Vodafone Kampanyası İle (İndirimli Konuş, Mesajlaş)

Türkiye’nin en büyük kozmetik markası temsilcilerine bir birinden özel fırsatlar sunmaya devam ediyor. 2016 Yılında 130. kuruluş yıl dönümünü kutlayan firma daha önce hiç görülmemiş uygulamalara imza atıyor. Çekiliş ile 2 kişiye 100 Bin TL değerinde JEEP Renegade hediye ederken konuşma, mesajlaşma ve ücretsiz İnternet paketi kazanmaya hazır olun. Vodafone ile ortak bir çalışmaya imza atan firma Vodafone hat ve faturasız hat sahiplerine %70’e varan indirim ve her ay 250 MB ücretsiz İnternet paketi sağlıyor.

Vodafone’lularla 1500 Dakika Konuşma Sadece 5 TL
Evet arkadaşlar Vodafone abonesi olan Avon Temsilci ve Takım Öncüsü arkadaşlarımız dünya genelinde milyonlarca abonesi bulunan Vodafone’lularla 1500 Dakikası sadece 5 TL’ye konuşuyor. 1500 Dakika bana fazla derseniz 500 Dakika Vodafone’lularla konuşma için sadece 1,90 TL ödersiniz.

Her Ay 250 MB İnternet Hediye
Sunulan imkanlar sadece konuşma ile sınırlı kalmayıp, aynı zamanda siparişlerinizi İnternet üzerinden kolayca verebilmeniz için Vodafone hat ve faturasız hat sahiplerine her ay 250 MB hediye edilmektedir.

Her Ay %10 AvonPara Hediye
Fırsatlar peş peşe geliyor. Konuşma ve İnternet fırsatlarına ek olarak ayrıca her ay %10 AvonPara kazanacaksınız. Faturasız hat sahipleri her ay yükledikleri TL üzerinden faturalı hat sahipleri ile aylık sabit ücretleri üzerinden %10 AvonPara kazanacaktır. Yani bu ay 20 TL yüklediğinizde 2 TL AvonPara kazanmı olursunuz.

Kolay Numara Taşıma İmkanından Yararlanın
Henüz Vodafone abonesi değilseniz sorun değil, kolay numara taşıma uygulaması ile müşteri temsilcisi sizin evinize, iş yerinize gelerek taşıma işlemini kolayca gerçekleştirmektedir. Sizde numaranızı Dünya’nın en çok kullanılan GSM markasına taşımak için yapmanız gereken tek şey 0542 542 36 36 numaralı telefonu aramaktır.

Bu Fırsatlardan Nasıl Yararlanacağım?
Evet arkadaşlar ilk olarak Vodafone abonesi olmak gerekiyor. Faturalı yada faturasız hat sahipleri yararlanabileceği bu kampanyadan henüz Vodafone abonesi değilseniz yukarıda belirtildiği şekilde kolayca hattınızı taşıyabilirsiniz.

Kayıt Olmanız Gerekiyor
1) Öncelikle kullanacağımız paketi seçmek gerekiyor. 500 Dakika için telefonunuzun mesaj kısmına AVON500 yazarak 4523’e gönderiniz.

2) 1500 Dakikalık pakete abone olmak için AVON1500 yazarak 4523’e gönderiniz.

3) Ücretsiz 250 MB İnternet paketinden yararlanmak içinde telefonunuzun mesaj kısmına AVONINT yazarak 4523’e gönderiniz.

4) Her ay AvonPara kazanmak içinde bir defaya mahsus kayıt olmak gerekiyor. Bunun için telefonunuzun mesaj kısmına AVONTEMSİLCİ numarası şeklinde girmek gerekir. Örnek benim temsilci numaram 12345678 ise AVON12345678 yazarak yine 4523’e gönderiyoruz.

Bu fırsat sınırlı bir süre için geçerli olup, Avon 2017 ilk kampanyası olan Avon Ocak Kataloğu 2017 yada bir diğer tabir ile Kampanya 1 sonrası son bulabilir, yada taraflar arasında anlaşma sağlanması halinde devam edebilir. Bu konuda henüz bir bilgi verme imkanımız olmayacaktır. Size sunulan yaklaşık 8-9 aylık fırsatı verimli şekilde kullanmaya bakın. Aşağıda yer alan görselde yayınlanan haberin orjinal hali yer almaktadır.

İndirimli Konuş Mesajlaş

Daha Fazla Bilgi İçin Müşteri Hizmetlerini Arayın
Vodafone kampanyası hakkında aktaracaklarımız bu kadar olup, daha fazla bilgiye gerek Avon gerekse Vodafone Müşteri Hizmetlerini arayarak ulaşabilirsiniz.


Yazar: Avon Satış Lideri Mustafa Gövercin
Güncelleme tarihi: 29 Ocak 2019 — 07:57
16 Yorum Yorum yap
 1. Bu gün avona kayıt yaptım yarın saat sonra da bi vodafone numarası aradi arayan bayan avon temsilcisi olduğunu söyledi pek inandırıcı gelmdgelmdi bana

  1. Özkan: Başvuru yaptığınızda sizi bir lider arayarak sisteme kaydınızı yapar. İyi ki de güvenmemiş siniz. Çünkü sizin amacınız temsilci olmak değil, temsilci gibi görünerek Vodafone fırsatlarından haksız yere yararlanmaktır. Lütfen bu şekilde temsilci başvurusu yapmayınız.

 2. Merhaba bi sorum olacak.Ben temsilci numara cikarip sadece dakika yapacagim olurmu??Herhangi katalog veya urun siparis vermezsemde olurmu?Tesekkurler

  1. Orhan: Avon’u araç olarak kullanmayın. Sunulan indirim ve haklar temsilciler için geçerlidir. Sizin yaptığınız işlem satış liderinize zarar da verecektir.

 3. Sınırsız internet paketi

 4. Daha önce1500 dakikalık paketi kullanmama rağmen son 1 aydır bu paketlerden yararlanamıyorum belki 20 kez mesajı gönderdim kampanya kayıt alınıyor lakin onaylandığına dair mesaj gelmiyor ve paketi kullanamıyorum sebebini bilen varsa rica ediyorum paylaşabilir mi

 5. Avon müşteri destek hatını aradım ön kayıt yaptım.fakat onay kodu 2 saat içinde değil 3 iş günü içerisinde emailinize gelicektir.denildi.Anlamadım.bir de konuşma paketi 1500 dk için 3 sefer mi alış veriş yapmak gereklidir.nasıl oluyor.Teşekürler

 6. Ben şu avon 1500 nasl abone olabilirim temsilci olmadan

  1. İsa: Aşağıda yer alan bağlantıya tıkla ve açılan formu doldur 2 saat içinde Avon Temsilciliğin aktif hale gelir. https://www.satistemsilcileri.com/avon-temsilci-basvurusu

 7. Bu 1500 dk 1 aylık mi

  1. Avon235: Tabii ki konuşma periyotları aylık olarak hesaplanmaktadır.

 8. Vodafonlu ol yarı yolda kalma demişler diyenin ağzına sağlık haydi herkes vadafona

 9. Avon paraya kayıt yaptırmak istiyorum temsilci numarami kabul etmiyor

  1. Kahabe: Müşteri hizmetlerini arayarak teknik destek alınız.

 10. Slm interneti kulanamiyorum onay istiyo paketiniz hazirdiyo lutfen yardimci olurmusunuz

  1. Şerife: Müşteri hizmetlerini arayarak destek alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir