Temsilci Adres Değişikliği Nasıl Yapılır?

Merhaba arkadaşlar özellikle yaz aylarında okullarında kapanması ile birlikte sürekli yer değiştiriyoruz. Memleket ziyareti, tatil vs derken yaşadığımız yerde olamayabiliriz. Aynı şekilde bir çok aile evini değiştiriyor, farklı adreslere tanışıyor. Avon katalog ve siparişlerin yeni adresinize gelmesini ister misiniz? tatil yaparken kazanç sağlamaya devam etmek ve fırsatları yakından takip edebilmek için yapmanız gereken tek şey teslimat adresinizi değiştirmektedir. Peki bu basit işlemi nasıl yapacağımıza bir bakalım.

Adres Bilgisi Güncelle

1) Avon Müşteri Hizmetlerini Arayın
Bu işlemi yapabilmek için 2 farklı alternatifimiz bulunmaktadır. Birincisi ve sanırım en kolayı müşteri hizmetlerini arayarak yetkili personelin yapmasını sağlamaktadır. Bunun için 0850 250 28 66 numaralı telefonu arayarak yapabiliriz. Dikkat etmeniz gereken arama gün ve saatleri olup, hafta içi ve 08:00 ile 20:00 saatleri aramanız gerekir. Akşam 20:00’dan sonrası, hafta sonları ve resmi tatillerde müşteri hizmetleri çalışmadığı için yardım alacak görevli bulamayabilirsiniz. Yetkiliye bağlanmak için öncelikle tüm seçenekleri dinleyin ve sonunda 0 tuşlayın. Telesekreter tüm aşamaları belirtmeden 0 tıklarsanız hata alırsınız.

2) Temsilci Panelinden Kendiniz Yapın
Tamamen özgür bir şekilde dilediğim zaman adres bilgilerimi değiştirmek istiyorum diyorsanız bu aşamada size İnternet üzerinden işlem yapmanızı öneririz. Bunun için öncelikle temsilci numarası ve temsilci şifresine ihtiyacınız olacaktır. Temsilci numarası size başvurunuz onaylandığında gönderilmiş olup, şifreyi ise sizin oluşturması gerekir. Aşağıda yer alan bağlantıya tıkladığınızda temsilci şifresini nasıl alınacağını öğrenin. https://www.satistemsilcileri.com/avon-temsilci-sifresi Peki temsilci numarası ve şifremiz hazır ise hemen işleme başlayabiliriz.

Temsilci Girişi Yapıyoruz
İlk olarak yandaki bağlantıya tıklayarak https://kozmetik.avon.com.tr/yonetici/temsilci/ temsilci giriş sayfasına ulaşıyoruz. Açılan sayfada Temsilci Numarası ve Şifrenizi girerek devam butonuna tıklıyoruz.

Giriş Yap

Kullanıcı İşlemleri / Bilgilerim Tıklıyoruz
geçtiğimiz aylarda yenilenen Avon temsilci paneli ilk girişte farklı bir görüntü ile karşılamaktadır. Burada ilk yapmanız gereken sağ üst köşede yer alan MENU butonuna tıklamaktadır. Açılan menüde en sağda KULLANICI İŞLEMLERİ göreceksiniz. İlk seçenek olarak karşımıza çıkan Bilgilerim bağlantısına tıklıyoruz.

Bilgilendirme

Açılan sayfada Teslimat Adresi kısmında mevcut adres bilgilerini silerek yeni adres bilgilerini doğru ve eksiksiz yazdıktan sonra hemen alt kısmında yer alan Güncelle butonuna tıklamayı unutmayın. Bu işlemden sonra katalog ve siparişler yeni adresinize gönderilecektir. Adres bilgilerinizi dilediğiniz zaman, dilediğiniz sıklıkta değiştirebilirsiniz.

Siparişler Müşterinin Adresine Gönderilir mi?
Bu konuda en sık sorulan sorulardan biri girdiğim sipariş yada siparişlerin müşteri adresine gönderilmesi mümkün mü? şeklinde olmaktadır. Şuan için siparişler sadece temsilcinin kendisine gönderilmekte olup, müşteri adreslerine gönderilmesi maalesef bir çok sorunu beraberinde getirmektedir. O nedenle şuan için öyle bir uygulama bulunmuyor.

Kargo Firması ile Sorun Yaşıyorum?
Türkiye’nin her yerine ürün gönderimi yapan Avon kargo şikayetleri maalesef en sık karşılaştığımız şikayetlerden biri olup, kendi çabalarınız ile düzelmiyorsa mutlaka firmaya bilgi vermelisiniz. Size önerimiz sipariş takibi ve kargo takibi gibi uygulamaları düzenli kullanarak siparişin durumunu anlık kontrol etmenizdir.

22 Yorum

 1. müşteri temsilcisi olarak sipariş verdim ama adres bilgilerime kat numarasını yazmamışım. nasıl düzeltebilirim?

  • Avon Satış Lideri: Mustafa Gövercin

   Betül: Avon müşteri hizmetlerini 0850 250 28 66’dan arayarak adres bilgisini güncelletebilirsiniz.

 2. Birde ben sipariş girdim ve temsilci onayı gerekli diyor neyi onaylamam lazım ve nasıl onaylamam lazım bana bilgi verir misiniz rica etsem tam anliyamadim temsilci onayı gerekli nedemek siprste

  • Satış Lideri Mustafa Gövercin

   Hezin: Siparişi siz mi girdiniz yoksa onay vererek lideriniz mi girdi?

   • Siparişi ben girdim kendim

    • Satış Lideri Mustafa Gövercin

     Hezin: O zaman 0850 250 28 66 numaralı müşteri hizmetleri merkezini hafta içi 08:00 ile 20:00 saatleri arasında aramalısınız. Siparişlerde bazen onay gerekiyor.

     • Teşekkürler saqln onaylandi :) 332 TL borcum oldu

     • Satış Lideri Mustafa Gövercin

      Hezin: Biz teşekkür ederiz. Aldığınız ürünlerin ödemesini 15 gün içerisinde ödersiniz. Aramıza hoş geldiniz, başarılar dileriz.

 3. Ben numaramı nasıl değiştirebilirim bir türlü degistiremedim.

  • Satış Lideri Mustafa Gövercin

   Hezin: Temsilci girişi yaparak bilgilerim kısmından değiştirebilirsiniz. Ya da hafta içi 08:00 ile 20:00 saatleri arasında müşteri hizmetlerini arayarak da yapabilirsiniz.

 4. Avona giriş yapamıyorum temsilci numaram yanliş dio

 5. Mail adresimi kaydetmek istiyorum yazıp güncelle butonuna basıyorum sonra sayfadan çıkıp tekrar girince gene mail adresi bölümü boş Kaydetme mis gorunuyor

 6. Adresimi degisdiremiyorum.

 7. Yanlışlıkla bakarken temsilci seçtim onu nasıl kaldırabilirim

 8. E postam yenilendi sifre istiyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir