Avon Temsilcisi Nasıl Olunur?

Kozmetik markalarının 130 yıldır değişmeyen lideri Avon ile kazanç sağlamak çok kolay olduğunu biliyorsunuz. Bunun için ilk yapılması gereken ücretsiz temsilci başvurusudur. Bunun için size birçok alternatif sunulmaktadır. Önerilen çevrimiçi başvuru olup, aşağıda yer alan formu doldurarak 2 saat içinde başvurunuz onaylanıp, sipariş girmeye başlayabilirsiniz.

Avon Temsilci Başvuru Formu
 • Cinsiyetiniz*lütfen Seçiniz
  Bayan
  Bay
  0
 • Adınız Soyadınız*
  1
 • Doğum Tarihi*Gün. Ay. Yıl
  2
 • Email*
  3
 • Telefon*GSM Numaranız
  4
 • Adres Bilgileri*İl İlçe Bilgisi Eklemeyi Unutmayın
  5
 • Bu form sadece ön kayıt niteliğinde olup, kesin başvuru için Avon yetkilisi sizi telefonla arayarak teyit edecektir.
  İlginiz İçin Teşekkür Ederiz...
  6
 • 7

 

1 Online Kayıt
Avon temsilcisi olmak için tercih edebileceğiniz yöntemlerden biri online kayıt, yukarıda yer alan formu doldurarak online (çevrimiçi) kayıt olabilirsiniz. En hızlı başvuru sistemlerden olan bu yöntemle yukarıda da belirtildiği gibi 2 saat içinde satış yapmaya başlayabilirsiniz.

Satış Lideri Sizi Arayacak: Yukarıda yer alan formu doldurup gönderdiğinizde Avon satış lideri sizi arayarak diğer gerekli bilgileri isteyecek ve kaydınızı telefonda yapacaktır.

Kısa Mesaj Alacaksınız: Son aşamada ise kayıt esnasında belirtilen telefon numarasına bilgilendirme mesajı gelecek ve mesaj kısmına KAYITEVET yazarak 000000000000 numaralı telefonu mesaj atmanız istenecektir.

2 Saat İçinde Başvurunuz Onaylanır: Kısa mesaj ile onay işlemini de yaptığınızda artık 2 saat içinde size onay mesajı ve sürekli kullanmanız gereken temsilci numaranız gönderilecektir.

İlk Katalog Ücretsiz + Sürpriz Hediye Gönderilir
Başvurunuzu yapan satış lideri size ilk kataloğunuzu ücretsiz olarak adresinize kargo ile gönderecektir. Kargo içerisinde aynı zamanda küçükte olsa sürpriz bir hediye eklenecektir.

Şifreniz Oluştur, Siparişini Girmeye Başlar
Başvurunuz onaylandı mesajı gelmesinin ardından hemen temsilci şifresi oluşturarak sipariş girmeye başlayabilirsiniz. Temsilci şifresinin nasıl oluşturulacağına dair bilgileri aşağıda yer alan bağlantıya tıklayarak görebilirsin. https://www.satistemsilcileri.com/avon-temsilci-sifresi-alma

Ödemeni 15 Gün Sonra Yap
Avon’un en güzel yönlerinden biri de vadeli satış yapmasıdır. Aldığınız ürünlerin ödemesini peşin yapmak yerine 15 gün içerisinde yaparsınız. Yani ürünleri sahiplerine teslim ederek ücretini alır, sizin kazancınızı düşerek geri kalan kısmı 15 günlük süre içerisinde Avon’a ödersiniz. Böylece bu işi yapmak için sermayeniz olması gerekmez.

%33 Kazanç ve Temsilci Hediyeleri Seni Bekliyor
Siparişlerini girmeye başladıkça %33’e varan gelir imkânı yanı sıra her kampanya değişen bir birinden özel temsilci hediyeleri kazanacaksın.

Diğer Başvuru Yöntemlerini de İncele
Yazının giriş kısmında da belirttiğimiz gibi Avon temsilci başvurusu yapmak için birçok seçenek bulunmaktadır. En kolay ve hızlı olduğu için ilk sıraya online form ile başvuruyu koyduk, tabii ki seçim sizin takdirinize bırakılmış olup, aşağıda yer alan yöntemlerden birin tercih ederek de kayıt olabilirsiniz.

Satış Lideri İle Yüz Yüze Başvuru
En eski ve klasik kayıt sistemlerinden biri olan takım öncüsü ile yüz yüz kayıt sisteminde size yakın noktada ikamet eden satış lideri bulmanız gerekir. Satış lideri ile görüşerek buluşacağınız ortak nokta belirlemelisiniz. Buluşma yerleri genelde pastane, kafeterya gibi ortamlarda olmaktadır. Satış lideri yanında getirdiği formu doldurarak size imzalatmakta ve size ilk kataloğunuzu teslim etmektedir.

Başvurunuzun Onay Süreci 1 Haftayı Bulabilir: Satış lideri doldurduğu formu Avon merkeze ileterek onay sürecini başlatmaktadır. Bu şekilde yapılan başvuruların incelenip, onaylanması 1 hafta kadar sürebilmektedir. Online başvuru ile kayıt olduğunuzda bu süre sadece 2 saat sürmektedir.

Avon’un İnternet Sitesinden Başvuru (Kısıtlı İmkânlarla Başlarsınız)
Bir diğer kayıt yöntemi ise firmanın İnternet sitesinden yapılan başvurulardır. Dikkat etmediğinizde pişman olacağınız bu yöntemde imkânlar maalesef kısıtlı olmaktadır. Kısıtlanan özelliklerden biri ödeme hususu olup, almak istediğiniz ürünlerin ödemesini baştan ve sadece kredi kartı ile yapmanız gerekir. Ödeme yapmadan siparişleriniz işleme alınmaz. Daha doğrusu müşteri gibi oluyorsunuz. Bu nedenle tavsiye edilen bir yöntem değildir. Hatayla böyle bir başvuru yapmanız halinde müşteri hizmetlerini arayarak durumu düzelttirmeniz gerekir.

18 Yaş ve Üzeri Herkes Başvuru Yapabilir!
Avon temsilcisi olmak için yaş sınırlaması bulunmaktadır. Bunun için 18 yaş ve üzeri olunması gerekiyor. Yaşı tutmayan fakat bu muhteşem çalışma şekline genç yaşta başlamak isteyenler içinde anne, baba, abla, abi gibi aile bireylerinin adı ile kayıt olarak yapılabilir.

Yabancı Ülke Vatandaşları da Yapabilirler
Bu muhteşem iş fırsatını Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları yanı sıra ülkemizde yaşayan yabancı uyruklu vatandaşlarda yapabilir. Başvuru yapacaklar ikame belgesi dediğimiz oturma izni olması gerekir.

Dilediğiniz Zaman Temsilcilikten Ayrılabilirsiniz
Gönüllü olarak yapılan bu işi yapmak zorunda değilsiniz. Hatta hiçbir şekilde sipariş girmek zorunda değilsiniz. Sistemi yakından tanımak, işleyişini görmek içinde kayıt olabilirsiniz. Yapmamaya karar verdiğinizde kolayca iptal ettirebilirsiniz.

Kayıt Ol

Daha Fazla Bilgi İçin Arayın, WhatsApp’dan Yazın
Bu konuda aktaracaklarımız bu kadar olup, aklınıza takılan soruları aşağıda yer alan soru ve yorum formu yanı sıra 0533 1 376 376 numaralı telefonu arayarak ya da WhatsApp üzerinden yazarak iletebilirsiniz. Tüm arkadaşlara başarılı ve hayırlı kazançlar diliyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© 2017 Frontier Theme