AVON Temsilci Hediyeleri

AVON Kasım kataloğu (K12) pembe kasım kapsamında %75’e varan indirimler sunarken aynı zamanda temsilci ve satış lideri arkadaşlarımız içinde bir birinden özel temsilci hediyeleri dağıtmaktadır. Hediyeler arasında muhteşem parfümler yanı sıra MADA COCO’dan çift kişilik battaniye ve çift kişilik saten yatak örtüsü takımı da bulunuyor.

Temsilci hediyelerini kazanabilmek için AVON temsilci ya da satış lideri olmanız gerekiyor. Henüz temsilci değilseniz aşağıdaki formu doldurarak ücretsiz başvuru yapabilirsiniz. Kayıt ücreti yok, sipariş girme zorunluluğu yok, dilediğiniz zaman kolayca iptal edebilirsiniz. Ödemeleri ise 15 gün içerisinde size uygun ödeme yöntemi ile yapabilirsiniz.

[]
1 Step 1
AVON Temsilci Başvuru Formu

ADINIZ

İLETİŞİM

ADRESİNİZ

keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
FormCraft - WordPress form builder

İnci Temsilci Hediyeleri İle Başlayalım mı?

Öncelikle inci temsilci nedir? Bu soruya yanıt vermek istiyorum. Avon temsilci olduğunuzda ilk 3 kampanya (yaklaşık 3 aylık bir süre) inci temsilci olarak tabir edilir. İnci temsilcilerin hediye kazanması daha kolaydır. Çünkü 120 TL’lik satış ya da kendi kullandıkları ürünü almaları yeterlidir.

Şimdi dilerseniz aramıza yeni katılan arkadaşlar (inci temsilcilere özel) hediyeleri tanıyarak başlayalım. İnci temsilcilik sadece 3 kampanya sürmektedir. Her kampanya inci temsilciniz farklı olacaktır.

Incandessence Kadın Parfüm (30ml)

Incandessence bayan parfüm

Bu kampanya kayıt olan ya da ilk siparişini bu kampanya verecek temsilciler için hediyemiz Avon’un en çok satılan parfümü Incandessence kadın EDP olacaktır. Çiçeksi kokuların en güzel örneği olan Incandessence elmas orkide, beyaz şakayık ve frezya aromalarından oluşmaktadır. Bu muhteşem hediyenin sahibi olmak için temsilci fiyatı ile 120TL satış/siparişe ek olarak 2 adet katalog satın almanız gerekmektedir. Daha fazla hediyenin sahibi olmak için lütfen yazıyı okumaya devam ediniz.


Little Black Dress Bayan Parfüm (30ml)

Little Black Dress EDP

Kampanya 10 sizin 2. kampanyanız ise inci hediyelerini kazanmaya devam edeceksiniz. Bu kampanya hediye ve limitlerinde küçük bir değişiklik olacağını unutmayın. İlk kampanya da 120 TL olan limit 2. ve 3. kampanyada 175 TL’ye yükselmektedir. Aynı şekilde 2 katalog almayı unutmamalısınız. Daha fazla hediye sahibi olmak için lütfen yazımızı okumaya devam ediniz.

Bu koşulu yerine getirdiğinizde yine kadınların çok severek kullandığı bir parfüm olan Little Black Dress EDP’yi kazanacaksınız. Hanımeli, yasemin ve sandal ağacı kokuları ile etrafınızdaki insanlar tarafından fark edileceksiniz.


Black Suede Erkek EDT (30ml)

Black Suede erkek EDT

K10 sizin 3. kampanyanız ise bu fırsatı çok iyi değerlendirmelisiniz. Çünkü inci temsilci hediyelerinin sonuncusunu alacaksınız. Bundan sonra sadece fırsat 1,2,3. hediyelerini kazanabilirsiniz.

Bu kampanya da minimum 175 TL sipariş + 2 katalog almanız halinde bu sefer erkekler için çok özel olan bir parfümün sahibi olacaksınız. Black Suede erkek EDT, Avon’un en eski parfüm markaları arasında yer almaktadır: Öyle ki ilk satışa başladığı yıl 1980 olarak görülmektedir. 40 Yıldır en sevilen parfümler arasında yer almaktadır.

Kokuyu muhteşem kılan içerisindeki odunsu notalar, yeşil bitkiler ve deri aroması olmaktadır.


Eve Alluring Bayan Parfüm

Evet, arkadaşlar şimdi fırsat 1,2,3. hediyelerini tanımaya başlıyoruz. Bundan sonra göreceğiniz hediyeleri tüm temsilciler kazanabilir. İlk tanıyacağımız hediye fırsat 1’de yer alan muhteşem bir parfüm olacaktır. 2018 Yılında satışına başlanan Eve Alluring kadın EDP kalıcı kokusu ile dikkat çekiyor.

Avon Eve Alluring Kadın EDP
Çiçeksi ve meyveli kokusuna hayran kalacaksınız.

Eve Alluring: çiçeksi, meyveli ve odunsu, 3 farklı koku türünü bir arada sunan ender parfümlerden biri diyebilirim. Üst notaları erik, frezya ve menekşe ile başlayan kokunuz, orta notalarda ise iris çiçeği ve neroli ile devam etmektedir. Kalıcı kısım dediğimiz alt notalarda ise kehribar, misk ve sandal ağacının karşı konulmaz etkisi bulunmaktadır.

Bu muhteşem hediyenin sahibi olabilmek için yapmanız gereken kampanya 12 süresince, temsilci fiyatı ile 275 TL (satış ya da kendinize sipariş) ile 4 katalog satın almanız gerekir.

MADAME COCO Çift Kişilik Battaniye

Fırsat 1’de yer alan muhteşem parfümü kazandınız mı? Şimdi sıra daha büyük, daha değerli hediyelerin kazanılmasında. Fırsat 2’de ev tekstili dekorasyonu alanında önemli bir marka haline gelen MADAME COCO’dan çift kişilik battaniye bulunuyor.

Sonbahar ve kış mevsimine adım attığımız bugünlerde kazanmak isteyeceğiniz en güzel hediyelerden biri diyebilirim. Çift kişilik battaniye 200x200cm boyutunda olup piyasa da satış fiyatı 129 TL’dir.

Madame Coco'dan Çift Kişilik Battaniye Hediye
İçinizi ısıtacak bir hediye

MADAME COCO çift kişilik battaniyenin sahibi olabilmek için yapmanız gereken satış, sipariş oranı 700 TL + 8 katalog almak şeklinde belirlenmiştir. Bu koşulu karşılayan tüm temsilciler bu muhteşem hediyenin sahibi oluyor.

MADAME COCO Çift Kişilik Saten Yatak Örtüsü Takımı

Fırsat 3’te yine yatak odalarının olmazsa olmazı şık bir yatak örtüsü takımı hediye ediliyor. MADAME COCO kalitesi ile üretilen çift kişilik saten yatak örtüsü takımı renk ve tasarımı ile dikkat çekiyor. Ürün içeriğinde 240x260cm yatak örtüsü ve 2 adet yastık kılıfı bulunmaktadır. Ürünün piyasa satış fiyatı 269 TL olduğunu belirtmeliyim.

Yatak odanız için muhteşem bir hediye

Bu fırsattan yararlanabilmek için yapmanız gereken satış/sipariş rakamı 1300 TL + 8 katalog şeklinde belirlenmiştir. Böylece bu kampanyanın tüm hediyelerini kazanmış olursunuz

Belirlenen Limitlere Kampanya Sürecinde Ulaşmalısınız: Değerli arkadaşlar bu hediyeleri kazanmak için belirlenen limite tek siparişte ulaşmak gerekmez. Kampanya boyunca vereceğiniz siparişler toplanır, kampanya sonuna kadar ulaşmanız beklenir.

Örnek fırsat 1 hediye limiti 275 TL bu siparişi tek seferde de verebilirsiniz. Dilerseniz 100 + 100 + 75 şeklinde 3 siparişte de ulaşabilirsiniz. Burada amaç kampanya sürecinde belirlenen limite ulaşmaktır. Bunu tek seferde de yapabilir, birden fazla sipariş vererek de yapabilirsiniz.

Avon Satış Lideri Hediyeleri

Satış liderleri bu kampanya kazançlarına sınırsız kazanç katıyorlar. Kampanya 12’yi gümüş ve üzeri seviyede bitirecekler için kazançlarına ek olarak 50$ ve üzeri kazanma fırsatı sunuluyor.

Bunun için liderlere aktif hedefi gönderildi. 3 Nesilde yapılması gereken aktif hedefine ulaşan liderler 50$ kazanıyor. Hedefin üzerine çıkılan her 3’tanede 10$ daha kazanıyorsunuz. Örnek vermek gerekirse size hedef olarak 40 rakamı verildi ve siz 49 aktife ulaştınız.

Bu durumda 40 yaptığınız için 50$ kazandınız. Hedefin üzerine 9 fazla yaptığınız için 3×10=30$ daha kazandınız. Böylece kazancınıza ek olarak 80$ kazanmış olacaksınız.

Avon satış lideri hediyeleri
kazancınızı sınırsız dolar ile artırın

Avon satış lideri avantajları ve hediyeleri bununla sınırlı değildir. Avon satış lideri hakkında merak ettiğiniz bilgilere sitemizden ulaşabilirsiniz.

Elite Club Üyesi Ol, Daha Değerli Hediyeler Kazan

Temsilci hediyeleri sadece kampanyalar ile sınırlı değildir. Yıllık satış rakamlarına göre daha değerli hediyeler bulunmaktadır. Sizin her kampanya yaptığınız satış/siparişler toplanarak sizin temsilci seviyenizi belirlemektedir.

Yıl içerisinde 12.500₺ ve üzeri satış yaptığında Arçelik’ten muhteşem hediyeler kazanmaya devam edersiniz. Arçelik semaver, buhar kazanlı ütü, çamaşır makinesi ve no frost buzdolabı da sizin olabilir. Bunun için yapmanız gereken tek şey Elite Club üyesi olmaktır. Elite Club nedir, nasıl olunur? Gibi soruların cevabı için lütfen aşağıda yer alan bağlantıya tıklayınız. https://www.satistemsilcileri.com/avon-elite-club

Aldığınız Ürünleri İade Ederken Dikkatli Olunuz
Satın almış olduğunuz ürünleri 40 gün içerisinde koşulsuz iade edebilirsiniz. İade işlemi gerçekleştirirken hediye limitinin altına düşmemeye dikkat etmelisiniz. İade durumuna göre satış rakamınız hediye limitinin altında kalabilir. Bu durumda hediye gönderilmez.

Avon Temsilcisi Ol, Hediyeleri Sende Kazan

Evet, arkadaşlar yukarıda da belirttiğimiz gibi tüm bu hediyeler temsilciler içindir. Sizde bu fırsatlara erişebilmek için yapmanız gereken tek şey temsilci başvurusu yapmaktır. Aşağıda yer alan formu doldurmanız halinde satış lideri arkadaşlarımız telefonla size ulaşarak 2-3 saat gibi kısa bir sürede işlemlerinizi gerçekleştirecektir.

[]
1 Step 1
AVON Temsilci Başvuru Formu

ADINIZ

İLETİŞİM

ADRESİNİZ

keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
FormCraft - WordPress form builder

18 Yaş üzeri herkese açık ve ücretsiz olan bu çalışma modelinde ne yapacağınız, nasıl ve ne zaman yapacağınızı kendiniz belirlersiniz. Serbest çalışma yöntemi ile gelir elde etmek ve muhteşem hediyelerin sahibi olmanız için güçlü bir ekipte yer alacaksınız.

İhtiyacınız olan ilk katalog tarafımızdan ücretsiz olarak gönderilmektedir. Sizin yapmanız gereken tek şey katalog üzerinde yer alan binlerce üründen sipariş almaktır.

Bu kampanyanın hediyelerini beğendiniz mi? Oylayın, dilerseniz sayfanın alt kısmında yer alan yorum kısmından görüşünüzü de paylaşabilirsiniz.

Çok KötüKötüİdare EderİyiÇok İyi (28 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 4,79. Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...
Yazar: Avon Satış Lideri Mustafa Gövercin
Güncelleme tarihi: 05 Kasım 2019 — 08:59
949 Yorum Yorum yap
 1. en az kaç para yapmam gerekir cvp bekliyorum

 2. mrb k3 katalokta kaç para yaparsam hangi hediyeler gelir bana en az kaç para yapmam gerekir cvp bekliyorum

 3. BEN avon temsilcisiyim K2 kataloğundan 395,12 tl yaptım bana hangi hediye gelicek..?

  1. Temsilci fiyatı ile 340 TL ve üzeri + 5 katalog alımınızda Days in color battaniye kazanırsınız.

 4. mrblar bende bugun vberdim 345 tllik şipariş ama panoramayı inceledim ve diyorki temsilci fiyatıyla 340 tllik şiparişe hadiye yazıo yani katalok fiyatıyla degil deyilmi??

  1. Serpil hanım temsilci yani size geliş fiyatı ile 340 TL katalog fiyatı ilede 450 – 500 TL arası bir rakama tekabül ediyor.

 5. ben avon temsilcisiyim bana çok hediye gelmiyo bu ay kaç para yaparsam hediye gelir bana

  1. En az 340 TL + katalog siparişi vermeyi unutmayın katalog almadan hiç bir hediye gelmez

 6. 300 tl lik yapınca hediye geliyor ya , 300 tl ddkleri temsilci fiyatıyla mı yoksa katalog fiyatıyla mı

  1. Evet büşra temsilci fiyatı ile katalog fiyatı hediyelerde geçersizdir.

 7. ben avona yeni katıldım k2 kataloğundan 300 e yakın sipariş verdim bana ne gibi hediyeler gelir bana gelen panaromada sadece 340 ı geçersem battaniye geleceği yazıyor sadece o mu yani

  1. Evet kampanya 2 kataloğunda 1. seviye hediyesi battaniye olup 2. seviye hediyesi ise kampanya 1-2 süresince 1250 TL sipariş verenler king çay makinasıda kazanıyor.

 8. ben avona yeni katıldım k1 kitapcıgından ilk 300 tl sipariş verdim treselle parfüm geldi yine k1 kitapçıgından 191tl siparişimde herhang bişey gelmedi beni bilgilendirirmisiniz yeni oldugum için bilmiyorum…

  1. Emine hanım peki 5-10 adet katalog sizin tabirinizle kitapcık siparişi vermişmiydiniz?

 9. ben avonun temsilcisiyim k2 kampanyasından 300 tl sipariş verirsem bana hangi hediyeler gelir

  1. Menekşe 340 TL sipariş verene polar battaniye hediye

 10. mrb panoromayı yayınlarmısınz ben yeni üye olcm yarn ama bakmak istyrm yardmcı olrsnz sevinirim

  1. Tuğçe hanım panorama sadece temsilcilere özel olup genele açık alanda yayınlama imkanı yoktur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir