Avon Surrender Parfüm Yeniden Satışta

Özlemle beklediğiniz aşkın kokusu Avon Surrender parfüm tekrar satışa çıkıyor. 2015 Yılında satışına ara verilen kokunuz tekrardan katalogdaki yerini almak gün sayıyor.

Avon Surrender Parfüm
Surrender Parfüm satışları başlıyor

Surrender Kadın EDT

Parfümü ilk defa keşfedecekler için kısa bir tanıtım yapmak istiyorum. Surrender kadın parfüm ilk olarak 2004 yılında satışa başlanmış olup, oryantal kokular grubunda yer almaktadır. Misk amberi ve çiçeklerden oluşan koku detaylarına özetle bakmak gerekirse üst notalarında Sicilya bergamot, İtalyan mandalina ve Çin çayı yer alıyor. Orta notalarında ise şam gülü, kaşmir ağacı ve egzotik çiçekler bulunuyor. Alt notalarda ise paçuli, amber ve misk yer almaktadır.

Surrender Erkek EDT

Erkekler içinde çok özel bir koku olan surrender aromatik baharatlı koku grubunda yer almaktadır. Üst notalarında zencefil, ardıç ve kakule yer almaktadır. Orta notalarını ise yeşil notalar (yeşil yapraklar, çay yaprakları, çim özleri ve deniz bitkileri) gibi özler bulunmaktadır. Alt notalarında ise kehribar ve misk yer almaktadır.

Kampanya 6 Kataloğunda Satılmaya Başlıyor

Israrla tekrardan satışa çıkmasını istediğiniz Surrender EDT çeşitleri kampanya 6 kataloğu ile tekrardan satışa çıkıyor. Kataloğun kapak resmini süsleyecek olan efsane parfümü ilk kampanyasında %50 indirimli olarak alacaksınız. 10 Mayıs 2019 tarihinde başlayacak olan Avon kampanya 6 kataloğu öncesinde de satın alma imkanınız bulunuyor. Peki bu nasıl olacak derseniz? Hemen açıklayayım.

Avon temsilci ve satış liderlerine özel panorama dergisi şeklinde 35 sayfalık bir basılı yayın göndermektedir. Bu dergide bir sonraki kampanya satışa çıkacak ürünler (örnek ürünler) şeklinde tanıtılır ve sınırlı sayıda satışı yapılır. Yani ürün katalogda olmadan 1 kampanya öncesi panorama dergisinde yer alıyor. Temsilcilere ürünü tanıtılır, denemelerini sağlamak ve müşterilerine denetmek için sınırlı sayıda satın almalarına imkan verilir. Dileyen temsilci bu ürünü müşterisine satabilir. Bu nedenle 12 Nisan 2019 itibari ile Surrender parfüm çeşitlerini temsilci ya da satış liderinizden isteyebilirsiniz. Dilerseniz sitemizden de bir tıkla, kolayca satın alabilirsiniz.

Avon Surrender Parfüm Satın Al

Evet, arkadaşlar 12 Nisan itibari ile Surrender EDT satışına başlıyoruz. Dileyen müşterilerimiz sitemizden satın alabilir. Arzu eden ise Avon üyesi (temsilci) olarak %30’a varan ek indirimle ve hediyeli olarak satın alabilir. Peki, fiyatı ne kadar? Hemen ona da bakalım.

Avon Surrender Fiyatı Ne Kadar?

Katalog fiyatı 115 TL olmasına karşın ilk kampanyasında indirimli olarak 69 TL’ye satılmaktadır. Peki daha da indirimli almak ister misiniz? Mesela 69 TL yerine 51 TL’ye alabileceğinizi biliyor muydunuz? Peki, bu nasıl olacak? Bunun için Avon temsilcisi olmanız gerekiyor. Henüz temsilci değilseniz bile sorun yok, sitemizde yer alan başvuru formunu doldurarak 2-3 saat içerisinde temsilci olabilir, satın alabilirsiniz. Hem de ödemesini 15 gün içerisinde yaparsınız.

Avon Temsilci Ol, Ekstra İndirimli Satın Al

Evet, arkadaşlar Avon temsilcisi olarak indirimli + hediyeli satın almak için temsilci olmanız gerekiyor. Henüz temsilci değilseniz aşağıda yer alan Avon temsilci başvuru formunu doldurarak olabilirsiniz. Temsilcilik ile ilgili merak ettiğiniz hususları yazının devamında bulacaksınız.

[]
1 Step 1
AVON Temsilci Başvuru Formu

ADINIZ

İLETİŞİM

ADRESİNİZ

keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
FormCraft - WordPress form builder

Satış Lideri Sizi Arayacak, Kaydınızı Yapacak

Yukarıda yer alan form ön kayıt amaçlıdır. Kesin kayıt için Avon satış lideri arkadaşlarımız sizi arayarak kesin kaydınızı yapacaktır. Bu esnada T.C. Kimlik Numarası gibi eksik bilgileri de isteyecektir. Sizden gelen bilgileri sisteme girerek kaydınız yapılır.

KAYITEVET Yazarak Onaylamanız Gerekir

Satış lideri kaydınızı sisteme girmesi ile birlikte Avon’dan bilgilendirme mesajı alacaksınız. Bu mesajda sizden KAYITEVET yazarak 3850’ye SMS göndermeniz istenir. Bu şekilde başvurunun size ait olduğunu onaylamış olursunuz. 48 Saat içerisinde onay vermemeniz halinde başvurunuz iptal edilir.

Avon Temsilci Numarası ve Şifre İle Giriş Yapabilirsiniz

Başvurunuz onaylandığında SMS ile onay mesajı ve içerisinde 8 haneli temsilci numaranız bulunmaktadır. Şifre oluşturarak avon.com.tr’den temsilci girişi yapabilir ve siparişinizi girebilirsiniz. Dilerseniz satış lideri arkadaşlarımız size yardımcı olacaktır.

Sık Sorulan Sorular

Temsilci olmayı düşünenlerin aklına takılan sorulara yanıt vermek istiyorum.

Temsilci Olmak İçin Herhangi Bir Ücret Ödeyecek miyim?

Hayır arkadaşlar kayıt olmak için herhangi bir ücret ödemezsiniz.

Her Kampanya Sipariş Vermek Gerekir mi?

Temsilci olmak size herhangi bir zorunluluk getirmez. Hiç bir şekilde sipariş vermek zorunda değilsiniz. Ne şimdi ne sonraki kampanyalarda böyle bir zorunluluk yoktur.

45 Yorum Yorum yap
  1. Kesinlikle gelmeli😭😭🤩🤩

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir