Avon Bayan Parfüm Fiyatları

Avon bayan parfüm çeşitleri katalogda en çok satılan ürünler arasında yer almaktadır. Özellikle Incandessence EDP markası çiçeksi kokulardan hoşlanan milyonlarca kadının gözdesi diyebiliriz. Avon bayan parfümleri fiyat olarak da oldukça ekonomiktir.

Avon Temmuz Kataloğu Parfüm Fiyatları

7 Haziran – 5 Temmuz arasında geçerli olan Avon Temmuz kataloğu (kampanya 7) kapak resminde erkeklerin gözde parfüm markası Full Speed Supersonic EDT karşılıyor. Maceracı erkeklerin gözde parfüm markası Full Speed tanıtımında oyuncu İbrahim Çelikkol görev aldı. 8 Saat kalıcı parfümler arasında yerini alan Full Speed Supersonic EDT detaylarına Avon erkek parfüm çeşitleri sayfasından ulaşabilirsiniz. Şimdi dilerseniz bu kampanya ön plana çıkan Avon bayan parfüm çeşitlerine göz atalım.

Avon Celebre EDT

Çiçeksi ve meyveli kokular arasında yer alan Celebre özellikle yaz aylarında tüm kadınların vazgeçilmezi haline gelmektedir. Çünkü hafif ve tazeleyici kokusu bunaltıcı havalarda kurtarıcı olmaktadır. Her yaş kadının kullanımına uygun olmasına karşın genç ve orta yaş kadınların daha sık kullandığı görülmektedir. Fiyatı ile de diğer parfümlere göre daha ekonomiktir.

Perceive Kadın EDP
Romantik ve duygusal bir yapıya sahipseniz kullandığınız kokuda size özel olmalı ve sizin hislerinizi yansıtmalıdır. Bu kapsamda ilk önereceğimiz koku Perceive Kadın EDP olup, gardenya, sarı frezya ve beyaz biber kokularına hayran kalacağın bu koku her gün duygusallığı yaşayacaksınız.

Avon Dreams
Anneler gününe özel ürünlerden biri Dreams EDP olup, kataloğun ilk sayfalarında yer almaktadır. Odunsu ve Çiçeksi kokuları bir arada bulacağınız ürün aynı zamanda ferahlatıcı aromaları içermektedir. Okka gülü, beyaz paçuli ve ferahlatıcı erik aroması içermektedir.

Rare Gold ve Rare Pearls
Özellikle orta yaş kadınların en çok tercih ettiği markalardan biri Rare Gold ve Rare Pearls ile yıllardır en çok satılan markalar arasında yer almaktadır. Yaz aylarında kalıcı koku kadar ferahlatıcı aromaları da bulacağınız Rare Gold EDP portakal çiçeği, bergamot ve mandalina aromaları içermektedir. Rare Pearls EDP yoğun çiçek aromalarından hoşlananlar için manolya, sandal ağacı ve inci misk aromaları içermektedir.

Pur Blanca
Çiçeksi ve şipre aromalarının bir arada yer aldığı Pur Blanca EDT özellikle beyaz çiçeklerin kalıcı ve etkileyici aromalarını içermektedir. Beyaz frezya ve ylang ylanng aromalarına hayran kalacağınız Pur Blanca ilk defa deneyenler için biraz ağır bir koku olduğu söylenebilir.

Celebre
Çiçeksi kokuları tam anlamı ile yaşamak isteyenler için Celebre EDT beyaz şeftali ve su meyveleri ile benzersiz bir deneyim sizi bekliyor. Tamamı çiçek kokularından oluştuğu için hafif ve uçucu bir etkisi bulunmaktadır. O nedenle kokunuzu sık sık tekrarlamalı yada devam ürünleri ile desteklemelisiniz.

Wish Of Love
Avon bayan parfüm çeşitleri arasında en ekonomik ürünlerden biri Wish Of Love EDT olup, çiçeksi ve meyveli kokusu daha çok genç bayanların tercih ettiği markalardan biridir. İlk defa kullananlar için biraz fazla şekerli olduğu söylenebilir. Fakat ekonomik bir koku almak isterseniz kaçırmayın.

Far Away Bella
Yine orta yaş ve olgun hanımlara hitap eden bir marka Far Away Bella çiçeksi ve meyveli kokusu ile yarım şipre etkisi olduğu görülmektedir. Yaz aylarında biraz ağır bir kokusu olsa da Hint baklası aromasına hayran kalacak manolya ve mandalinanın bir kez daha tutkunu olacaksınız.

Beautiful Butterfly
Geçtiğimiz aylarda satışa çıkan ürünlerden biri Beautiful Butterfly EDP olup, özellikle yaz aylarında ihtiyaç duyacağınız yoğun ferahlatıcı etkisine hayran kalacaksınız. Pembe gardenya, bergamot ve kadifemsi misk kokuları ile yazın bunaltıcı etkisine parfümünüz ile dur deyin.

Incandessence
Etkileyici ve kadınsı bir koku kullanmak isteyenler için Incandessence EDP daha önce hiç yaşamadığınız çiçek aromalarını bir arada sunmaktadır. Beyaz şakayık, freyza elmas orkide kokularına hayran kalacağın koku aynı zamanda kendine özgü şişe tasarımı ile ilk deneyimden itibaren tutkunu olacaksın.

Little Pink Dress
Ürünün ismi ve şişe tarzından anlaşılan pembe çiçeklere hayran kalacağın bir koku Little Pink Dress EDP yasemin yaprakları ve pembe şakayık aromalarını içermektedir. Çiçeksi kokular ve yeşil bitkilerden oluşan ürünü deneyince bir daha başka marka aramaya gerek duymayacaksın.

TTA Tomorrow Kadın
Çiçeksi kokuları hafif şipre esintisi ile yaşamak istrerseniz Tomorrow Kadın EDP mutlaka denemeniz gereken markalar arasında yer almaktadır. Daha önce hiç yaşamadığınız afrika menekşesi, altın frambuaz ve amber kokuları ile zenginleştirilmiş olup, tam anlamıyla kadınsı bir koku diyebilirim.

TTA Daydream
Geçtiğimiz yıl satışa sunulan ve kısa sürede hanımların gözdesi olan markalardan biri TTA Daydream EDP çiçeksi ve hafif odunsu aromaları bulacağınız bu kokuda özellikle yağmur çiçeği ve sandal ağacı bütünlük oluşturmaktadır. Gardenyanın kadınsı kokusuna asla hayır diyemeyeceksin.

Luxe Gold Blush
Kadınlara özel bir marka Luxe koku çeşitleri kadar bir birinden özel makyaj ürünleri ile dikkat çeken marka özellikle klasik çiçek aromalarından hoşlananlar içim gül, yasemin ve paçuli aromaları içermektedir. Kendine özgü şişe tasarımı ile çekici ve kalıcı bir parfüm diyebilirim.

Cherish Hediye Seti
İşte şimdi muhteşem hediye paketlerine gelmiş bulunuyoruz. Anneler gününe özel hediye yada kendi kullanımınız için 3 ürünü bir arada bulacağınız Cherish EDP + Vücut Losyonu ve Duş Jeli ile yaz aylarını heyecanlı geçirmeye hazır mısınız?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir