AVON Temsilci Hediyeleri: Alez, Yatak Örtüsü ve Saç Şekillendirici

AVON temsilci hediyelerinde bu kampanya 582 TL değerinde ürün hediyesi ya da seçiminize göre 525 Avon Para kazanabilirsiniz. Tabii ki bu hediyeleri kazanabilmek için Avon temsilcisi ya da satış lideri olmanız gerekir.

Avon temsilci hediyeleri

Henüz temsilci değilseniz bile üzülmeyin. Aşağıda yer alan Avon temsilci başvuru formunu doldurarak başlayabilirsiniz. Kayıt ücreti yok, sipariş verme zorunluluğu yok ve dilediğiniz an iptal edebilirsiniz.

Peki, şimdi bu kampanya kazanabileceğiniz hediyeleri yazının devamında görelim.

1 Step 1
AVON Temsilci Başvuru Formu

ADINIZ

İLETİŞİM

ADRESİNİZ

keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
FormCraft - WordPress form builder

Yeni Temsilciler İçin İlk Hediye Perceive Bayan Parfüm

Avon yeni temsilcilere 3 kampanya (3 ay) boyunca hediye kazanmayı daha kolay hale getirdiği söylenebilir.Bu kampanya aramıza yeni katılan ve ilk siparişini verecek temsilciler için Perceive EDT 30ml bayan parfüm hediyesi ilk kazanacağı hediye olacaktır.

Sadece 135 TL’lik sipariş vermesi + 1 adet katalog satın alması yeterli olacaktır. Tabii ki fırsat 1,2,3,4 hediyelerini de kazanabilirsiniz. Siz satışınızı artırdıkça kazancınız da hediyeniz de artacaktır.

Full Speed Parfüm ve Nature Pro Şampuan

İlk siparişini geçtiğimiz ay (Temmuz’da) veren temsilciler için bu ay ikinci kampanya olarak kabul edilmektedir. İkinci kampanyasını yaşayan temsilciler için de muhteşem bir erkek parfümü Full Speed 30ml yanı sıra Dr. Ender Saraç tarafından geliştirilen Nature Pro saç güçlendirici sarımsak ve kekikli şampuan kazanıyor.

Bu muhteşem 2 hediyeyi kazanabilmek için 175 TL’lik sipariş vermeniz gerekir. Yine aynı şekilde 1 adet katalog almanız gerekmektedir.

Incandessence Parfüm + Nature Pro Masaj Jeli

Üçüncü kampanyasını yaşayanlar için de yine muhteşem bir kadın parfümü Incandessence 30ml ve yine Dr. Ender Saraç tarafından geliştirilmiş olan Nature Pro at kestaneli ve kırmızı biberli masaj jeli 250ml kazanma fırsatı bulunuyor.

Kazanabilmek için gerekli şart yine 175 TL ve üzeri sipariş vermek olacaktır. Aynı şekilde 1 adet katalog satın almayı unutmamalısınız.

Cherish Bayan Parfüm (Fırsat 1)

Tüm temsilcilerin kazanacağı fırsat hediyelerine baktığımızda ise yine muhteşem bir bayan parfümü olan Cherish EDP fırsat 1 hediyesi olarak karşımıza çıkıyor.

Cherish EDP

2015 Yılında satışa çıkan parfümün ana hatlarında yasemin, misk ve odunsu notalar yer alıyor. Kullanıcılar ilkbahar ve yaz ayları bu parfüm için en iyi seçenek olduğunu belirtmektedir.

Cherish EDP 50ml sahibi olabilmek için yapmanız gereken 300 TL değerinde sipariş ve 3 katalog satın almanız gerekmektedir.

English Home Çift Kişilik Alez Takımı (Fırsat 2)

Avon bu kampanya da English Home kalitesi ile hediyeler dağıtmaya devam ediyor. Fırsat 2’de çift kişilik alez takımı yer alıyor. 600 TL siparişe ek olarak 6 katalog almayı unutmayın.

English Home alez takımı

English Home çift kişilik alez takımı içeriğine bakacak olursak 1 adet alez yatak koruyucu 160x200cm + 2 adet alez yasyık koruyucu kılıf 50x70cm ürün yer alıyor.

English Home Tek Kişilik Yatak Örtüsü Takımı (Fırsat 3)

Alez takımını kazandınız mı? Süper, şimdi English Home kalitesi ile tek kişilik yatak örtüsü de kazanabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey satış rakamını 1200 TL ve üzerine çıkarmak olacaktır.

English Home yatak örtüsü

Böylece English Home tek kişilik yatak örtüsü de kazanırsınız. Ürün içeriğine baktığımızda 1 adet 180x240cm yatak örtüsü yanı sıra 1 adet yastık kılıfı yer almaktadır.

Goldmaster Saç Şekillendirme Seti (Fırsat 4)

Şimdi de Türkiye’nin ilk elektrikli ev aletleri markalarından biri olan Goldmaster kalitesi ile saç şekillendirme seti hediyesine bakalım. İki farklı ürünün yer aldığı fırsat 4 için 1800 TL satış ve 6 katalog almanız gerekir. Bu koşulu karşılamanız halinde Goldmaster saç düzleştirici ve maşa kazanabilirsiniz.

Bu noktada bir uyarıda bulunmak istiyorum. Saçlarınızı ısı ile şekillendirmekte kullandığınız saç kurulma makinesi, maşa ve düzleştiriciler dikkatli kullanılmadığında saçlarınızda hasara neden olabilir. Bu durum geçici ve kalıcı saç dökülmesine neden olabilir. Bu konuda yapılmış bilimsel çalışmaları görebilirsiniz.

Avon Tavsiye Hediyeleri, Arkadaşını Tavsiye Et Kazan

Temsilciler için bir diğer hediye fırsatı ise temsilci tavsiyesinden geçiyor. Avon temsilcisi olmak isteyen arkadaşlarınızı, tanıdıklarınızı tavsiye ederek yine 3 muhteşem hediye kazanabilirsiniz. Peki, tavsiye hediyelerini nasıl kazanacağımızı görelim mi?

Avon tavsiye hediyeleri

Tavsiye ettiğiniz ilk arkadaşınız temsilci olur ve 135 TL’lik sipariş verirse siz ilk olarak Perceive EDT 30ml bayan parfüm kazanırsınız. İkinci bir tavsiye de bulunmanız halinde ise bu sefer English Home 3’lü havlu seti kazanacaksınız. Tavsiyelere devam etmeniz halinde ise üçüncü temsilci tavsiyeniz ile English Home koltuk şalı kazanırsınız.

Peki, nasıl tavsiyede bulanacağız? Öncelikle mutlaka temsilci olmanız gerekir. Tavsiye edeceğiniz arkadaşınızın, tanıdığınızın bilgilerini satış liderinize iletmeniz gerekir. Satış lideriniz ilettiğiniz tavsiyenin kaydını yaparken, tavsiye eden olarak sizin temsilci numaranızı girecektir.

Satış Lideri Olmayı Düşündünüz mü?

Tavsiye edeceğiniz arkadaş ya da tanıdığınızı kendi ekibinize dahil ederek daha fazla kazanmak ister misiniz? Bunun için satış lideri olmanızı öneririm. Ekip kurarak daha fazla kazanç ve hediyenin sahibi olabilirsiniz.

Avon Para Nedir, Nasıl Kullanılır?

Bundan birkaç yıl önce, ilk uygulanmaya başlandığında, Avon yanı sıra hepsiburada.com sitesinden alışveriş yapma imkanı sunuldu. Şuan ise sadece Avon içerisinde kullanılıyor. Avon’un belirlediği ürünler ve hediyeler arasında puanınızın (Avon Paranızın) yettiği ürün ya da ürünleri alabiliyorsunuz.

Avon para nedir, nerede kullanılır?
AvonPara seçenler kazandıkları puanları dilediğince kullannabiliyor.

Bu kampanya hediye yerine Avon parayı seçenlere fırsat 2 ve üzeri limitlere ulaşmaları halinde Avon para kazandıracağız. Peki, kim ne kadar kazanacak? Fırsat 2 limitine ulaşan 100, fırsat 3’e ulaşmanız halinde +175 Avon para daha kazanacaksınız. Fırsat 4 limitine ulaşmanız halinde ise +250 Avon para daha kazanarak toplamda 525 Avon para kazanırsınız. Topladığınız bu Avon paralar ile açılacak hediye sayfasından dilediğiniz ürün ve ürünleri alabilirsiniz.

Belirlenen Limitlere Kampanya Sürecinde Ulaşmalısınız: Değerli arkadaşlar bu hediyeleri kazanmak için belirlenen limite tek siparişte ulaşmak gerekmez. Kampanya boyunca vereceğiniz siparişler toplanır, kampanya sonuna kadar ulaşmanız beklenir.

Örnek fırsat 1 hediye limiti 300 TL bu siparişi tek seferde de verebilirsiniz. Dilerseniz 100 + 100 + 300 şeklinde 3 siparişte de ulaşabilirsiniz. Burada amaç kampanya sürecinde belirlenen limite ulaşmaktır. Bunu tek seferde de yapabilir, birden fazla sipariş vererek de yapabilirsiniz.

Avon Satış Lideri Hediyeleri

Yazının geride kalan kısmında satış lideri olmayı düşünün demiştim. Şimdi aktaracağım bilgiler eminim sizi heyecanlandıracak ve fikrinizin netleşmesini sağlayacaktır. Satış lideri olduğunuzda temsilcilikten hariç kazanç ve hediyeleriniz olacaktır. Hem de her kampanya ve yıl sonuna özel binlerce TL değerinde hediye diyebilirim. Dilerseniz ilk olarak aşağıda yer alan hediye görseline bakarak devam edelim.

Avon satış lideri hediyeleri
Satış lideri olduğunuzda bu hediyeleri kazanabilirsiniz.

Vodafone Paketi: Bu hediye 12 ay boyunca 500 dakika konuşma + 3GB İnternet hakkı sağlamaktadır. Her ay yenilenmekte ve kullandığınız pakete ek olarak gelmektedir.

Cep Telefonu: Yıl sonu liderlik seviyesi kıdemli direktör olarak tamamlamanız halinde Vodafone paketine ek olarak bir de son model cep telefonu kazanırsınız. Tabii ki son model iphone olması beklenemez. Ama ben kazandığım her telefon (Vestel Venüs hariç) hepsinden memnun kaldım diyebilirim.

2500 TL’lik Eğitim Bursu: İşte bu mükemmel bir şey grup direktörü olarak yılı bitirmeniz halinde Vodafone paketi + telefon + bu muhteşem eğitim bursunuz kazanırsınız. Siz ya da sevdikleriniz 2500 TL’lik eğitim imkanından yararlanabilir. Dilediğiniz eğitim kurumundan eğitim alabilirsiniz. Birçok temsilci arkadaşımız sürücü kurslarında ehliyet almak için değerlendirmektedir. Bence ehliyetiniz yoksa hemen alın. Çünkü birazdan açıklayacağım hediyelerde son model araç kullanım haklarınız olacaktır.

7500 TL’lik Aile Tatil Paketi: Yıl boyu yoğun bir çalışma sonrası yılı Koordinatör olarak bitirmeniz halinde muhteşem bir tatil fırsatı sizi bekliyor. Hem de ailenizle birlikte 5 yıldızlı otellerde yılın yorgunluğunu atabilirsiniz.

Otomobil Kullanım Hakkı (Araç Sizinde Olabilir) Ve işte hediyelerin en güzeli şimdi gözlerinizi kapatın ve son model Audi ya da Mercedes ile çalıştığınızı hayal edin. Evet, hayaliniz kesinlikle gerçeğe dönüşecektir. Belirlenen kriterleri karşılarsanız son model bu araçların 1 yıllık kullanım hakkını elde edersiniz. 3 Yıl boyunca üst üste kazanmanız halinde ise araç sizin oluyor. Kesinlikle mücadele etmeye değer diye düşünüyorum.

Avon satış lideri avantajları ve hediyeleri bununla sınırlı değildir. Avon satış lideri hakkında merak ettiğiniz bilgilere sitemizden ulaşabilirsiniz.

Elite Club Üyesi Ol, Daha Fazla Hediye Kazan

Temsilci hediyeleri sadece kampanyalar ile sınırlı değildir. Yıllık satış rakamlarına göre daha değerli hediyeler bulunmaktadır. Sizin her kampanya yaptığınız satış/siparişler toplanarak sizin temsilci seviyenizi belirlemektedir.

Yıl içerisinde 12.500₺ ve üzeri satış yaptığında Arçelik’ten muhteşem hediyeler kazanmaya devam edersiniz. Arçelik semaver, buhar kazanlı ütü, çamaşır makinesi ve no frost buzdolabı da sizin olabilir. Bunun için yapmanız gereken tek şey Elite Club üyesi olmaktır. Elite Club nedir, nasıl olunur? Gibi soruların cevabı için lütfen aşağıda yer alan bağlantıya tıklayınız. https://www.satistemsilcileri.com/avon-elite-club

Aldığınız Ürünleri İade Ederken Dikkatli Olunuz
Satın almış olduğunuz ürünleri 40 gün içerisinde koşulsuz iade edebilirsiniz. İade işlemi gerçekleştirirken hediye limitinin altına düşmemeye dikkat etmelisiniz. İade durumuna göre satış rakamınız hediye limitinin altında kalabilir. Bu durumda hediye gönderilmez.

Avon Temsilcisi Ol, Hediye ve Para Kazan

Evet, arkadaşlar yukarıda da belirttiğimiz gibi tüm bu hediyeler temsilciler içindir. Sizde bu fırsatlara erişebilmek için yapmanız gereken tek şey temsilci başvurusu yapmaktır. Aşağıda yer alan bağlantıya tıklayarak kayıt sayfasına ulaşabilirsiniz. https://www.satistemsilcileri.com/avon-temsilci-basvurusu

18 Yaş üzeri herkese açık ve ücretsiz olan bu çalışma modelinde ne yapacağınız, nasıl ve ne zaman yapacağınızı kendiniz belirlersiniz. Serbest çalışma yöntemi ile gelir elde etmek ve muhteşem hediyelerin sahibi olmanız için güçlü bir ekipte yer alacaksınız.


Yazar: Avon Satış Lideri Mustafa Gövercin
Güncelleme tarihi: 31 Temmuz 2020 — 07:34
955 Yorum Yorum yap
 1. merhaba ben k12 kataloğundan sipariş verdim. yeni başlarıyım icin temsilcim benim yerime sipariş verdi. yaninda iki tane hediye ürün geleceğini soyledi. ürünler geldi fakat hediye ürünler gelmedi. sordugumdaysa k13 kataloğundan birşeyler sipariş edince hediye ürünlerin o siparişlerle birlikte geleceğini söyledi bu doğrumu?

  1. Egem: Evet, doğrudur. Kazandığınız hediyeler hep bir sonraki kampanya vereceğiniz sipariş ile gönderilir.

 2. Merhaba adım murat yeni üye oldum çevrem geniş lakin sirketiniz hakkında bilgiye sahip değilim bana detaylı olarak anlatirmisiniz saygılarımla ::Murat

  1. Murat: Buradan şirketi size anlatmam çok mantıklı olmaz. Gerek bizim sitemiz gerekse avon.com.tr’nin hakkında kısmında gerekli bilgiler yer almaktadır.

 3. Ben k9 da sipariş girdim hediye kazandım kazandığım ürünü k10 da değilde k11 de sipariş girsem o zamanda gönderilir mı?

  1. Gamze: Kazandığınız hediyeyi alabilmek için bir sonraki kampanya limiti önemli olmamak üzere sipariş vermek gerekir. K9’da kazanılan hediye K10’da gönderilir. K10’da sipariş verilmemesi halinde hediye hakkınız kaybolur.

 4. K10 kampanyasinda suan 1000 tl ulastim. Ama hic katalog siparis vermedim suan tek seferde eylul bitmeden 8 katalog alsam semaver i almis oluyorum dogrumudur ?

  1. Yaşar: Evet 1000 TL’lik satışa ek olarak 8 katalog alınması gerekir. Kampanya sonuna kadar bu eksiği de tamamlamanız halinde semaver dahil diğer hediyeleri de kazanmış olursunuz.

 5. Mrb sipariş verildiğinde ürünleri teslim aldıktan sonra fatura en geç ne.zamana kadar.odeme yapılır

  1. İde: Ödemeler 15 gün içerisinde yapılması gerekir. Bu süreçten sonra gecikme faizi uygulanır.

 6. Gram altın olayı bittimi 1250 yapmıştım k8 de gram altın muhabbeti kurulmadı hiç

  1. Abdullah: Bu kampanyadan sonra tekrar başlayacağını düşünüyorum.

 7. Merhabalar ben siparis verirken gecicinadresi yazdim. Fakar sistem kendini guncellemis ve sistemde kayitli olan okudugum sehre gitmism . Istanbula gelmesi gereken siparislerim sivas a gitmis. Simdi ne yapmam gerekiyor

  1. Bahar: PTT kargo ile görüşerek yeniden yönlendirme yapabilirsiniz.

 8. ornegin 35avon para kazandınız diyor bunun hakkında bilgi verirmisiniz

  1. Deniz: AvonPara sayfasından detaylı bilgi alabilirsiniz. Kazandığınız AvonPara ile avon.com.tr’den ürün ve alabileceğiniz gibi hepsiburada.com sitesinden harcayabiliyorsunuz. 1 AvonPara 1 TL olarak işlem görüyor.

 9. K8 kataloğundan siparişimi bir türlü veremedim cildiricam.sepettte ürün gözüküyor ama bir türlü gönder tuşuyla sona varamadim

  1. Gülizar: Nasıl bir hata alıyorsunuz?

 10. merhabalar daha yeni üye oldum k7 için sipariş oluşturabilmek için katalog almak istiyorum fakat ücretli midir? birde sadece katalog siparişini verince ilk sipariş ( yeni üye ) kampanyalarından herhangi bir kaybım olur mu ?

  1. Zeynep: Üye olduğunuzda lideriniz size ücretsiz katalog göndermesi gerekir. Biz sitemizden kayıt olan herkese ilk kataloğunu ücretsiz gönderiyoruz. Lideriniz size göndermediyse satın almanız gerekir. Evet katalog tanesi 1,99 TL toplu alman halinde 5 tanesi 8,50 TL’ye satılmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir