Anew Vitale (Yenilendi)

Güzel ve bakımlı görünmek tüm kadınların ortak isteği ve arzusudur. Fakat ilerleyen yaş ile birlikte günlük hayatta yaşadığımız sıkıntı ve stres bunu her zaman mümkün kılmayabilir. Özellikle 25 yaş sonrası SP1 Proteinin de görülen azalma ilk yaşlanma belirtilerini ortaya çıkarmaktadır. Yüzümüzde ortaya çıkan ince çizgiler ve kırışıklıklar yerini yorgun ve donuk bir cilde bırakmaktadır. Bu sorunlarla başa çıkmak için mutlaka yaşlanma karşıtı ürünlerden yararlanmalısınız. Bu konuda size önereceğimiz ilk marka 130 yıllık tecrübesi ile Avon olmaktadır.

Anew Vitale Ürünleri Yenilendi
Yaşlanma karşıtı cilt bakım ürünleri kategorisinde Anew markası ile sevenlerinin karşısına çıkan Avon her yaş gruplarına göre özel ürünler geliştirmektedir. İlk yaşlanma belirtileri 25 yaşında başlaması nedeniyle 25-35 yaş arası hanımlar için Anew Vitale serisini önermektedir. Gündüz Kremi, Gece Kremi, Göz Çevresi İçin Jel Krem ve BB krem yanı sıra yeni çıkan ürünü Anında Mükemmelleştirici Bakım serisini mutlaka denemelisiniz. Peki hangi ürün ne işe yarıyor birazda bu detaylara bakalım.

Gündüz Kremi
Gece ve gündüz kullanım için farklı ürünler planlanmış olup, Anew Vitale Gündüz Kremi ile özellikle ince çizgilerin azaldığı yada tamamen kaybolduğunu göreceksiniz. Aynı şekilde cilt tonunu eşitleyen Perfect Cell teknolojisi ile ilk kullanımdan itibaren farkı anlarsınız. Gözeneklerin görünümünü azaltarak gün boyu ışıltılı bir cilde kavuşmanızı sağlar. Aynı şekilde SPF25 özelliği ile yaz aylarında güneşin zararlı etkilerinden cildinizi yüksek oranda koruma sağlar. Bu muhteşem ürünü denemek için aşağıda sipariş kodu yer almaktadır.
52358

Gece Kremi
Özellikle çalışan kadınlar için gündüz kremi kullanmak zor olabilir. Onlar için Anew Vitale Gece Kremi önerilmekte olup, gece yatmadan uygulayın ve sabaha kadar siz huzurla uyurken ince çizgilerin kaybolduğunu göreceksiniz. Sabah uyanıp, güne başladığınızda cildinizin daha canlı ve ışıltılı olduğunu göreceksiniz. ProEnergy Kompleksi ile E vitamininden daha fazla nemlendirici etkisi ile yorgun ve donuk görünümden anında kurtulursunuz. Kullanımı oldukça kolay olup, temizlenmiş ve kurulanmış olan yüz ve boyun bölgene nazikçe masaj yaparak uygulamalısın.
52357

Göz Çevresi Kremi
Gözlerin güzel ve sağlıklı görünmesi için günlük en az 8 saat deliksiz bir uykuya ihtiyaç duyulmaktadır. Günümüzde bu çokta mümkün olmadığı için özellikle göz altında oluşan morluklar ve torba görünümü dikkat çekici olabilmektedir. Bu sorunun üstesinden gelmek için Anew Vitale Göz Çevresi İçin Jel Krem daha canlı ve taze görünüm için göz çevresinde oluşan şişliklerle mücadele eder. Kullanımı yine aynı şekilde kolay olup, sabah ve akşamları olacak şekilde göz kapağına, göz altına ve kaz ayağı bölgesine uygulamak muhteşem bir görünüm için yeterli olacaktır. Düzenli kullanım sonucu 3 gün içerisinde farkı anlarsınız.
52356

BB Krem
Cilt bakımında son zamanlarda kullanımı hızla artan BB ve CC krem şimdi yaşlanma karşıtı ürünlerde karşımıza çıkmaktadır. Anew Vitale BB Krem (Beauty Balm Cream) yüz bölgesinde oluşan donukluk ve ince çizgi probleminden kurtulmanıza yardımcı oluyor. Daha genç görünümlü ve pürüzsiz bir yüze sahip olmak isterseniz BB+ teknolojisinden yararlanabilirsiniz. Cilt tonunu düzgünleştirici etkisi ile yüzünde oluşan kızarıklık, gözenekler ve kusurları kapatıcı etkisi bulunmaktadır. Cildin yenilenmesi ve canlı görünmesi için gerekli tüm bileşenleri içermektedir. Tüm cilt tonları ile uygun olan bu ürünü almak için sipariş kodu aşağıda yer almaktadır.
52359

Anew Vitale Anında Mükemmelleştirici Bakım (Yeni)
Hanımlar sabah uyanır uyanmaz ilk olarak makyaj uygulamasına başlamaktadır. Güne güzel görünümlü ve kusursuz bir cilt ile başlamak isterler. Fakat bazen makyaj yapma imkanı bulamayabilirsiniz. Bu gibi durumlarda sizi kurtaracak bir ürünle tanışmaya hazır mısınız? Anew Vitale Anında Mükemmelleştirici Bakım ile cildiniz makyajsız bile kusursuz ve güzel görünmesini sağlar. İlk olarak Avon Mayıs Kataloğu ile satışa çıkacak olan bu ürünü mutlaka yanınızda bulundurmalısınız. Kullanan her 10 kadından 10’uda memnun kalmış olup, memnun kalmayanlara zaten ücreti iade edilmektedir.

Anew Vitale Ne İşe Yarar?
ürünlerle ilgili en çok sorulan sorulardan biri ne işe yaradığıdır. Tekrar belirtmek gerekirse 25 yaş itibari ile başlayan yaşlılık belirtileri ki genelde ciltte yorgun ve donuk görünüm, kırışıklıklar, ince çizgiler ve gözenek problemi ile mücadele ederek düzenli kullanım sonucunda azaltır ve tamamen yok eder.

Kullananlar ve Kullanıcı Yorumları
Şimdi birazda bu ürünü kullanan hanımların görüşlerini almak istiyoruz. Yaklaşık 2 yıldır satışı yapılan Anew Vitale ve kullanıcı deneyiminizi bizimle paylaşmak için aşağıdaki yorum formunu kullanabilirsiniz.

25-35 Yaş Arası Hanımlara Önerilir
Yazının sonunda önemli bir hatırlatma yapmak istiyorum. Anew Vitale markası ilk başlanma belirtileri olan 25 yaşında başlanıp, 35 yaşına kadar kullanımı uygundur. 35 Yaş üzeri ise Anew Reversalist kullanması gerekir. 35-45 Yaş arasına önerilen bu ürün dışında 45 ve üzeri yaşlarda ise Anew Ultimate ürünlerini kullanmanız gerekir. Çünkü her yaşta cildin ihtiyacı farklı olup, cildinizin ihtiyacı olan bileşenleri kullanmalısınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir