Vodafone’dan, Avon Satış Liderlerine Ücretsiz İletişim Fırsatı

Avon Vodafone kampanyası

Merhaba arkadaşlar, Vodafone’un Avon temsilcilerine yönelik konuşma ve İnternet kampanyası geçerliliği son buldu. Şuan sadece satış liderlerine yönelik olan 500 dakika + 3GB İnternet kampanyası devam etmektedir.

Avon satış liderleri (direktör ve üzeri seviyeye ulaşmaları halinde) ücretsiz 500 dakika konuşma + 3GB İnternet (1 yıl boyunca geçerli) fırsatından yararlanmaya devam ediyor. Kampanya ile ilgili detaylara geçmeden önce son bulan fırsat ile ilgili bilgi vermek istiyorum.

Vodafone 1500 Dakika Konuşma + 250MB İnternet Sadece 5 TL
2016-2017 yıllarında uygulanan bu kampanya ile Vodafone (faturalı, faturasız hat sahibi temsilciler için) 1500 dakika konuşma + 250 MB İnternet’i sadece 5 TL ödeyerek yararlanma imkanı sunuyordu. 1500 Dakika bana fazla diyenler içinde 500 dakika konuşma + 250MB İnternet sadece 1,90 TL’ye satılıyordu.

Avon'dan temsilcilere indirimli iletişim imkanıı

Bu muhteşem indirimlere ek olarak Vodafone kullanıcıları TL yükledikçe de kazanmaya devam ettiler. Yükledikleri TL’nin %10’u kadar Avon para kazandılar.

Fakat, yazının giriş kısmında da belirtiğim gibi şuan bu uygulama geçerli değildir. İleri de yeni bir kampanya olursa bu sayfadan sizlere duyurmaya devam edeceğiz.

Avon Satış Lideri Ol, Vodafone Fırsatını Kaçırma

Vodafone ücretsiz 500 dakika konuşma + 3GB İnternet kampanyasından yararlanmak isteyenler satış lideri olmayı gözden geçirmelidir. Satış lideri olduğunuzda daha fazla kazanç, daha fazla hediye yanı sıra 1 yıl boyunca ücretsiz Vodafone iletişim hakkı elde edersiniz.

Satış lideri nedir, nasıl olunur, avantajları nelerdir? Gibi sorulara özet şekilde yanıtlar vermek istiyorum. Avon kazanç sağlamak isteyenlere temsilci + satış liderliği şeklinde 2 farklı seçenek sunmaktadır. İsterseniz ikisini de aynı anda yürütebilirsiniz.

Temsilci olduğunuzda sadece ürün satışlarından kazanç + hediye elde edersiniz. Satış lideri olduğunuzda ise temsilcilerin elde ettiği haklara ek olarak daha fazla kazanç + daha fazla hediye fırsatına erişirsiniz.

Satış Lideri Nasıl Olunur?

18 Yaş üzeri herkes bu muhteşem kazanç modelini deneyebilir. Henüz temsilci değilseniz yapmanız gereken sitemizden ücretsiz temsilci başvurusu yapmaktır. Temsilci iseniz size özel panelden satış lideri başvurusu yapabilirsiniz.

SL (satış lideri) olduğunuzda ürün satışına ek olarak Türkiye’nin her yerinden temsilci kaydı yapma yetkiniz olmaktadır. Avon’da yer almak isteyen 18 yaş üzeri herkesi ad, soyad, adres, telefon gibi bilgilerini alarak 2 dakika gibi kısa sürede temsilci yapabilirsiniz.

Be şekilde kaydını yaptığınız temsilciler ile güçlü bir ekip oluşturabilirsiniz. Sizde bu ekibin lideri olarak ciddi kazanç fırsatlarına adım atarsınız. Satış liderliği temsilci satısı + toplam satış rakam oranlarına göre kendi içerisinde seviyelere ayrılmaktadır.

Her seviye atladıkça kazanç oranınız + avantajlarınız artacaktır. Ücretsiz Vodafone kampanyasından yararlanabilmek için yılı direktör ya da üzeri seviye de bitirmeniz gerekir. Yani yılın son kampanyası olan Aralık ayını direktör seviyesinde bitirmeniz 1 yıl boyunda ücretsiz Vodafone kampanyasından yararlanmak için yeterli olacaktır.

Bende bir satış lideri olarak görüşümü belirtmek istiyorum. Tamam, direktör seviyesine ulaşmak öyle ha deyince olacak kadar basit olmayabilir. Fakat, çok zor ya da imkansız da değildir İstediğinizde, azimli ve kararlı k-çalışma yaptığınızda 1 yıl ya da daha erken süreçte bile bu seviyeye ulaşabilirsiniz.

Bu yorumu yapmaktaki amacım çoğu insanın sırf Vodafone kampanyasından yararlanmak için temsilci ya da satış lideri olmasındandır. 2016 Yılında kampanya ilk başladığında binlerce insan sırf Vodafone kampanyasından yararlanmak için temsilci oldular. Herhangi bir satış yapmadan ya da Avon ile ilgilenmeye bile gerek duymadılar. Bu sefer durum biraz farklı, sadece satış lideri olmak yetmez aynı zamanda direktör seviyesine ulaşmanız gerekir.

Satış Lideri Avantajları Saymakla Bitmiyor!

Avon satış lideri hediyeleri

Son model Mercedes ya da AUDI otomobil sahibi bile olabileceğinizi belirtmek istiyorum. Bunun dışında Vodafone ücretsiz iletişim paketi, iş geliştirme paketi, her yıl son model bir telefon, 2500 TL ve üzeri eğitim bursu, 5 yıldızlı otelde ailenizle tatil de sizi bekliyor.

Tabii ki seviyenize göre her ay (her kampanya) binlerce TL para kazanacağınızı da eklemek istiyorum. Ödemeleriniz her ayın 2. haftası belirtmiş olduğunuz IBAN numarasına havale yapılmaktadır.

Daha fazla bilgi için Avon satış lideri yazımıza göz atabilirsiniz. https://www.satistemsilcileri.com/avon-satis-lideri-nedir-nasil-olunur Dilerseniz sorularınızı aşağıda yer alan soru ve yorum formundan bize de iletebilirsiniz.

16 Yorum

 1. Bu gün avona kayıt yaptım yarın saat sonra da bi vodafone numarası aradi arayan bayan avon temsilcisi olduğunu söyledi pek inandırıcı gelmdgelmdi bana

  • Özkan: Başvuru yaptığınızda sizi bir lider arayarak sisteme kaydınızı yapar. İyi ki de güvenmemiş siniz. Çünkü sizin amacınız temsilci olmak değil, temsilci gibi görünerek Vodafone fırsatlarından haksız yere yararlanmaktır. Lütfen bu şekilde temsilci başvurusu yapmayınız.

 2. Merhaba bi sorum olacak.Ben temsilci numara cikarip sadece dakika yapacagim olurmu??Herhangi katalog veya urun siparis vermezsemde olurmu?Tesekkurler

  • Orhan: Avon’u araç olarak kullanmayın. Sunulan indirim ve haklar temsilciler için geçerlidir. Sizin yaptığınız işlem satış liderinize zarar da verecektir.

 3. Sınırsız internet paketi

 4. Daha önce1500 dakikalık paketi kullanmama rağmen son 1 aydır bu paketlerden yararlanamıyorum belki 20 kez mesajı gönderdim kampanya kayıt alınıyor lakin onaylandığına dair mesaj gelmiyor ve paketi kullanamıyorum sebebini bilen varsa rica ediyorum paylaşabilir mi

 5. Avon müşteri destek hatını aradım ön kayıt yaptım.fakat onay kodu 2 saat içinde değil 3 iş günü içerisinde emailinize gelicektir.denildi.Anlamadım.bir de konuşma paketi 1500 dk için 3 sefer mi alış veriş yapmak gereklidir.nasıl oluyor.Teşekürler

 6. Ben şu avon 1500 nasl abone olabilirim temsilci olmadan

 7. Bu 1500 dk 1 aylık mi

 8. Vodafonlu ol yarı yolda kalma demişler diyenin ağzına sağlık haydi herkes vadafona

 9. Avon paraya kayıt yaptırmak istiyorum temsilci numarami kabul etmiyor

 10. Slm interneti kulanamiyorum onay istiyo paketiniz hazirdiyo lutfen yardimci olurmusunuz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir