birinden özel seçenekleri bulunmaktadır. Mark uzun süre kalıcı göz kalemi suya dayanıklı özel yapısı ile akmaz, dağılmaz ve 12 saate kadar yoğun renkleri yaşamanızı sağlar. Mark Kohl uzun süre kalıcı göz kalemi ise 2 farklı etkisi bulunmaktadır. Kalem tarafı ile çarpıcı çizgiler oluştururken, sünger tarafı ile buğulu görünüm elde etmenizi sağlar.

Spectra Lash Maskara 21,95₺ ruj, göz kalemi derken makyaj çantalarının olmazsa olmaz bir diğer ürünü ise hiç şüphesiz maskaralar olacaktır. Maskara fırsatına baktığımızda en çok tercih edilen ürünlerden biri Mark Spectra Lash bulunuyor. Kirpiklere %800’e kadar hacim veren özel yapısı olduğunu belirtmeliyim. Ayarlanabilir yapısı ile hacimli, daha hacimli en hacimli kirpiklere sahip olabilirsiniz.

Soft Musk Parfüm Alana İkincisi + Maskara Hediye

Önemli fırsatlardan biri de sayfa 55’te sizi bekliyor. Çiçeksi parfümlerden hoşlananlar için Soft Musk EDT muhteşem bir fırsat sunuyor. Soft Musk EDT 59,95₺ aldığınızda yanında parfümün ikincisi yanı sıra Supershock Definition Maskara hediye edilmektedir. 3 Muhteşem ürüne 180₺ yerine sadece 59.95₺ ödeyerek sahip olacaksınız.

AVON BB Krem Çeşitleri 20,50₺

Şimdi birazda cilt bakımı fırsatlarına bakalım mı? Hazır kış mevsimine girmişken ihtiyacınız olacaktır. Öncelikle güzel bir haberi aktarmak istiyorum. Yapılan araştırma sonucuna göre her 20 saniyede bir Avon BB krem satılıyor. Sizde henüz denemediyseniz geç kalmadan deneyin. 3 Farklı çeşidi ile yaşınıza ve cildinize hitap ediyor. Olgun ciltler için yaşlanma karşıtı ürün anti aging teknolojisi ile cildinizi onarır. Mat görünüm veren BB krem ise yağlı ciltler için ideal seçenektir. Donuk ve yorgun ciltler için aydınlık veren BB krem size hitap etmektedir.

Avon Aralık Kataloğu 2018

Avon Ocak Kataloğu 2019 Ne Zaman Başlıyor

Evet, arkadaşlar yazının giriş kısmında da belirtildiği gibi 2018’in sonuna gelmiş bulunuyoruz. 2019 Ocak kataloğu yeni yıldan önce başlayacağını bilmelisiniz. 21 Aralık Cuma günü 2019’un ilk Avon kataloğu yayında olacak ve satışa başlayacaktır. Aşağıda yer alan bağlantıya tıklayarak Avon Ocak Kataloğu 2019 ile ilgili fırsatları görebilirsiniz. https://www.satistemsilcileri.com/avon-ocak-katalogu


Yazar: Avon Satış Lideri Mustafa Gövercin
Güncelleme tarihi: 15 Mart 2019 — 08:19
28 Yorum Yorum yap
 1. İyi günler müşteri kupon kodunu öğrenebilir miyim

  1. Neslihan: Sorunuzu tam olarak anlayamadım.

 2. Merhabalar az önce kapıma bir adam geldş avonun 35.yıl kampanyası olduğunu bedava parfüm dağıttığını içinden hediye altın kaplama saat, çeyrek altın veya telefon hediye çıktığını söyledi eğer hediye çıkarsa da sadece elli tl okuyan çocuklara yardım parası vereceksiniz dedi böyle bir kampanyanız var mı lütfen acil cevap verin

  1. F.Gül: Gelen kişi kesinlikle dolandırıcı olup, itibar etmeyiniz. Aynı şekilde 155’i arayarak Polise ihbar ediniz. Avon bu yıl 35. değil 130. yılına girmiştir. Ayrıca böyle kapı kapı gezerek hediye vs dağıtmaz.

 3. Süpriz hediyelerin ne olduğunu faturadan nasıl anliycam?

  1. Sevda: Faturada yer alan hediyeyi anlamak için ücret bilgisi olmayan ürünlere bakınız.

 4. Üstelik blue adlı parfümün karton ambalajı kötüydü sanırım eski parfümüyle değiştirmiş hem hak yiyolar hem de hediye ürünümü cebine koyuyo. Sanırım insanın iyi niyetini suistimal ediyorlar . TUBA hanımın dediği gibi toplanmış ürünlerini satıyorlar müşteri hakkıyla kazanç sağlıyorlar buranın öbür dünyası da var ama işte…

  1. Esmus: Beğenmediğiz, memnun kalmadığınız ürünleri 40 gün içinde kullanmış bile olsanız geri iade edebilirsiniz. Bu hakları kullanın.

 5. Tuba 30 tl hediye degerınde ki color trend rujun fiyatı 6.50 t civarında falan benım bıldığım …. Benim temsilcim de gösterıyor bir çantada toplamış satmaya çalısıyor abana kötü düşünmeyim dıyorum ama bunun öbür dünyası da var …

 6. anladım peki teşekkür ederim 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir