Avon İş Başvurusu (Açık Pozisyonlar)

133 Yıllık deneyimi ile dünyanın yakından tanıdığı bir marka Avon Kozmetik dünya genelinde gönüllü 6 milyondan fazla temsilcisi ve yüz binlerce çalışanı ile herkese kariyer fırsatı sunmaktadır. 1993 yılında ülkemizde hizmet vermeye başlamış olup, Türkiye’nin çeşitli yerlerinde bulunan merkez, dağıtım depoları ve destek birimleri ile binlerce kişiye istihdam ve kariyer imkanı sunuyor. Şimdi sizde Avon bünyesinde çalışmak isterseniz aşağıda yer alan güncel İş İlanları ile size uygun pozisyona başvuru yapabilirsiniz. 1886 Yılında David H. McConnell tarafından kurulan firma gelişmesinde katkı sağlamak, kazanç ve kariyer elde etmek isteyen herkes iş başvurusu sayfasından bir tıkla başvurusunu yapabilir.

Açık Pozisyonları İnceleyin
Türkiye’nin farklı şehirlerinde görev yapabileceğiniz açık pozisyonlar aşağıda yer almakta olup, ilanlar sürekli güncel ve yenileri eklenmektedir. Bu nedenle bu sayfayı sürekli incelemenizi öneriyoruz.

Bölge Satış Sorumlusu
1993 Yılında Türkiye’de hizmet vermeye başlamış olan kurum çok güzel bir çalışma planı yapmış olup, satış yapan temsilciler, hem satış hem ayıt yapan takım öncüleri (satış lideri) ile birde satış ve kayıt yapan arkadaşlarımızı kontrol eden, onlara destek olan Bölge Satış Sorumlusu BSS bulunmaktadır. Bu arkadaşlarımız Türkiye’nin her yerinde bölgesel olarak çalışmaktadır. Maaş ve Sigorta ile çalışan bu arkadaşlarımız kadrolu personel olarak görev yapmaktadır. Sizde bu işi yapmak isterseniz ilanlarda en çok bunu görebilirsiniz. Sağladığı imkanları ve yaptığı görevleri görmek için yandaki bağllantıya tıklayınız. https://www.satistemsilcileri.com/avon-is-ilanlari

Satış Eğitim Şefi
Avon Temsilcileri ile bugünlere gelmiş olup, onların daha fazla kazanması, daha fazla başarı elde etmesi için onları sürekli eğitmekte ve motive etmektedir. Bunun için en çok aranan elemanlar arasında satış eğitim şefleri gelmektedir. Görev yaptığı bölgese satış temsilcileri ve bölge satış sorumlularının eğitimi, oryantasyon ve gelişim süreçlerinde görev alacak, sürücü belgesi olan ve seyahat engeli olmayan elemanlar tercih edilir.

Fotoğraf Prodüktörü
Satışlarını gönüllü temsilciler ve katalog üzerinden gerçekleştiren Avon her yıl 13 farklı kampanya ile sevenlerinin karşısına çıkmaktadır. En önemli satış materyallerinden biri olan katalogların hazırlanmasında görev alacak fotoğraf direktörü ve koordinatörü olarak görev yapmak isteyen adaylarda reklamcılık, medya ve fotoğraf çekim süreçlerinde en az 2 yıllık deneyim aranmaktadır. Kataloglarda yer alan fotoğraflar, mekanlar, çekim süreçleri, bu iş için gerekli bütçe ve yapılması gereken tüm işlerin koordinesinde görev almaktadır.

Business Integration Analyst
İş İlanları sayfasında bazı ilanların İngilizce olduğu görülmektedir. Tekrar belirtmek gerekirse buradaki amaç çok iyi İngilizce bilgisi olan adaylar aranmaktadır. O pozisyonlardan biride Business Integration Analyst olup, kurumun gelişmesinde stratejik öneme sahip eleman anlamına gelmektedir. İstanbul gibi merkezi ofislerde görev yapacak olan bu elemanlar firmanın yeni pazarlar, satış stratejileri belirlemesi için sürekli yeni fikirler geliştirmektedir. Bu görev aslında yeni CEO ve şirket yöneticilerinin yetişmesini sağlamaktadır.

Demand Planner
Avon çok büyük bir marka olup, özellikle kendi içerisinde yapılan plan ve taleplere büyük bir önem vermektedir. En basit bir fikri bile değerlendiren marka bunun için Demand Planner şeklinde talep planlayıcısı elemanı almaktadır. Gelen talepleri değerlendiren, uygulanabilirliğini gözden geçiren bu ekip, yine yönetim merkezlerinde görev yapmakta olup, firmanın gelişmesinde etkisi olup, başarısının karşılığını fazlasıyla almaktadır.

Webmaster
Son yıllarda hızla gelişen İnternet kullanımı ve E-ticaret anlayışına önem veren marka bu kapsamda gerek bilgisayarlar için gerekse mobil cihazlar için İnternet siteleri hazırlamaktadır. PHP yazılım dili kullanılarak yapılan sitelerin tasarım, yazılım ve geliştirme sürecinde yer almak isteyen Webmaster arkadaşlar böylesine gelişmiş bir firmada çalışarak güzel bir referans elde edebilirler.

İş Başvurusu Nasıl Yapılır?
Yukarıdaki listede yer alan açık pozisyonlara tıklayarak detaylarını ve istenen şartları görebilirsiniz. Bazı ilanlar İngilizce olup, buradaki amaç başvuru yapacak adayların iyi derecede İngilizce bilgisi arandığıdır. İlanın üst kısmında yer alan Başvur butonuna tıklayarak başvurunuzu yapabilirsiniz.

Yeni Hesap oluşturmanız Gerekir
İş ilanları sayfasında yer alan her hangi bir ilana tıklayıp, Başvur butona tıkladığınızda sistem sizden kullanıcı adı ve şifrenizle giriş yapmanızı isteyecektir. Bu ekranda kariyer.net üyeliğiniz varsa onun bilgilerini kullanabilir, yoksa hemen alt kısımda yer alan Yeni Hesap Oluştur linkine tıklayarak kayıt olabilirsiniz.

Başvurunuzu Takip Edin
Başvuru esnasında kayıt formunda istenen bilgileri doldurarak bilir yada Word dosyası .docx formatındaki özgeçmişinizi yükleyebilirsiniz. Başvuruları titizlikle inceleyen İnsan Kaynakları Birimi başvurunuz ile ilgili kısa bir sürede işlem yapacak olup, sizde iş başvurunuz ile ilgili işlemi takip edebilirsiniz. Bunun için başvurularım bölümünden yararlanabilirsiniz.

Avon İş Başvurusu

Müşteri Hizmetleri Merkezine Ulaşın

Merak ettiğiniz her türlü konu için 0212 473 11 00 nolu telefondan Avon Kozmetik Ürünleri Sanayi ve Ticaret A.Ş. İstanbul yönetim merkezine ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir