Temsilci Adres Değişikliği Nasıl Yapılır?

Merhaba arkadaşlar özellikle yaz aylarında okullarında kapanması ile birlikte sürekli yer değiştiriyoruz. Memleket ziyareti, tatil vs derken yaşadığımız yerde olamayabiliriz. Aynı şekilde bir çok aile evini değiştiriyor, farklı adreslere tanışıyor. Avon katalog ve siparişlerin yeni adresinize gelmesini ister misiniz? tatil yaparken kazanç sağlamaya devam etmek ve fırsatları yakından takip edebilmek için yapmanız gereken tek şey teslimat adresinizi değiştirmektedir. Peki bu basit işlemi nasıl yapacağımıza bir bakalım.

Adres Bilgisi Güncelle

1) Avon Müşteri Hizmetlerini Arayın
Bu işlemi yapabilmek için 2 farklı alternatifimiz bulunmaktadır. Birincisi ve sanırım en kolayı müşteri hizmetlerini arayarak yetkili personelin yapmasını sağlamaktadır. Bunun için 0850 250 28 66 numaralı telefonu arayarak yapabiliriz. Dikkat etmeniz gereken arama gün ve saatleri olup, hafta içi ve 08:00 ile 20:00 saatleri aramanız gerekir. Akşam 20:00’dan sonrası, hafta sonları ve resmi tatillerde müşteri hizmetleri çalışmadığı için yardım alacak görevli bulamayabilirsiniz. Yetkiliye bağlanmak için öncelikle tüm seçenekleri dinleyin ve sonunda 0 tuşlayın. Telesekreter tüm aşamaları belirtmeden 0 tıklarsanız hata alırsınız.

2) Temsilci Panelinden Kendiniz Yapın
Tamamen özgür bir şekilde dilediğim zaman adres bilgilerimi değiştirmek istiyorum diyorsanız bu aşamada size İnternet üzerinden işlem yapmanızı öneririz. Bunun için öncelikle temsilci numarası ve temsilci şifresine ihtiyacınız olacaktır. Temsilci numarası size başvurunuz onaylandığında gönderilmiş olup, şifreyi ise sizin oluşturması gerekir. Aşağıda yer alan bağlantıya tıkladığınızda temsilci şifresini nasıl alınacağını öğrenin. https://www.satistemsilcileri.com/avon-temsilci-sifresi Peki temsilci numarası ve şifremiz hazır ise hemen işleme başlayabiliriz.

Temsilci Girişi Yapıyoruz
İlk olarak yandaki bağlantıya tıklayarak https://kozmetik.avon.com.tr/yonetici/temsilci/ temsilci giriş sayfasına ulaşıyoruz. Açılan sayfada Temsilci Numarası ve Şifrenizi girerek devam butonuna tıklıyoruz.

Giriş Yap

Kullanıcı İşlemleri / Bilgilerim Tıklıyoruz
geçtiğimiz aylarda yenilenen Avon temsilci paneli ilk girişte farklı bir görüntü ile karşılamaktadır. Burada ilk yapmanız gereken sağ üst köşede yer alan MENU butonuna tıklamaktadır. Açılan menüde en sağda KULLANICI İŞLEMLERİ göreceksiniz. İlk seçenek olarak karşımıza çıkan Bilgilerim bağlantısına tıklıyoruz.

Bilgilendirme

Açılan sayfada Teslimat Adresi kısmında mevcut adres bilgilerini silerek yeni adres bilgilerini doğru ve eksiksiz yazdıktan sonra hemen alt kısmında yer alan Güncelle butonuna tıklamayı unutmayın. Bu işlemden sonra katalog ve siparişler yeni adresinize gönderilecektir. Adres bilgilerinizi dilediğiniz zaman, dilediğiniz sıklıkta değiştirebilirsiniz.

Siparişler Müşterinin Adresine Gönderilir mi?
Bu konuda en sık sorulan sorulardan biri girdiğim sipariş yada siparişlerin müşteri adresine gönderilmesi mümkün mü? şeklinde olmaktadır. Şuan için siparişler sadece temsilcinin kendisine gönderilmekte olup, müşteri adreslerine gönderilmesi maalesef bir çok sorunu beraberinde getirmektedir. O nedenle şuan için öyle bir uygulama bulunmuyor.

Kargo Firması ile Sorun Yaşıyorum?
Türkiye’nin her yerine ürün gönderimi yapan Avon kargo şikayetleri maalesef en sık karşılaştığımız şikayetlerden biri olup, kendi çabalarınız ile düzelmiyorsa mutlaka firmaya bilgi vermelisiniz. Size önerimiz sipariş takibi ve kargo takibi gibi uygulamaları düzenli kullanarak siparişin durumunu anlık kontrol etmenizdir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir