Avon Temsilcileri Ne Kadar Kazanıyor?

Türkiye’de yaklaşık 300 bin kişinin düzenli gelir kaynağı haline gelen AVON temsilciliği ve kazanç fırsatlarını yakından görmek ister misiniz? Cevabınız evet ise yazının devamında sizi çok heyecanlandıracağını düşündüğüm detaylar göreceksiniz. Hazırsanız size özel iş ve gelir fırsatlarını görelim. Yazı biraz uzun olacağı için dilerseniz aşağıdaki bağlantılardan size en uygun olana tıklayarak, yazının ilgili kısmına gidebilirsiniz.

Avon Temsilcisi (Satışlardan Kazanç Elde Eder)

Satışını Yapacağınız Ürün Grupları

Temsilcilerin Aylık Kazanç Oranları

Kazanacağınız Hediyeleri Görün

Satış Liderleri (Kayıtlardan Kazanç Sağlar)

Seviye Atlama Ödülü

Hızlı Başlangıç Pirimi

Süper Komisyon

SL Hediyeleri

1 Step 1
AVON Temsilci Başvuru Formu

KİŞİSEL BİLGİLER

ADRES BİLGİLERİ

keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
FormCraft - WordPress form builder

Kazanç Yöntemlerini Yakından Görelim mi?

AVON size 2 çeşit kazanç imkânı sağlamaktadır. Bunlardan ilki satış temsilciliği olup, katalog üzerinde yer alan ürünlerin satışından %30’e varan gelir elde edersiniz. Diğeri ve en kazançlı olanı ise satış liderliğidir. Eski adı takım öncülüğü olan bu yöntemde kazanç temsilci ve satış lideri kaydı yaparak gerçekleşmektedir. Online kayıt uygulaması ile Türkiye’nin her yerinden temsilci kaydı yapabilirsiniz. Dilerseniz her iki yöntemi birden yaparak daha fazla kazanç ve hediyenin sahibi olursunuz. Şimdi dilerseniz temsilci ve satış liderlerinin nasıl ve ne kadar gelir elde edeceklerine bakalım.

TEMSİLCİ OLDUĞUNUZDA (Satışlardan %30’a Varan Gelir Elde Edersiniz)

Evet, arkadaşlar satış temsilcisi olduğunuzda kazancınız sadece satışlar üzerinden mümkün olmaktadır. Her yıl bir birinden özel fırsatların yer aldığı 13 katalog ile ürünleri müşterilere ulaştırarak (satarak) kazanç ve hediyelerin sahibi olursunuz.

AVON Ürünleri Nedir, Neyi Satacağız? Peki, şimdi de satışını yapacağımız ürünlere göz atalım mı?  1886 Yılından yani ilk kurulduğu günden itibaren AVON ürünleri sadece katalog üzerinden doğrudan satış yöntemi ile yapılmıştır. Günümüzde de aynı şekilde devam etmektedir. Avon Kataloğu dediğimiz dergi 200-250 sayfadan oluşmaktadır. Kategorik olarak ayrılmış sayfalarda ürünler ve öne çıkan fırsatları göreceksiniz.

Parfümler: Şirketin kuruluşu ilk olarak parfüm satışı ile mümkün olmuştur. Avon ismini almadan önce The California Perfume Company olarak başlamıştır. Şuan kataloglarda 50’den fazla parfüm markası bulunmaktadır. Kadın ve erkekler için bir birinden özel kokular bulunmaktadır. Çiçeksi, meyvemsi, oryantal, odunsu, tunrunçgil, fujer ve şipre koku çeşitleri ile herkesin severek kullanacağı mutlaka bir koku bulunuyor. 14 TL’den başlayan fiyatlarla herkesin kolayca alabileceği şekildedir.

Makyaj Malzemeleri: Parfümlerden sonra en çok satılan ürün grubu hiç şüphesiz makyaj malzemeleri olmaktadır. Örnek vermek gerekirse dünya genelinde her 8 dakikada 1 Avon ruj satışı yapılmaktadır. Genç kızlardan yetişkin kadınlara herkesin severek kullandığı ürün gruplarına bakacak olursak dudak, yüz, göz, tırnak ve makyaj aksesuarları için özel ürünler bulunmaktadır.

Cilt Bakımı: Kozmetik ürünleri denince haliyle cilt bakımı ilk sırada yer almaktadır. Bu kapsamda yine çok kolay satış yapabileceğiniz ürünler bulunuyor. 350 Bilim adamı tarafından geliştirilen bu ürün gruplarına bakacak olursak yüz nemlendiricileri, göz çevresi bakımı, temizleyici ve tonikler ile maske ve peeling çeşitleri ön plana çıkmaktadır. Tabii ki serum, losyon, çok amaçlı nemlendiriciler ile yazın en çok satışını yapacağınız güneş bakım ürünleri bulunmaktadır.

Kişisel Bakım: Tüm insanların ortak özelliği güzel ve bakımlı görünmektir.  Ergenlik dönemi ile başlayan bu arzu size kazanç fırsatı sağlamaktadır. Çünkü AVON kişisel bakım ürünleri sayfalarında hem kadın, hem de erkekler için bir birinden gerekli ürün çeşitleri bulunuyor. Vücut bakımı, duş, banyo ve spa ürünleri ile el, ayak bakım ürünleri hem güzelliğiniz hem de sağlığınızı yakından ilgilendiriyor.

Saç Bakımı: Güzel ve bakımlı görünmenin en kolay yollarından biri saç bakımı ile mümkündür. Aynı zamanda saç sağlığına verilecek önemle saç dökülmesi de belli bir oranda önlenebilmektedir. Avon saç bakım ürünleri sayfasında yine hem kadın, hem erkekler hem de çocuklar için gerekli ürünleri çok uygun fiyatlarla satıyor. Ürün gruplarına baktığımıza saç bakım yağları, maskeleri, spreyleri ile şampuanlar, saç boyaları, saç şekillendirme ürünleri ile taraklar ve fırçalar yer almaktadır.

Moda: Birçok insan Avon ürünlerini genelde kadınlara yönelik kozmetik ürünlerinden ibaret sanmaktadır. Gördüğünüz gibi durum hiçte öyle görünmüyor. Tüm aile bireylerinin ihtiyacı olan ürünleri içermektedir. Şimdi ele alacağımız son ürün grubu ise yine her insanın ilgisini çeken moda kategorisi olacaktır. Evet, Avon ürünlerinde iç giyim ve dış giyime ek olarak takı, saat, çanta ve cüzdan gibi son moda ürünler bulunmaktadır.

Satışlardan %30’a Varan Gelir Elde Edeceğiz

Evet, arkadaşlar başlıkta da belirtildiği gibi satışını yaptığınız ürünlerden %15 ile %30 oranında gelir elde edeceksiniz. Ürün gruplarına göre gelir oranları değişmektedir. Örnek vermek gerekirse parfüm, cilt bakımı, makyaj, kişisel bakım ve saç bakımı ürünlerinden %25 oranında gelir elde edersiniz. Aşağıda yer alan listede kazanç tablosu yer almaktadır.

1000 TL Satış yaptığınızda 150-300 TL

5000 TL Satış yaptığınızda 750 – 1500 TL

1000 TL Satış Yaptığınızda 1500 – 3000 TL kazanç sağlarsınız.

1 Step 1
AVON Temsilci Başvuru Formu

KİŞİSEL BİLGİLER

ADRES BİLGİLERİ

keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
FormCraft - WordPress form builder

Temsilci Hediyeleri de Sizi Bekliyor

Size sağlanan fırsatlar sadece kazanç değil, aynı zamanda bir birinden özel hediyelerde bulunuyor. Hem de her kampanya ve her yılsonu daha büyük olacak şekilde ayarlanmaktadır. Yeni temsilciler için hediye kazanmak çok kolaydır. 130 TL ve üzeri satış yapmaları yeterlidir. Tabii ki satış oranları arttıkça fırsat 1-2-3 hediyelerini de kazanırsınız. Hediye değerine örnek vermek gerekirse kampanya boyunca 1000 TL satış yaptığınızda o kampanya için sunulan tüm hediyeleri kazanırsınız. 300-400 TL değerinde hediye kazanmış olursunuz. Hediyeler Avon ürünleri yanı sıra evinizin ihtiyacı mutfak, kişisel bakım ve küçük ev aletlerinden oluşmaktadır. Bu kampanyanın hediyelerini görmek için aşağıda yer alan bağlantıya tıklayınız. https://www.satistemsilcileri.com/avon-temsilci-hediyeleri

Hediyeleri İkiye, Üçe Katlamak İster misiniz: 1000 TL satışa ulaştığınızda o kampanyanın tüm hediyelerini kazanmış olursunuz. 1000 TL üzeri satış size ayrıca hediye kazandırmaz. Ama şöyle bir yol izleyebilirsiniz. Size ait başka bir temsilcilik daha açabilirsiniz. Kendi adınıza yapıyorsanız ek olarak anne, baba ya da eşiniz adına bir temsilcilik daha açarak 1000 TL ve üzeri siparişlerinizi diğer temsilci üzerinden girersiniz. Böyle ce her hediyeden 2 adet kazanmış olursunuz. Bu şekilde hediyelerden 2-3-4 ve daha fazla sahip olabilirsiniz.

Yıl Sonunda Çamaşır Makinesi, Buzdolabı Kazanabilirsiniz: Her kampanya kazanacağınız hediyelere ek olarak bir de yılsonu temsilci seviyenize göre kazanacağınız hediyeler bulunmaktadır. Temsilciler yaptıkları satış tutarlarına göre gruplandırılırlar. Yıllık satışı 7500 TL olanlar Elite Club üyesi olarak birçok ayrıcalıktan yararlanırlar. Elite Club üyeleri de kendi içerisinde bronz, gümüş, altın, platin şeklinde gruplandırılmaktadır. Yılsonu satış rakamları altın olmaya imkân sağladığında çamaşır makinesi, platin olmaya imkân sağladığında ise çamaşır makinesine ek olarak no frost buzdolabı da kazanırsınız.

Satış Lideri Olduğunuzda (Yaptığınız Kayıtlardan Kazanırsınız)

Evet, arkadaşlar yazının geri kalan kısmında temsilciler için satışlardan kazanmayı ele aldık, şimdi ise daha avantajlı olduğunu düşündüğüm SL (satış lider) kazanç ve hediyelerine bakalım mı? 18 Yaş üzeri daha önce temsilci başvurusu yapmış ve onaylanmış herkesin yapabileceği bir iştir. Dilerseniz temsilcilik ile bir arada yapabilir, dilerseniz sadece satış lideri olarak bu işe odaklanabilirsiniz.

Satış Lideri Nedir, Nasıl Olunur? Kısa adı SL olan (Satış Lideri) amaç olarak Avon’a temsilci bulan kişidir. Türkiye’nin her yerinden temsilci bularak kayıtları Online olarak yapabilir. Yani temsilci olmak isteyen 18 yaş üzeri kişilerin Adı, Soyadı, T.C. Kimlik Numarası, Doğum Tarihi ve Adres bilgilerini alarak sisteme giriş yaparak temsilci kaydı yapar. Bu yaptığı kayıtlar onun ekibi olur. Her temsilcinin mutlaka bir lideri olmak zorundadır.

1 Step 1
AVON Temsilci Başvuru Formu

KİŞİSEL BİLGİLER

ADRES BİLGİLERİ

keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
FormCraft - WordPress form builder

Nasıl ve Ne Kadar Kazanır? Yazının giriş kısmında da belirttiğim gibi Avon’da sınırsız kazanç fırsatı vardır. Ne kadar kazanacağınızı kendiniz belirlersiniz. Sizin istekli, girişimci ve azimli olmanız ne kadar kazanacağınızı belirler. Ayda 1000 TL kazananda var 30000 – 40000 TL’de işte bunu sizin yönetici yönünüz belirlemektedir. Nasıl kazanacağınıza bakacak olursak kayıt yaparak kazanacağız. Bunu anladık, fakat dikkat etmeniz gereken husus sadece kayıt yapıp, bırakmak değildir. Çünkü kaydını yapan kişi minimum 100 TL sipariş vermedikçe aktif sayılmaz ve size kazanç imkânı sağlamaz. O nedenle önce kayıt sonra temsilcimizle ilgilenerek onun başarılı bir temsilci olmasını sağlamalıyız.

İlk başladığınızda aday satış lideri olursunuz. SL olabilmek için ilk basamak koşullarını karşılamanız gerekir. SL’nin kendi içerisinde başarısına göre grupları vardır. İlk basamak SL yani adaylıktan çıkıp, SL oluyorsunuz. Bunu yapabilmek için 2 koşul bulunuyor.

5 Aktif Temsilci: SL olabilmek için kayıt yaptığınız temsilcilerden en z 5 tanesi 100 TL ve üzeri satış yapması gerekir. Tabii ki bu sayı arttıkça sizin seviyenizde daha yüksek olacaktır. Minimum 5 aktif temsilciniz olması gerekir.

Ekip Olarak 1250 TL ve Üzeri Satış: İkinci koşul ise ekibinizle birlikte kampanya boyunca minimum 1250 TL satış yapmanız gerekir. Tabii ki bu rakamın üzerine çıkmanız halinde seviyeniz ve kazancınız artacaktır.

Tebrikler Satış Lideri Oldunuz: Minimum limitleri karşılamanız halinde SL olursunuz. Bu durumda seviye atlama ödülü ve ilk yıl HBP dediğimiz hızlı başlangıç pirimi almaya başlarsınız. Dilerseniz öncelikle seviye atlama ücretlerini ele alarak başlayalım. Aşağıda yer alan listede seviyeler ve o seviyeye ulaştığınızda + o seviye de kalmanız halinde alacağınız ücretler yer almaktadır.

Satış Lideri 100 TL

Uzman SL 200 TL

Bronz SL 300 TL

Gümüş 400 TL

Altın 500 TL

Platin 600 TL

Direktör 800 TL

Kıdemli Direktör 1000 TL

Grup Direktörü 1200 TL

Koordinatör 1500 TL

Kıdemli Koordinatör 2000 TL

Grup Koordinatörü 3000 TL

1 Step 1
AVON Temsilci Başvuru Formu

KİŞİSEL BİLGİLER

ADRES BİLGİLERİ

keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
FormCraft - WordPress form builder

Hızlı Başlangıç Pirimi (HBP) Fırsatlarına Bakalım mı?

Satış liderleri ilk yıl satışlarından pirim ya da süper komisyon almazlar. Onun yerine kısa adı HBP olan (hızlı başlangıç pirimi) kazanırlar. 13 Kampanya geçerli olan bu uygulama ile her ay 400 TL’ye varan oranda gelir elde edebilirsiniz. Bu fırsattan yararlanmak için 10 temsilcinizin aktif yani 100 TL ve üzeri sipariş vermesi gerekir. Toplamda ekip olarak 5000 TL satış yaptığınızda 400 TL hızlı başlangıç pirimi kazanırsınız.

1 Yıl Sonrasında Pirim + Süper Komisyon Kazanmaya Başlarsınız

13 Kampanya sonrası artık satışlarınızdan pirim almaya başlarsınız. Pirimler 1. Nesil, 2. Nesil ve 3. Nesil olmak üzere farklı olmaktadır. 1. Nesil temsilcilerin yaptığı satışlardan %2 ile %8 pirim kazanılır. Belirlenen aktif sayısına ulaştığınızda ise pirim oranınız artarak süper komisyon üzerinden almaya başlarsınız. Süper komisyonu hak ettiğinizde ise %3,5 ile %10,5 arasında pirim almaya başlarsınız.

Her Kampanya Sınırsız Gram Altın Kazanabilirsiniz

Satış liderleri için daha fazla avantajın olduğunu söylemiştim. Seviye atlama ödülü, hızlı başlangıç pirimi derken bir de sınırsız altın kazanma fırsatı olduğunu belirtmeliyim. Her 5 aktif temsilciye 1 gram altın kazanırsınız. Katlamalı olduğu için her 5 aktife 1 gr altın sizi bekliyor.

Satış Lideri Hediyelerine Çok Şaşıracaksınız

Yazının geri kalan kısmında temsilci hediyelerini gördünüz. Şimdi de daha büyük hediyeleri görmek ister misiniz? Satış lideri seviyenize göre yılsonunda muhteşem hediyeler sizi bekliyor.

İş Geliştirme Paketi: Yılı direktör seviyesinde bitirmen halinde 1 yıl boyunca geçerli iş geliştirme paketi (kargo gönderilerinde %80 indirim ile) Vodafone abonesi iseniz 500 dakika konuşma + 3GB aylık internet paketine ücretsiz sahip olabilirsiniz.

Sağlık Sigortası: AXA kapsamlı tamamlayıcı sağlık sigortasından yararlanmak için yılı kıdemli direktör olarak bitirmelisiniz. Bir üst satırda yer alan hediyelere ek olarak sağlık sigortası fırsatlarından da yararlanırsınız.

2000 TL’lik Eğitim Bursu: Yukarıda yer alan hediyelere ek olarak bir de eğitim fırsatı elde etmek ister misiniz? Bunun için yapmanız gereken yılı grup direktörü olarak bitirmelisiniz. Bunu sağladığınızda tüm eğitim kurumlarında geçerli 2000 TL değerinde eğitim bursu ile yeni eğitimlere adım atın.

Aile Tatil Paketi: Koskoca yıl boyunca çalıştınız, başardınız ve koordinatör olarak tamamladınız. İşte size muhteşem bir hediye paketi, hem de 6000 TL değerinde 5 yıldızlı otellerde aileniz ile birlikte yılın yorgunluğunu atacaksınız.

Audi ya da Mercedes Otomobil: İşte size otomobil fırsatı hem de son model Audi ve Mercedes farkı ile geliyor. Yılı kıdemli koordinatör olarak bitirdiğinizde Audi yılı grup koordinatörü olarak bitirdiğinizde Mercedes 1 yıllık kullanım hakkı kazanırsınız. 3 Yıl üst üste kazandığınızda o araç sizin olmaktadır.

Başarılı Olmanın Sırlarını Görelim mi?
Evet, arkadaşlar yukarıda 2 farklı kazanç sistemi olduğunu gördük, size uygun yöntemle başlayabilir ya da her 2 yöntemi de aynı anda yürütebilirsiniz. Pe ki başarılı bir temsilci ya da satış lideri olmak için ne yapmalı, hangi hususlara dikkat etmeli yazının devamında size başarıyı getirecek basit ama etkili teknikleri göreceksiniz.

Avon Temsilcisi Olduğunuzu Herkese Duyurun
Bu işe yeni başlayan arkadaşların ilk yapması gereken işlem artık bu işi yaptığını, arzu eden herkese Avon kataloğu ve ürünlerini temin edebileceğini duyurması ile başlamalıdır. Bunu yapmak için aile bireyler, yakın tanıdıklar yanı sıra sosyal medya sayfalarından yazarak başlayın. İlerleyen zamanlarda bu işlemi yapacağımız sosyal medya sayfaları ve İnternet siteleri ile daha geniş kitlelere duyuracağız. Böylece insanlar bize ulaşarak ürün almak ya da kayıt olmak isteyecektir.

İsteyen Herkese Ücretsiz Avon Kataloğu Ulaştırın
Daha fazla satış yapabilmek için, daha fazla tanıtım yapmanız gerekir. Bunun için en önemli ve gerekli malzemeniz kataloğunuz olacaktır. Her ay mutlaka 15-20 tane alarak daha fazla insana ulaştırın. Onlar sayfaları baştan sona incelediklerinde asla hayır diyemeyeceği ürün ve fırsatlarla karşılaşacaklar. Katalog verdiğiniz her müşteriniz minimum 50-100 TL arasında sipariş alabilirsiniz. Bu nedenle daha çok insanla etkileşim kurmanız gerekir. Fırsatınız varsa kataloğu inceleyen insanlara önerilerde bulunarak onu yönlendirin.

İlk Zamanlar İndirim Yapın Ya da Geliş Fiyatına Verin
Bu işte başarılı olmak için başlangıç noktası önemlidir. Güzel bir başlangıç yapmak için sizden ürün alanlara ekstra indirimler yapmanızı öneririm. İmkânı olanların hatta geliş fiyatına vermesi daha etkili olacaktır. Bunu her zaman yapmak yerine sizden ürün alanlara ilk siparişlerinde geliş fiyatına uygulamasını yaptığınızı belirtin. Emin olun çok etkili ve memnuniyet verici olacaktır.

Hediyeli Satış Planları Yapın
Bir diğer önemli husus ise insanların alacağı hediyeler ile mutlu olduklarıdır. Bunun için satışlarımızı ekstra hediye imkânları ile artırabilir. Tabii ki vereceğimiz hediyeler çok pahalı olmayacak ve bize maddi yük getirmeyecektir. Örnek bazen deodorant çeşitleri 1 TL’ye kadar düşmektedir. Bu süreçte 20-30 tane aldığınızda 20-30 müşteriye ek hediye verme imkânınız olur. Özellikle parfüm alanlara yanında o parfümün deodorantını hediye etmek müşteri memnuniyeti yönünde çok etkili olacaktır.

Müşterileri İyi Tanıyın, Onları Analiz Edin ve İletişimde Kalın
Başarılı bir satış temsilcisi olmak isterseniz iş hayatınızda güler yüz ve etkili iletişime önem vermelisiniz. Günlük hayatta yaşadığımız sorun ve sıkıntılar kesinlikle iş hayatımıza yansımaması gerekir. Bu noktadan sonra müşterileri ve özelliklerini çok iyi tanımak ve kayıt etmek gerekir. Örnek Ayşe Hanım parfüm olarak Incandessence EDP kullanıyor, bunu bir yere not etmelisiniz. Tutacağınız bilgi sayfasında aynı zamanda Ayşe Hanımın bu parfümü en son ne zaman aldığınızda not etmelisiniz. Örnek 2 ay önce almış ise artık o parfüm bitmiş ya da bitmek üzeredir. Ayşe Hanıma sevdiği parfümün indirimde olduğunu hatırlatmak ekstra bir sipariş anlamına gelmektedir. Bu nedenle müşterilerinizle sürekli iletişim halinde kalmalısınız. Günümüz teknolojisi ile bu hiç zor olmayacaktır. Gerekirse WhatsApp grubu kürar müşterilerinizi bu gruba dâhil edersiniz. Buna benzer birçok yöntem bulunabilir.

Müşterilerinize Ödeme Kolaylığı Sağlayın
Avon temsilcilerine başarılı olması için gerekli tüm kolaylıkları sağlamaktadır. Onlardan biride aldığınız ürünlerin ödeme süreci olup, diğer markalarda olduğu gibi peşin almak yerine 15 gün sonra almaktadır. Yani istediğiniz ürünleri alıyorsunuz, müşterilerinize teslim ediyor ve ödemenizi 15 gün sonra yapıyorsunuz. Size sağlanan bu kolaylığı sizde müşterilerinize yansıtmalısınız. Özellikle çalışan insanlar ödemelerini genelde avans ya da maaşlarını aldıklarında yapmaktadır. Bu nedenle insanlara ödemelerinde zaman tanıyın. Özellikle param yok diye ürün almaktan vazgeçen insanları bu şekilde potansiyel müşteri haline getirmiş olursunuz.

İade ve Değişimde Kolaylık Sağlayın
Müşterilerinize sağlamanız gereken bir diğer kolaylık ise aldıkları ürün ya da ürünleri beğenmemeleri ya da memnun kalmamaları halinde iptal, iade ya da değişim yapabileceklerini onlara hatırlatmalısınız. Çünkü Avon size bu imkânları diğer firmalardan daha fazla olacak şekilde sağlamaktadır. Müşteriniz aldığı ürünü açmış ve denemiş olsa bile kolaylıkla iade edebilmektedir. Bu nedenle sizde müşterilerinize iade ve iptal konusunda kolaylık sağlayın. Zorluk çıkaran temsilciler inanın ki sürekli müşteri kaybetmektedir. Sizin insanlara kolaylık sağlamanız başarılı bir temsilci olduğunuzu gösterir. İade ve iptaller sizi asla zarara uğratmayacaktır.

İşinizi İnternet Ortamına Taşıyın
Günümüzde en etkili ulaşım aracı İnternet olmaktadır. Yeni ve potansiyel müşterilere ulaşmak için İnternet sitesi ve sosyal medya araçlarını kullanmalısınız. Avon belli şartlar altında bunlara izin vermektedir. İnternet sitesi ya da Facebook, Twitter, Google + ve Instagram gibi ortamlarda Avon tanıtım, satış ve temsilci kaydı yapabilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken kurallara kısaca bakalım.

Facebook Açacaklar: Temsilci arkadaşların en çok kullandığı sosyal medya araçlarından biri haline gelen Facebook sayfaları gerçekten etkili olmaktadır. Sadece Avon için açacağınız Facebook sayfalarında dikkat etmelisiniz. İsim (uzantı) seçerken rastgele davranmak yerine avontemsilcisi şeklinde başlamalı ve devamında isim ya da numara olmalıdır. Örnek bir adres aşağıdadır. Aksi halde firma tarafından sayfanız kapattırılır. https://www.facebook.com/avontemsilcisi34/

İnternet Sitesi Açabilirsiniz: Özellikle satış liderlerinin gerek duyduğu İnternet siteleri açarken dikkatli davranmalısınız. Domain dediğimiz (site adresinde) Avon kelimesi olmamasına dikkat ediniz. Örnek avonsiparisgirisi.com yerine siparisgirisi.com şeklinde yapmalısınız. Sitenizi yaptırmak ve geliştirmek için Avon konusunda deneyimli SEO uzmanları ile çalışmalısınız. Bu konuda size önerim Mustafa Gövercin olacaktır. Webmasteryolcu.com sitesinin sahibi ve aynı zamanda Avon satış uzmanı olan Mustafa Bey İnternet sitesi ve SEO konusunda sizlere destek olacaktır. Kendisine ulaşmak için 0531 032 65 66 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Ne kadar kazanacağınızı görün

Evet, arkadaşlar başarılı olmak ve daha fazla kazanç elde etmek için birçok ölçüt bulunmaktadır. Bunun için bol bol araştırma yapmalı ve başarılı olan insanların uyguladığı stratejileri yakından izlemeli ve sizde aynı teknikleri uygulamalısınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir