Avon Panorama Dergisi Yenilendi

Kazanç sağlamak sanıldığı kadar kolay değildir. Fakat akıllıca ve planlı çalışma ile hayal edilen kazanca ulaşmak imkansız da değildir. Bunun için öncelikle kendimizi eğitmeli, geliştirmeli ve mutlaka planlı çalışmak gerekir. Planlı çalışırken mutlaka gelecek kampanyaları ve yeni satışa çıkacak olan ürünleri hesaba katarak hareket etmelisiniz. Avon Temsilcileri için bunu yapmak oldukça kolay olup, her kampanya size gönderilen ücretsiz olarak Avon Panorama Kataloğu ile gelecek kampanyaları 1 ay öncesinden görme imkanınız bulunmaktadır. Sayfanın devamında bir sonraki kampanya satışa çıkacak olan ürünleri özet şekilde bulacaksınız.

Avon Panorama Kataloğu

Big & Multiplied Hacim Veren Maskara
13 Mayıs tarihinde satışına başlanacak olan Kampanya 6 (Avon Haziran Kataloğu) kapak sayfasında firmanın 130. yıl dönemine özel görsel hazırlanmış olup, arka kapak sayfasında ise kadınları heyecanlandıracak bir ürün hacim veren maskara satışa sunulmaktadır. Kirpiklerinizin etkisini artırma imkanı bulacağınız bu yeni ürünle birlikte kirpikleri anında ayırıp, hacim verme imkanı bulacaksınız. Özel fırçası ile her kirpiği ayrı ayrı vurgulayan bu yeni ürün kirpiklerin bir birine yapışıp, topaklanmasını önleyici etkisi bulunmaktadır.

Prime EDT (Babalar Gününe Özel Parfüm)
Anneler gününe özel satışa çıkan Dreams EDP’den sonra şimdide hayatın anlamı babalar gününe özel Avon’dan yeni bir parfüm markası geliyor. Prime EDT lavanta, nane ve sedir ağacı ile sıcak yaz aylarında ihtiyacın olan ferahlatıcı kokuyu içermektedir. Bu ürünü aldığınızda Prime Sprey Deodorant sadece 1 TL ödeyerek alabilirsiniz.

Avon Güneş Gözlüğü Fırsatı Devam Ediyor
Sıcak yaz aylarının gelmesi ile birlikte aynı zamanda güneşin zararlı ışınlarına daha fazla maruz kalacağımızı unutmayalım. Özellikle gözlerimizi korumak için Avon’un UV koruması ve koruyucu filtresi olan güneş gözlüklerinden yararlanabilirsiniz. Şimdi tüm aileniz için yeni modeller yer almakta olup, kadın, erkek kız ve erkek çocukları için önerilen modelleri ve fiyatları görmeden sakın güneş gözlüğü almaya karar vermeyin.

Avon Panorama Nedir?

Sadece temsilci ve satış liderlerine yönelik hazırlanan 20-30 sayfalık bir dergi olup, ilk sayfalarda Avon’un size iletmek istediği mesajları bulursunuz. Devamında ise her kampanya en çok merak edilen sayfalardan biri Temsilci Hediyeleri bilgisi yer almaktadır. Her kampanya sitemizde yer verdiğimiz Temsilci Hediye bilgisine aşağıda yer alan bağlantıya tıklayarak ulaşabilirsiniz. https://www.satistemsilcileri.com/avon-temsilci-hediyeleri

Satışa Çıkacak Örnek Ürünler
Avon Panorama Kataloğunun en çok ilgi çeken sayfalarından biri örnek ürünler yada diğer bir tabiri ile bir sonraki kampanya satışa çıkacak ürünleri görme imkanınız olacaktır. Her kampanya yeni ürünleri satışa çıkaran firma bu şekilde temsilcilerini bilgilendirmekte ve program yapmalarını amaçlamaktadır. Satışa çıkmadan önce temsilcilerin bu ürünleri deneme ve denetmeleri içinde her üründen sadece 1 adet olacak şekilde satın alma imkanı sunmaktadır.

Yeni Bir Parfümün Satışa Çıkacağını Örnek Alalım: Evet arkadaşlar programlı çalışmak için öncelikle bir müşteri grubu yada Avon ile ilgilenen bir grubunuz olması gerekir. Bu insanları öylesine iyi bir şekilde tanımalısınız ki koku olarak hangi aromaları kullanır (Çiçeksi, Oryantal, Odunsu yada kalıcılık için Şipre) bunları mutlaka bir yere not etmelisiniz. En son ne zaman parfüm satın aldı 2 ay yani artık bitmek üzere olabilir. Bu müşterinizin sevdiği parfüm yada ona benzer bir koku satışa çıkacağında hemen onunla temasa geçerek bilgilendirmek çok işe yarayacaktır.

Satıştan Kalkacak Ürünler
Avon Panorama Dergisi sadece satışa sunulan ürünlere değil aynı zamanda bir sonraki kampanya satıştan geçici yada tamamen kalkacak ürünleri duyurmaktadır. Örnek en çok sevilen parfüm markalarından biri olan Surrender satıştan kalkması duyurulduğunda programlı çalışan temsilciler bu kokuyu kullanan temsilcilerine bu ürünün satıştan kalkacağını bildirmeleri halinde her bir müşteri 5-10 adet alıp stok yapacaklarına eminim. O nedenle müşterinizin devamlı kullandığı ürünlerle ilgili değişikliği ona bildirerek önlem almasını yada o ürünün yerine önerilen ürünü denemesini sağlayabilirsiniz. Bu nedenle bu sayfada mutlaka güncel şekilde takip edilmelidir.

Numune Ürünler
Kozmetik ürünlerinde insanlar satın almadan önce mutlaka denemek isteyecektir. Özellikle kokuların aroması, hafifliğini test etmek ister ona göre almaya karar verir. Satışa çıkan her ürünü denetmek için alırsanız tabii ki zararlı çıkarsınız. Bunun yerine numune ürünleri dediğimiz genelde tek yada bir kaç kullanımlık olan numune ürünler satılmaktadır. Tanesi 50 kuruş ile 1,50 TL arasında değişen Avon Numune Ürünler ve bu ürünleri alabilmek için gerekli sipariş kodları yine Panorama sayfalarında yer almaktadır. Numune ürünler dışında satışa yardımcı olacak Avon baskılı çantalar

Avon Panorama Dergisine Nasıl Sahip Olunur?
Sayfanın giriş kısmında da belirtildiği gibi bu dergi yalnızca temsilci ve takım öncüsü arkadaşlara yönelik olup, yalnızca onlara gönderilmekte yada temsilci panelinden online olarak inceleme imkanı bulunmaktadır. Her kampanya ilk sipariş paketi olarak gönderilen katalog yanı sıra panorama dergisi bulunmaktadır. Size kargo ile gelmemesi halinde temsilci numaranız ve şifrenizle temsilci paneline girerek online formunu inceleyebilirsiniz. İncelemek için temsilci girişi yapıyoruz. Açılan sayfada Kataloğa Bak butonuna tıklayarak katalog, panorama, fırsat broşürü ve hediye kataloğu gibi ekleri görebilir, yada PDF formatı ile bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir